بسته بندی

چاپ جعبه و بسته بندی

چاپ جعبه در کرج

امروزه، تمام محصولات دارای چاپ و بسته بندی هستند. کمتر محصولی را می‌توانید پیدا کنید که چاپ جعبه و بسته بندی نداشته باشد. تمام شرکت ها برای فروش بیشتر محصولات خودشان، از بسته بندی شیک و مناسب استفاده کرده اند. اطلاعات زیادی درباره چاپ جعبه و بسته بندی وجود دارد که قرار است در این مقاله به آن ها بپردازیم.

 

 

چاپ روی جعبه

دلایل اهمیت چاپ روی جعبه چیست؟

چاپ روی جعبه دارای اهمیت زیادی است. اگر چاپی که شما روی جعبه میزنید از کیفیت بالایی برخوردار باشد، جعبه ای شیک و چشم گیر خواهید داشت. وقتی مشتری وارد فروشگاه می‌شود، محصول شما به صورت ناخودآگاه چشم مشتری را به خود جذب می‌کند و امکان فروش محصول شما افزایش پیدا می کند. توجه داشته باشید که چاپ به چند عامل در شناخته شدن شما کمک می‌کند که عبارتند از:

اهمیت بسته بندی محصولات در چیست؟

شناخت برند

اگر دقت کرده باشید، ممکن است شما اسم دقیق یک محصول را فراموش کنید، اما نام برند محصول را هیچ وقت فراموش نمی‌کنید. برند یکی از به یاد ماندنی ترین چیز هایی است که ما یادمان می‌ماند. پس اگر طراحی چاپ و بسته بندی شما خوب باشد، می‌توانید نام برند خودتان را طوری چاپ نمایید که اول از همه مشتری به نام برند خیره شود. این عامل باعث می‌شود تا اگر اسم محصول شما فراموش شود، همیشه اسم برند شما که مهم تر از باقی چیز ها است یاد مشتری بماند.

استفاده از رنگ های مناسب

در طراحی چاپ روی جعبه، باید حواسمان باشد که از رنگ های مکمل استفاده کنیم. خیلی از افراد به دلیل رنگ شناسی کمی که دارند از رنگ های نامربوط به هم استفاده می‌کنند. همین باعث می‌شود تا مشتری علاقه ای به محصول شما پیدا نکند.

رنگ جعبه علاوه بر تو چشم زدن، باید ویژگی مربوط بودن رنگ ها به هم را هم داشته باشد. اگر این دو ویژگی به درستی استفاده شود، قطعا محصول شما مشتری های بیشتری را جذب خواهد کرد.

خاص بودن

اگر محصولی تولید کردید و می‌خواهید فروش بیشتری نسبت به رقیب ها داشته باشید، باید نسبت به آن ها متفاوت باشید. همیشه متفاوت بودن باعث خاص بودن شما می‌شود. چاپ جعبه بسته بندی یکی از فاکتور هایی است که می‌تواند شما را متمایز نسبت به بقیه نشان دهد.

کارتن باعث فروش بیشتر می‌شود!

اگر تمام فاکتور هایی که در قسمت بالا گفته شد، به درستی رعایت شود، فروش محصول شما بیشتر می‌شود. چاپ جعبه بسته بندی اگر کیفیت خوب و طراحی منحصر به فرد داشته باشد، قطعا باعث فروش بیشتر محصول شما می‌شود.

پیشنهاد میکنیم مطلب نقش بسته بندی در بازاریابی محصولات را مطالعه کنید.

چاپ جعبه تهران

چاپ جعبه تهران

چاپ جعبه درون تمام شهر های ایران انجام می‌شود. بهترین دستگاه ها در تهران و شهر های حومه آن است. همیشه بهترین کیفیت محصولات را می‌توانید در این شهر ها پیدا کنید. چاپ جعبه تهران قیمت نسبتا بالاتری دارد ولی کیفیت آن هم بالاتر از شرکت های دیگر است. البته کارخانه هایی در کرج و شهر های حومه تهران وجود دارد که با کارخانه های تهرانی رقابت می‌کند. این شهر ها به دلیل نزدیک بودن به تهران می‌توانند با کارخانه های تهرانی رقابت کنند.

چاپ جعبه در کرج توسط کارخانه هایی مثل گلبرگ باکس انجام می‌شود که تا الان توانسته تمام مشتری های خود را هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت راضی نگه دارد.

تاثیر چاپ جعبه و بسته بندی در فروش محصول چیست؟

همانطور که در قسمت های بالاتر هم گفته شد، چاپ جعبه های بسته بندی اگر از کیفیت و طراحی خوبی برخوردار باشد، باعث فروش بیشتر محصول می‌شود. می‌توان کارتن بسته بندی را نوعی بازاریابی برای محصولات دانست. امروزه بیشتر شرکت ها طراحی چاپ جعبه را به فردی کار بلد میسپارند. همین باعث شده تا بسته بندی بیشتر محصولات خوب باشد. پس ما برای موفق شدن باید بسته بندی برای جعبه های خود طراحی کنیم که بسیار منحصر به فرد باشد.

چاپ جعبه سفارشی

در قسمت بالا درباره منحصر به فرد بودن جعبه گفته شد. قطعا خاص بودن جعبه شما باعث انتخاب شدن آن توسط مشتری و سپس فروش بیشتر شما می‌شود. خیلی از شرکت ها تصمیم به طراحی بسته بندی های متفاوتی می‌کنند؛ ولی در چاپ جعبه های بسته بندی باید تمام فاکتور های خوب بودن جعبه را رعایت کنیم.

چاپ جعبه سفارشی باید به فردی کار درست سپرده شود که درباره رنگ ها، بزرگ و کوچک بودن نوشته و… اطلاعات کافی را داشته باشد. آن وقت می‌توانید یک جعبه بسیار حرفه ای را طراحی کنید و به تولید برسانید تا فروش محصولات شما بیشتر شود.

خیلی از شرکت ها علاوه بر تولید کارتن، طراحی چاپ جعبه را نیز برای شما انجام می‌دهند. شما می‌توانید کار خود را بعد از اطمینان از آن شرکت، به آن ها بسپارید. شرکت گلبرگ باکس با نمونه کار هایی که تا اینجا از خود به جای گذاشته، جزو موفق ترین شرکت های جعبه سازی ایران است.

چاپ جعبه و بسته بندی

چاپ جعبه فوری

خیلی از افراد برای چاپ صنعتی جعبه خود، عجله دارند. حالا این عجله می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. این افراد ممکن است هر مدلی برای جعبه خودشان بخواهند. شرکت های کمی هستند که چاپ جعبه فوری را قبول کنند و بسیاری از شرکت هایی هم که قبول می‌کنند از کیفیت کار میزنند. شرکت گلبرک باکس این کار را با بهترین کیفیت برای شما انجام می‌دهد.

دلیل بسته بندی محصولات

امروزه تولیدی کارتن در ایران زیاد شده است. وقتی یک کسب و کاری رونق پیدا می‌کند، قطعا مخاطبان زیادی دارد. از طرفی دیگر بیشتر محصولات دارای کارتن و بسته بندی شیک هستند. علاوه بر اینکه جعبه بسته بندی می‌تواند در فروش محصول به شما کمک کند، برای محافظت از محصول از کارتن بسته بندی نیز استفاده می‌شود. خیلی از محصولات به کشور های دیگر هم صادر می‌شود. برای کارتن های صادراتی باید کارتن با کیفیت استفاده شود. کارتن 7 لایه و کارتن 5 لایه جزو کارتن های مستحکمی است که برای صادرات استفاده می‌شود.

کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس

کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس

شرکت گلبرگ باکس توانسته با نیرو های مجربی که دارد، بهترین کیفیت کارتن را وارد بازار کند. این شرکت علاوه بر تولید کارتن، کار چاپ روی کارتن را هم انجام می‌دهد. شرکت های بسیار کمی هستند که چاپ روی کارتن را هم با کیفیت انجام می‌دهند؛ اما گلبرگ باکس در هر دو بخش بهترین کیفیت را به شما می‌دهد. ماشین و ابزار های شرکت گلبرگ باکس، بسیار حرفه ای و قوی است که در بهتر شدن کیفیت کارتن ها، بسیار تاثیر گذار می باشد.

جمع بندی

بسته بندی مناسب محصولات اهمیت زیادی دارد. همانطور که گفته شد، یک بسته بندی خوب می‌تواند فروش محصول شما را تا چند برابر افزایش دهد. اگر محصولی را خریداری و یا تولید کردید و حالا دنبال بسته بندی شیک و مستحکم برای آن هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بعد از مشاوره، بهترین کارتن را به شما معرفی کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (5 امتیاز)
بازگشت به لیست

۶ دیدگاه در “چاپ جعبه و بسته بندی

 1. فومشی گفت:

  سلام
  مرسی از شما برای پیشنهاد عالیتون برای طراحی و چاپ روی محصولم واقعا ممنون از گلبرگ باکس خیلی حرفه ای هستین مرسی

 2. گرکانی گفت:

  ممنون از پیشنهاد و مشاوره خوبه گلبرگ باکس واقعا ظاهر خوب محصول مشتری رو به همراه داره چه بهتر که محصول کیفیت خوب هم داشته باشه
  خلی ممنون که با طراحی عالی باعث افزایش فروش محصولمون شدین

  1. سلام دوست عزیز،، تمام تلاش ما در گلربک در جهت رضایت شماست و خوشحالیم که این اتفاق افتاده

 3. ساحل رفعتی گفت:

  روز بخیر
  برای محصولاتی مثل لوستر هام کارتن سفارش میگیرن ؟

  1. سلام. بله برای تمام محصولات ثبت سفارش داریم

 4. ساحل رفعتی گفت:

  روز بخیر
  درسته واقعا کارتن اونم با طراحی های جذاب خیلی رو فروش تاثیر میگذاره
  من برای جعبه های شکلات پیش شما سفارش دادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *