مقاله

کارتن میوه صادراتی ( بسته بندی میوه صادراتی )

کارتن میوه صادراتی ( بسته بندی میوه صادراتی )

کارتن میوه صادراتی ( بسته بندی میوه صادراتی ) برای عرضه محصولات کشاورزی حرف اول را می زند. در واقع ظاهر بسته از طراحی تا رنگ و چاپ آن متناسب با عرف و روحیات مصرف کنندگان آن کشور باید باشد. کارتن سازی گلبرگ ، کارتن سازی در کرج با ارائه کارتن های با کیفیت برای صادرات محصولات کشاورزی و میوه توانسته با افتخار رضایت مشتریان بین المللی خود را جلب کند. در صورت نیاز به کارتن مرغوب که برازنده برند شما باشد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

متاسفانه بها ندادن به سرمایه گذاری در بسته بندی و کارتن میوه در ایران موجب شده تا سود زیادی آید کشورهای واسطی که محصولات کشاورزی و میوه صادراتی کشور ما را دریافت می نماید، شود.

Fruit carton for export

کارتن میوه صادراتی را جدی بگیرید

بسته بندی هزینه نیست یک سرمایه گذاری است. اگر محصول شما داخل کارتن با کیفیت و شکیلی قرار بگیرد به جرات می توان گفت در رقابت با بازار جهانی و رقبا می تواند جایگاه خوبی را داشته باشد.

سالهاست که صنعت کارتن سازی و بسته بندی ایران وارد رقایت با بازارهای جهانی گشته و فقط کافیست مانند کشورهای پیشرفته ، تولیدکنندگان و کشاورزان برای محصول خود ارزش گذاری کرده و کارتن درخوری را به آن اختصاص دهند.

کارتن سازی گلبرگ ( کارتن سازی در کرج ) تولیدکننده انواع کارتن میوه صادراتی نظیر : کارتن انار ، کارتن خرمالو ، کارتن پرتقال ، کارتن خرما ، کارتن موز ، کارتن گلابی ، کارتن سیب و… می باشد.

تا به امروز نمونه های مختلفی از کارتن هایی که در اروپا و جهان ساخته شده است. در کارتن گلبرگ با کیفیت بی نظیری و نازلترین قیمت کارتن باز تولید شده است و رضایت تولیدکننده و مصرف کننده را کسب کرده است.

لازم به ذکر است در کارخانه کارتن سازی گلبرگ پس از استعلام قیمت نمونه ای از کارتن مورد نظر شما که تفاوتی ندارد کارتن میوه صادراتی باشد و یا مدل کارتن دیگر ساخته و به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می شود تا پس از تایید نهایی به تولید انبوه برسد.

شما نیز می توانید برای استعلام قیمت کارتن و تولید انواع کارتن های صادراتی و داخلی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید:

 

 02634725367 – 02691300301 – 02634090732

09125636597

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =