بسته بندی

شرکت چاپ و بسته بندی

شرکت چاپ و بسته بندی

تعداد کسب و کارهایی که از کارتن های بسته بندی استفاده می کنند، روز به روز در حال افزایش است. در نتیجه آشنایی با خدمات شرکت چاپ و بسته بندی جعبه می تواند بسیار مفید باشد؛ وجه تمایز شرکت های کارتن سازی و جعبه سازی از یکدیگر محدود به چند مورد نیست با این وجود یک سری از موارد نسبت به بقیه از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. به همین دلیل برای آشنا کردن بیشتر شما با شرکت های فعال در صنعت بسته بندی به ذکر مهم ترین خصوصیات اینگونه شرکت ها می پردازیم. بنابراین به هیچ عنوان ادامه مقاله را از دست ندهید.

 

 

 

اهمیت چاپ و بسته بندی

در ابتدا اجازه دهید در خصوص اهمیت صنعت چاپ و بسته بندی توضیح کاملی ارائه دهیم؛ از آن جایی که تبلیغات شرکت های مختلف برای برخی افراد هزینه های زیادی را به دنبال دارد، بنابراین استفاده از پتانسیل کارتن های بسته بندی فارغ از اینکه چه نوع  کارتنی را انتخاب کنید می ‌تواند هزینه زیادی را در رابطه با تبلیغات شما صرفه جویی نمایند. با این وجود استفاده از این قابلیت تنها با شناخت کامل و جمع آوری اطلاعات در رابطه با چاپ لمینتی و روش هایی از این قبیل صورت می گیرد. توجه داشته باشید که انتخاب طرح مورد نظر تنها مرحله ابتدایی کار است.

در مرحله دوم انتخاب روش چاپ از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد؛ چراکه بسته بندی هایی که در روش های مختلف انجام می گیرند با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند؛ در نتیجه بهتر است پیش از آنکه اقدام به سفارش نمایید در رابطه با روش های مناسب با نیاز و بودجه خود با مشاوران مجرب مشورت کنید. برای مشورت کردن نیز می توانید از مشاوران مجرب تولیدی کارتن گلبرگ باکس نیز بهره مند شوید.

همچنین مطالعه کنید: 

تولید کارتن بسته بندی

صنعت چاپ و بسته بندی

معرفی 5 خصوصیت مهم شرکت چاپ و بسته بندی

1. سابقه کاری مناسب

نکته مهمی که برای انتخاب شرکت چاپ و بسته بندی جعبه باید در نظر داشته باشید این است که شرکت مورد نظر تجربه مناسبی در این حوزه داشته باشد. چرا که بارها مشاهده شده است که با سپردن کار به شرکت های متفرقه، که سابقه چندان جالبی نیز ندارند، مصرف کننده با خسارات مالی زیادی رو به رو شده است. راهکاری که برای جلوگیری از این گونه خسارات به شما پیشنهاد می کنیم، چک کردن سابقه شرکت و همچنین نمونه کارهای آن می باشد.

چرا که شرکتی که نمونه کار مناسبی نداشته باشد، مطمئنا نمی تواند خدمات مورد نظر شما را نیز با کیفیت خوبی تحویل دهد.‌ نکته دیگر در رابطه با بررسی کردن کیفیت شرکت چاپ و بسته بندی، تجهیزات آن می باشد. تجهیزات نقش بسیار موثری در کیفیت کالای نهایی دارند؛ بنابراین هر اندازه نیز یک شرکت کارمندان مجربی داشته اما از تجهیزات به روز بهره‌مند نباشد موفق به برآورده کردن نیاز مصرف‌کنندگان خود نخواهد شد و حتی اگر اقدام به تولید بسته بندی های مورد نیاز آن ها نماید، کیفیت مطلوبی را در اختیار مصرف کننده قرار نمی دهد.

2. تاثیر رنگ در صنعت بسته بندی

یکی دیگر از نکات مهم در صنعت بسته بندی توجه به تاثیر رنگ ها می باشد؛ در این بخش به هیچ عنوان قصد توضیح معنای هر رنگ را نداریم و صرفاً این مورد را برای این ذکر کردیم که در هنگام انتخاب کارتن های بسته بندی حتما این مورد را نیز رعایت نمایید. طبیعتاً مشتری محصولات شما ترجیح میدهد از یک بسته بندی با رنگ بندی مناسب استفاده کند تا یک بسته بندی ساده و بدون هیچ طرح خاصی؛ بنابراین با صرف اندک هزینه‌ ای بیشتر، این نیاز مشتریان خود را نیز برطرف نمایید.

3. قیمت معقولانه

یکی از نکات مهم در هنگام انتخاب شرکت چاپ و بسته بندی جعبه این است که شرکت مذکور، برای محصولات خود قیمت معقولانه ای را انتخاب کرده باشد. منظور ما از کلمه معقولانه این است که کالای مورد نظر نه قیمتی بالا داشته باشد و نه قیمت بسیار پایین.

چراکه اگر محصول هزینه پایینی داشته باشد می توان اینگونه برداشت کرد که شرکت مذکور از مواد اولیه نه چندان مناسبی استفاده کرده است؛ در غیر این صورت این کار هیچ توجیه مالی ندارد. از طرفی دیگر اگر کالای مورد نظر قیمت بالایی داشته باشد بسیاری از مصرف کنندگان از تهیه آن صرف نظر می کنند و یا حتی اگر آن را تهیه کنند احتمالا در دفعات بعد شرکت دیگری را انتخاب می کنند. بنابراین شرکتی که از این موضوع آگاهی نداشته باشد نمی‌تواند انتخاب مناسبی برای سپردن سفارش های شما به آن باشد.

شرکت چاپ و بسته بندی جعبه

4. فعالیت در فضای مجازی

اگر قصد پاسخ دادن به این سوال را دارید که چه شرکت مناسبی را در زمینه صنایع چاپ و بسته بندی انتخاب کنید نکته دیگری که باید آن را در نظر بگیرید، فعالیت شرکت مذکور در فضای مجازی می باشد. این فعالیت می تواند در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یا حتی فعالیت در سایت مخصوص به خود باشد. دلیل این امر آن است که با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دیگر نیازی نیست تا زمان زیادی را صرف کرده و برای سفارش کالا و یا مشاوره به محل شرکت مورد نظر مراجعه کنید.

شرکت چاپ و بسته بندی که دارای سایت مناسبی است، به مشتریان خود نشان می‌دهد که برای زمان آن ها ارزش قائل می باشد. بنابراین حتماً می توان به چنین شرکتی توجه بیشتری نمود. شما می توانید نمونه کارهای شرکت چاپ و بسته بندی را در سایت آن مشاهده کرده و قیمت ها را استعلام بگیرید؛ همچنین برای رفع هرگونه ابهام به مشاوران آن پیام دهید. موارد بالا تنها چند مورد از مزایایی بود که شامل حال شرکت چاپ و بسته بندی می شود که در فضای مجازی فعالیت دارد.

شاید برایتان جالب باشد:

کارخانه کارتن سازی

5. نظرات مشتریان

اگر به مشتریان شرکت مورد نظر خود دسترسی داشته باشید می توانید از آن ها بازخورد های مناسبی بگیرید. این بازخورد می تواند به شما در انتخاب و یا عدم انتخاب شرکت چاپ و بسته بندی مورد نظرتان کمک بسیاری نماید. با این وجود باید دقت کنید تمامی نظرات مشتریان نیز صحیح نبوده و در نهایت این تصمیم را باید با قضاوت خود بگیرید.

خدمات چاپ و بسته بندی کرج

خدمات چاپ و بسته بندی کرج

خدمات چاپ در کرج اهمیت بسیاری برای کسب و کار های آن منطقه دارد؛ چرا که حمل و نقل به سرعت انجام شده و سفارش با سرعت بیشتری به دست مشتریان می رسد. البته از نظری دیگر شما در هر بخشی از کشور ساکن باشید، مشکل چندانی نخواهید داشت. چرا که اگر با یک شرکت چاپ و بسته بندی جعبه حرفه ای کار کنید، مدت زمان زیادی را مجبور به انتظار نخواهید بود و سفارش تان در مدت زمانی بسیار کوتاه به دستتان خواهد رسید.

جمع بندی

علاوه بر مزایای ذکر شده در این بخش، مزایای بسیار زیادی نیز وجود دارد که برای طولانی نشدن این مقاله آن ها را ذکر نکردیم. با این وجود به ذکر برخی از مهم ترین مزایا و خصوصیات مهم شرکت چاپ و بسته بندی پرداختیم. در بخشی نیز اشاره کردیم که استفاده از سایت، چه میزان به مشتری در استعلام قیمت کمک می کند. همچنین از دیگر مزایای دارا بودن سایت توسط شرکت چاپ و بسته بندی این است که می ‌توانید سوابق کاری آن ها را نیز به سادگی مشاهده کنید. اطلاعات بیشتری درباره شرکت به دست آورده و همچنین با مطالعه مقاله های آنان با صنعت کارتن سازی بیشتر آشنا شوید. ممنون از اینکه تا پایان این بخش همراه ما بودید.

شما نیز می توانید برای سفارش انواع کارتن و  جعبه بسته بندی در تیراژ بالای 1000تا  به شرکت کارتن سازی در هشتگرد یا سایت گلبرگ باکس مراجعه کنید.

سوالات متداول

چرا چاپ روی جعبه اهمیت دارد؟

چاپ روی جعبه می تواند به افزایش جذابیت بصری محصول، جلب توجه مشتریان، ارائه اطلاعات لازم در مورد محصول و برند شما، و ایجاد تمایز در میان رقبا کمک کند.

زمان تحویل سفارش چاپ و بسته بندی چقدر است؟

زمان تحویل سفارش به عواملی مانند تیراژ سفارش، نوع چاپ، و پیچیدگی طرح بستگی دارد. به طور کلی، زمان تحویل سفارش بین 5 تا 10 روز کاری است.

تاثیر رنگ در صنعت بسته بندی چیست؟

رنگ ها می توانند در جلب توجه مشتریان، ایجاد حس و حال خاص، و انتقال پیام برند شما نقش موثری داشته باشند.

کلیک کنید.!

 

 

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

۴ دیدگاه در “شرکت چاپ و بسته بندی

 1. یقینی گفت:

  سلام
  قیمت روز کارتونتون چقدره ؟

  1. سلام.برای استعلام دقیق از قیمت روز میتونید با پشتبانی تماس بگیرید

 2. اطهری گفت:

  سلام
  کارتون مناسب برای لباس و پوشاک چیه ؟

 3. قلی تبار گفت:

  خداقوت
  ممنون از کارای خوبتون
  من مدتی پیش سفارش کارتن سبزی و کارتن مربا داده بودم بهتون
  و از سفارشم خیلی راضیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *