دسته بندی نشده

کارتن انگور

کارتن انگور

کارتن انگور

کارتن انگور از جمله انواع بسته بندی برای انگور است که به منظور جلوگیری از له شدگی انگور کاربرد زیادی دارد. انگور از خوشمزه ترین میوه های کشور است که هرساله در فصل رسیدن آن فروش بسیار خوبی دارد. این میوه علاوه بر فروش خوب در کشور، از اصلی ترین میوه ها برای صادرات نیز محسوب می شود و می تواند به عنوان یک منبع درآمدی عالی در نظر گرفته شود. از این رو طراحی کارتن انگور تولید شده باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا این میوه پرطرفدار به سلامت به مقصد مورد نظر برسد.

از طرفی تولید کارتن انگور صادراتی در ابعاد و اندازه‌های متفاوت از مهم‌ترین عوامل فروش این میوه به شمار می‌رود.

 

جعبه انگور

امروزه از دغدغه‌های اصلی باغدارها نداشتن جعبه و کارتن بسته بندی مناسب است. از همین رو این باغداران و فعالان در صادرات میوه به دنبال خرید کارتن با کیفیت هستند. در طراحی جعبه انگور باید به اندازه و حجم مقدار انگوری که قرار است در آن قرار بگیرد، توجه شود. با توجه به پیشرفت صنعت کارتن سازی و جعبه سازی اگر قصد صادر کردن انگور را دارید باید جعبه انگور مورد نظر را از شرکت های تولید کارتن انگور صادراتی تهیه کنید.

از طرفی کشور ایران به عنوان یکی از مراکز صادرات انگور در دنیا شناخته می‌شود. حجم بالایی از انگورهای صادراتی کشور به روسیه، کشور های حوزه خلیج فارس، اروپا و آسیای شرقی ارسال می شود. از این رو سالم ماندن خوشه های انگور در هنگام بسته بندی و ارسال آن از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه شود. به همین دلیل جعبه کارتن سبدی بسته بندی انگور باید از مواد مقاوم، با کیفیت و مستحکم ساخته شود تا آسیبی به خوشه‌های انگور وارد نشود. کارتن 7 لایه و کارتن 5 کیلویی از بهترین کارتن ها برای بسته بندی انگور محسوب می‌شوند.

تولید کارتن انگور

شرکت های تولید کننده کارتن مانند شرکت کارتون سازی گلبرگ برای تولید کارتن انگور لازم است تا از مواد باکیفیت و مقاوم استفاده کنند. با این حال برای تولید جعبه انگور نظر مشتری الویت اصلی تولیدکنندگان است. انگور از جمله میوه‌های پرطرفدار محسوب می‌شود که مزایای بسیار زیادی نیز دارد; در نتیجه می‌توان گفت که جعبه انگور از پرکاربردترین کارتن‌ها می باشد.

استفاده از جعبه انگور بی‌کیفیت برای بسته بندی آن ممکن است خرابی و له شدن انگور را به همراه داشته باشد. انگور له شده و خراب نیز مشتری ندارد و شخص دچار ضرر می‌شود; به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم با پرداخت هزینه بیشتر، جعبه انگور بهتری را خریداری کنید.

کارتن انگور
اگر تولید کارتن انگور از استانداردهای لازم برخوردار باشد، می‌تواند مانع از آسیب دیدن و خرابی انگور شود. با این حال در تولید کارتن انگور باید کارتن چند لایه درست کرد و طرح و رنگ آن نیز باید جذاب بوده و باعث متقاعد کردن مشتری شود. حجم انگور نیز از دیگر نکاتی است که باید مدنظر قرار داد. هرچه انگور بیشتر باشد باید از کارتنی با لایه های بیشتر استفاده کرد تا مقاومت و استحکام آن حفظ شود.

طراحی جعبه انگور

در بیشتر شرکت های تولید کننده کارتن بسته بندی میوه صادراتی مانند کارتن سازی گلبرگ، نمونه کارهایی از بهترین طرح ها و نقش های جعبه‌ها وجود دارد و مشتری می‌تواند از میان آن‌‌ها بهترین گزینه را انتخاب کند. با این حال طرح جعبه انگور باید از زیبا و مناسب باشد. چراکه امروزه در مسئله بازاریابی و فروش، طرح و نقش های زیبا می‌تواند مشتری را مجذوب خود کند.
برای طراحی جعبه انگور می‌توان از طرح‌های فانتزی خوشه‌های انگور و یا لوگوی شرکت استفاده کرد. ترکیبی از این دو مورد نیز گزینه ایده‌آلی می‌باشد. چراکه هم طرح جذابی دارد و هم تبلیغات شرکت شما را می کند. همچنین می توان چند نمونه از مزایای انگور را روی جعبه به چاپ رساند تا مشتری با فواید این میوه آشنا شود. و هم کارتن شما نسبت به رقبایتان متمایز باشد.
چاپ فلکسو و چاپ افست از بهترین روش ها برای چاپ کارتن انگور می‌باشد. برای داشتن یک کارتن با کیفیت و مستحکم می توان از کارتن لمینتی استفاده کرد. از ویژگی های کارتن لمینتی می توان به برش آسان این کارتن در ابعاد مورد نظر و ضخامت مناسب آن برای بسته بندی انگور با حجم بالا اشاره کرد. از طرفی جنس کارتن های لمینتی به گونه‌ای است که طرح مورد نظر شما به خوبی روی آن چاپ می‌شود.
از طرفی کارتن لمینتی انعطاف پذیری بالایی دارد و می‌تواند یک گزینه مطمئن برای بسته بندی میوه صادراتی در نظر گرفته شود. ‌برای موفقیت در فروش و جذب سود بیشتر، کیفیت بسته بندی و استحکام جعبه بسیار حائز اهمیت می‌باشد. از این رو پیشنهاد می‌کنیم حتما این دو فاکتور مهم را مدنظر خود قرار دهید.

بسته بندی انگور

همان‌طور که گفتیم، بسته بندی انگور از طراحی جعبه و کارتن انگور، اهمیت بیشتری دارد. برای بسته بندی انگور باید از مرحله چیدن آن دقت بالایی به خرج داد. انگور میوه‌ای است که به راحتی و با کمی فشار له می‌‌ شود و شکل اولیه خود را از دست می‌دهد. بر همین اساس افرادی که برای چیدن و بسته بندی انگور انجام وظیفه می‌کنند، باید با ظرافت و دقت بالایی آن را در جعبه انگور قرار دهند.

گاهی اوقات این میوه قرار است تا مسافت‌های نسبتاً طولانی را برای رسیدن به مقصد طی کند، از این رو جعبه انگور نباید به محتویات داخل فشار وارد کند. اگر در این موارد دقت مناسبی داشته باشید می توانید انگور با کیفیتی را به دست مشتری برسانید.

کارتن انگور

 

 

 

 

 

برای بسته بندی انگور از چه ابعاد کارتی می‌توان استفاده کرد؟

ابعاد کارتن به عامل بستگی دارد: 1- نظر و سفارش مشتری 2- وزن و حجم کالا

جعبه انگور ظرفیت مشخصی دارد. برای سفارش جعبه انگور مناسب باید به حجم محصول خود دقت کنید. اگر مقدار زیادی از انگور را برای بسته بندی در نظر گرفته‌اید، باید تعداد جعبه انگور بیشتر و با ابعاد بزرگ تری را انتخاب کنید.

البته با توجه به توضیحاتی که درباره ظرافت انگور دادیم، بهتر است این میوه را در جعبه‌های بیشتری بسته‌بندی کنید. باغدارها با توجه به حجم محصولات خود اقدام به سفارش کارتن انگور می‌کنند. اگر حجم محصولات صادراتی زیاد است؛ باید تعداد جعبه انگور را افزایش دهند تا بسته بندی انگورها دقیق‌تر صورت بگیرد. از طرفی در تعیین ابعاد کارتن انگور باید به جابه‌جایی آن نیز توجه شود.

سفارش جعبه انگور با ابعاد بسیار زیاد می‌تواند حمل نقل آن‌ها را سخت کند و افراد مجبور باشند از ماشین‌های بیشتری برای ارسال انگور استفاده کنند. از این رو استفاده از کارتن انگور با ابعاد و اندازه مورد نظر طبق حجم محصولات، می تواند ضامن سلامت میوه‌های شما باشد.

کارتن انگور

قیمت کارتن انگور چقدر است؟

برای تعیین قیمت کارتن انگور، معیارهای مختلفی وجود دارد. از اصلی‌ترین معیارها جنس و نوع است که تعیین کننده قیمت کارتن می‌باشد. به عنوان مثال برای کارتن بسته بندی آجیل و کارتن هندوانه از موادی با جنس یکسان استفاده نمی‌شود. کارتن هندوانه به علت سنگین بودن وزن آن باید از کارتن های چند لایه استفاده کرد. در حالی که برای کارتن بسته بندی خشکبار از کارتن های ساده و بدون سلفون استفاده می‌شود. از این رو قیمت آن در مقابل کارتن هندوانه ارزان‌تر خواهد بود.

همانطور که در بخش قبل گفتیم نکته‌ی مهم در تهیه جعبه انگور حجم محصولات است. کارتن های با لایه بیشتر هزینه بالاتری دارند; اما محصولات را صحیح و سالم به مقصد می رسانند. از این رو باید بودجه مناسبی برای این کار کنار بگذارید.

کارتن‌های لمینتی که از چندین لایه تشکیل می‌شوند و مقاومت بسیار بالایی دارند می توانند برای بسته‌بندی انگور بهترین و مناسب‌ترین گزینه باشند. از این رو شما با توجه به کارایی که از کارتن می خواهید باید هزینه متفاوتی پرداخت کنید. توصیه می‌کنیم از کارتن های با کیفیت و با مقاومت بالا برای بسته‌بندی استفاده کنید.

جمع بندی

امروزه انگور از مهم‌ترین محصولاتی کشور محسوب می‌شود. داشتن جعبه بسته بندی مناسب در افزایش صادرات کشور بسیار مؤثر است. برای کارتن های میوه همانند کارتن آلو، کارتن خربزه و کارتن بسته بندی گوجه باید کیفیت الویت اصلی باشد. از طرفی بسته بندی انگور در کارتن آن نیز نکته دیگری است که باید به آن توجه شود تا بتوان محصول را به خوبی به مشتری تحویل داد. همچنین شما می‌توانید مقالاتی راجع به کارتن بسته بندی لیمو ترش، کارتن بسته بندی حبوبات، کارتن بسته بندی شکلات و کارتن بسته بندی قارچ نیز بخوانید. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

 

 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۱۱ دیدگاه در “کارتن انگور

 1. محمدامین کاووسی گفت:

  سلام این کارتن هایی که گذاشتین، درب دار نیست، امکانش هست کارتن انگور درب دار تولید کنید؟ چون من فکر میکنم به این نحوه به محصول اسیب میرسه تا برسه به مقصد

  1. سلام کاربر محترم.. بله کارتن های بسته بندی انگور هم به صورت درب دار و هم به صورت سبدی تولید میشود ولی بره جهت سهولت و تردد هوا برای جلوگیری از خرابی و آسیب به انگور ها کارتن سبدی پیشنهاد می شود

 2. جاویدی گفت:

  سلام
  عذر خواهی میکنم من یه طراحی خودم برای بسته بندی انگور دارم چون اینطوری له میشه
  چه طوری باهاتون به اشتراک بگذارم ؟که اگه امکان تولیدش بود تعداد سفارشم رو بگم

  1. سلام.. با همکاران پشتبانی تماس بگیرید تا به طور کامل راهنمایی تون کنن

 3. شکری گفت:

  سلام
  مرسی از شما گلبرگ عزیز من یه تعداد بالا کارتن انگور و گیلاس سفارش دادم و همش نگران بودم که بعد از بیرون اوردن از یخچال ها کارتن ها خراب بشه اما هیچ اتفاقی براشون نیفتاد با تشکر فراوان از شما

  1. سلام کاربر گرامی..محصولات تولید شده در گلبرگ باکس همه از کیفیت و استقامت بالا در برابر رطوبت و سرما هستند برای همین هیچ آسیبی به محصول شکا وارد نمیشه و با خیال راحت میتونید از این کارتن ها برای نگهداری محصولاتتون در یخچال و سردخونه ها استفاده کنید

 4. علی رحیمی گفت:

  روز خوش
  شما از کارتن های در دار هم تولید میکنید ؟

  1. سلام.. بله هم تولید کارتن بسته بندی انگور به صورت سبدی داریم و هم درب دار

 5. حاجی پاشا گفت:

  سلام خداقوت
  شما این کارتن عا رو کیلیویی سفارش میگیرن ؟. یا تیراژی

  1. سلام.. کارتن ها بر اساس تعداد ثبت سفارش میشه

 6. سعید رسولی گفت:

  مرسی کیفیت و قیمت مناسب
  مرسی گلبرگ باکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *