دسته بندی نشده

کارتن تخم مرغ صادراتی – سفارش و خرید آن از کارتن سازی گلبرگ

کارتن تخم مرغ صادراتی

از دکمه های زیر می توانید برای استعلام قیمت کارتن مورد نظر در کمتر از 3 دقیقه و در یافت پیش فاکتور، دیدن نمونه کارهای گلبرگ باکس یا بازدید از قالب های اماده و انتخاب قالب اماده، که باعث صرفه جویی در هزینه هایتان می شود، استفاده کنید. 

بیشتر مرغداران برای بسته بندی تخم مرغ های خود از کارتن تخم مرغی صادراتی و معمولی استفاده می کنند تا بتوانند هم از تخم مرغ های خود محافظت کنند و هم برند خود را بر روی کارتن ها چاپ کنند، ابعاد این کارتن ها با یکدیگر متفاوت است.
خیلی از اوقات کارتن های تخم مرغ را از ترکیبات بازیافتی تولید می کنند در حالی که این کار کاملا اشتباه است! زیرا برای تولید تمام کارتن هایی که برای بسته بندی محصولات خوراکی مورد استفاده قرار می گیرند باید از مواد درجه یک و باکیفیت استفاده کرد. کارتن های تخم مرغ صادراتی و معمولی را بیشتر از کارتن های 3 و 5 لایه تولید می کنند و چاپی که بر روی آنها صورت می گیرد بیشتر چاپ سیلک و فلسکو است.
کارتن هایی که در کارتن سازی ما تولید می شود بیشتر در ابعاد های 180 تایی و 360 تایی تولید می شوند و از تخم مرغ ها در هنگام حمل و نقل، بازاریابی، انبار و … محافظت می کنند و از شکستن آنها جلوگیری می کنند، همچنین با افزایش و کاهش دمای هوا باعث خراب شدن تخم مرغ ها نمی شوند.
ما در این مطلب سعی داریم تا به بررسی کارتن تخم مرغ صادراتی، ویژگی های کارتن حمل تخم مرغ،  طراحی و چاپ، قیمت این نوع کارتن ها، اهمیت این موضوع و ویژگی های خاص کارتن سازی گلبرگ بپردازیم. لطفا در ادامه مطلب با ما همراه باشید. همچنین شما می‌توانید با رفتن به صفحه استعلام قیمت، از قیمت کارتن تخم مرغی به سرعت باخبر شوید و در صورت تمایل به سفارش کارتن تخم مرغی، اقدام کنید.

حمل تخم مرغ

حمل تخم مرغ ها از مزرعه تا رسیدن به دست مشتری بسیار حساس است و نیاز به توجه زیادی دارد، تخم مرغ ها باید به صورت منظم در سینی ها و لایه های وسط روی یکدیگر گذاشته شوند و در آخر داخل کارتن تخم مرغی (کارتون تخم مرغ)  قرار بگیرند.
در هنگام حمل تخم مرغ ها نباید هیچ گونه لرزش یا تکانی وجود داشته باشد، چرا که باعث شکستن و آسیب به تخم مرغ ها می شود. به همین دلیل برای حمل و نقل تخم مرغ ها از کارتن های سفارشی و قابل اطمینان استفاده می شود، تا محصول شما با ایمنی کامل به دست مصرف کنندگان در خارج از کشور برسد و همچنین در رقابت با سایر تولید کنندگان موفق تر باشید. همچنین برای تولید کارتن تخم مرغ نباید از مواد شیمیایی استفاده شود. زیرا کارتن تخم مرغی که از مواد شیمیایی در آن استفاده شده ممکن است باعث خرابی تخم مرغ‌ها شود.

کارتن تخم مرغی صادراتی

 
کارتن هایی که برای بسته بندی تخم مرغ های صادراتی مورد استفاده قرار می گیرند، می تواند در دو حالت تک ردیفه و دو ردیفه تولید شوند. کارتنهای تولید شده می توانند به دو رنگ قهوه ای و سفید باشند و چاپی هم که بر روی آنها انجام می شود می تواند تا 4 رنگ اصلی را پوشش دهد. از آنجایی که برای صادرات نیاز است تا مسیر طولانی را کارتن ها در کامیون های یخچال دار بگذرانند لازم است تا در هنگام تولید از کارتن های 5 لایه استفاده شود تا قدرت استحکام آن بالا رود. همچنین برای کارتن تخم مرغ صادراتی باید طراحی کارتن به شیوه‌ای باشد که از بالا به تخم مرغ‌ها کمترین فشار ممکن را وارد کند تا در طول مسیر دچار شکستگی نشوند.
البته برای تخم مرغ های صادراتی بیشتر سعی می شود تا از کارتن هایی که از ظاهری بسیار زیبا و شیک برخوردار هستند، استفاده شود. رنگ بندی و ظاهر بسته بندی ها بر اساس خلق و خوی مردم کشور مقصد انتخاب می شود. بسته بندی های صادراتی باید آنقدر جذاب باشد که بتواند مشتری را با یک نگاه به سمت خود بکشاند و فروش را افزایش دهد.

ویژگی های کارتن حمل تخم مرغ

از آنجایی که تخم مرغ یک ماده غذایی است و حالت شکنندگی دارد، باید در هنگام حمل بسیار احتیاط کرد و کارتن هایی را برای بسته بندی آنها انتخاب کرد که دارای ویژگی های زیر باشد.
بسته بندی های حمل تخم مرغ باید محکم باشند و حجم سنگین را تحمل کند.-
به راحتی در انبارها بر روی هم قرار بگیرند.-

 • در هنگام تولید کارتنها نباید از مواد بازیافتی و شیمیایی استفاده کرد حتما باید از مواد درجه یک با بالاترین کیفیت استفاده شود.
 • کارتنها باید از مواد قابل بازیافت تولید شود و برای محیط زیست آلودگی ایجاد نکند.
 •  امکان چاپ و رنگ بندی بر روی کارتنها وجود داشته باشد باشد تا کارتن تخم مرغ به تنهایی باعث جذب مشتری شود.
 •  
 • کارتن تخم مرغی صادراتی باید از ضریب امنیت بالایی برخوردار باشد تا تخم مرغ ها را در مسافت های طولانی سالم نگه دارد.
 • اطلاعاتی مانند تاریخ تولید، شیوه انتقال و شرایط نگهداری تخم مرغ باید بر روی کارتن ها درج شده باشد.
 • مقاومت بالایی در برابر رطوبت از داخل و بیرون داشته باشد و با تغییر شرایط آب و هوایی نباید کارتنها تغییر شکل دهند.

بسته بندی تخم مرغ 180 تایی

کارتن هایی که در کارتن سازی گلبرگ تولید می شود 180 عددی و 3 لایه هستند و جهت فروش مستقیم از مرغداری به بازار مورد استفاده قرار می گیرند، و دارای ویژگی های زیر هستند.

 •  مقاومت بالا در برابر فشار حاصل از چیدمان
 • مقاومت در برابر رطوبت حاصل از خود تخم مرغ و رطوبت محیط زیست
 • استحکام در برابر ضربه از بالا و کناره ها در هنگام انبار کردن محصولات
 •  در برابر ضرباتی که ممکن است از بالا و کناره ها وارد شود از خود مقاومت نشان دهید
 •  برای کارتن های قهوه ای وزن و ضخامت 55 گرم و کارتن های سفید 500 گرم
 •  مقاومت در برابر فشار و جلوگیری از پارگی و ترک خوردگی لایه های بیرونی
 • زیبایی کیفیت در چاپ تا چهار رنگ
 • طراحی رایگان و کلیشه سازی و چاپ
 •  ارائه کارتن به صورت قهوه ای و سفید
 •  ارائه کارتن با ابعاد استاندارد و مناسب با شانه های مصرفی و وزن محصولات

برای کاهش هزینه های طراحی کارتن و تولید کارتن، می توانید از قالب های اماده کارتن استفاده کنید که هزینه طراحی را حذف می کند.

بسته بندی تخم مرغ خلاقانه

تخم مرغ از آن دسته مواد غذایی پر مصرف به حساب می آید که ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. به همین دلیل در کشورهای مختلف تولیدکنندگان کارتنهای تخم مرغ سعی و تلاش زیادی می کنند تا بتوانند یک بسته بندی بسیار خلاقانه و زیبا را برای این محصول تولید کنند. در کشور ما عموما به تخم مرغ های سفید تخم مرغ معمولی و به آن هایی که رنگی هستند تخم مرغ های رسمی می گویند.
بسیاری از تولید کنندگان تخم مرغ برای این که بهتر بتوانند محصولات خود را بفروشند و همچنین برند خود را بهتر به نمایش بگذارند توجه خاصی به بسته بندی محصولات خود می کنند، چرا که مشتری با اولین نگاه مدل بسته بندی و برند شما را می بیند و جذب آن می شود. استفاده از بسته بندی های زیبا و جذاب خود یک نوع تبلیغ برای محصولات شما به حساب می آید.
در صورت نیاز به کارتن تخم مرغ (کارتون تخم مرغ) و اطلاع از خدمات دیگر این مجموعه می توانید با ما تماس بگیرد و یا به سایت گلبرگ مراجعه کنید و ار نمونه های ما دیدن کنید.
کارتن تخم مرغ صادراتی
 
 
 
 

معرفی کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس

اهمیت موضوع استفاده از کارتن تخم مرغی صادراتی

با تولید یک کارتن تخم مرغ با کیفیت و جذاب، باید برند یا علامت تجاری شما قابل تشخیص باشد و رنگ ها و علامت های به کار رفته روی جعبه بهتر نمایش داده شوند.
نماد هر شرکت نشان دهنده کیفیت و ارزش آن است، چرا که مصرف کنندگان مواد غذایی بر روی نشان تجاری یک شرکت بسیار حساس هستند. به همین دلیل برند سازی محصولات تخم مرغ در فروش دائم آن تأثیر زیادی دارد.
برای این کار بهتر است از جعبه کارتن هایی استفاده کنید که از جنس مقوا و کاغذ با کیفیت ساخته شده اند، تا استحکام بالایی در برابر عوامل محیطی داشته باشند و همچنین قابل بازیافت بودن کاغذ و مقوا کمک زیادی به چرخه اقتصادی می کند.

طراحی و چاپ

کارتن های مادر معمولا به دو رنگ سفید و قهوه ای تولید می شوند که بر روی هر دوی آنها قابلیت چاپ و استفاده از رنگ وجود دارد.
برای این که بتوان طرحی را بر روی کارتن ها چاپ کرد از چاپ سیلک و فلکسو کمک می گیرند و همزمان از 4 رنگ برای طراحی ها استفاده می کنند. همچنین می توان مواردی مانند تاریخ تولید و انقضای تخم مرغ ها، شرایط نگهداری آنها، شیوه انتقال و از همه مهمتر برند شرکت تولید کننده را بر روی آنها چاپ کرد. چون این موارد بیشتر حالت نوشتاری دارند از چاپ فلکسو استفاده می کنند.

قیمت کارتن

از آنجایی که کارتنهای تخم مرغ دارای ابعاد استانداری هستند، قیمت آنها بر اساس جنس کارتن ها، میزان باز بودن درب کارتن ها، نوع چاپ و تعداد رنگ های چاپ و همچنین ابعاد کارتن تخم مرغی محاسبه می شود و از همه مهمتر تعداد تیراژ استفاده شده در کارتن است که بر روی قیمت کارتن تاثیر بسیار زیادی می گذارد.
برای این که بتوانید از قیمت کارتن تخم مرغ صادراتی و معمولی و دیگر انواع کارتن ها اطلاع پیدا کنید می توانید به صفحه استعلام قیمت ما در سایت گلبرگ مراجعه کنید.
کارتن تخم مرغ صادراتی

 

سفارش و خرید کارتن تخم مرغی صادراتی

برای حمل و نقل تخم مرغ از کارتن استفاده می کنند چرا که نسبت به سایر بسته بندی ها راحت تر و مطمئن تر است. همچنین استفاده از کارتن هزینه کمتری دارد و در عین حال از بهره بری بالاتری هم برخوردار است. استفاده از کارتن های مقوایی به دلیل سازگاری که با محیط زیست دارند بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.
اگر شما هم جزء تولید کنندگان تخم مرغ هستید و به دنبال بسته بندی های مقوایی و با کیفیت برای حمل تخم مرغ ها می گردید می توانید به کارتن سازی گلبرگ مراجعه کنید و پس از صحبت با کارشناسان ما و به دست آوردن اطلاعات برای ثبت سفارش اقدام کنید. در سایت گلبرگ باکس به راحتی می‌توانید از قیمت کارتن تخم مرغی باخبر شوید.
یک نکته ای را که باید بیان کرد این است که ما قبل از ثبت سفارش یک نمونه از تولیدات خود را برای خریداران به صورت رایگان ارسال می کنیم و آنها پس از بررسی در صورت تایید سفارشات خود را ثبت می کنند و برای خرید بسته بندی تخم مرغ اقدام می کنند.

فروش بسته بندی تخم مرغ

در حالت عادی برای تولید بسته بندی های تخم مرغ از کارتن 3 لایه استفاده می شود اما در صورت نیاز مشتری و برای تولید کارتن تخم مرغ صادراتی (کارتون تخم مرغ صادراتی) از کارتن های 5 لایه استفاده می کنیم. این که شما در هنگام تولید از چند لایه استفاده کرده باشید هم بر روی قیمت کارتن تاثیر گذار است. ابعاد کارتنهای تخم مرغ هم بر روی قیمت اثر گذار است و فروشنده های این نوع کارتن در هنگام فروش به آن توجه ویژه ای می کنند.

ویژگی های خاص کارتن سازی گلبرگ

کارتن سازی گلبرگ یک مجموعه معتبر و بزرگ تولید کارتن با کیفیت در ایران است، که طی سالها تجربه در خصوص ساخت انواع کارتن به این موفقیت دست یافته که بهترین و مقاوم ترین کارتن را برای انواع محصولات شما به بازار ارائه دهد. ویژگی های خاص این کارتن سازی بسیار زیاد است که ما تعدادی از آن ها را نام می بریم.
– منحصر بودن کارتن سازی گلبرگ به دلیل تولید کارتن های با کیفیت
– طراحی اختصاصی این مجموعه با فرمولاسیون ویژه و انحصاری
– قابلیت هرگونه چاپ با مارک و برند اختصاصی مشتری
– امکان بارگیری، تخلیه آسان کارتن ها و حفاظت از بار در بارگذاری نامناسب
– امکام چاپ تک رنگ و گاهی هم 4 رنگ
– تولید کارتن برای صادرات تخم مرغ به صورت 180 تایی 3 لایه و 360 تایی 5 لایه
– وجود تخفیف های ویژه برای خریدهایی با حجم بالا
– فرستادن نمونه اولیه به صورت رایگان برای مشتری
– ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور
– داشتن برچسب کاتالوگ که شامل رنگ، اندازه، کمیت و شناسه های تولید می باشد
– دارا بودن اطلاعات تماس، راهنما، جزئیات و دستور حمل تخم مرغ روی کارتن ها
اگر به دنبال بسته بندی خاصی برای محصولت خود می گردید و می خواهید بهترین بسته بندی را با قیمت مناسب برای محصولات خود سفارش دهید، می توانید به سایت کارتن سازی  گلبرگ مراجعه کنید و برای کسب اطلاع بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در آخر:

ما در مجموع تلاش کردیم تا به بررسی کارتن تخم مرغی صادراتی، ویژگی های کارتن حمل تخم مرغ، طراحی، قیمت، ویژگی های خاص کارتن سازی و جعبه سازی گلبرگ و … بپردازیم.
تخم مرغ یک ماده غذایی سرشار از پروتئین است و در عین حال بسیار حساس و شکننده می باشد، و برای حمل نیاز به یک بسته بندی مقاوم دارد تا از آن در برابر آسیب و ضربه جلوگیری کند.
کارتن سازی گلبرگ در این راستا تلاش کرده تا کارتن تخم مرغی صادراتی با کیفیتی را تولید کند که در حین زیبایی و جذاب بودن بسیار هم مقاوم باشد. اگر به دنبال کارتنی جذاب و مقاوم می گردید تا محصولتان را به خارج از کشور ارسال کنید با ما تماس بگیرید.
علاوه بر کارتن تخم مرغ، کارتن سازی گلبرگ به تولید انواع جعبه و بسته‌بندی که هر کدام مناسب برای موارد خاصی است، نیز می‌پردازد. در کارتن سازی گلبرگ به تولید انواع کارتن بسته بندی ازجمله کارتن بسته بندی آجیل،‌ کارتن پستی، کارتن بسته بندی میوه صادراتی، کارتن بسته بندی قارچ، کارتن بسته بندی پسته صادراتی و انواع مختلف دیگر که می‌توانید در سایت کارتن سازی گلبرگ آن‌ها را مشاهده کنید، می‌پردازد.
 

نمونه های از کارتن های تخم مرغ

 Export egg cartons Export egg cartonsکارتن صادراتی
 
سوالات متداول

چه نوع ضمانتی برای کیفیت کارتن های تخم مرغ صادراتی ارائه می شود؟

کارتن سازی گلبرگ ضمانت کیفیت را برای کارتن های تخم مرغ صادراتی خود ارائه می دهد. در صورت بروز هرگونه مشکل در کیفیت کارتن ها، مشتریان می توانند با کارتن سازی گلبرگ تماس گرفته و مشکل را گزارش دهند.

 مزایای استفاده از کارتن های 180 عددی و 3 لایه کارتن سازی گلبرگ چیست؟

 • مقاومت بالا در برابر فشار
 • مقاومت در برابر رطوبت
 • استحکام در برابر ضربه
 • زیبایی و کیفیت در چاپ
 • ارائه کارتن به صورت قهوه ای و سفید
 • ارائه کارتن با ابعاد استاندارد

چه عواملی بر قیمت تمام شده صادرات تخم مرغ با کارتن های صادراتی تاثیر می گذارند؟

عواملی مانند قیمت کارتن، قیمت مواد اولیه، هزینه های حمل و نقل، و هزینه های گمرکی بر قیمت تمام شده صادرات تخم مرغ با کارتن های صادراتی تاثیر می گذارند.

 
 
 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۲۰ دیدگاه در “کارتن تخم مرغ صادراتی – سفارش و خرید آن از کارتن سازی گلبرگ

 1. شکیبا گفت:

  یکی از بهترین کار های زندگیم سفارش کارتن از شرکت شما بوده من برای بسته بندی تخم مرغ ها سفارش کارتن دادم و واقعا عالی بود ممنونم

  1. بهنام زندی گفت:

   کیفیت کارتن ها برای صادرات چطور بود؟ قابل قبول ؟

  2. خوشحالیم تونستیم رضایت مشتری عزیز رو جلب کنیم

 2. ازاد گفت:

  سلام خسته نباشید محصواتت عالی و مشاوره خرید محصولاتتونم عالی بود مرسی

  1. عبدالله موسوی گفت:

   کار گلبرگ حرف نداره ، اگه یه کار تمیز ،با کیفیت و سریع میخواید فقط گلبرگ

 3. شاهی گفت:

  روز خوش
  من یک طراحی تهیه کردم برای حمل آسان تخم مرغ برای صادرات
  شما طراحی رو قبول میکنید ؟

  1. نیازمند گفت:

   من قبلا کارتن با طراحی خودم سفارش دادم و برام انجام دادن

  2. بله.تولید با طرح دلخواه شما انجام میشه

 4. محمد گفت:

  روز بخیر
  من چندین بار ازتون سفارش گرفتم اخرین سفارشم برای کارتن تخم مرغ برای صادرات بود
  مرسی از گلبرگ باکس

  1. رحمت ایزدپناه گفت:

   سلام دوست عزیز
   کیفیت کارتن ها و مقاومتشون چطور بود؟

 5. نقی خدادادی گفت:

  قیمت کارتن تخم مرغ چنده؟تولید شانه تخم مرغ هم دارید؟

 6. هادی امینی گفت:

  روی کارتون تخم مرغی میتونید لوگوی شرکت مون رو هم بزنید؟ با یک سری طرح های دیگ؟

  1. بله چاپ روی کارتن انجام میشه

 7. بنیامین قلاسی گفت:

  سلام
  جنس کارتون تخم مرغی از چیه؟چ نوع کارتونی؟

  1. بیشتر برای تولید این نمونه کارتن ها از کارتن های ۳ یا ۵ لایه استفاده میشه

 8. شاهین نعمتی گفت:

  باسلام .خرید کارتن تخم مرغ تا چه تیراژی امکان پذیره؟

  1. سلام تیراژ محصولات معمولا از ۳۰۰۰ شروع میشه البته در مواردی هم تیراژ ۱۰۰۰ به بالا هم زده میشه

 9. نصیر اسلامی گفت:

  وقت بخیر
  قیمت کارتون تخم مرغ کیلویی محاسبه میشه یا عددی؟

 10. عبدالله زاکری گفت:

  سلام
  من قبلا هم سفارش کارتن از گلبرگ باکس داشتم کیفیت کارتن ها واقعا حرف ندارم
  الانم برای کارتن تخم مرغی میخام بدونم میتونید در ابعادی که خودمون بهتون میدیم با چاپ رنگی برامون بزنید؟

 11. وحدانی گفت:

  وقت بخیر
  تولید کارتن تخم مرغ به صورت شانه ای هم دارید؟ یا فقط کارتن مادر تولید میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *