جعبه سازی

بسته بندی یکی از نیازهای اصلی جهت عرضه کالاهای مختلف در بازار می باشد. مقاومت و ظاهر جعبه برای جا به جایی و همچنین فروش محصول ضرورت بالایی دارد. به همین دلیل جعبه سازی برای کارخانه های تولیدی و صنایع مختلف اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است، ولی باید توجه داشته باشید که بسته بندی با محصول تولیدی متناسب باشد. کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس در سال 1389 کار خود را در زمینه طراحی، چاپ و تولید انواع کارتن از جمله کارتن فلکسویی، دایکاتی، لمینتی و کارتن صادراتی و پستی شروع کرد و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب در حال حاضر تامین کننده نیاز بسیاری از کارخانجات تولیدی و صنعتی در کشور می باشد. با توجه به تقاضا و همچنین اهمیت جعبه سازی در صنعت بسته بندی، کارخانه گلبرگ باکس خط تولید جعبه سازی خود را نیز راه اندازی کرده است.

جعبه سازی باید بر اساس نوع کالا، طراحی و تولید شود. ظاهر، کیفیت و اندازه جعبه برای هر محصول متفاوت می باشد و در نظر گرفتن این موارد اهمیت بسیار زیادی دارد. در بخش جعبه سازی کارخانه گلبرگ باکس امکان طراحی و تولید انواع جعبه ها امکان پذیر می باشد. جعبه سازی در این کارخانه با توجه به نوع سفارش مشتری انجام می گردد. نوع و جنس مقوای مورد استفاده در جعبه سازی برای مشتری به نسبت نوع محصول، کیفیت و وزن آن در نظر گرفته می شود.

خدمات جعبه سازی گلبرگ باکس

خدمات جعبه سازی گلبرگ باکس

کارخانه گلبرگ باکس کار خود را در زمینه چاپ و جعبه سازی به علت بالا بودن تقاضا مشتریان در این زمینه آغاز کرده است. جعبه سازی در این کارخانه بر اساس بسته بندی مورد نیاز مشتری تولید شده و مقوای مورد استفاده برای آن متناسب با نوع محصول، کیفیت و وزن آن انتخاب می شود. در بازار مقواهای 200، 250، 280، 300، 400 و 450 گرمی موجود می باشند. در صنعت جعبه سازی سه مقوا ایندربرد، گلاسه و پشت طوسی بیشترین کاربرد را دارند، که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

  • مقوا ایندربرد: مقوا ایندربرد برای بسته بندی محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و مورد تایید وزارت بهداشت است. از موارد استفاده از این نوع مقوا می توان به رنگ مو و کاور دور قوطی های کنسروهای غذایی اشاره کرد.
  • مقواگلاسه: این نوع مقوا مانند مقوای ایندربرد سفید بوده ولی براقیت بیشتری نسبت به آن دارد. سطح صاف و صیقلی سبب میگردد که جوهر به خوبی در سطح آن پخش شده و کیفیت چاپ بالا برود. مقوا گلاسه نیز مانند ایندربرد در بسته بندی محصولات بهداشتی به کار برده می شود.
  • مقوا پشت طوسی: مقوا پشت طوسی بیشترین کاربرد را در بین مقواها دارد. دلیل اسم گذاری این مقوا طوسی بودن پشت آن می باشد. برای کارخانه های یراق آلات پرفروش از مقوا پشت طوسی استفاده می شود. در برخی از موارد لازم است که این مقوا به همراه کارتن لمینت استفاده شود، زیرا وزن زیادی دارد و به این صورت ضخامت، قدرت و استحکام مورد نیاز آن تامین می شود. در ساخت پک های هدیه مانند ست کیف و کمربند و موارد دیگر نیز این مدل مقوا کاربرد دارد.

جعبه ها از نظر ابعاد، طرح، کیفیت و نوع چاپ متفاوت می باشند. انتخاب درست این موارد بر اساس محصول مورد نظر اهمیت زیادی دارد. خط تولید کارخانه جعبه سازی گلبرگ باکس دارای بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های کارتن سازی و جعبه سازی می باشد، به همین دلیل قادر به تولید کارتن و جعبه سازی در سایزها، طرح ها و رنگ های متفاوت است. فرآیند تولید به راحتی و در زمان کمی به نسبت گذشته انجام می شود.

طراحی و چاپ جعبه سازی

طراحی و چاپ جعبه سازی

یکی از مهم ترین قسمت های بسته بندی، تولید کارتن و جعبه سازی، طراحی و چاپ آن می باشد. در قسمت طراحی جعبه ابعاد و طرح کلی آن مشخص می شود، که برای بسته بندی بسیار مهم است. ولی برای جذب مشتری طرح چاپ شده بر روی جعبه  دارای اهمیت می باشد. به عنوان مثال طراحی و چاپ جعبه های صنعتی با پوشاک متفاوت می باشد زیرا درصنایعی مانند پوشاک ظاهر جعبه از دید مشتری مهم بوده و یکی از ارکان مهم بازاریابی محسوب می شود.

گلبرگ باکس با استفاده از تیم حرفه ای و متعهد با بیش از یک دهه سابقه در زمینه طراحی و چاپ، شما را در تمامی زمینه های سفارش جعبه مناسب برای  محصولتان همراهی می کند. طراحی و چاپ به صورت تخصصی توسط تیم گلبرگ با توجه به سلیقه مشتری انجام می شود، به این صورت دغدغه ای برای عرضه یک بسته بندی شیک و جدید در بازار ندارید.

قیمت جعبه سازی

قیمت جعبه سازی

اگر از مشتریان سابق ما بوده باشید، اطلاع دارید که قیمت کارتن های تولید شده توسط گلبرگ باکس در مقایسه با دیگر کارخانه های جعبه سازی بسیار مناسب است و همچنین تعهد به کیفیت و تحویل کالا موجب رضایت بیشتر مشتریان شده است. قیمت جعبه سازی گلبرگ باکس نیز همانند کارتن سازی مناسب می باشد. قیمت جعبه به نوع مقوا، کاغذ و چاپ آن بستگی دارد و این قیمت به صورت روزانه به دلیل نوسانات بازار در حال تغییر است. برای راحتی شما سیستم قیمت گیری بر روی سایت قرار داده شده است، به این صورت می توانید در هر زمان از قیمت جعبه با ابعاد و نوع مقوا مورد نظر خود آگاه شوید. همچنین می توانید با شماره های موجود در وبسایت تماس گرفته و با مشاوران تیم ما برای دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید.

جعبه سازی گلبرگ باکسسفارش و خرید جعبه از جعبه سازی گلبرگ باکس

ارسال، تولید و فروش محصولات تولید با استفاده از بسته بندی مناسب به بهترین و ساده ترین نحو انجام می شود. همچنین ظاهر جعبه بر روی فروش آن تاثیر بسیار زیادی دارد. محصول تولیدی شما در هر حوزه ای از جمله صنعتی، پوشاک، بهداشتی، غذایی و موارد دیگر باشد، بسته بندی مناسب به فروش بیشتر آن کمک زیادی می کند. به همین دلیل در سال های اخیر جعبه سازی بیشتر از گذشته اهمیت پیدا کرده است و کارخانه ها و صنایع تولیدی سفارش و خرید جعبه را در اولویت قرار می دهند.

گلبرگ باکس در زمینه تولید کارتن و جعبه سازی در تهران فعالیت گسترده ای دارد و دلیل آن کیفیت و قیمت مناسب و در نتیجه جذب مشتری می باشد. کارخانه تولیدی گلبرگ باکس این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که بتوانند کارتن و جعبه مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی سفارش داده و در مکان مورد نظر آن را دریافت کنند. به این صورت در زمان و وقت شما صرفه جویی می شود و شما می توانید به راحتی زمان خود را برای توسعه دیگر بخش های کار صرف کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)