دسته بندی نشده

کارتن سیب

کارتن سیب

کارتن سیب – قیمت کارتن سیب

سیب یکی از مهمترین میوه ها در سبد غذایی کل مردم دنیا است. شرایط آب و هوایی کشور ما به خصوص در شمال غرب کشور، امکان تولید این میوه را به صورت انبوه فراهم کرده است. همانطور که می دانید سیب، مانند اکثر میوه ها، با اندک فشاری دچار آسیب و پوسیدگی می شود. به همین دلیل تولید کنندگان آن به دنبال کارتن هایی برای بسته بندی می گردند که از کیفیت بالایی برخوردار باشند و همچنین از میوه ها در مقابل رطوبت، گرما و آسیب دیدگی محافظت کنند. انتخاب و خرید کارتن سیب باکیفیت و مناسب، به شما کمک می کند تا از ضررهای احتمالی، جلوگیری کنید. کارتن سیب برای حمل و نقل سیب ها، از باغ تا مغازه و حتی برای بسته بندی سیب صادراتی بسیار حائز اهمیت است. در ادامه به بررسی انواع کارتن سیب، قیمت کارتن سیب صادراتی، قیمت جعبه سیب درختی و … می پردازیم.

 

 

 

 

نوع کارتن دو ردیفه سه ردیفه چهار ردیفه
قیمت کارتن زیره 5 لایه و رویه 3 لایه قهوه ای درب چسبی 111,200 152,900 162,500
قیمت کارتن زیره 5 لایه و رویه 3 لایه سفید درب چسبی 113,200 154,500 164,200
قیمت زیره 3 لایه و رویه 3 لایه سفید درب قفلی 117,300 206,800 240,750
سبد 5 لایه سفید 143,300 143,900 144,100
سبد 5 لایه قهوه ای 135,430 136,000 136,250

 

قیمت کارتن 3 کیلویی عادی  
قیمت 5 لایه سفید 46,900
قیمت 3 لایه سفید 30,500
قیمت 5 لایه قهوه ای 44,300
قیمت 3 لایه قهوه ای 31,200

 

کیفیت یک کارتن سیب به چه عواملی بستگی دارد؟

برای خرید یک کارتن سیب باکیفیت و عالی، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • کارتن های سیب باید محکم و بادوام باشند. این نکته به شدت در رابطه با خرید کارتن سیب صادراتی صدق می کند.
 • در داخل بسته بندی باید جای هر سیب به صورت مجزا مشخص شده باشد.
 • بر روی کارتن ها باید جای دسته قرار داده شود تا کیفیت بسته بندی، توزیع و حمل آن افزایش پیدا کند.
 • جنس کارتن ها باید از مقوا باشد تا مانع از جذب رطوبت شود و از پلاسیدگی سیب ها جلوگیری کند.
 • کارتن ها را باید به گونه ای برش دهند که در زمان جابجایی فشار وارد از کارتن های بالایی سبب آسیب به میوه های کارتن های پایین تر نشود.

 

طبیعی است که همواره قیمت کارتن سیب، با کیفیت آن رابطه مستقیم دارد. اما همیشه باید در نظر بگیریم که پرداخت هزینه ای ناچیز برای خرید کارتن سیب با کیفت، ما را از خطر زیان های بزرگتر مصون می دارد.

ابتدا به بررسی انواع کارتن ها می پردازیم.

کارتن سیب

کارتن سلولزی

اگر شرایط به گونه ای باشد که بعد از برداشت محصول بتوانید محصولات را سریعا به دست مشتریان برسانید می توانید از جعبه های سلولزی استفاده کنید. جعبه های سلولزی در واقع همان کارتن های مقوایی هستند که بسیاری از کارتن سازی ها برای تولید بسته بندی از آنها استفاده می کنند. برای کاهش هزینه های طراحی کارتن و تولید کارتن، می توانید از قالب های اماده کارتن استفاده کنید. در حقیقت قالب آماده کارتن هزینه طراحی را حذف می کند.

جعبه های سلولزی به گونه ای هستند که برای جابجایی سیب در داخل کشور بسیار مفید هستند و همچنین قابل بازیافت بودن آنها باعث شده تا طرفداران زیادی از جمله دوستداران محیط زیست را پیدا کند. از آنجایی که سیب میوه ای است که در زمان توزیع، حمل و فروش رطوبت پس نمی دهد، استفاده از کارتن سلولزی می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. البته فراموش نکنید که برای انتخاب و خرید کارتن سیب صادراتی، هرگز به سراغ کارتن های سلولزی نروید.

استفاده از کارتن دایکاتی چگونه است؟

کارتنهای سیب دایکاتی بدون دخالت دست و با دستگاه های پیشرفته برش و مونتاژ آنها انجام می شود و محصول نهایی یک کارتن بسیار شیک و خاص برای بسته بندی سیب درختی صادراتی است. در واقع از کارتن های دایکاتی بیشتر برای بسته بندی سیب صادراتی و دیگر میوه ها به کشورهای دیگر استفاده می شود. در داخل کشور هم از این کارتن ها استفاده می شود. آن هم زمان حمل سیب های درجه یک است. کارتنهای سیب دایکاتی اغلب در مناطق مرفه نشین به فروش می رسد.

کارتن لمینتی

از لمینت در بسیاری از صنایع استفاده می شود اما کاربرد آن در کارتن سازی و جعبه سازی بسیار بیشتر از دیگر صنایع است. لمینت یک سطح است که لایه های متعددی دارد و از آنجایی که کارتن از جنس مقوا است و مقاومت زیادی در برابر فشار و آب ندارد استفاده از لمینت می تواند برای مقاوم سازی کارتن بسیار مفید باشد. در کارتن سازی ها برای اینکه استحکام و مقاومت کارتنهای سیب را افزایش دهند از لمینت کمک می گیرند که با قرار دادن چند لایه بر روی مقوا از نفوذ آب و رطوبت به لایه های میانی جلوگیری می کنند. کارتن های لمینتی در حال حاضر بهترین روش برای بسته بندی سیب صادراتی است.

بهترین بسته بندی برای سیب کدام است؟

میوه ها در مقابل دیگر اقلام غذایی از سرعت تخریب بالاتری برخوردار هستند و کیفیت ظاهری آنها به شدت دچار تغییر می شود. از آنجایی که سیب، وزن بیشتری نسبت به حجم اشغال شده دارد برای بسته بندی آن لازم است که حتما از کارتن های پنچ لایه و یا حتی الامکان از کارتن های هفت لایه استفاده شود. کارتن های دایکاتی برای بسته بندی سیب ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این کارتن ها قابلیت جذب رطوبت سیب و جلوگیری از پلاسیدگی آنها را دارند. کارتن های سیب دایکاتی به گونه ای طراحی می شوند که از حداقل فشار به سیب ها و ورود رطوبت به لایه های میانی جلوگیری کنند.

 

 

 

 

چاپ بر روی کارتن سیب

هر چه چاپ بر روی کارتن باکیفیت تر باشد نشان دهنده ارزش و اهمیت شما به محصول و مشتری است. طرح روی کارتن ها را می توانید خودتان پیشنهاد کنید و یا از طراحان ماهر کمک بگیرید. کارتن سازی های معتبر این توانایی را دارند که اطلاعات و تصاویر مورد نظر تولید کنندگان را با بالاترین کیفیت بر روی کارتنهای سیب چاپ کنند. بهتر است یک علامت تجاری و یا یک برند برای محصولات خود انتخاب کنید و آن را با بالاترین کیفیت بر روی محصولات خود چاپ کنید.

چاپ کردن اطلاعات با بالاترین کیفیت و بهترین شکل می تواند شما را در بازار رقابتی در سطح بالاتری قرار دهد؛ بنابراین شما باید علاوه بر کیفیت بسته بندی، به طراحی و چاپ بر روی آن هم توجه ویژه ای کنید. برای چاپ می توانید از یک تا چهار رنگ استفاده کنید و بهترین نوع چاپ، چاپ لمینتی است که می تواند اطلاعات و تصاویر شما را با بهترین کیفیت بر روی بسته بندی های شما درج کند. لازم به ذکر است که شما می توانید از چاپ کارتن برای تمامی بسته بندی های خود استفاده کنید. اعم از کارتن حمل جوجه، کارتن بستنی، کارتن بسته بندی غذا، کارتن بسته بندی لیموترش، کارتن 5کیلویی، کارتن بسته بندی شکلات، کارتن بسته بندی حبوبات، کارتن بسته بندی عمده، کارتن بسته بندی قارچ، کارتن بسته بندی کتاب، کارتن بسته بندی کشمش، کارتن بسته بندی کیک و کلوچه و …

بسته بندی کارتن سیب صادراتی

اصولا میوه های صادراتی همیشه باید کیفیت بالایی دارند. علاوه بر میوه ها بسته بندی آنها نیز باید از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد. امروزه برای بسته بندی سیب های صادراتی از جعبه های مقوایی باکیفیت استفاده می شود. کیفیت مقوایی که استفاده می شود بسیار مهم است. ضخامت مقواها باید به اندازه ای باشد که بتواند وزن میوه ها را تحمل کند. سیب نسبت به دیگر میوه ها از وزن بیشتری برخوردار است و برای صادرات باید مسافت طولانی را طی کند به همین دلیل تولید انواع کارتن های بسته بندی صادراتی همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

کارتن سیب صادراتی

دستگاه تولید کارتن

دستگاه هایی که برای بسته بندی سیب مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر دستگاه های دایکاتی هستند که اشکال هندسی را بر روی مقواها برش می دهند و کارتن های مناسبی را برای عرضه سیب به بازار تولید می کنند. ایده های بسیاری برای کارتن های بسته بندی وجود دارد که شما می توانید طرح های مورد نظر خود را به شرکت های کارتن سازی سفارش دهید. کارتن های که در ابتدا توسط دستگاه ها تولید می شوند به صورت کارتن قهوه ای و کارتن سفید هستند و بعد بر روی آنها عملیات چاپ انجام می دهند. فروش کارتن سیب درختی بصورت سفارشی نیز در کارتن سازی گلبرگ انجام می شود.

قیمت کارتن سیب داخلی و خارجی

کارتن های سیب، بخاطر استفاده از لمینت و دایکات در هنگام تولید آن ها، دارای انواع متفاوتی هستند. هر کدام قیمت های متفاوتی نیز دارند. این تفاوت در قیمت جعبه سیب درختی، روی قیمت تمام شده سیب ها هم اثر می گذارد. جعبه بسته بندی سیب درختی صادراتی باید شیک، جذاب و در عین حال مقاوم باشد. و مسلما می توان نتیجه گرفت که قیمت کارتن سیب صادراتی، از ارزش اقتصادی بیشتری برخوردار است. قیمت جعبه سیب درختی سه لایه کمتر است و برای حمل و توزیع سیب در داخل کشور مناسب تر هستند. از طرفی، کارتن7 لایه قیمت بیشتری دارد و برای صادرات مناسب است. خرید و فروش کارتن سیب، اعم از 3 لایه تا 7 لایه، باید با توجه به مسافت حمل سیب، نوع مصرف کننده و درجه محصول انجام شود.

خرید کارتن سیب

در صورتی قصد خرید کارتن سیب صادراتی، بهترین کارتن های دایکاتی یا حتی ساده ترین کارتن ها برای بسته بندی محصولات خود را دارید، می توانید به کارتن سازی گلبرگ مراجعه کنید. فروش کارتن سیب، در کارتن سازی گلبرگ، با خاص ترین طرح ها، بهترین کیفیت ها و نازلترین قیمت ها به شما عرضه می شود.

جعبه بسته بندی سیب درختی که توسط کارتن سازی گلبرگ تولید می شود از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و امکان چاپ و گرافیک کاملا حرفه ای بر روی آنها وجود دارد. امروزه استفاده از کارتن های مقوایی بسیار افزایش یافته است و شما می توانید برای بسته بندی دیگر میوه های خود از آن ها استفاده نمایید.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس می توان به :
کارتن تخم مرغ، کارتن حمل جوجه، کارتن بستنی، کارتن بسته بندی غذا، کارتن بسته بندی لیموترش، کارتن 5کیلویی، کارتن بسته بندی شکلات، کارتن بسته بندی حبوبات، کارتن بسته بندی عمده، کارتن بسته بندی قارچ، کارتن بسته بندی کتاب، کارتن بسته بندی کشمش، کارتن بسته بندی کیک و کلوچه اشاره کرد.

 

 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۶ دیدگاه در “کارتن سیب

 1. دوشانی پور گفت:

  سلام
  ممکنه از کارتن دایکاتی برای کارتن سیب استفاده کرد ؟

 2. قربانی گفت:

  خداقوت
  میشه در سفارشاتم از چند نوع کارتن چند لایه استفاده کنم
  من یه سفارش ۱۵۰۰ تایی میخواستم
  اما از کارتون های ۳ لایه و ۵لایه باهم
  امکانش هست به این صورت برای کارتن سیب سفارش بگیرین ؟

  1. سلام .. بله.. برای ثبت سفارش و مشاوره در این زمینه میتونید با شماره ۰۹۲۲۶۶۵۶۰۶۲ تماس بگیرید

 3. قلیزاده گفت:

  سلام
  میخواستم یه سفارش ۳۰۰۰تیراژی بدم برای کارتن سیب
  اما میخواستم همون کارتن های موز رو برام بزنین ولی با ارتفاع بیشتر
  لطفا راهنماییم کنید
  مرسی

  1. سلام دوست عزیز برای راهنمایی بیشتر و ثبت سفارش با شماره ۰۹۲۲۶۶۵۶۰۶۲ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *