دسته بندی نشده

انواع کارتن بسته بندی (همراه با تصویر) | کارتن بسته بندی

جعبه نیمه شکاف‌دار - انواع کارتن بسته بندی در کارتن سازی گلبرگ

انواع کارتن بسته بندی از گذشته طرفدار زیادی دارند که از آن‌ها برای اهداف گوناگونی مانند حمل و نقل محصولات و اشیاء گوناگون و همچنین نگهداری وسایل مختلف استفاده می‌کنند.

همین سطح بالای تقاضا باعث شده است افراد زیادی در صنعت تولید انواع کارتن بسته بندی فعالیت کنند.

جعبه و کارتن بسته بندی در واقع یک جعبه یا ظرف از جنس مقوا و گاهی تخته فیبر چین‌دار است. انواع جعبه‌های مختلفی که در بازار وجود دارند باعث شده است مصرف‌کنندگان آن‌ها را براساس نیاز خود مانند بسته‌بندی مواد غذایی، دارویی، صادرات محصول و کارهای گوناگون دیگر، تهیه کنند.

 

برای مطالعه:

چاپ و بسته بندی

 

انواع کارتن بسته بندی در مدل های مختلف

در ادامه برای این که بهتر با انواع کارتن جعبه و مقوا آشنا شوید و بدانید هر کدام برای چه نوع‌ بسته‌بندی مفید هستند، آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

کارتن‌های تاشو

یکی از متداول‌ترین انواع کارتن بسته بندی که در کارتن سازی گلبرگ نیز تولید می شود، کارتن‌های تاشو (آن‌ها را به اسم کارتن‌های مقوایی یا جعبه‌های مقوایی نیز می‌شناسند) هستند، جعبه و کارتن بسته بندی را می‌توانید بیشتر از فروشگاه‌های خرده‌فروشی تهیه کنید. بخواهیم مثال بزنیم از فروش انواع جعبه کارتن تاشو می‌توانیم به یک جعبه غلات معمولی اشاره کنیم.

کارتن تاشو در حقیقت یک بسته کاغذی بوده که مانند یک ظرف نگهدارنده خارجی برای یک کالا یا محصول است. به عنوان مثال، مواد غذایی را برای نگهداری محتویات آن داخل یک کارتن و بسته‌بندی انعطاف‌پذیر قرار می‌دهند.

کارتن تاشو از انواع کارتن بسته بندی است که تقریبا تمامی محصولات در دنیا زمان قرارگیری قفسه در آن ذخیره می‌شوند. بسته بندی محصولات مختلف مانند بسته بندی خشکبار، جعبه بسته بندی مواد غذاییو کارتن بسته بندی حبوبات نیز جزو کارتن‌های تاشو هستند.

استفاده از این کارتن در بین انواع کارتن های بسته بندی به شرکت‌ها اجازه می‌دهد از نام برند خود به شکل خلاقانه با محصول خود استفاده کنند. تولید انواع کارتن تاشو اغلب ارزان است و وسایل را می‌توان داخل آن برجسته نشان داد و هر کارتن مانند یک ابزار تبلیغاتی خاص به نظر برسد.

لازم به ذکر است، استفاده از این کارتن بسته‌بندی ماندگاری بیشتر محصولات را به همراه دارد

کارتن‌های تاشو - انواع کارتن بسته بندیکارتن‌های تخم‌مرغ

یکی دیگر از انواع کارت بسته بندی، کارتن‌های تخم‌مرغ یا سینی‎هایی هستند که برای محافظت کامل از تخم‌مرغ‌ها زمان جابه‌جایی ساخته شده‌اند. زمان تولید انواع کارتن تخم‌مرغ معمولا از خمیر قالب و همچنین روزنامه بازیافتی استفاده می‌کنند تا شکل آن‌ها به خوبی از تخم‌مرغ محافظت کند.

اگر در بازار فروش انواع جعبه کارتن تخم‌مرغ جستجو کنید، ممکن است با کارتن‌ تخم مرغ دیگری نیز برخورد کنید که جنس آن‌ها از ورقه‌های پت (PET) است.

کارتن‌های تخم‌مرغ - انواع کارتن بسته بندیکارتن‌های دایکاتی

از دیگر انواع کارتن بسته بندی باید کارتن‌های دایکاتی را نام ببریم که شکل مشخصی ندارند و دستگاه آن‌ها را تولید می‌کند. کارتن دایکاتی از انواع پرطرفدار  کارتون بسته بندی است که ساختار و زوایای خاصی دارد و به همین علت برای تولید آنها باید از قالب استفاده کرد. اهمیت این کارتن ها در صنایع کارتن و بسته‌بندی برای تهیه کارتن سوراخ‌دار، تسلکوپی، دسته‌دار و غیره است.

کارتن‌های دایکاتی

 

کارتن‌های اسپتیک

به یکی دیگر از انواع کارتن بسته بندی رسیدیم، جعبه و کارتون بسته بندی اسپتیک که جنس آن‌ها از ورقه‌ورقه‌های بسته‌بندی مایع، فویل و پلی اتیلن است و برای نگهداری مایعات استفاده می‌شود. وزن پایین این کارتن‌ها باعث کاهش هزینه‌های حمل و نقل می‌شود.

خریداران کارتن‌های اسپتیک از آن‌ها برای بسته‌بندی فرآورده‌های از پیش ضدعفونی شده مانند شیر، آب‌ میوه و سوپ یا محصولات غیراستریل مانند ماست استفاده می‌کنند.

هدف استفاده از این کارتن‌ها محافظت از محتوای داخلی در مقابل باکتری‌ها، نور و بخار و همچنین حفظ عطر آن است. به عبارت دیگر در بین انواع کارتن های بسته بندی، اسپتیک ماندگاری محصول را بالا می‌برد.

به طور خلاصه مزایای استفاده از این کارتن عبارتند از صرفه‌جویی در هزینه‌ها، محافظت کامل از محصول، ماندگاری دراز مدت و راحتی مصرف‌کننده نهایی و کاهش هزینه‌های پخش کارتن بسته بندی می‌شود.

در مورد جنس کارتن‌های اسپتیک مقوای کاغذی ثبات و استحکام را به محصول بسته‌بندی شده می‌بخشد. همچنین لفاف اسپتیک 6 لایه محافظتی تشکیل شده از کاغذ، پلی اتیلن و آلومینیوم دارد که نقش پلی اتیلن برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل، نگهداری لایه‌ها به یکدیگر و حفظ محصول داخل بسته است.

آلومینیوم نیز برای جلوگیری از نفوذ اکسیژن، طعم و نور است.

تولید انواع کارتن بسته بندی

 

 

 

انواع کارتن‌ بسته‌بندی سفت و سخت

همانطور که اسم این کارتن‌ها نشان می‌دهند جنس محکم‌تری دارند (به اسم کارتن‌های تنظیم نیز شناخته می‌شوند) و هدف استفاده از آن‌ها در بین انواع کارتن بسته بندی شبیه به کارتن‌های تاشو است.

اغلب از آن‌ها برای محصولات ممتاز مانند کارتن بسته بندی پسته صادراتی یا کارتن بسته بندی لوازم صوتی و تصویری استفاده می‌شود که اهمیت زیادی دارند. یکی دیگر از کاربردهای آن‌ها برای بسته‌بندی محصولات سنگین است که به پشتیبانی بیشتر نیاز دارند. از انواع محصولاتی که در این نوع کارتن‌ها قرار می‌گیرند می‌توانیم به جعبه گوشی آیفون اشاره کنیم که از نوع سفت و سخت است.

کارتن راه راه

یکی از انواع کارتن‌های سفت و سخت کارتن‌های راه راه است (آن‌ها را به اسم تخته موج‌دار، تخته فیبر راه راه یا تخته ترکیبی نیز می‌شناسند) و معمولا اکثر افراد آن‌ها را به اسم جعبه مقوایی قهوه‌ای به یاد می‌آورند که از زمان بسته‌بندی لوازم برای نقل مکان به خانه جدید استفاده می‌شوند.

تخته فیبر راه راه یا کارتن قهوه‌ای معمولا سه لایه دارد که عبارتند از یک لایه موج‌دار که بین دو لایه مسطح خارجی قرار گرفته است.

در دنیای بسته‌بندی، کارتن‌های راه راه اسم رایج «جعبه‌های حمل و نقل» یا «بسته‌های اصلی» را دارند و هدف استفاده از آن‌ها می‌تواند فرستادن کالاهای آماده خرده‌فروشی یک شرکت به فروشگاه‌های مختلف باشد.

کارتن‌های مونو

طراحی و ساخت انواع جعبه کارتن مونو در شکل‌ها، الگوها و اندازه‌های مختلف است. رنگ و چاپ کارتن براساس نوع محصول یا نوع بخش تجاری مربوط به آن انتخاب می‌شود. البته قیمت کارتن بسته بندی مونو بستگی به طرح، سایز، چاپ کارتن و تیراژ سفارش داده شده نیز دارد. 

کارتن های مونو

 

کارتن چند لایه

کارتن چند لایه در بین انواع بسته بندی کارتن دوام بسیار بالایی به همراه ویژگی بالشتک دارد تا افراد آن‌ها را برای جابه‌جایی محصولات بسیار با ارزش، شکننده یا سنگین استفاده کنند. این نوع از کارتون بسته بندی معمولا در تیراژ بالاتر از لحاظ قیمت کارتن بسته بندی به صرفه تر می باشد. پس در هنگام سفارش کارتون بسته بندی حتما به این نکته توجه لازم را داشته باشید.

معمولا جعبه و کارتن بسته بندی چند لایه شامل کارتن‌های 3 لایه، کارتن 5 لایهو کارتن 7 لایه هستند.

ازویژگی های کارتن های چند لایه میتوان به چند مورد اشاره ای کرد. کارتن بسته بندی 5 لایه مناسب برای اسباب کشی و انبار کردن اجسام بزرگ برای مدتی طولانی، استفاده از کارتن های 3 لایه به عنوان کارتن های پستی و در اخر کارتن 7 لایه به عنوان کارتون بسته بندی مناسب محصولات  سنگین  و بزرگ است.

کارتن چند لایه

 

کارتن‌های پنجره‌ای

این نوع کارتن‌ها از انواع کارتن‌های چند لایه هستند که برای لوازم تزئینی، آرایشی و هدیه‌ها استفاده می‌شوند. طرح شبیه به تک پنجره آن‌ها اغلب اوقات محصول داخل را نشان می‌دهد.

جعبه بسته بندی پنجره‌ای  بعنوان جعبه بسته بندی لوازم آرایشی کاربرد دارند.

انواع کارتن بسته بندی - کارتن‌های پنجره‌ای

 

کارتن‌های بوش

یکی دیگر از انواع کارتن بسته بندی که برای نگهداری مواد غذایی، مایعات، پودرها و مواد نیمه جامد استفاده می‌شوند تا ماهیت محصول داخل آن سالم باقی بماند.

 

کارتن‌های لمینتی

در بین تمام انواع کارتن بسته بندی بالا، شاید کارتن‌های لمینتی طرفدار بیشتری داشته باشند. علت آن استفاده از جعبه و کارتن‌ بسته بندی لمینتی برای نگهداری کالاهای ویژه یا بسیار گران‌قیمت است. چاپ با کیفیت یکی از ویژگی‌های ممتاز طراحی و ساخت این نوع کارتن‌ها است.

ویژگی اصلی کارتن‌های لمینتی ساده کردن امر حمل و نقل یک کالا با حفظ کمیت و کیفیت آن است. لمینت دوام جلد چاپی محصول را بالا می‌برد و می‌توانید همیشه از آن‌ها استفاده کنید.

ویژگی دیگر آن‌ها مقاومت در مقابل لکه، چین‌خوردگی، چربی و روغن، رطوبت و دیگر آلاینده‌ها است.

لازم به ذکر است که ساخت کارتن لمینتی توسط تولید کنندگان بسیاری انجام می‌شود اما همه‌ی آنها کیفیت لازم را ندارند. گلبرگ باکس به عنوان پخش کننده ممتاز کارتن بسته بندی و داشتن مناسب ترین قیمت کارتن بسته بندی در کرج و سایر شهر‌ها نامی آشنا دارد و البته باید اضافه کرد بخشی از این شهرت در ساخت کارتن بسته بندی لمینتی و خدمات چاپ کارتن بسته بندی است.

انواع کارتن بسته بندی

 

انواع کارتن بسته بندی از نظر اندازه و شکل

کارتون بسته بندی جزو پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین ابزار در اکثر مشاغل است. چراکه به راحتی میتوان در اندازه و طرح دلخواه به تولید کارتن بسته بندی پرداخت. استفاده از کارتون بسته بندی در بیشتر مشاغل سبب ایجاد دو عامل خواهد شد؛ اول به دلیل استفاده از نماد های چاپی روی کارتون بسته بندی به راحتی عمل تبلیغات انجام شده و دوم استفاده از طراحی های مختلف در تولید کارتن بسته بندی موجب جذب هر چه بیشتر مشتری می شود. جعبه‌های رایچ بسته‌بندی در سه دسته تاشونده، سخت و کنگره‌دار قرار می‌گیرند که نوع سوم انواع مختلف دارد و در ادامه معرفی می‌کنیم.

جعبه چاک‌دار ساده

این جعبه متداول‌ترین نوع جعبه کارتنی است که لبه‌های آن و همچنین چاپ بالا و پایین یکسان هستند. قیمت کارتن بسته بندی این نوع از کارتن های بسته بندی باتوجه به نوع مقوایی که برای تولید کارتن از آن استفاده می کنند متفاوت است. به عنوان مثال کارتن بسته بندی قند و کارتن تخم مرغ هر دو از نوع جعبه چاک دار هستند ولی با مقوایی از دو جنس مختلف.

انواع کارتن بسته بندی - جعبه چاک‌دار ساده

کارتن زونکن

این جعبه شبیه به نوع شکاف‌دار معمولی بوده با این تفاوت که نیمه شکاف‌دار است. این کارتن یک مجموعه لبه دارد، طرف بالای آن باز است و می‌توانید آن را از یک طرف بکشید. کاربرد آن برای جابه‌جایی راحت‌تر لوازم خانگی سنگین مانند یخچال و ماشین ظرفشویی است.

جعبه نیمه شکاف‌دار - انواع کارتن بسته بندی در کارتن سازی گلبرگ

کارتن بسته بندی یخچال

جعبه سینی شکل

همانطور که اسم این جعبه نشان می‌دهد شبیه به سینی است و محصول داخل آن دیده می‌شود. در این نوع از کارتون بسته بندی محتوا را باید از بالا قرار دهید و از آن برای حمل محصولاتی مانند مواد غذایی، آشامیدنی، بطری، نوشابه و غیره استفاده می‌کنند.

تولید انواع کارتن بسته بندی جعبه دایکات سفارشی

این جعبه طبق سفارش مشتری به مشخصات و اندازه دقیق ساخته می‌شود. شرکت تولیدکننده می‌تواند این جعبه را به شکل‌ها و اندازه‌های گوناگون بسازد. این نوع از کارتن در گروه کارتن بسته بندی شیک قرار میگیرد. استفاده از آن بیشتر برای محصولات آرایشی و اسباب‌بازی کودکان است.

انواع کارتن های بسته بندیجعبه رو باز غرفه‌ای

در بین انواع کارتن بسته بندی، این مدل به شکل ساده چسبی است که زمان مونتاژ باید تا شود. کاربرد آن سازماندهی محصولات در اماکن با فضای اندک و به ویژه برای نشان دادن محصولات در فروشگاه‌ها است. این کارتون بسته بندی درب کوتاهی دارد به همین منظور زیبایی محصولات را به خوبی نمایش می دهد. ابعاد و مقوای استفاده شده در تولیدی کارتن بسته بندی روباز غرفه ای بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است.

اغلب اوقات از آن‌ها برای محصولات ویتامینی، خرده‌فروشی، قهوه و چای استفاده می‌کنند.

تولید انواع کارتن - جعبه رو باز غرفه‌ای

جعبه تلسکوپی

معمولا به کارتون بسته بندی، تلسکوپی گفته می شود که جمع شو باشد یا درون هم دیگر قرار بگیرند. این جعبه بر خلاف برادران پیشین خود از دو تکه کارتن تشکیل شده و شبیه به یک درب و تسکوپ پایینی روی بدنه جعبه است. باید بگوییم هر چقدر طول کشوی پایینی بیشتر باشد، استحکام آن بالاتر است و از این جعبه یا کارتون بسته بندی برای جابه‌جایی محصولاتی شیشه‌ای استفاده می‌شود که ظاهر باریک و طویل دارند.

جعبه بایگانی

همانطور که نام این جعبه نشان می‌دهد مخصوص بایگانی یا ذخیره به مدت طولانی است. ظاهر آن‌ها به شکل درب جدا یا چسبیده است. ویژگی مثبت آن‌ها در بین انواع کارتن بسته بندی قیمت پایین و پایداری بالا پس از بایگانی است. همچنین می‌توانید روی آن‌ها اطلاعات و جداول را چاپ و ذخیره کنید. این جعبه ها معمولا سه نوع هستند: کارتن فشرده و بادوام، چوب و فلز و جعبه های پلاستیکی قابل بازیافت.

از این جعبه‌ها برای بایگانی مستندات، سوابق جنایی و پزشکی، حساب‌های شرکت‎ها، سوابق کارمندان یا نگهداری اسناد بسیار مهم و با ماندگاری بالا استفاده می‌شود.

انواع کارتن جعبه

 

دایکات خود قفل‌شونده

از انواع کارتن بسته بندی که بیشتر در اداره‌های پست آن را می‌بینیم و برای حمل و نقل اجزاء کوچک است و جایگزین پاکت نامه محسوب می‌شود. ویژگی مثبت آن‌ها امکان اسمبل سریع و راحت است و زمان تولید همچنین دور ریز کمی دارند.

با گذاشتن لبه می‌توان روی کارتن یک نوع قفل گذاشت. همچنین می‌توان آن‌ها را برای ذخیره‌سازی در حجم بالا به شکل صاف و خوابیده قرار داد.

دوام و ماندگاری بالا زمان انتقال و تنوع رنگی ویژگی‌های دیگر آن‌ها است.

انواع کارتن بسته بندی در کارتن سازی گلبرگ

 

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

انواع کارتن بسته بندی شیک و خرید کارتن

خرید کارتون بسته بندی این روزها رونق گرفته است، اما چرا؟! این روزها، افراد مختلف از همه اقشار کسب و کار خود را آنلاین کرده اند و پایگاه مشتریان خود را گسترش داده اند. بنابراین برای ارسال محصولات، کالاها و خدمات خود به تمامی نقاط جهان نیازمند بسته بندی منظم و استاندارد هستند.

مهم نیست که محصول یا محصولات شما چیست، باید بسته بندی ایمن و مناسب برای آن تهیه کنید. بنابراین نیاز شما به سفارش کارتن بسته بندی روز به روز بیشتر می شود. اما جای نگرانی نیست زیرا شرکت چاپ و بسته بندی گلبرگ باکس شرایطی را ایجاد کرده اند که می توانید بدون هیچ نگرانی با فشار دادن چند دکمه جعبه های مقوایی محصولات خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. اما قبل از اینکه در مورد نحوه خرید آنلاین جعبه مقوایی صحبت کنیم، باید با این انواع آشنا شوید.

شرکت تولید کارتن گلبرگ باکس محصولات بسیار متنوعی از خرید کارتن مقوایی ساده گرفته تا انواع دیگر مدل های کارتن چاپی و کارتن کیبوردی و … را ارائه می دهد که در ادامه هر یک از این موارد را به تفصیل توضیح داده ایم. اما به طور کلی کارتن های طراحی و تولید شده در شرکت کارتن سازی گلبرگ باکس از کیفیت مواد بالایی برخوردار هستند و معمولاً می توانید این کارتن ها و جعبه ها را در قالب های 3 و 5 لایه تهیه کنید. با خرید جعبه های مقوایی چاپ شده، می توانید فرآیند بسته بندی را سرعت بخشیده و از حمل و نقل ایمن اطمینان حاصل کنید.

کارتن پستی کفش یک عددی

کارتن پستی چاپی یکی از رایج ترین انواع خدمات پستی است که برای محصولات تولید شده توسط خدمات پستی استفاده می شود. بنابراین، اگر محصولی دارید که می‌خواهید برای شخصی ارسال کنید و نیازی نیست طرح و لوگوی خود را روی مقوا چاپ کنید، بلکه فقط می‌خواهید سرعت بسته‌بندی را افزایش دهید، خرید کارتن پستی چاپی را توصیه می‌کنیم. این کارتن دارای قسمت چاپی است که می توانید به راحتی اطلاعات فرستنده، گیرنده و حتی مهر دلخواه خود را اضافه کنید.

خرید کارتن کیبوردی

خرید کارتن کیبوردی را برای افرادی که نیاز به بسته بندی مخصوص کالای خود دارند توصیه می کنیم. این نوع کارتن مقوایی به دلیل ظاهر خاص خود به طرز عجیبی مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. لازم به ذکر است که این نوع کارتن مقوایی به کارتن لپ تاپی نیز معروف است زیرا درب آن مانند لپ تاپ باز می شود و دو زبانه در سمت چپ و راست در آن را قفل می کند و از باز شدن آن جلوگیری می کند. خرید کارتن بسته بندی لوازم صوتی و تصویری آنلاین یک انتخاب عالی برای بایگانی، جابجایی و اسباب کشی می باشد.

خرید کارتن بسته بندی شیک بدون چاپ

همانطور که از نام آن پیداست، خرید کارتن بسته بندی شیک ساده فاقد هرگونه نوشته یا طرح چاپی است که نسبت به سایر گزینه ها کاربرد بیشتری دارد. به عنوان مثال این کارتن های مقوایی برای جابجایی و اسباب کشی انتخاب خوبی هستند زیرا بادوام هستند و از محتویات خود محافظت می کنند.  لازم به ذکر است که خرید کارتن بسته بندی شیک بدون چاپ علاوه بر قابلیت حمل و بایگانی مزایای دیگری نیز دارد. شما می توانید طرح و لوگوی کسب و کار خود را بر روی این کارتن ها چاپ کنید و بسته بندی انحصاری برای محصولات و برند خود داشته باشید.

کارتن پستی کتاب

این مدل کارتن پستی کتاب شبیه کارتن کیبورد است، با این تفاوت که در کنار درب درب آن زائده‌ای برای قفل کردن درب وجود ندارد. اما مشابه آنها مقاومت بالایی دارد و برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده می شود. بیشتر این نوع کارتن برای بسته بندی محصولاتی مانند مواد غذایی، لوازم التحریر، لوازم آرایشی و بهداشتی و غیره استفاده می شود. جعبه های مقوایی گلبرگ باکس در دو نوع 3 لایه و 5 لایه تولید می شود

سفارش کارتن بسته بندی ارزان از گلبرگ باکس

همانطور که در بالا ذکر شد، جعبه سازی و کارتنسازی گلبرگ باکس تولید کننده کارتن است که از مواد باکیفیت استفاده می کند و با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی این امکان را ایجاد کرده است تا شما انواع کارتن مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان و به راحت ترین روش تهیه کنید.

خرید کارتن بسته بندی باکیفیت و ارزان کار هر مجموعه و تولیدی نیست!. برای حمایت از کسب و کارها در این شرایط سخت اقتصادی، گلبرگ باکس به صاحبان مشاغل اینترنتی امکان خرید کارتن بسته بندی ارزان را می دهد و خرید را هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه مقرون به صرفه می کند. ما این امکان را برای شما فراهم کردیم که آن را تجربه کنید.

سفارش کارتن بسته بندی از گلبرگ باکس در سایزهای مختلف

هنگام سفارش آنلاین کارتن بسته بندی ، به یاد داشته باشید که کارتن بسته بندی به دو صورت 3 لایه و 5 لایه موجود است و خرید کارتن 3 لایه به معنای خرید کارتن بی کیفیت یا بی کیفیت نیست! هر دو مدل مستحکم هستند، با این تفاوت که کارتن 5 لایه کمی بیشتر از کارتن 3 لایه قیمت دارد. برای محصولات حساس و شکننده، خرید کارتن بسته بندی 5 لایه را توصیه می کنیم.

گلبرگ باکس برای سفارش کارتن بسته بندی دست مشتریان را باز گذاشته است کند تا با توجه به نوع و ابعاد محصولات خود، کالاهایی را در اندازه های مختلف خریداری کنند. اما با وجود تنوع در اندازه ها و وسایلی که هنگام خرید کارتون بسته بندی با آن ها مواجه خواهید شد، خرید کارتن بسته بندی 3 لایه همیشه یکی از پرفروش ترین کارتن های مقوایی است. لازم به ذکر است که سفارش کارتن در گلبرگ باکس در تعداد بالا امکان  پذیر است.

 

سوالات متداول

چه تفاوتی بین کارتن‌های تخم‌مرغ ساخته شده از خمیر قالب و ورقه‌های پت وجود دارد؟

کارتن‌های تخم‌مرغ ساخته شده از خمیر قالب ارزان‌تر هستند اما استحکام کمتری دارند، در حالی که کارتن‌های تخم‌مرغ ساخته شده از ورقه‌های پت استحکام و ماندگاری بیشتری دارند.

ویژگی‌های مثبت دایکات خود قفل‌شونده چیست؟

دایکات خود قفل‌شونده دارای مزایایی مانند اسمبل سریع و راحت، دور ریز کم، دوام و ماندگاری بالا، تنوع رنگی و … است.

چرا از کارتن‌های پنجره‌ای برای لوازم آرایشی و هدیه‌ها استفاده می‌شود؟

کارتن‌های پنجره‌ای به دلیل ظاهر جذاب و شفاف، برای نمایش محصول داخل و جلب توجه مشتری استفاده می‌شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.1/5 - (10 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

۳۸ دیدگاه در “انواع کارتن بسته بندی (همراه با تصویر) | کارتن بسته بندی

 1. باقری گفت:

  ازطراحی کارتن های پنجره ای برای بسته بندی
  میوه های خشک هم میشه استفاده کرد ؟

  1. سلام.. اغلب از این کارتن ها برای بسته بندی لوازم آرایشی و تزئینی استفاده میشه

 2. مهرزاد بلوچی گفت:

  کارتن های لمینتی واقعا عالین
  مخصوصا اگه از گلبرگ باکس سفارش بدیم
  مرسی گلبرگ

  1. سلام.. خیلی ممنون از لطف شما.. کیفیت کارتن بسیار مهمه چون سلامت محصول رو تضمین میکنه

 3. شهابی گفت:

  سلام کارتن لمینتی کادویی و جعبه تزیینی هم تولید میکنید؟؟

 4. هادی افضلی گفت:

  سلام آیا میشه ضخامت کارتن سفارشی به دلخواه مشتری باشه ؟

  1. سلام کاربر محترم.. بله ابعاد و ضخامت کارتن ها بنا به درخواست مشتری است

 5. علی ابراهیمی گفت:

  ضخامت کارتن های لمینیتی چقدر است ؟, و اینکه این ضخامت قابل تغییر هم هست؟

 6. محبی گفت:

  سلام. میتونم سایز ، طرح، رنگ و ضخامت کارتن های پنجره‌ای و خودم انتخاب کنم؟

  1. khorsand گفت:

   سلام
   بله گلبرگ کار رو کاملا با دلخواه شما انجام میده

 7. بهاروند گفت:

  جنس کارتن های بوش هم از مقوا هست؟

  1. هادی اسلامی گفت:

   سلام من ی مدل کارتن بسته بندی کیک با طرح ،اندازه دلخواه دارم میتونید برام تولید کنید ؟

   1. سلام.. با هر طرحی و اندازه ای که بخایید براتون میزنیم

 8. ابراهیم پور گفت:

  سلام. کارتن دایکاتی میخام تیراژ بالا با ضخامت بالا میدونید تولید کنید؟

  1. سلام.. بله.. فقط در نظر داشته باشید که تیراژ محصولات از ۱۰۰۰ به بالا است

 9. محمد اصلانی گفت:

  سلام. برای بسته بندی و صادرات میوه های خشک شده استفاده از کارتن لمینتی بهتر است یا دایکاتی؟

  1. کیان میر رضایی گفت:

   سلام کارتن های لمینتی کمی قیمت بالا تری دارند ولی اگه برای صادرات میخان جنس این کارتون ها خیلی خوبه برای حمل، مقاومت در برابر رطوبت و آب

 10. جمالی گفت:

  اگر روی کارتن فقط توضیحاتی در مورد محصول و لوگوی شرکت زده بشه بدون طرح و شکل هزینه کمتر میشه؟

  1. سلام.. هزینه کارتن به جنس کارتن استفاده شده ابعاد و اندازه و طرح چاپ شده بستگی داره

 11. حامد ایرانی گفت:

  ضخامت استاندارد برای کارتن بیسکوئیت چقدر است؟ و هزینه ؟

 12. نظام دوست گفت:

  سلام
  بنظرتون برای کارتن بسته بندی ماگ از چه نوع کارتنی استفاده بشه بهتره؟

  1. بهزاد سعادتی گفت:

   کارتن های لمینتی گزینه مناسبی هست

  2. سلام کاربر محترم.. میتونید از کارتن لمینتی استفاده کنید که کیفیت بالایی داره و سلامت محصولتون رو کاملا تضمین میکنه

 13. bagheri گفت:

  برای تولید کارتن بسته بندی تخم مرغ از چه مدل کارتنی استفاده میکنید؟ و اینکه چاپ هم روی کارتن دارید؟

 14. keshavarz گفت:

  سلام تولید کارتن بسته بندی برای لوازم خانگی هم دارید؟ برای یخچال وماشین لباسشویی

  1. سلام.. بله تولید کارتن لوازم خانگی و برقی هم داریم

 15. nemati گفت:

  میتونم از کارتن های بسته بندی مدل مونو برای تراول ماگ استفاده کنم؟ محافظ ضربه خوبی هست؟

  1. سلام دوست عزیز.. بله.. ولی گزینه مناسب تر استفاده از کارتن های لمینتی است

 16. sadegh hosini گفت:

  دنبال یه کارتن بسته بندی ضد آب و رطوبت برای صادرات میوه های خشک هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. میتونید از کارتن های لمینتی استفاده کنید این کارتن ها محافظ خوبی در برابر رطوبت و آب هستند و طی جا به جایی ن آسیبی به محصول وارد میشه و ن بسته بندی تحت هر شرایطی ظاهر خودش رو حفظ میکنه

 17. آرمان صفرزاده گفت:

  من یه نمونه کارتن بسته بندی شیک برای صادرات خشکبار میخام ی چند نمونه کار هم دارم، خودتون هم نمونه و ایده دارید؟

  1. سلام آرمان عزیز.. میتونید برای دیدن نمونه کار های بیشتر به قسمت نمونه کارتن مراجعه کنید

 18. حمید افروز گفت:

  قیمت کارتن بسته بندی گوجه فرنگی و خیار سبز چند هست؟ و ابعادش ؟

  1. برای اطلاع دقیق از قیمت ها میتونید از بخش استعلام قیمت کمک بگیرید

 19. مرتضی گفت:

  سلام کارتن برای محصول به می خوام آیا دارید و به چه ابعادی و قیمت چنده؟

 20. فروزش گفت:

  سلام ، وقت بخیر، من برای کارم به ورقه های کارتن به ابعاد ۲۲ در ۲۲ نیاز دارم، یعنی جعبه نمیخوام ، فقط به صورت ورقه باشه ، شما سفارش قبول میکنید، اگر بله ،حداقل سفارش چقدر باید باشد، هزینه رو هم لطف بفرمایید
  سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *