بسته بندی

کارتن بسته بندی لیمو ترش

کارتن بسته بندی لیمو ترش

کشور ایران یکی از اصلی‌ترین مراکز صادرات میوه به دنیا است از همین رو سفارش و خرید کارتن بسته بندی میوه صادراتی رونق زیادی دارد. خرید جعبه و کارتن بسته بندی بر اساس نوع میوه بوده و برای ساخت آن از مواد درجه یک استفاده می‌شود. کارتون بسته بندی لیمو ترش یکی از مواردی است که برای سفارش آن باید موارد مختلفی را مدنظر داشت. به عبارتی دیگر باید جنس کارتن، حجم محصولی که قرار است درون کارتن لیمو ترش قرار بگیرد و استحکام آن، از مهم‌ترین مواردی است که باید در هنگام خرید کارتن به آن توجه داشت. در ادامه این مقاله قصد داریم با ویژگی‌های یک کارتون لیمو شیرین باکیفیت آشنا شویم. با ما همراه باشید.

 

 

 

کارتن بسته بندی لیمو ترش

برای بسته بندی و ارسال لیمو ترش به کشورهای مختلف، از کارتن بسته بندی لیمو ترش استفاده می‌شود. همان‌طور که گفتیم کشور ایران به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز صادرکننده لیموترش و لیمو عمانی به کشورهای مختلف شناخته می‌شود. از همین رو باید در سفارش کارتن لیمو ترش دقت بالایی به خرج داد.

کارتن بسته بندی لیمو ترش بر اساس نظر و سفارش مشتری صورت می‌گیرد. با این حال باید استانداردهایی را رعایت کرد. به عنوان نمونه نباید بیش از استحکام جعبه، درون آن را لیمو ترش قرار داد. این کار باعث برهم خوردن نظم محصولات شده و ممکن است به له شدن آن‌ها منجر شود. معمولاً کارتن بسته بندی لیمو ترش را در ابعاد و اندازه متوسط تولید می‌کنند. دلیل این امر آن است که در بسته بندی و ارسال محصولات، مشکلی به وجود نیاید.

برای تولید کارتون لیمو شیرین یا کارتون لیمو شیرین بهتر است از کارتن 7 لایه استفاده شود. این نوع کارتن به دلیل استحکام بالایی که دارد، می‌تواند مقاومت خوبی در حفظ و سالم نگه داشتن محصولات داشته باشد. علاوه بر این برخی از شرکت های کارتن سازی و جعبه سازی، از کارتن لمینتی برای تولید کارتن لیمو استفاده می کنند. این نوع کارتن نیز استحکام و مقاومت بالایی دارد و می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

قیمت کارتن بسته بندی لیمو ترش

طراحی و چاپ کارتن لیمو ترش

موضوع دیگری که باید برای سفارش کارتن لیمو ترش در نظر داشت، زیبایی آن است. برای این منظور می‌توان از طرح و نقش‌های مختلفی برای تبلیغ برند خود روی این کارتن استفاده کرد. برای چاپ کارتن بهتر است از کارتن لمینتی استفاده کنید. این نوع کارتن به دلیل داشتن طرح و رنگ‌های مختلف می‌توانند انتخاب مناسبی برای جلب نظر مشتریان باشند. از طرفی قابلیت انتقال و چاپ طرح روی این نوع کارتن بسیار عالی است و طرح موردنظر شما به همان صورت روی آن قرار می‌گیرد.

امروزه داشتن طراحی جذاب برای کارتن، تأثیر بسیاری روی بازاریابی و جذب مشتری خواهد داشت. چراکه مشتری در ابتدا کارتن محصول شما را تماشا می‌کند. از طرفی طبق بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد افرادی که از طرح و نقش زیبا برای چاپ کارتن استفاده می‌کنند، فروش بیشتری نسبت به رقبای خود خواهند داشت.

برای چاپ کارتن بسته بندی لیمو ترش می‌توان از نام و نشانی خود، نام شرکت در کنار لوگوی آن، شرح مختصری از خدماتی که ارائه می‌دهید و … را روی کارتن خود قرار دهید. برای طرح مورد نظر خود نیز می‌توانید از طرح چند عدد لیمو به صورت گرافیکی استفاده کنید. چاپ فلکسو بهترین روشی است که می‌توان طرح خود را روی جعبه پیاده کرد. با استفاده از این روش در کوتاه ترین زمان ممکن، بیشترین سود را به دست خواهید آورد.

بسته بندی لیمو ترش

نحوه بسته بندی محصولات از جمله مواردی است که باعث افزایش مشتری و سالم رسیدن محصولات به مقصد شود. بسته بندی شرایط و اصول خاصی دارد که افراد فعال در این حوزه لازم است با آن آشنایی داشته باشند. ویژگی های مطلوب بسته بندی می تواند به جعبه محصول نیز مرتبط باشد. به عبارتی بهتر باید بر اساس ظرفیت و مقاومت کارتن، مقدار مشخصی میوه را درون آن قرار داد.

کارتن بسته بندی لیمو ترش به گونه‌ای تولید می‌شود که در شرایط مختلف مانند رطوبت، آفتاب، باران و … از لیموترش‌ها به خوبی محافظت کند؛ یعنی از استحکام، مقاومت و کیفیت خوبی برخوردار است. به همین دلیل اگر بسته بندی آن نیز به خوبی صورت بگیرد، می‌توان لیمو ترش را به خوبی و کاملاً سالم به مقصد رساند.

اگر از در حوزه لیمو (ترش، شیرین و عمانی) فعالیت می‌کنید، لازم است تا با شرایط و نحوه بسته‌بندی مناسب آشنا باشید. این مسئله کمک زیادی می‌کند که برند خود را در داخل و خارج از کشور تبدیل به یک برند باکیفیت و توانمند کنید. با این کار به هدف اصلی یعنی افزایش میزان فروش دست خواهید یافت.

کارتن بسته بندی لیمو ترش

ویژگی‌های کارتن بسته بندی لیمو ترش چیست؟

کارتن لیمو ویژگی‌های زیادی دارد. در ادامه با چند نمونه از مهم‌ترین قابلیت‌های آن آشنا می‌شویم.

 • استحکام بالا و تحمل وزن مناسب مهم‌ترین ویژگی یک کارتن لیمو است. این کارتن باید به‌گونه‌ای باشد تا در فواصل طولانی، محصول را به خوبی انتقال داده و به سلامت آن را تضمین کند.
 • حمل و نقل، انبارداری و بسته‌بندی جزء مهم‌ترین مواردی است که باعث صدمه دیدن محصولات به‌خصوص میوه‌ها می‌شود. کارتون لیمو عمانی و کارتون لیمو شیرینی ارزش خرید را دارد که محصولات را از صدمات و آسیب های احتمالی حفظ کند.
 • همان‌طور که گفتیم، داشتن طرح و نقش زیبا تأثیر زیادی در فروش خواهد داشت. پیش از سفارش کارتن لیمو ترش بهتر است از قابلیت چاپ پذیری آن مطمئن شوید؛ یعنی توانایی انتقال طرح دلخواه مشتری را داشته باشد.

ویژگی‌های بیان شده می‌تواند برای بیشتر کارتن های محصولاتی مانند کارتن خرما، کارتن هندوانه، کارتن سیب، کارتن خیار، کارتن توت فرنگی، کارتن بستنی و … مشترک است. در صورت سفارش سایر کارتن ها بهتر است به دنبال این ویژگی‌ها باشید.

حجم و اندازه کارتن لیمو ترش چه مقدار است؟

شرکت های کارتن سازی بر اساس نظر و سلیقه مشتری، اقدام به تولید کارتن بسته بندی می‌کنند؛ اما بهتر است برای خرید کارتن بسته بندی لیمو ترش، شرایطی را در نظر گرفت. این شرایط می‌تواند شامل مقصد محصولات شما باشد. اگر قرار است لیمو ترش را به کشورهای خارجی صادر کنید، باید شرایط و استانداردهای مرتبط با آن را در نظر بگیرید.

همچنین داشتن طرح و چاپ کارتن نیز می‌تواند در مشخص شدن حجم و اندازه آن تأثیرگذار باشد؛ زیرا اگر به دنبال طرح‌های بزرگ و زیبا هستید، لازم است ابعاد کارتن خود را بزرگ‌تر انتخاب کنید. از طرفی حجم محصولات نیز عامل دیگر در انتخاب کارتن لیمو ترش خواهد بود؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که کارتن لیمو ترش را بیش از اندازه حجیم و بزرگ انتخاب نکنید؛ زیرا در بسته بندی و حمل و نقل محصولات دچار مشکل خواهید شد.

کارتن بسته بندی لیمو ترش

خرید کارتن بسته بندی لیمو ترش

با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های کارتن لیمو ترش که در این مقاله با آن آشنا شدیم، اگر قصد خرید کارتن لیمو ترش را دارید، پیشنهاد ما مجموعه تولیدی کارتن گلبرگ باکس است. این شرکت با سابقه‌ای طولانی در زمینه طراحی و تولید کارتن‌های مختلف، توانایی تولید محصولات باکیفیت را خواهد داشت.

همچنین شرکت کارتون سازی گلبرگ باکس با داشتن مشاوران و متخصصان حرفه‌ای، می‌تواند برای چاپ کارتن و تعیین ابعاد کارتن بسته بندی لیمو ترش، به کاربران عزیز کمک کند. با انتخاب مجموعه گلبرگ باکس، محصولات خود را بدون نگرانی و سالم به مقصد برسانید.

قیمت تمام شده برای خرید کارتن بسته بندی لیمو ترش نیز بستگی به میزان سفارش شما دارد. اگر قصد خرید کارتن بسته بندی عمده را دارید، قیمت کمتری را پرداخت خواهید کرد. البته قیمت‌ خدمات گلبرگ باکس بسیار مناسب بوده و کیفیت بالایی را به مشتریان تحویل می‌دهد.

همچنین شما می‌توانید برای سفارش کارتن بسته بندی قارچ،‌ کارتن بسته بندی کتاب، کارتن بسته بندی کشمش، کارتن بسته بندی کیک و کلوچه، کارتن بسته بندی گوجه، کارتن گیلاس و البالو و کارتن سایر محصولات نیز از طریق مجموعه گلبرگ باکس اقدام به انتخاب آن ها کنید. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

کلیک کنید!

 

 

 

 

 

 

4.7/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

۷ دیدگاه در “کارتن بسته بندی لیمو ترش

 1. مکانی نیا گفت:

  سلام
  روزتون زیبا
  من میخواستم سفارش ۱۰۰۰تیراژی از کارتن لوشیرین بدم با طراحی خودم
  میخوام بسته بندی محکم و ارتفاع کم باشه
  به نظر شما امکان داره ؟

  1. سلام کاربر عزیز.. بله تیراژ ۱۰۰۰ امکان پذیر است..طراحی روی بسته بندی هم با سلیقه و طرح خودتون انجام میشه..در هر اندازه و ابعادی با هر جنس کارتنی که بخایید براتون تولید میکنیم

 2. رکوعی گفت:

  روز خوش
  محصولی که سفارش دادم واقعا بی نظیر بود و من به خیلی از همکاران هم کارخانه شما رو پیشنهاد دادم
  روزیتون پر برکت

  1. سلام. سپاس گزارم از لطفتون امیدوارم بتونیم همکاری خوبی با خودتون و همکاران عزیز داشته باشیم

 3. محمد گفت:

  سلام تا چه مدت میشه این لیمو های رو داخل این کارتن لیمو درون یخچال ها نگه داشت کع تلخ نشه ؟

 4. حسنی گفت:

  کارتن لیمو برای لیمو عمانی عالی بود که ازتون گرفتم
  مرسی گلبرگ

 5. tirdad گفت:

  سلام. کارتون لیمو تا چند کیلو تولید میشه؟ درب دار هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *