یکی از ویژگی هایی که تولید کارتن و بسته بندی کارتنی را قابل توجه ساخته ، این است که به دلیل تاشدن در جا به جا فضای کمتری را اشغال می کند و جایگزین مناسبی برای بسته بندی هایی که باید کامل سرهم شوند، می باشد.

در سال 1840 کارتن ها دستی تولید می شد که برای اتصال اجزای آن از ابزاری مانند پونز یا طناب استفاده می شد. کارتن ها برای بسته بندی محصولات گران قیمتی مانند جواهرات کاربرد داشت.
تولید کارتن به صورت انبوه کاملا تصادفی اتفاق افتاد. مسئول چاپ بر اثر بی دقتی موجب برش مقوا شد که این ایده جدید چاپ و برش با یک دستگاه واحد را در ذهن آنها ایجاد کرد که قبل از آن برش به صورت دستی انجام می شد.
در سال 1897 روندی برای تولید کارتن به صورت انبوه ابداع شد و به دنبال آن یک کارخانه بزرگ بیسکویت اولین کارخانه ای بود که برای بسته بندی محصولات خود از این کارتن های مقرون به صرفه استقبال نمود و باقی تولیدکنندگان نیز به سرعت به این بسته بندی روی آوردند.

قبل از آنکه چاپ کارتن آغاز گردد باید ورق سازی صورت گیرد. ورق سازی فرآیندی است که طی آن مقواهایی که به صورت رول های بزرگ به کارخانه فرستاده شده اند، به شکل ورق های مقوایی مناسب برش می خوردند تا امکان ورود آنها به بخش چاپ فرآهم گردد.
در بخش چاپ کارتن طرح گرافیکی با رنگهای مورد نظر روی ورق ها زده می شود.

در مرحله بعد تولید کارتن با توجه به طرح ، برش کارتن ها توسط دستگاههای مخصوص انجام می شود و سپس تا و چسب زده می شود.

با بهره گیری از برترین دستگاه های کارتن سازی این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین کارتن ها با بالاترین سطح کیفیت چاپ و ترکیب با کمترین قیمت با تلاش کارکنان ما برای شما فراهم کنیم.

02634725378 – 02634725367 – 02691300301

09125636597

 

کارتن ، گلبرگ ، دایکات ، لمینت ، جعبه ، ورق کارتن ، فلکسو ، box , carton , golbargbox , کارتن سازی ، ورق سازی ، فلوت ، کارتن لمینتی ، کارتن دایکاتی

 

 

4.7/5 - (4 امتیاز)

۱ دیدگاه در “تولید کارتن

  1. ممنون مطلب خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *