بسته بندی

فروش کارتن در کارتن سازی گلبرگ باکس

فروش کارتن های آماده

آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

 

جنس کارتن چیست؟

کارتن از جنس های مختلفی ساخته می‌شود. شکل آن جعبه طور و جنس اصلی آن از مقوا می‌باشد. در این قسمت از مقاله با جنس دو مدل کارتن آشنا می‌شویم.

فروش کارتن لمینتی

کارتن لمینتی، کیفیتی پایین تری نسبت به کارتن مقوایی دارد؛ اما این مدل کارتن قابلیت چاپ و بسته بندی بسیار خوبی دارد. البته که کارتن لمینتی قیمت بالاتری نسبت به کارتن مقوایی دارد. دلیل قیمت بالاتر این مدل کارتن، خاص و زیبا تر بودن آن است. از کارتن لمینتی بیشتر برای محصولاتی با وزن پایین استفاده می‌کنند.

فروش کارتن مقوایی

کارتن مقوایی، همانطور که از اسمش معلوم است، جنس مقوایی دارد. مقوا جنس های مختلفی دارد. اصلی ترین مدل مقوا، مقوای برجسته است که بر روی کارتن چسبیده می‌شود. این مدل مقوا باعث راحت تر شدن چاپ و بسته بندی محصولات می‌شود. کارتن 3 لایه و کارتن 5 لایه از جنس مقوا هستند. فروش کارتن مقوایی نسبت به فروش کارتن لمینتی بیشتر است. کارتن مقوایی محبوبیت بیشتری بین مردم دارد.

فروش کارتن مقوایی

در چه مواردی از کارتن استفاده می‌شود؟

کاربرد اصلی کارتن، برای بسته بندی و اسباب کشی است.

امروزه اسباب کشی در ایران بسیار زیاد شده است. یکی از وسایل بسیار کاربردی در اسباب کشی، کارتن است. البته که در اسباب کشی فقط باید از کارتن های مستحکم استفاده کرد. استفاده از کارتن هایی با استحکام پایین، فقط باعث آسیب به وسایل ما می‌شود. کارتن 5 لایه و کارتن 7 لایه جزو بهترین گزینه ها برای اسباب کشی هستند. کارتن پستی و کارتن موز از همین جنس هستند که کیفیت بالایی برای اسباب کشی دارند.

کارتن برای بسته بندی محصولات هم استفاده می‌شود. بسته بندی محصول کاملا بستگی به نوع آن محصول دارد. بسته به وزن، ظاهر و… محصول باید تصمیم بگیریم تا با چه کارتنی آن را بسته بندی کنیم.

کارخانه جعبه سازی

فروش کارتن آماده، توسط کارخانه ها انجام می‌شود. البته که بیشتر کارخانه ها این مدل کارتن را به صورت عمده می فروشند. تقریبا تمامی کارخانه ها فروش کارتن عمده دارند و کمتر کارخانه ای فروش کارتن تکی هم دارد.

بیشتر کارخانه ها کار چاپ روی کارتن شما را هم انجام می‌دهند. اگر نیاز به جعبه ای دارید که روی آن چاپ داشته باشد، بهتر است با کارخانه ای کار کنید که هم تولید کارتن و هم چاپ روی کارتن را با کیفیت بالا انجام دهد.

انواع کارتن

در این قسمت از مقاله قرار است شما را با سه نوع کارتن آشنا کنیم که کاربرد زیادی در بسته بندی مواد غذایی دارند.

 • کارتن آسپتیک: این مدل کارتن برای مایعات خوراکی استفاده می‌شود. کارتن آسپتیک جنسی دارد که باعث می‌شود محصول درون آن دیر تر فاسد شود.
 • کارتن تخم مرغ: همانطور که از اسم این محصول معلوم است، کارتن تخم مرغ برای شانه تخم مرغ استفاده می‌شود.
 • کارتن راه راه: جنس این کارتن بسیار مقاوم است و از مقوای راه راه درست شده است. کارتن راه راه در برابر حوادث احتمالی از محصولی که درون آن قرار دادیم، مراقبت می‌کند.

فروش کارتن لمینتی

چاپ و بسته بندی

کار چاپ و بسته بندی محصولاتمان را به دو روش می‌توانیم انجام دهیم.

در روش اول باید کارخانه ای را پیدا کنیم که علاوه بر تولید انواع کارتن، کار چاپ و بسته بندی آن را هم انجام دهد. در اینصورت فقط باید مراقب باشیم که کیفیت کار کارخانه خوب باشد و کار باکیفیت به ما تحویل دهد. اگر بتوانیم چنین کارخانه ای پیدا کنیم، کار ما راحت تر است و کل کار ما را یک شرکت انجام می‌دهد.

در روش دوم بعد از تولید کارتن، باید کارتن ها را به شرکت چاپ و بسته بندی ببریم تا اینکار را برای ما انجام دهند. اگر آن شرکت کیفیت کار خوبی داشته باشد اینکار به صرفه است. اما در غیر اینصورت باید با کارخانه ای کار کنیم که کار چاپ هم انجام بدهد.

چاپ روی کارتن در فروش بیشتر، تاثیر مستقیم دارد. اگر بسته بندی شما خاص و منحصر به فرد باشد، چشم مشتری را به خود خیره می‌کند. در این صورت، احتمال فروش محصول شما بالا می‌رود.

فروش کارتن عمده

فروش کارتن در کدام شهر بیشتر است؟

فروش کارتن تهران از تمامی شهر ها بیشتر است. دلیل فروش بیشتر شهر تهران، جمعیت و مهم بودن این شهر است. کارتن های تهران معمولا از قیمت و کیفیت بهتری برخوردار است. بهترین دستگاه ها در تهران بوده و همین امر باعث کیفیت بالاتر کارخانه و یا شرکت های تهرانی شده است. پس میتوان متوجه شد که فروش کارتن تهران، بی دلیل زیاد نیست.

محبوبیت کارتن در طبیعت و صنعت

همانطور که در قسمت های قبلی گفتیم، کارتن در صنعت و زندگی روزمره استفاده های فراوان دارد. فروش کارتن بسته بندی در ایران به دلیل اسباب کشی زیاد است. دلیل دوم آن هم بسته بندی محصولات است. این دو امر موجب شده تا بازار کارتن در ایران داغ باشد.

علاوه بر آن، کارتن را می‌توان بازیافت کرد که بسیار در سلامتی طبیعت به ما کمک می‌کند. قیمت مناسب کارتن یکی از دلایل دیگر محبوبیت آن است.

شاید برای شما مفید باشد: جعبه سازی کرج

ضایعات کارتن

ضایعات کارتن

بعد از فروش کارتن عمده و استفاده آن توسط مردم، این کارتن ها پوسیده می‌شوند و دیگر قابل استفاده نمی باشند. بعد از آن دیگر نیازی نیست که آن ها را بسوزانیم یا کار هایی بکنیم که به طبیعت آسیب بزند. پس از جمع آوری کارتن های پوسیده، می‌توان فرایندی را انجام داد تا دوباره با آن کارتن های پوسیده، کارتن جدید باکیفیت تولید کرد.

قیمت کارتن

به دلیل نوسانات بازار، نمی‌توان قیمت دقیق کارتن را ذکر کرد. فروش عمده کارتن، طبیعتا قیمت آن را پایین میاورد. اگر مقدار کارتنی که ما نیاز داریم زیاد است، به صرفه است که از کارخانه خرید کنیم. فروش جعبه کارتن توسط کارخانه در تیراژ بالا صورت می‌گیرد؛ ولی اگر آن تعداد نیاز داشته باشیم، به صرفه است که از کارخانه خرید کنیم.

با شرایط کرونا، بیشتر خرید های مردم، اینترنتی شده است. این امر در فروش عمده کارتن بسته بندی هم تاثیر گذاشته است. شما می‌توانید هر سفارشی که دارید را به صورت آنلاین انجام دهید و طرحی که می‌خواهید را برای شرکت ها بفرستید تا مشابه آن تولید کنند.

کارتن سازی گلبرگ باکس

شرکت کارتن سازی گلبرگ باکس با استخدام نیرو های مجرب، استفاده از ماشین های حرفه ای و… توانسته است کیفیت محصولات خود را به مشتری های خودش ثابت کند. گلبرگ باکس هر مقدار سفارش شما را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت انجام می‌دهد. فروش کارتن ساده و طرح دار(چاپی) توسط گلبرگ باکس انجام می‌شود.

شرکت گلبرگ باکس برای چاپ روی کارتن از بهترین وسایل استفاده می‌کند تا کارتن جلوه خوبی داشته باشد. همانطور که گفته شده، کارتن می‌تواند برای محصول خودش بازاریابی کند و مشتری را قانع به خرید آن محصول کند.

جمع بندی

فروش کارتن توسط شرکت و کارخانه های زیادی انجام می‌شود؛ با این وجود ما باید حواسمان باشد تا کار را به کارخانه‌ ای بسپاریم که بهترین کیفیت را به ما می‌دهد.

اگر دنبال خرید کارتن از بازار کارتن تهران با کیفیت هستید، اما هنوز کارخانه ای را پیدا نکردید که بتوانید به آن اعتماد کنید، می‌توانید با ما تماس بگیرید و در صورت رضایت کار خود را به ما بسپارید تا کیفیت را به شما ثابت کنیم.

کلیک کنید.!

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

5/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

۵ دیدگاه در “فروش کارتن در کارتن سازی گلبرگ باکس

 1. بوداغی گفت:

  سلام خسته نباشید
  از کارتن آسپتیک برای محصولات منجمد دریاییی هم میشه استفاده کرد؟

 2. نابرانی گفت:

  روز خوش
  شما کارتن های دسته دار برای بسته بندی چرخ گوشت یا توستر های ابعاد کوچک هم سفارش میگیرین ؟

  1. سلام. بله در تمامی ابعاد و برای هر محصولی ثبت سفارش داریم

 3. معینی گفت:

  سلام
  خداقوت
  شما کارتن برای اساس کششی هم میفروشین ؟
  اصلا خرده فروشی دارین ؟

  1. سلام کاربر گرامی.. متاسفانه خورده فروشی نداریم در واقع کارتن ها همه نو هستند و کارتن دسته دوم نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *