بسته بندی

اهمیت استفاده از طراحی بسته بندی در پیشرفت کسب و کار

طراحی بسته بندی

آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

امروزه افراد زیادی از کارتن های بسته بندی استفاده می کنند. عده ای برای اقدامات معمولی و عده ای دیگر جهت تبلیغ کسب و کار خود. فارغ از اینکه به چه دلیل از کارتن ها استفاده می کنید، باید بدانید که روش های چاپ و بسته بندی مختلفی وجود دارد که می تواند بازدهی شما را در صورت استفاده از کارتن ها افزایش دهد. اگر با مزایای طراحی بسته بندی حرفه ای و کارخانه هایی که این خدمات را ارائه می دهند، آشنایی ندارید، بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

 

 

 

نکات مهم در طراحی بسته بندی

تنوع در روش های طراحی مختلف

از جمله مواردی که در انتخاب کارخانه های طراحی بسته بندی جعبه باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، توانایی کارخانه مورد نظر در خصوص پیاده سازی طرح های مختلف می باشد. همواره به این نکته توجه داشته باشید که هر اندازه یک کارخانه بتواند طرح های مختلف را روی کارتن، چاپ نماید؛ دست شما در هنگام انتخاب طرح بازتر می باشد.

ممکن است در ابتدا تنها یک طرح را مد نظر داشته باشید اما مطمئن باشید در آینده به طرح های گوناگون دیگری نیز نیاز پیدا خواهید کرد. بنابراین همواره کارخانه هایی را انتخاب نمایید که از تجهیزات گوناگونی برای چاپ و بسته بندی استفاده نمایند. همانطور که مطمئنا تا کنون با خدمات گلبرگ باکس آشنا شده اید، این کارخانه کارتن سازی، از پیشرفته ترین تجهزات تولید کارتن و طراحی بسته بندی و چاپ استفاده می کند. بنابراین اگر تا کنون در خصوص انتخاب کارخانه مورد نظر خود تردید داشته اید، نوبت آن رسیده است که تردید را کنار گذاشته و تولیدی کارتن گلبرگ باکس را انتخاب کنید.

تیم طراحی باتجربه

اهمیت تجربه در انتخاب طرح و چاپ آن، در صنعت چاپ بسیار زیاد است. این موضوع را گرافیست ها بهتر از هر شخص دیگری درک می کنند که یک طرح خوب اگر به صورت نامناسب پیاده سازی و به مخاطب نمایش داده شود، هیچ تاثیر نخواهد داشت. اجازه دهید این موضوع را با ذکر مثالی برایتان توضیح دهیم. تصور کنید طرح جذابی را برای شرکت خود انتخاب کرده اید و قصد چاپ آن را روی بسته بندی محصولاتتان دارید؛ در این شرایط اگر مکان مناسبی را برای طرح خود در نظر نگیرد ممکن است در هنگام ارائه محصول، طرحی که آنقدر زحمتش را کشیده اید اصلا دیده نشود. به همین دلیل است که همواره به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم تا در این رابطه حتما از مشاوران ما کمک بگیرند.

طراحی بسته بندی

آیا در کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس امکان سفارش کارتن با طرح دلخواه وجود دارد؟

از جمله سوالات متعددی که در رابطه با طراحی بسته بندی محصولات از ما پرسیده می شود، این است که آیا می توانیم طرح دلخواه خود را روی کارتن و یا بسته بندی چاپ نماییم؟ در پاسخ باید بگوییم به دلیل تعدد روش های چاپ مانند فلکسو گرافی و سایر روش های دیگر، این امکان وجود دارد. با این حال برای آن که طرح شما با بهترین کیفیت بر روی کارتن چاپ شود، باید اقدام به طراحی آن به صورت اصولی بکنید. اگر دانش آن را ندارید، نیازی به نگرانی نیست. چراکه با تماس با پشتیبانان ما این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

شاید برایتان جالب باشد:

سفارش کارتن بسته بندی

عوامل موثر بر قیمت طراحی و بسته بندی کارتن کدامند؟

موارد زیادی در تعیین قیمت نهایی طراحی بسته بندی و جعبه تاثیرگذار هستند. آشنایی با این موارد به شما کمک می کند تا روش طراحی بسته بندی متناسب با نیازتان را انتخاب نمایید و از صرف هزینه های بیهوده بپرهیزید.

مواد اولیه

اولین و شاید مهم ترین عامل موثر بر قیمت طراحی و بسته بندی کالا، مواد اولیه مانند رنگ و… می باشند. طبیعتا هر اندازه کیفیت بالاتری مورد نظرتان باشد، باید از مواد اولیه با کیفیت تری استفاده کنید که در نهایت هزینه پایانی را افزایش می دهد. بنابراین در هنگام مشخص کردن نیاز خود نهایت دقت را به خرج دهید تا پس از آن متخصصان ما از مواد اولیه ای دقیقا متناسب با نیاز شما استفاده نمایند.

روش چاپ

روش های متعددی در این زمینه وجود دارد که در این سایت به توضیح انواع آن ها و همچنین کاربردشان در صنعت چاپ و بسته بندی به طور کامل پرداخته ایم. بنابراین اگر قصد دارید تا با این روش ها بیشتر آشنا شوید، می توانید سایر مقالات گلبرگ باکس را مطالعه نمایید.

تعداد کارتن

مطمئنا می دانید که تعداد کارتن ها نقش اساسی در تعیین قیمت نهایی طراحی و چاپ دارند. در بسیاری از کسب و کارها زمانی که شما خرید خود را به صورت عمده انجام دهید، تخفیفاتی در هزینه نهایی به شما تعلق خواهد گرفت. این موضوع درخصوص کارخانه های کارتن سازی و جعبه سازی نیز صدق می کند. در صورتی که قصد سفارش طراحی بسته بندی و سپس چاپ آن روی بسته بندی های زیادی را داشته باشید، هزینه کمتری را بابت هر بسته بندی پرداخت خواهید نمود.

طراحی و بسته بندی جعبه

اهمیت استفاده از گرافیست جهت بهبود کیفیت طراحی بسته بندی چیست؟

در طراحی بسته بندی یکی از عوامل مهم، دارا بودن طرح مشخص می باشد. بسیاری از مدیران کسب و کارهای مختلف از اهمیت این موضوع غافل هستند. آن ها بر این باور می باشند که اگر فقط نام شرکت خود را روی بسته بندی حک کنند نیز همان تاثیر طرح های رنگارنگ را خواهد داشت. اگر شما نیز با این دیدگاه موافق هستید، باید به شما بگوییم که کاملا در اشتباه می باشید؛ چراکه هر طرحی باید در مکان درست خود چاپ شود.

این موضوع را متخصصان حوزه چاپ بهتر از هر شخص دیگری می دانند. از طرفی هر کسب و کار حرفه ای علاوه بر داشتن لوگوی مخصوص، باید از طرح های متناسب با محصولات مختلف خود بهره مند باشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا اگر شخصا تخصصی در رابطه با چاپ و طراحی ندارید، حتما از متخصص های با سابقه در این حوزه مشاوره بگیرید.

همچنین مطالعه کنید:

بررسی عوامل موثر بر قیمت کارتن بسته بندی

طراحی و بسته بندی جعبه

کارتن لمینتی و اهمیت آن در برندینگ

شاید کارتن لمینتی را بتوان یکی از شناخته شده ترین کارتن ها در حوزه برندینگ دانست. کارتن هایی که به این روش تولید می شوند، یکی از انتخاب های مناسب جهت تبلیغ کسب و کار شما می باشند. بنابراین طبیعی است که هزینه بیشتری را نسب به سایر کارتن ها داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارتن لمینتی می توانید سایر مقالات ما در خصوص برندینگ و روش های مختلف چاپ را مطالعه نمایید. لازم به ذکر است روش های چاپ تنها به چاپ لمینت محدود نشده و چاپ های افست و فلکسو نیز از دیگر روش های مورد استفاده می باشند.

جمع بندی

با توجه به موارد گفته شده، مطمئنا متوجه شده اید که طراحی بسته بندی تاثیر بسیاری در شناخته شدن کسب و کار شما دارد. البته این موضوع به شرطی صادق است که شیوه استفاده درست از آن را بدانید. همچنین با اهمیت استفاده از گرافیست جهت بهبود طرح مورد نظر آشنا شدید. در پایان نیز به اهمیت کارتن لمینتی و تاثیر آن در برندینگ پی بردید که در صورت استفاده درست از آن، سرعت پیشرفت کسب و کارتان تا اندازه زیادی افزایش خواهد داشت. ممنون از اینکه تا پایان این بخش همراه ما بودید. همچنین در صورتی که سوالی در رابطه با طراحی بسته بندی دارید که پاسخ آن را در این مقاله نیافتید، سایر مقالات ما را مطالعه کرده و یا اگر زمان کافی ندارید، با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

کلیک کنید.!

 

 

 

 

آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

5/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

۷ دیدگاه در “اهمیت استفاده از طراحی بسته بندی در پیشرفت کسب و کار

 1. نوابی گفت:

  سلام
  واقعا همیشه حرف اول رو ظاهر بسته بندی محصول تعیین میکنه چه بسا خیلیا به خاطر بسته بندی شکیل یه محصولی خریداری کردن
  ممنون از گلبرگ باکس که همیشه بهترین طراحی هارو پیشنهاد میده تشکر

  1. سلام. بله دوست عزیز کاملا با شما موافقم امروزه بسته بندی حرف اول و میزنه،، ممنون از لطفتون به گلبرگ باکس

 2. هاشمی گفت:

  سلام شما بسته بندی های دسته دار هم در ابعاد کوچیک دارین مثلا براای عطر ?

  1. سلام. بله در هر ابعادی که شما بخایید ما تولید داریم

 3. کریمی گفت:

  سلام
  خسته نباشد
  خیلی خوبه میشه برای سفارشاتمون طرح دلخواه بدیم
  و ممنون بابت صبوری و کمکی که میکنید

  1. سلام و خدا قوت، یکی از وظایف ماست که به مشتریان مون مشاوره بدیم و پاسخگو باشیم

 4. موسویانی گفت:

  سلام
  میشه طرح های دلخواهی که جهت سفارش کارتن های شکلات داده شده رو در قسمت نمونه جایگذاری کنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *