دسته بندی نشده

فروش کارتن – فروش انواع کارتن در کارتن سازی گلبرگ باکس

فروش کارتن

امروزه تولید کارتن در سطح کشور به میزان قابل توجهی بالا رفته است و افراد زیادی خواهان این هستند که محصولات تولیدی خود را با کارتن بسته بندی کنند. چرا که کارتن نسبت به سایر وسایل بسته بندی از مزیت های بیشتری چه برای محصول و چه برای خریدار آن برخوردار است. برای خرید انواع کارتن ها باید به کارتن سازی ها مراجعه کنید. کارتن سازی گلبرگ هم انواع کارتن های تولیدی خود را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کند. در حال حاضر روش های مختلفی برای فروش کارتن ها وجود دارد که امروزه مکان ها و یا حتی سایت هایی برای فروش کارتن (کارتن فروشی) ایجاد شده اند تا عزیزانی که خواهان خرید کارتن هستند به راحتی بتوانند به این مکان ها مراجعه کرده و کارتن های مورد نیاز خود را تهیه کنند.

 

 

در گذشته شغل و یا مکانی با نام کارتن فروشی وجود نداشت و یا اگر بود هم افراد کمی به این شغل مشغول بودند. ولی از آنجایی که امروزه افراد زیادی به دنبال اسباب کشی و یا جابجایی محصولات تولیدی خود آن هم با کارتن چه در داخل کشور و چه به خارج کشور هستند، به همین دلیل افراد زیادی در سرتاسر جهان به شغل هایی مانند تولید کارتن و مقوا و یا حتی فروش کارتن (کارتن فروشی) روی آورده اند. فروش انواع کارتنها هم مانند سایر محصولات روش های گوناگونی دارند.

در ادامه این مقاله ما قصد داریم شما را با روش های فروش کارتن و همچنین فروش کارتن اسباب کشی، فروش کارتن معمولی، فروش کارتن پستی، فروش کارتن لمینتی و فروش کارتن دایکاتی آشنا کنیم.

روش های فروش کارتن

شغل کارتن فروشی یک شغل پر مشتری و پر سود است. به همین دلیل فروشگاه هایی برای فروش انواع کارتنها وجود دارند. تا متقاضیان کارتن به راحتی بتوانند با مراجعه به این فروشگاه ها کارتنهای مورد نیاز خود را تهیه کنند. فروشنده هایی که در این فروشگاه ها کار می کنند باید نسبت به کارتن ها و ویژگی های آنها آگاهی داشته باشند تا بتوانند با توجه به نیاز مشتریان آنها را راهنمایی کنند و بهترین گزینه را به آنها پیشنهاد کنند.

راه دیگر که امروزه برای فروش کارتن باب شده است فروش اینترنتی است. فروش اینترنتی مزایای بسیاری دارد که هم شامل حال خریدار و هم فروشنده می شود. در فروش اینترنتی دیگر نیاز نیست که وقت خود را صرف رفت و آمد به فروشگاه ها بکنید، تنها کافی است در منزلتان با استفاده از اینترنت کارتن های مورد نیاز خود را ببینید و اطلاعاتی که در رابطه با آنها در سایت هست را مطالعه کنید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

فروش کارتن

فروش کارتنهای اسباب کشی

اثاث کشی منزل یا اداره یکی از کارهای بسیار سخت و دشوار است به طوری که افرادی که قصد جابجایی را دارند از مدت ها قبل نگران می کند. اما اگر شما با یک شرکت باربری مطمئن تماس بگیرید و خواهان این باشید که آنها وسایل شما را بسته بندی و بار کنند. آن وقت دیگر نباید نگران دردسرهای اسباب کشی باشید چرا که با این کار این دردسرها را به صفر می رسانید.

البته استفاده از کارتن در اثاث کشی یکی از شرط های ایمنی است. اگر می خواهید که وسایل شما در اثاث کشی دچار آسیب نشود باید حتما به دنبال کارتن اسباب کشی باشید. فروشگاه ها و سایت های زیادی هستند که در زمینه فروش کارتن اسباب کشی کار می کنند و این کارتنها را با قیمت های مختلفی به دست مردم می رسانند.

فروش کارتنهای معمولی

کارتن های معمولی که به آنها کارتن مادر هم گفته می شود معمولا شامل چهار درب در بالا و پایین کارتن است که هم اندازه بودن این درب ها باعث شده است تا به راحتی باز و بسته شوند. این کارتن ها معمولا از کرافت بدون روکش تولید می شوند و در چاپ آنها از یک یا دو رنگ استفاده می شود. از کارتن های معمولی برای حمل و نقل محصولات و جلوگیری از آسیب بسته بندی محصولات استفاده می شود.

فروش این نوع کارتن بسیار بالا است چرا که برای بسته بندی انواع مختلف محصولات استفاده می شود. و از آنجایی که مصرف کننده نهایی این کارتن ها را نمی بیند نیازی نیست که در چاپ آن از لمینت استفاده شود و همین امر باعث شده است تا نسبت به سایر کارتن ها از قیمت مناسب تری برخوردار باشد. این قیمت مناسب سبب شده است تا افراد بیشتری به سراغ آن بروند و در نتیجه آن فروش کارتن معمولی هم افزایش پیدا کند.

 

فروش کارتن پستی 

کارتن های پستی کارتن هایی هستند که مهمترین مشخصه آنها نشان شرکت پست و آدرس فرستنده و گیرنده است که بر روی کارتن ها چاپ شده است. کارتن های پستی پرمصرف ترین کارتن ها در صنعت بسته بندی هستند. از این کارتن ها هم در ادارات پست و هم در فروشگاه های اینترنتی برای ارسال محصولات به دست مشتریان استفاده می کنند این کارتن ها در سایز های مختلفی همچون نیم، یک، دو، سه، چهار و پنج تولید می شوند و شما می توانید سایز مورد نیاز خود را سفارش دهید.

کارتن سازی گلبرگ شرایط فروش کارتن پستی را به دو صورت مستقیم از خود کارخانه و همچنین سایت فروش آنلاین کارتن را برای مشتریان خود فراهم کرده است و این کارتن ها را در اندازه های مختلف و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه کرده است.

فروش کارتن لمینتی

فروش کارتن لمینتی

آن دسته از کالاهایی که در خرده فروشی ها به نمایش در می آیند نیاز دارند تا یک بسته بندی لوکس و شکیل را داشته باشند تا به وسیله آن بتوانند مشتریان را به سمت خود جذب کنند. این نوع بسته بندی را بسته بندی لمینتی می گویند. از کارتن های لمینتی برای بسته بندی کالاهای خاص استفاده می شود، کالاهایی که نیاز دارند تا یک بسته بندی بسیار جذاب داشته باشند و چاپی که بر روی آنها انجام می شود یک چاپ باکیفیت باشد تا هر بیننده ای را به خود جذب کند.

همان طور که گفتیم این کارتن ها برای کالاهای خاص استفاده می شوند پس باید از قیمت بسیار بالایی هم برخوردار باشند. در حال حاضر فروش کارتن لمینتی برای بسته بندی میوه ها افزایش یافته است. چرا که خیلی از میوه ها به خارج از کشور صادر می شوند بنابراین نیازمند کارتن هایی هستند که بتوانند آن ها را بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان برسانند. همین ویژگی باعث شده با فروش آن افزایش یابد و افراد بیشتری خواهان آن باشند.

فروش کارتن دایکاتی

کارتن های دایکاتی کارتن هایی هستند که شکل عادی ندارند و برای تولید آنها باید از قالب و دستگاهی به نام دایکات استفاده کرد. از کارتن های دایکاتی برای به نمایش گذاشتن محصولات استفاده می شود و برای بسته بندی میوه ها هم به کار می روند. فروش کارتن های دایکاتی در کارتن سازی ها انجام می شود و شما می توانید با مراجعه به کارتن سازی ها و دادن اندازه های مورد نیاز خود کارتن دایکاتی مد نظر خود را خریداری کرده و      استفاده کنید. در حال حاضر فروش کارتن دایکاتی به خاطر شکل ظاهری متفاوتی که نسبت به سایر کارتن ها دارد و از کیفیت بسیار خوبی برای محافظت محصول برخوردار است افزایش پیدا کرده است.

کارتن های فروشی تا چه اندازه اهمیت دارند؟

جابجایی وسایل خانه و جابجایی محصولاتی مانند میوه ها و مواد غذایی و دیگر محصولات بسیار پر دردسر و پر استرس می باشند. دلیل آن هم می تواند آسیبی باشد که به محصولات در هنگام جابجایی وارد می شود. به همین دلیل شما نیاز به یک نوع بسته بندی به نام کارتن دارید. استفاده از کارتن می تواند جلوی این ضررها را بگیرد. برای این که بتوانید کارتن های مخصوص را تهیه کنید باید به شرکت های تولید و فروش کارتن مراجعه کنید.

فروش کارتن در کارتن سازی گلبرگ

کارتن سازی گلبرگ با تولید و فروش انواع کارتن های سه لایه، پنچ لایه، معمولی، لمینتی و دایکاتی توانسته است اعتماد مشتریان بسیار زیادی را به خود جلب کند. برای این که بتوانید هر کدام از این کارتن ها را برای محصولات خود خریداری کنید باید به کارتن سازی مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت کرده و محصول را پس از تولید خریداری کنید. البته در حال حاضر خیلی از افراد ترجیح می دهند کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند به همین منظور ما برای راحتی حال شما مشتریان عزیز سایتی با عنوان فروش اینترنتی کارتن را برای شما در نظر گرفته ایم که شما می توانید در آن انواع کارتن ها را ببینید و هرکدام از آنها را که مد نظر شماست را خریداری کنید.

 

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

۴ دیدگاه در “فروش کارتن – فروش انواع کارتن در کارتن سازی گلبرگ باکس

 1. چراغی گفت:

  سلام
  روز خوش
  شما کارتن های ۳ لایه بدون هیچ طراحی هم سفارش میگیرن ؟

 2. چمرانی گفت:

  رزو بخیر
  شما کارتن های صادراتی هم تولید میکنید ؟
  برای بسته بندی محصولات صادراتی ؟

  1. سلام کاربر محترم .. بله تولید کارتن صادراتی برای انواع محصولات داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *