کارتن سیب – قیمت کارتن سیب

سیب یکی از مهمترین ارکان سبد های غذایی در کل دنیا است. شرایط آب و هوایی کشور ما به خصوص در شمال غرب کشور امکان تولید این میوه را به صورت انبوه فراهم کرده است. سیب از آن دسته میوه هایی است که با اندک فشاری دچار آسیب می شود. به همین دلیل تولید کنندگان آن به دنبال کارتن هایی برای بسته بندی می گردند که از کیفیت بالایی برخوردار باشند و همچنین از میوه ها در مقابل رطوبت و گرما محافظت کنند. بهترین گزینه برای بسته بندی که از له شدن و آسیب دیدن سیب ها جلوگیری کند، کارتن سیب است.

نوع کارتندو ردیفهسه ردیفهچهار ردیفه
قیمت کارتن زیره 5 لایه و رویه 3 لایه قهوه ای درب چسبی111,200152,900162,500
قیمت کارتن زیره 5 لایه و رویه 3 لایه سفید درب چسبی113,200154,500164,200
قیمت زیره 3 لایه و رویه 3 لایه سفید درب قفلی117,300206,800240,750
سبد 5 لایه سفید143,300143,900144,100
سبد 5 لایه قهوه ای135,430136,000136,250

 

قیمت کارتن 3 کیلویی عادی
قیمت 5 لایه سفید46,900
قیمت 3 لایه سفید30,500
قیمت 5 لایه قهوه ای44,300
قیمت 3 لایه قهوه ای31,200

 

کیفیت بسته بندی سیب به چه عواملی بستگی دارد؟

یک کارتن زمانی می تواند با کیفیت باشد و از میوه ها به خوبی مراقبت کند که دارای مشخصات زیر باشد.

  • کارتنهای سیب باید محکم و بادوام باشد.
  • در داخل بسته بندی باید جای هر سیب به صورت مجزا مشخص شده باشد.
  • بر روی کارتن ها باید جای دسته قرار داده شود تا کیفیت بسته بندی، توزیع و حمل آن افزایش پیدا کند.
  • جنس کارتن ها باید از مقوا باشد تا مانع از جذب رطوبت شود و از پلاسیدگی سیب ها جلوگیری کند.
  • کارتن ها را باید به گونه ای برش دهند که در زمان جابجایی فشار وارد از کارتنهای بالایی سبب آسیب به میوه های کارتن های پایین تر نشود.
پست های مرتبط:  صنعت کارتن سازی / گلبرگ باکس

کارتن سیب

کاربرد کارتن سلولزی چیست؟

اگر شرایط به گونه ای باشد که بعد از برداشت محصول بتوانید محصولات را سریعا به دست مشتریان برسانید می توانید از جعبه های سلولزی استفاده کنید. جعبه های سلولزی در واقع همان کارتن های مقوایی هستند که بسیاری از کارتن سازی ها برای تولید بسته بندی از آنها استفاده می کنند. برای کاهش هزینه های طراحی کارتن و تولید کارتن، می توانید از قالب های اماده کارتن استفاده کنید که هزینه طراحی را حذف می کند.

جعبه های سلولزی به گونه ای هستند که برای جابجایی سیب در داخل کشور بسیار مفید هستند و همچنین قابل بازیافت بودن آنها باعث شده تا طرفداران زیادی از جمله دوستداران محیط زیست را پیدا کند. از آنجایی که سیب میوه ای است که در زمان توزیع، حمل و فروش رطوبت پس نمی دهد، استفاده از کارتن سلولزی می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد البته باید فراموش نکنید که این کارتن ها زمانی سود بر هستند که فاصله تولید تا مصرف کم باشد.

استفاده از کارتن دایکاتی چگونه است؟

کارتنهای سیب دایکاتی بدون دخالت دست و با دستگاه های پیشرفته برش و مونتاژ آنها انجام می شود و محصول نهایی یک کارتن بسیار شیک و خاص برای بسته بندی سیب است. از کارتن های دایکاتی بیشتر برای صادرات سیب و دیگر میوه ها به کشورهای دیگر استفاده می شود. در داخل کشور هم برخی مواقع از کارتن دایکاتی استفاده می شود آن هم زمان حمل سیب های درجه یک است. کارتنهای سیب دایکاتی اغلب در مناطق مرفه نشین به فروش می رسد.

کارتن لمینتی

از لمینت در بسیاری از صنایع استفاده می شود اما کاربرد آن در کارتن سازی بسیار بیشتر از دیگر صنایع است. لمینت یک سطح است که لایه های متعددی دارد و از آنجایی که کارتن از جنس مقوا است و مقاومت زیادی در برابر فشار و آب ندارد استفاده از لمینت می تواند برای مقاوم سازی کارتن بسیار مفید باشد. در کارتن سازی ها برای اینکه استحکام و مقاومت کارتنهای سیب را افزایش دهند از لمینت کمک می گیرند که با قرار دادن چند لایه بر روی مقوا از نفوذ آب و رطوبت به لایه های میانی جلوگیری می کنند. کارتن های لمینتی در حال حاضر بهترین روش برای بسته بندی سیب ها به خصوص برای صادرات است.

پست های مرتبط:  کارتن بسته بندی شیرآلات بهداشتی / کارتن سازی گلبرگ

بهترین بسته بندی برای سیب کدام است؟

میوه ها در مقابل دیگر اقلام غذایی از سرعت تخریب بالاتری برخوردار هستند و کیفیت ظاهری آنها به شدت دچار تغییر می شود. از آنجایی که سیب، وزن بیشتری نسبت به حجم اشغال شده دارد برای بسته بندی آن لازم است که حتما از کارتن های پنچ لایه و یا حتی الامکان از کارتن های هفت لایه استفاده شود. کارتن های دایکاتی برای بسته بندی سیب ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این کارتن ها قابلیت جذب رطوبت سیب و جلوگیری از پلاسیدگی آنها را دارند. کارتن های سیب دایکاتی به گونه ای طراحی می شوند که از حداقل فشار به سیب ها و ورود رطوبت به لایه های میانی جلوگیری کنند.

چاپ بر روی کارتن سیب

هر چه چاپ بر روی کارتن باکیفیت تر باشد نشان دهنده ارزش و اهمیت شما به محصول و مشتری است. طرح روی کارتن ها را می توانید خودتان پیشنهاد کنید و یا از طراحان ماهر کمک بگیرید. کارتن سازی های معتبر این توانایی را دارند که اطلاعات و تصاویر مورد نظر تولید کنندگان را با بالاترین کیفیت بر روی کارتنهای سیب چاپ کنند. بهتر است یک علامت تجاری و یا یک برند برای محصولات خود انتخاب کنید و آن را با بالاترین کیفیت بر روی محصولات خود چاپ کنید.

چاپ کردن اطلاعات با بالاترین کیفیت و بهترین شکل می تواند شما را در بازار رقابتی در سطح بالاتری قرار دهد؛ بنابراین شما باید علاوه بر کیفیت بسته بندی، به طراحی و چاپ بر روی آن هم توجه ویژه ای کنید. برای چاپ می توانید از یک تا چهار رنگ استفاده کنید و بهترین نوع چاپ، چاپ لمینتی است که می تواند اطلاعات و تصاویر شما را با بهترین کیفیت بر روی بسته بندی های شما درج کند.

بسته بندی سیب صادراتی

میوه های صادراتی همیشه باید کیفیت بالایی داشته باشند. علاوه بر میوه ها بسته بندی آنها هم باید از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد. امروزه برای بسته بندی سیب های صادراتی از جعبه های مقوایی باکیفیت استفاده می شود. کیفیت مقوایی که استفاده می شود بسیار مهم است. ضخامت مقواها باید به اندازه ای باشد که بتواند وزن میوه ها را تحمل کند. سیب نسبت به دیگر میوه ها از وزن بیشتری برخوردار است و برای صادرات باید مسافت طولانی را طی کند به همین دلیل تولید کارتن های بسته بندی صادراتی همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

پست های مرتبط:  نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات / بسته بندی محصولات صادراتی

کارتن سیب صادراتی

دستگاه تولید کارتن

دستگاه هایی که برای بسته بندی سیب مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر دستگاه های دایکاتی هستند که اشکال هندسی را بر روی مقواها برش می دهند و کارتن های مناسبی را برای عرضه سیب به بازار تولید می کنند. ایده های بسیاری برای کارتن های بسته بندی وجود دارد که شما می توانید طرح های مورد نظر خود را به شرکت های کارتن سازی سفارش دهید. کارتن های که در ابتدا توسط دستگاه ها تولید می شوند به صورت کارتن قهوه ای و کارتن سفید هستند و بعد بر روی آنها عملیات چاپ انجام می دهند.

قیمت کارتن سیب داخلی و خارجی

کارتنهای سیب بخاطر استفاده از لمینت و دایکات در هنگام تولید آنها، دارای انواع متفاوتی هستند که هر کدام قیمت های متفاوتی هم دارند و این تفاوت در قیمت ها روی قیمت تمام شده سیب ها هم اثر می گذارد. سیب های صادراتی باید دارای بسته بندی های شیک، جذاب و در عین حال محکم باشند و طبیعی است که کارتن های بسته بندی آنها هم گران تر بوده و از ارزش اقتصادی بیشتری برخوردار باشند. کارتنهای سیب سه لایه قیمت کمتری دارند و برای حمل و توزیع سیب در داخل کشور کاربرد بیشتری دارند. تولید کنندگان باید با توجه به مسافت حمل سیب، نوع مصرف کننده و درجه محصول کارتن های بسته بندی را خریداری کنند.

خرید کارتن سیب

در صورتی قصد خرید بهترین کارتن های دایکاتی سیب آن هم با خاص ترین طرح ها را دارید و یا حتی به دنبال ساده ترین کارتن ها می گردید می توانید به کارتن سازی گلبرگ مراجعه کنید. کارتن سازی گلبرگ کارتنهای سیب صادراتی و غیر صادراتی با بهترین کیفیت به بازار عرضه می کند.

بسته بندی های سیب که توسط کارتن سازی گلبرگ تولید می شود از مطلوب ترین کیفیت برخوردار هستند و امکان چاپ و گرافیک کاملا حرفه ای بر روی آنها وجود دارد. امروزه استفاده از کارتن های مقوایی بسیار افزایش یافته است و شما می توانید برای بسته بندی دیگر میوه های باغات خود از آنها استفاده کنید.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

  کارخانه : اتوبان کرج هشتگرد - بعد از شرکت ماموت - کوهسار - میدان شورای خیابان شهید اینانلو

دفتر مرکزی : کرج – خیابان درختی حد فاصل سه راه حدادی و سه راه تهران ساختمان گارنت طبقه ۳ واحد ۳۰۳  

  02691300301

09226656062

سایدبار Scroll To Top