دسته بندی نشده

انواع جعبه های مقوایی | کاربرد انواع کارتن بسته بندی

اتواع جعبه های مقوایی

انواع مختلفی از جعبه های مقوایی برای بسته بندی محصولات در اختیار شما قرار دارند و شما هر وقت که بخواهید می توانید برای رفع نیازهای شخصی خود سفارش دهید تا برایتان چاپ کنند. در ادامه می خواهیم شرح مختصری از نمونه های مختلف کارتن های مقوایی که شامل: جعبه های قفسه ای آماده، جعبه بایگانی، جعبه و درب، جعبه های قفل دار، پایه پاکت نامه، بسته بندی پنچ تابلویی، هم پوشانی کامل، کارتن بسته بندی، کیف پول بسته بندی، جعبه به سبک پیتزا، جعبه با قفل خودکار و سینی قفل خودکار را برای شما بیان کنیم.

* جعبه های قفسه ای آماده

انواع جعبه های مقوایی_جعبه قفسه ای آمادهجعبه های قفسه ای آماده نوعی جعبه است که در قفسه های خرده فروشی مشاهده می کنید که تعدادی از کالاهای فروشی را به نمایش می گذارد. این جعبه ها دارای دو عملکرد هستند: اول اینکه محصولات شما را به صورت ایمن ذخیره می کنند و دوم اینکه، جذابیت نمایش محصولات و برندهای شما را افزایش می دهند.

این سبک از جعبه ها می توانند متناسب با اندازه محصول و بسته شما طراحی شوند. همچنین جعبه های قفسه ای می توانند با کد محصول، آرم ها، نام های تجاری، بارکد ها و همچنین محتوای جعبه چاپ شوند. مارک تجاری می تواند در قسمت جلوی جعبه باشد تا فروش را افزایش دهد. این نوع بسته بندی ها به ترانزیت ایده آل حمل و نقل تبدیل شده اند.

 

 

* جعبه بایگانی

انواع جعبه های مقوایی-جعبه بایگانی
جعبه های بایگانی معمولا به عنوان یک جعبه و درب جداگانه تهیه می شوند اما گاهی به صورت یک قطعه هم تولید می شوند. دلیل این امر این است که این نوع جعبه به گونه ای طراحی شده است که برای مدت زمان طولانی انباشته و ذخیره شود. از این نوع جعبه ها می توان برای نگه داشتن طیف گسترده ای از اسناد (پرونده پزشکی، حساب شرکت ها، سوابق کارمندان و سایر موارد اداری) استفاده کرد.

جعبه های بایگانی که از انواع جعبه های مقوایی هستند معمولا به صورت تک دیواره ساخته می شوند، به این معنی که از نظر هزینه بسیار ارزان هستند اما در هنگام مونتاژ فوق العاده قوی هستند. این نوع جعبه ها همچنین قابلیت چاپ را دارند. بنابراین می توانید متن، جدول، آرم های شرکت، مارک تجاری، دستورالعمل های مونتاز یا هر چیز دیگری را که نیاز دارید را می توانید روی آنها چاپ کنید.

* جعبه و درب

انواع جعبه های مقوایی- جعبه و درب

بسته بندی های جعبه و درب به راحتی برای ذخیره سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع بسته بندی با زباله های بسیار کمی که باقی مانده است تولید می شود، بنابراین تولیدشان از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. اما گوشه های این نوع از انواع جعبه های مقوایی قبل از بسته بندی نیاز به چسابندن، دوخت یا ضربه زدن دارند. بسته به شرایط مورد نیاز می توان این جعبه ها را تا حداکثر به 2 رنگ چاپ کرد. این چیزی است که در بازاریابی بسیار سودمند است.

* جعبه های قفل دار

انواع جعبه های مقوایی-قفل دار

جعبه های قفل دار معمولا برای حمل وسایل کوچک استفاده می شوند. این جعبه ها محکم و سریع و آسان برای مونتاژ هستند که مهمترین کاربرد آنها استفاده در مصارف پستی است. این جعبه ها را می توان به صورت ساده در جعبه های راه راه سفید، قهوه ای چاپ کرد. این نوع از جعبه های مقوایی بسیار مقرون به صرفه هستند، در طول تولیدشان ضایعات بسیار کمی تولید می شود. جعبه ها بسته به شرایط مورد نیاز شما به دو مدل قهوه ای یا سفید تولید می شوند و در صورت لزوم به صورت ساده یا حداکثر دو رنگ چاپ می شوند.

شما هم می توانید برای سفارش و خرید انواع کارتن بسته بندی در تیراژ بالای 1000 به کارخانه تولید کارتن گلبرگ مراجعه کنید. 

 

* جعبه به سبک پاکت نامه

انواع جعبه های مقوایی-به سبک پاکت نامه

این نوع از جعبه های مقوایی از لحاظ ظاهری به پاکت شبیه است و قسمت زیر پاکت این توانایی را دارد که بدون استفاده از نوار یا چسب بسته بندی شود. همچنین دارای یک درب محکم است که به زیبایی قفل می شود. ما می توانیم این سبک از جعبه ها را به چند روش براساس نیاز های فردی شما تغییر دهیم به دین صورت که:

* با اضافه کردن سوراخ ها او را به یک جعبه قفسه آماده تبدیل کنیم.

*  می توانیم فلپ بالایی را به صورت کامل حذف کنیم تا یک واحد نمایشگر تشکیل شود.

* می توانیم در جهت بهبود بسته بندی یک قفل به آن اضافه کنیم.

* بسته بندی پنج تابلویی

بسته بندی 5 تابلویی به صورت مسطح تهیه می شود، و برای بسته بندی محصولات بسیار باریک استفاده می شود. به همین دلیل به یک یا چند پنل بسیار باریک نیاز دارد. این سبک از جعبه های مقوایی بسته به نوع محافظت مورد نیاز محصول شما می تواند در مقوای راه راه یک یا دو نفره ساخته شود. در صورت تمایل به علامت گذاری جعبه خود، می توانیم پنچ بسته بندی پانل را تا دو رنگ چاپ کنیم.

* همپوشانی کامل

انواع جعبه های مقوایی_همپوشانی کامل

این جعبه همان بسته بندی کارتن شده در زیر است، اما با فلپ هایی که پایه و بالا را به طور کامل پوشانده است. این امر برای استحکام بیشتر در جعبه های مقوایی هنگام مونتاژ است و برای بسته بندی محصولات سنگین ایده آل است. ما می توانیم بسته به نیازهای منحصر به فرد شما، این جعبه را در تعدادی از پروفایل های مختلف موج دار و راه راه تولید کنیم. همچنین می توانیم این جعبه ها را چاپ کنیم. این جعبه ها برای سهولت بسته بندی در انبار مناسب می باشد و همچنین قابلیت دوختن و یا چسب زدن را دارند.

* کارتن بسته بندی

انواع جعبه های مقوایی-کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندی یک نوع بسته بندی استاندارد صنعتی است. این نوع از جعبه های مقوایی متناسب با طول، عرض و عمق محصول شما تولید می شود تا از تناسب بسیار خوبی برخوردار شود. برای تولید این نوع کارتن مقوای نیاز به ابزاری ( به جز موارد بسیار کوچک) نیست. ما می توانیم موارد بسته بندی را در طیف گسترده ای از پروفایل های مختلف تولید کنیم. این به این معنی است که ما می توانیم جعبه ها را تنظیم کنیم تا مقدار مناسب از کالاهای شما را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهیم.

اضافه کردن یک یا دو چاپ رنگی برای نام تجاری جعبه ها راهی ارزان در جهت افزایش آگاهی از برند است و در هنگام برخورد با مشتری، زیبایی حرفه ای تری را به نمایش می گذارد. کارتن های بسته بندی صاف هستند، با استفاده از فلاپ های ارائه شده، با فشار دادن آنها را ببندید.

 

* کیف پول بسته بندی

انواع جعبه های مقوایی-کیف پول بسته بندی

از کیف پول بسته بندی برای بسته بندی وسایل کم عمق استفاده می شود. محصول در مرکز بسته قرار دارد و کیف پول در اطراف آن تاشو است، برای آب بندی نیاز به چسب دارد. اضافه کردن یک بافر باعث افزایش محافظتی جعبه می شود که این سبک ارائه شده یک راه خوب برای بسته بندی وسایل سنگین است.

بسته به نوع محافظت از محصول مورد نیاز، کیف پول ها را می توان از جعبه یک یا دو جداره تهیه کرد. در صورتی که ممکن است با یک تیغه استنلی باز شود، می توان این وسایل را در وسط قرار داد تا کیف پول ها 50 میلی متر جمع شوند و یا تا 50 میلی متر با هم ، هم پوشانی داشته باشند تا از محصول محافظت کنند.

 

* جعبه هایی به سبک پیتزا

انواع جعبه های مقوایی- جعبه به سبک پیتزا

این نوع از جعبه های مقوایی فقط به پیتزا محدود نمی شوند، این سبک جعبه ها اغلب به عنوان بسته پستی برای طیف گسترده ای از محصولات استفاده می شوند. از آن جایی که ما از نظر درجه بندی مواد غذایی مجاز نیستیم، نمی توانیم جعبه هایی برای تماس مستقیم با مواد غذایی تولید کنیم، بنابراین اگرچه به این روش ”سبک پیتزا” گفته می شود که ما برای این منظور نتوانستیم تأمین کنیم، اما می توانیم به عنوان بسته بندی مواد غذایی ثانویه یا هر نوع دیگری تولید کنیم.

این نوع از جعبه ها را هم بسته به نیاز شما می توانیم در طرح های دلخواه چاپ و یا با ضخامت های مختلف تولید کنیم. از جعبه های به سبک پیتزا پس از تولید، بسته بندی های مسطحی تهیه می شود که آنها را برای نگهداری آسان و راحت می کند.

* جعبه قفل خودکار

انواع جعبه های مقوایی-جعبه قفل خودکار

جعبه قفل خودکار که در هنگام مونتاژ، یک جعبه برش قوی می باشد. دو طرف جعبه تا پایین جمع می شود و در جعبه  قفل می شود، بالا تنه روی بسته می رود و دو بال در جلو قرار می گیرد و جعبه را به یک بسته ی پستی بسیار قوی تبدیل می کند. طرح های روی جعبه را می توان تغییر داد که شامل زباله های قفل، دستگیره ها، صفحه های صفحه نمایش و غیره می باشد.

در صورت نیاز به محافظت بیشتر برای محصولات هنگام حمل و نقل، می توانیم این جعبه ها را در تعدادی از پروفایل های مختلف پوستی تولید کنیم. این نوع از جعبه های مقوایی روی پالت ها عرضه می شوند و به همین دلیل بسته بندی آنها آسان است.

* سینی قفل خودکار

انواع جعبه های مقوایی-سینی قفل خودکار

 سینی های قفل خودکار هنگام بارگیری از محصول قابل جمع شدن هستند. این نوع بسته بندی جعبه های مقوایی معمولا با جزئیات محصول یا تصویر برند چاپ می شوند. آنها برای بسته بندی قلع، قوطی یا بطری بسیار مناسب هستند. ما برای اطمینان از شناسایی برند شما، چاپ حداکثر دو رنگ را در قسمت بیرونی بسته بندی ارائه می دهیم. سینی ها به صورت بسته بندی شده تخت عرضه می شوند و مونتاژ آنها فوق العاده آسان است. ماشین آلات ما می تواند تمام نیازها را تأمین کند و اندازه را اجرا کند. در پایان اینکه شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع کارتن در شرکت کارتن سازی و جعبه سازی گلبرگ به صفحه استعلام قیمت ما مراجعه کنید. 

 

سوالات متداول

چه تفاوتی بین جعبه های قفسه ای آماده و جعبه های بایگانی وجود دارد؟

جعبه های قفسه ای برای نمایش و فروش محصولات در قفسه های خرده فروشی استفاده می شوند، در حالی که جعبه های بایگانی برای ذخیره سازی اسناد و مدارک به مدت طولانی استفاده می شوند.

آیا می توان از جعبه های به سبک پیتزا برای بسته بندی مواد غذایی استفاده کرد؟

به طور مستقیم نمی توان از این نوع جعبه ها برای بسته بندی مواد غذایی استفاده کرد، زیرا مواد آنها برای تماس مستقیم با مواد غذایی مجاز نیست. اما می توان از آنها به عنوان بسته بندی ثانویه مواد غذایی استفاده کرد.

چگونه می توان از جعبه های به سبک پاکت نامه به عنوان جعبه های قفسه ای استفاده کرد؟

با اضافه کردن سوراخ به قسمت بالایی جعبه می توان آن را به یک جعبه قفسه ای تبدیل کرد.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه در “انواع جعبه های مقوایی | کاربرد انواع کارتن بسته بندی

 1. سجادی گفت:

  این بسته بندی جعبه درب رو یه سفارش ۱۰۰۰ تایی میخواستم برای بسته بندی گلدان و کاسه های سفالی قیمتش چقدر میشه ؟

  1. سلام دوست عزیز .. برای اطلاع از قیمت روز محصولاتبه صفحه استعلام قیمت مراجعه کنید

 2. وریا گفت:

  مقاله ی قشنگ و جذابی بود
  پر از اطلاعات و راهنماییها
  مرسی گلبرگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *