معرفی کارتن سازی گلبرگ: کارتن سازی در

کارتن سازی گلبرگ

کارتن گلبرگ در سال 1389 در جمع دوستانه ای با دستگاه های ساده کارتن سازی راه اندازی شد و اکنون با بهره گیری از کادر فنی متعهد توانسته است در زمینه طراحی ، چاپ و ساخت انواع کارتن 3 لا و 5لا ، Eفلوت ، Bفلوت و Cفلوت ، کارتن عادی، دایکاتی و لمینتی با اتصال منگنه و چسب تامین کننده نیاز های کارخانجات تولیدی و صنعتی کشور باشد.
کارتن سازی گلبرگ در پرونده کاری خود افتخار همکاری با شرکت های مختلفی در سرتاسر کشور به مانند: هایپ( نوشابه انرژی زا در تهران) ، تبرک ( گروه صنایع غذایی تبرک در خراسان ) ، ترخینه ( گروه صنایع غذایی ترخینه) ، به به ( لواشک به به ) ، گلکسی ( تن ماهی گلکسی در فریدون شهر ) ، زاگرس ( پتروشیمی زاگرس در تهران ) ، زرین خراسان ( کاشی و سرامیک در تربت حیدریه) ، شبنم ( تن ماهی و انواع کنسرویجات در قم) ، فتح ( قطعات خودرو در نظر آباد ) ، گلیاب ( حلوا شکری در دزفول ) ، سوزان( زغال در کرمان ) ، بیدمشک ( کشت و صنعت بیدمشک در بیرجند ) ، سیمره ( انواع ترشی و خیارشور در دره شهر ایلام ) و دیگر شرکتها و صنایع را دارد.
این مجموعه از سال 89 تاکنون موفق شده خط تولید خود را با تجهیزات زیر برای برطرف کردن و رضایت انواع نیاز های مشتریان تجهیز و تکمیل کند.

1- یک دستگاه فلکسو چهار رنگ و روتاری
2- یک دستگاه لب چسب
3- دو دستگاه لمینت
4- یک دستگاه دایکات فکی و پینگ پنگی
5- دستگاه منگنه
کارتن سازی گلبرگ توان تولید 60000 عدد کارتن در هر شیفت کاری را دارا می باشد.

کارتن سازی گلبرگ با همراهی کادر طراحی فارغ التحصیلان ارشد رشته گرافیک و چاپ با سابقه درخشان در کلیه امور تبلیغاتی و همچنین بهره گیری از ناوگان حمل و نقل درون مجموعه ، اطمینان خاطر تحویل بار با کیفیت مطلوب کارتن به مشتریان خود با کمترین هزینه و حداقل زمان را تضمین می کند.

خط مشی جامع کارتن گلبرگ:

کارتن سازی گلبرگ در سال 1389 با سرمایه گذاری بخش خصوصی با هدف تولید انواع کارتن 3 لا و 5لا ، Eفلوت ، Bفلوت و Cفلوت ، کارتن عادی، دایکاتی و لمینتی تاسیس گردید. این مجموعه ارکان فعالیت خود را مبتنی بر تخصص گرائی ، کیفیت ، استفاده از تکنولوژی روز با توجه به اصل یادگیری مستمر و شایستگی های فنی – مدیریتی بنا نهاده و بر آنست با استقرار سیستم مدیریت کیفیت منطبق بر استاندارد ISO 9001:2008 با رعایت دو اصل کیفیت و مشتری مداری خود را ملزم به اجرای اهداف با رئوس ذیل می نماید :
– تمرکز بر اجرای خواسته های مشتریان و افزایش رضایتمندی آنها
– ارتقا سطح کیفیت کارتن ،بهبود مداوم مدیریت کیفیت و دستیابی به حداقل ضایعات
– ضمانت انجام تعهدات در مقابل خریدار در حداقل زمان جهت خلق ارزش
– تامین آرامش و رفاه پرسنل
– تکریم منابع انسانی و احترام متقابل
– تعهد و وفاداری (کارکنان، مشتریان)
– توجه به شایسته سالاری
– نهادینه شدن باورهای سازمانی
از آنجا که استقرار مطلوب این مجموعه کارتن سازی ، حــفظ و نگهداری آن و در نهایت بهبود مستمر کلیه فعالیتهای سازمان بدون همکاری ، همدلی و مشارکت کارکنان ممکن نیست. از کلیه پرسنل انتظار دارد که با درک مفاهیم منــدرج در این خط مشی از کلیه توانائــیهای خود برای تحقق اهداف مذکور استفاده نمایند.

  • کارتن سازی گلبرگ ، آماده خدمت‌رسانی به تولید کنندگان محترم با نازلترین قیمت می‌باشد.

  02691300301 

  02189774935 

 09125636597 

09226656062

www.golbargbox.com

 

Rate this page