دسته بندی نشده

قیمت جعبه کفش

قیمت جعبه کفش در کارتن سازی گلبرگ باکس

قیمت جعبه کفش کوچک و بزرگ:

جعبه کفش مناسب برای انواع کفش مردانه و زنانه سایز ۴۰ به بالا

طول عرض ارتفاع حداقل تیراژ
۳۴.۵ ۲۰.۵ ۱۱.۵ ۱۰۰۰
قیمت هر عدد کارتن با چاپ فلکسو در حداقل تیراژ قیمت در تیراژ بالای ۵۰۰۰ قیمت هر عدد کارتن با چاپ لمینیتی در حداقل تیراژ قیمت در تیراژ بالای ۵۰۰۰
۵۰۰, ۳۹ریال ۰۰۰, ۳۸ریال ۷۰۰, ۸۵ ریال ۲۰۰, ۷۳ ریال

 

جعبه کفش مناسب برای انواع کفش زنانه سایز زیر ۴۰ و بچگانه

طول عرض ارتفاع حداقل تیراژ
۲۸ ۱۶ ۹ ۱۰۰۰
قیمت هر عدد کارتن با چاپ فلکسو قیمت در تیراژ ۵۰۰۰ قیمت هر عدد کارتن با چاپ لمینیتی قیمت در تیراژ ۵۰۰۰
۶۰۰, ۲۵ریال ۸۰۰, ۲۴  ریال ۵۰۰, ۵۰ ریال ۰۰۰, ۴۶ ریال

از میان جعبه های کارتنی، جعبه کفش به عنوان پرکاربرد ترین جعبه معرفی شده است. برای این که بتوانید کفش های تولیدی خود را به راحتی جابجا کنید و یا آن ها را در انبارها نگه دارید نیاز دارید تا از کارتن هایی برای این کار استفاده کنید. همچنین زمانی که یک مشتری کفشی را می خرد انتظار دارد که کفش های خریداری شده خود را درون جعبه ای که مخصوص همان کفش است از فروشنده تحویل بگیرد. جعبه های کفش باید به گونه ای باشند که از کفش ها در برابر آسیب های احتمالی محافظت کنند و علاوه بر آن طراحی منحصر به فردی داشته باشد تا ارزش کفش را بالابرده و سبب جذب و رضایت مشتری شود. در این مقاله ما قصد داریم در رابطه با قیمت جعبه کفش و عوامل اثرگذار بر روی آن برایتان مطالبی را بیان کنیم.

چنانچه خواهان خرید کارتن بسته بندی کفش برای کفش های تولیدی خود هستید پیشنهاد میکنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

عوامل اثر گذار بر روی قیمت جعبه کفش چیست؟

نحوه تولید جعبه

جعبه های کفش عموما از جنس کارتن های لمینتی یا مقوایی تولید می شوند. قیمت جعبه های کفش در هنگام تولید را برحسب قیمت روز کارتن و مقوا و همچنین تعداد تیراژی که استفاده می شود محاسبه می کنند؛ و خب طبیعتا هر چه قیمت مقوا افزایش پیدا کند قیمت کارتن کفش هم افزایش پیدا می کند و بالعکس. نوع مقوایی که هم در هنگام ساخت کارتن استفاده می شود می تواند اثرگذار باشد چرا که هر چه مقوای استفاده شده از کیفیت بالاتری برخوردار باشد به همان نسبت قیمت جعبه هم بالاتر می شود. در این بین تعداد تیراژی که استفاده می شود هم می تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی قیمت ها داشته باشد.

کارتن های کفش را به صورت کارتن های 3 لایه و 5 لایه تولید می کنند که این 3 لایه و 5 لایه بودن هم می تواند باعث شود تا جعبه ها قیمت های متفاوتی داشته باشند. البته همه اینها به خود شما و جنس کارتنی که برای محصولات خود در نظر دارید بستگی دارد که در زمان ثبت سفارش چه نوع مقوایی با چه تعداد تیراژ را برای کارتن هایی که می خواهید در نظر بگیرید.

برای تولید انواع کارتن های کفش معمولا از قالب استفاده می کنند. چرا که تولید این کارتن ها به شکل ساده امکان پذیر نیست و نیاز دارند تا ابتدا قالب مخصوص آنها ساخته شود و بعد به ادامه روند تولید کارتن بپردازند.

طراحی و چاپ کارتن های کفش

امروزه طراحان زیادی هستند که سعی دارند با تولید یک طرح جدید نظر مشتریان را به سمت خود جلب کنند. کارتن سازی گلبرگ با دارا بودن طراحان ماهر تا کنون توانسته است مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کند. عموما چاپ هایی که بر روی کارتن های کفش انجام می شود به صورت چاپ لمینتی و فلسکو است. از آنجایی که چاپ لمینتی یک چاپ با کیفیت بسیار بالا است می تواند تأثیر خود را بر روی قیمت جعبه کفش بگذارد (کارتن هایی که بر روی آنها چاپ لمینتی انجام می شود نسبت به کارتن هایی با چاپ فلسکو از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند). گاها بسیاری از تولید کنندگان می خواهند که نام برند خود را به صورت اختصاصی بر روی کارتن ها چاپ کنند. چاپ برند بر روی جعبه یکی از راه های تبلیغاتی محسوب می شود.

گاهی حتی طرح ها و برند ها با رنگ های دلخواه مشتری به صورت دیجیتالی و یا به صورت فیزیکی بر روی یک جعبه طراحی می شود و در صورتی که طرح چاپ شده با نظر مشتری یکی باشد، قالب سازی برای سایر کارتن ها هم انجام می شود اینگونه طراحی ها را عموما طراحی به صورت سه بعدی می گویند.

امروزه می توان در هر گوشه و کناری طراحی سه بعدی را دید. این مدل طرح ها بینندگان را به وجد می آورند چرا که با طراحی های مرسوم دو بعدی و کلیشه ای تفاوت دارند. همین امر باعث شده تا مشتریان بیشتری به سمت آن ها جذب شوند و قیمت بالاتری هم پیدا کنند.

تعداد رنگی که هنگام چاپ بر روی این کارتن ها می توانید استفاده کنید 4 رنگ است. بسته به اینکه از چه تعداد از این رنگ ها استفاده شود کارتن ها از قیمت های مختلفی برخوردار خواهد بود. این که کارتن انتخابی شما از چاپ فلسکو با تک رنگ برخوردار باشد و یا چاپ لمینت با چند رنگ، می تواند قیمت متفاوتی را در آخر کار برای شما رقم بزند.

قیمت جعبه کفش

 

 

 

 

 

 

انواع جعبه های کفش کدامند؟

انتخاب کفش مناسب همیشه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که هر یک از کفش ها برای سنین مختلفی طراحی و تولید شده است. کفش ها را بر اساس جنس، کارآیی و مدل آنها به دسته های مختلفی مانند کفش های مردانه، زنانه، بچگانه، کفش های مجلسی، ورزشی، طبی، کالج، بوت و نیم بوت تقسیم بندی می کنند و بر اساس نیاز آنها را تولید کرده و روانه بازار می کنند.

نیاز اساسی که هر یک از این کفش ها دارند جعبه است آن هم برای جلوگیری از ضربه و له شدن کفش ها در اثر فشار وارده و یا آسیب است. کفش های مختلف جعبه های مختلفی هم دارند. این اختلاف در انواع جعبه ها سبب اختلاف در قیمت جعبه های کفش هم شده است. همان طور که در بالا اشاره کردیم که در هنگام تولید این کارتن ها از چه موادی استفاده شده است. می توان گفت بسته به این که چه نوع موادی و چه مقدار از این مواد در هنگام ساخت انواع جعبه های کفش به کار می رود قیمت جعبه های کفش هم می تواند متفاوت باشد.

اندازه های جعبه های کفش

جعبه هایی که برای کفش های مختلف تولید می شوند اندازه های مختلفی دارند. این تفاوت در اندازه در هنگام تولید می تواند بر روی قیمت جعبه کفش اثر بگذارد.

فروش عمده جعبه کفش

تولید جعبه کفش آن هم در ابعاد مختلف در کارتن سازی ها و جعبه سازی ها به سفارش مشتری ها انجام می شود. کارتن های کفش به صورت کارتن های 3 لایه و 5 لایه تولید می شود و طرح های مد نظر مشتریان به صورت چاپ لمینتی با هزینه مناسب بر روی آنها انجام می شود. کفش های مجلسی و کتانی زنانه، مردانه و بچه گانه به خصوص کفش های چرمی نیاز دارند که جعبه های مناسبی داشته باشند تا در طول گذشت زمان خراب نشوند. اگر بخواهید جعبه های کفش را به صورت عمده خریداری کنید می توانید آنها را با قیمت مناسبی بخرید.

قیمت جعبه کفش در کارتن سازی گلبرگ

هیچ کسی نمی تواند منکر این شود که بسته بندی محصولات می تواند نقش بسیار مهمی در موفقیت فروش آنها داشته باشد. یک بسته بندی خوب می تواند موجب سود زیادی برای آن واحد تولیدی داشته باشد. کارتن سازی گلبرگ با دارا بودن کادری مجرب و طراحان حرفه ای توانسته است کارتن های مختلفی برای بسته بندی با طرح های بسیار جذابی و همچنین با قیمت های بسیار مناسبی برای مشتریان خود تولید کند. شما مشتریان عزیز می توانید جهت سفارش انواع کارتن های کفش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و برای اطلاع از قیمت انواع کارتن ها به صفحه استعلام قیمت ما مراجعه کنید.

 

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

۴ دیدگاه در “قیمت جعبه کفش

 1. جاویدی گفت:

  سلام
  سفارش کارتون کفشتون از چند تیراژ شروع میشه ؟

  1. سلام.. معمولا سفارشات از ۱۰۰۰ تیراژ به بالا انجام میشه

 2. جابانی گفت:

  قیمت کاراتون خیلی خوبه دمتون گرم
  استعلام قیمت کارتن کفش هم خیلی سریع جوابش میاد
  فقط این قینت ها قیمت روزه درسته >؟؟

  1. سلام کاربر محترم.. بله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *