در واحد طراحی و نمونه سازی کارتن سازی گلبرگ که به عنوان یکی از بهترین کارتن سازی ها در کرج و بهترین کارتن سازی ها در تهران و سرتاسر ایران در خدمات داخلی و جهانی شناخته شده است، با بهره گیری از بهترین های رشته طراحی و گرافیک ، مراحل طراحی لیبل ، کلیشه و نوع کارتن مورد نیاز بسته بندی شما انجام می شود و پس از تایید طرح ، نمونه کارتن مورد نیاز ساخته می شود و چنانچه با خواسته مشتری یکی بود برای تولید انبوه به واحد تولید ارسال می شود.

تولیدکنندگان برای سفارش کارتن محصول خود با نمونه ارائه شده توسط کارتن سازی گلبرگ راحت تر می توانند درباره طراحی کارتن محصول خود تصمصم گیری نمایند. زیرا با در دست داشتن کارتن نمونه می توانند کالای خود را در آن قرار داده و مطلوب بودن آن را از لحاظ مدل ، جنس و ابعاد مورد بررسی قرار داده و سفارش کارتن خود را نهایی کنند.

معمولا این فرایند برای هر محصول یک بار فقط انجام می شود.

طراحی و نمونه سازی کارتن - بهترین کارتن سازی در کرج

 

در هرتجارت و صنعتی بسته بندی و یا بهتر است بگوییم کارتن بسته بندی نقش کلیدی و موثری دارد. چگونگی طرح ، شکل ، رنگ ، جنس را در بازاریابی ، فروش ، معرفی کالا دارد و همچنین می تواند موجب جلب نظر مشتری و در ذهن مشتری نهادینه گردد. بنابراین لازم است تولیدکنندگان و صنعتگران ویژه به آن بپردازند. چرا که بسته بندی شکیل و مطلوب علاوه بر محافظت کالا از آسیب های حمل بار باید هماهنگی و تناسب با محصول داشته باشد. به همین خاطر گرفتن یک نمونه اولیه از کارتن سازی امری الزامی می باشد. کارتن سازی گلبرگ شما را به یک نمونه کارتن رایگان مهمان می کند.

کارتن سازی گلبرگ با ارائه کارتن مرغوب با نازلترین قیمت این افتخار را دارد به عنوان یکی از بهترین کارتن سازی ها در کرج و بهترین کارتن سازی ها در تهران و سرتاسر ایران و خدمات جهانی شناخته شود، برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 02634725367 – 02691300301 – 02634090732

09125636597

 

 

 

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *