دسته بندی نشده

فروش کارتن اسباب کشی در کارتن سازی گلبرگ

فروش کارتن در کارتن سازی گلبرگ باکس

از گذشته تا کنون کارتن ها یکی از عوامل مهم در حمل بار، به خصوص اسباب کشی، محسوب می شدند. افراد بنا به دلایل مختلف کارتن های مورد نیاز خود را تهیه کرده و از آن ها استفاده می کردند؛ با این وجود مشکلاتی نیز در این زمینه وجود داشت. یکی از این مشکلات کمبود و یا حتی نبود شرکت های فروش کارتن ها بود.

 

 

 

در این شرایط مردم برای خرید کارتن های مورد نیازشان به مغازه ها به ویژه میوه فروشی ها مراجعه کرده و کارتن های دست دوم آن ها را خریداری می کردند. با وجود ارزان تر بودن کارتن های دست دوم اما یک مشکل بزرگ در این زمینه وجود داشت و آن عدم اطمینان از کیفیت و مقاومت کارتن ها بود. گاهی پیش می آمد که افراد جهت اسباب کشی به دلیل استفاده از کارتن های دسته دوم متحمل خسارات مالی شدیدی می شدند. همچنین آلودگی کارتن های ذکر شده مشکل دیگری بود که در نهایت سبب به وجود آمدن شرکت های تولید کارتن شد. در این مقاله نیز قصد داریم در رابطه با فروش کارتن و همچنین کاربرد کارتن های مختلف توضیحاتی ارائه دهیم. به همین دلیل در صورت علاقه به این موضوع تا پایان این بخش همراه ما باشید.

خوشبختانه طی سالیانه گذشته صنعت تولید کارتن رونق گرفته و شرکت های کارتنسازی و جعبه سازی زیادی در سراسر کشور تاسیس شده اند. از مهم ترین خصوصیات این شرکت ها می توان به کیفیت، تنوع و مقاومت کارتن های تولیدی اشاره نمود. حتی اگر قصد خرید نداشته باشید و بخواهید در بخش فروش کارتن فعالیت نمایید باز هم باید به سه پارامتر ذکر شده در بالا توجه ویژه ای داشته باشید. همچنین آشنایی با انواع کارتن و کاربرد هرکدام از آن ها می تواند به شما در زمینه فروش کارتن کمک زیادی کرده و کارتان را برای ادامه راه آسان تر نماید.

کارتن حمل بار چیست؟

مسلما کارتن هایی که جهت حمل بار استفاده می شوند با کارتن هایی که تنها برای بسته بندی وسایل( مانند بسته بندی وسایل غیرضروری) تفاوت زیادی دارند. به زبان ساده کارتن های حمل بار همانطور که از نامشان نیز مشخص است برای بسته بندی و حمل وسایل مورد استفاده قرار می گیرند. حال با توجه به نیاز افراد می توان از انواع مختلف آن ها استفاده نمود. در حقیقت این کارتن ها سلامت فیزیکی اجناس شما را در حین اسباب کشی و جا به جایی تضمین می کنند.

فروش کارتن

خصوصیات و دلایل استفاده از کارتن حمل بار چه می باشد؟

از جمله مهم ترین ویژگی های کارتن های حمل بار مقاومت آن ها است که معمولا با تعداد لایه آن ها اندازه گیری می شود. هر اندازه که کارتن بسته بندی تعداد لایه بیشتری داشته باشد طبعا مقاومت آن نیز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل اگر قصد فعالیت در زمینه فروش و تولید انواع کارتن را دارید بهتر است با لایه بندی کارتن ها آشنا شوید. در زیر به اختصار هر کدام از انواع کارتن ها به همراه تعداد لایه هایشان را به شما توضیح خواهیم داد.

فروش کارتن های 3 لایه

با افزایش تعداد لایه مقاومت کارتن ها افزایش می یابد. بنابراین می توان گفت برای وسایل شکستنی به کارتن هایی با لایه های بالا( کارتن های 5 لایه و 7 لایه) نیاز دارید. اما اگر قصد بسته بندی وسایل غیر ضروری مانند کتاب ها را دارید استفاده از کارتن های 3 لایه به دلیل قیمت ارزان و مقاومت مناسب انتخابی عقلانی محسوب می شود. با این وجود حتما توجه داشته باشید تنها برای بسته بندی وسایل غیر ضروری از کارتن های 3 لایه استفاده نمایید در غیر اینصورت مسئولیت آسیب دیدن وسایلتان به عهده خودتان می باشد.

فروش کارتن های 5 لایه

فروش کارتن به خصوص کارتن های 5 لایه بیش از هر کارتن دیگری رواج دارد؛ چراکه این کارتن ها هم برای جا به جایی وسایل نسبتا سنگین به کار رفته و هم قیمت مناسبی دارا می باشند. در زیر به ذکر برخی دیگر از ویژگی های کارتن ها می پردازیم.

 • کارتن های چند لایه جهت نگهداری و محافظت وسایل
 • کارتن های ویژه صنایع غذایی با تأیید وزارت بهداشت
 • کارتن ۵ لایه مخصوص اسباب کشی
 • کارتن های دارویی و داروخانه ای
 • کارتن های لوازم بزرگ صوتی و تصویری و لوازم آشپزخانه
 • کارتن میوه
 • کارتن هایی برای اسباب بازی
 • کارتن مرغ داری و…

 

 

 

 

 

 

کارتن های 7 لایه

این کارتن ها ویژه بسته بندی و جا به جایی وسایل بسیار سنگین می باشند. چراکه با مقاومت بالای خود سلامت فیزیکی وسایل را تضمین کرده و از آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری می کنند. طبیعی است که به دلیل ضخامت و همچنین مقاومت بالا این کارتن ها دارای قیمتی بیشتر نسبت به سایر کارتن ها می باشند. با  این وجود کیفیت بالای آن ها به آسانی جبران هزینه تهیه شان را می کند.

برای کاهش هزینه های طراحی کارتن و تولید کارتن، می توانید از قالب های اماده کارتن استفاده کنید که هزینه طراحی را حذف می کند.

هزینه کارتن ها برای فروش چقدر است؟

قیمت این کارتن ها با توجه به کیفیت، ضخامت و موارد این چنینی قابل تغییر بوده و به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را برای آن ها ارائه کرد. با این وجود توجه به موارد بالا جهت تهیه و یا حتی فروش کارتن ها دارای اهمیت زیادی می باشد.

فروش کارتن

چگونه کارتن های خود را بفروشیم؟

اگر قصد فعالیت در زمینه فروش کارتن ها را دارید و یا حتی تولیدی در این زمینه دارا هستید یکی از بهترین راه ها برای فروش این است که سایتی تاسیس کرده و در آن به تبلیغ محصولات تولیدی خود با ذکر ویژگی هایشان بپردازید. در این صورت به شما تضمین می دهیم اگر در کار خود پشتکار داشته باشید و مطالب سایت خود را دائما به روز رسانی کنید پس از مدتی درآمدتان از فروش کارتن به اندازه قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

جمع بندی

جا به جایی و بسته بندی وسایل یکی از اعمالی است که نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد چراکه به هرحال افراد هنگام جا به جایی مجبور هستند برای اطمینان از سلامت وسایل خود آن ها را بسته بندی کنند. به همین دلیل نیاز به کارتن های با کیفیت به شدت احساس می شود و افراد خواسته یا ناخواسته مجبور به استفاده از آن ها می باشند.

بنابراین فعالیت در زمینه فروش کارتن ها می تواند فعالیت پر درآمدی محسوب شود. همچنین در این مقاله راجع به لایه های کارتن ها صحبت کردیم و اشاره کردیم برای بسته بندی وسایل غیر ضروری استفاده از کارتن های 3 لایه پیشنهاد می شود. این در صورتی است که اگر قصد اسباب کشی و جا به جایی وسایل سنگین یا شکستنی را داشته باشید باید از کارتن های 5 لایه و 7 لایه استفاده نمایید؛ چراکه به دلیل ضخامت بالای این کارتن ها احتمال آسیب دیدن وسایل قیمتی و با ارزش بسیار کاهش می یابد.

در پایان توصیه ما به شما این است که اگر قصد فعالیت در زمینه فروش کارتن ها را دارید حتما از امکاناتی که تکنولوژی در اختیار شما قرار داده است استفاده کنید. بنابراین در اولین فرصت( اگر سایتی جهت معرفی و فروش محصولات خود ندارید) اقدام به ایجاد سایت بکنید و نگران هزینه های اولیه آن نباشید چرا که در صورت موفقیت سودی که از طریق سایت به شما می رسد بسیار بیشتر از مبلغی است که روی آن سرمایه گذاری کردید.

لازم به ذکر است امروزه تقریبا اکثر کسب و کارها دارای وب سایتی هستند که به کمک آن خدمات خود را به مصرف کنندگان معرفی کرده و آن ها را به مشتریان خود تبدیل می کنند. بنابراین اگر نمی خواهید از آن ها عقب بمانید در اولین فرصت شما نیز سایت خود را ایجاد کرده و به تولید محتوا اصولی در زمینه کسب و کارتان بپردازید.
ممنون از اینکه تا پایان این بخش با موضوع فروش کارتن همراه ما بودید.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 


5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

۲ دیدگاه در “فروش کارتن اسباب کشی در کارتن سازی گلبرگ

 1. حسینی زاده گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  من به یه تعداد کارتن های ۳ و ۵ لایه برای اسباب کشی نیاز دارم
  چطوری سفارش بدم ؟

 2. حجتیانی گفت:

  سلام
  کارتن اسباب کشی ارسال به شهرستان هم دارین ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *