دسته بندی نشده

کارتن بسته بندی چیپس / کارتن سازی گلبرگ

کارتن بسته بندی چیپس

به نوع محافظ در برابر صدمات احتمالی به محصول به حساب می آید که وظیفه محافظت و نگهداری محصول را بر عهده دارد.  کارتن بسته بندی چیپس به گونه ای است که محصول را از ضربه، صدمه و فشار دور نگه می دارد، با خریدار به خوبی ارتباط برقرار می کند و اطلاعاتی در خصوص محصول داخل جعبه بسته بندی به خریدار منتقل می کند.

 

 

 

 

پس به طور کلی می توان گفت که جعبه بسته بندی هم وظیفه حفاظتی دارد وهم نقش تبلیغاتی را بازی می کند وهم جنبه اطلاع رسانی دارد.

ویژگی های مهم جعبه بسته بندی چیپس چیست؟

1.کاربردی بودن جعبه بسته بندی شامل موارد زیر می شود:

–  حفاظت

–  سهولت جا به جای

2.ویژگی های ظاهری بسته بندی چیپس که باعث برند سازی محصول می شود:

– زیبایی شکل

– رنگ

– استفاده از طراحی زیبا و جذاب

ویژگی های ظاهری شانس انتخاب محصول از میان چندین نمونه مشابه در هنگام خرید را بالا می برد. از آنجایی که اکثر خریداران هنگام خرید علاوه بر کیفیت کالا به طرح و بسته بندی خوب و مناسب آن توجه می کنند، انتخاب جعبه بسته بندی جذاب و زیبا می تواند شما را به فروش هر چه بیشتر محصولتان نزدیک کند.

کارتن بسته بندی چیپس

رعایت چه نکاتی در تولید کارتن بسته بندی چیپس از اهمیت بالایی برخوردار است؟

1. محافظت

همان طور که در بخش های قبل گفتیم محافظت از محصول داخل جعبه بسیار مهم و حاعظ اهمیت است. استفاده از مقوای با استحکام و مقاومت بالا، از محصول در برابر عواملی مانند  فشار در هنگام حمل، ضربه و صدمه در هنگام جا به جایی محافظت می کند. همچنین مانع از ورود هوا، باکتری، رطوبت و آب به داخل جعبه می شود. پس برای تحقق این امر جعبه باید از مقوایی با مقاومت واستحکام بالا تهیه شود.

2. هویت

طراحی یا چاپ روی کارتن بسته بندی محصول باید طوری باشد که هویت کالای داخل آن به خوبی حفظ شود.

3. ارزش ها

طراحی روی جعبه بسته بندی باید به گونه ایی انجام شود که در آن ارزش های محصول داخل جعبه بسته بندی به طور کامل حفظ شود و علاوه بر آن ارزش های کشور صادر کننده و کشور مقصد هم حفظ شود.

4. وجه تمایز

استفاده از اشکال و شکل هایی متناسب با محصول داخل بسته بندی به گونه ایی که خریدار در نگاه اول از نوع محصول و کالایی که داخل جعبه بسته بندی قرار دارد، آگاهی پیدا کند. برای مثال می توان از  رنگ ها و شکل هایی که با محصول داخل بسته بندی هماهنگی کامل دارد، استفاده کرد.

5. درج لوگو

درج و چاپ لوگو و نام تجاری کالا بر روی کارتن بسته بندی یکی از اصول مهم در امر بازاریابی و  صادرات به حساب می آید. این کار باعث می شود که محصولتان در سطح بین الملل از اعتبار خاصی برخوردار باشد و بهتر شناخته شود.

6.طراحی و تولید کارتن بسته بندی منحصر به فرد و خاص

تولید یک کارتن بسته بندی چیپس با چاپ و طراحی خاص و منحصر به فرد می تواند به شما در جذب مشتری و فروش بیشتر محصول کمک کند. علاوه بر آن توان رقابتی شما را نسبت به رقبا بالا تر می برد.

 

 

 

 

نمونه هایی از کارتن بسته بندی چیپس میوه ی صادراتی

1.کارتن بسته بندی کشویی

کارتن بسته بندی چیپس

این کارتن به صورت یه جعبه زیری که دارای تعدادی کشو است طراحی شده که می توان چند نوع چیپس میوه را در آن قرار داد به طوری که هیچ نوع ارتباطی با یکدیگر نداشته و در هنگام جا به جایی با یکدیگر مخلوط نشوند.

2.کارتن بسته بندی کتابی

کارتن بسته بندی چیپس

این نمونه از کارتن بسته بندی چیپس هم دارای یه صفحه زیری است که درب جعبه به آن متصل است و امکان باز و بسته کردن آسان را به ما می دهد و برای استفادهء مکرر مناسب است و حتی پس از یک بار استفاده می توان درب آن را بسته تا محتویات آن در مجاورت هوا قرار نگیرد و از کیفیت آن کاسته نشود.

3 . کارتن بسته بندی کیسه ای

کارتن بسته بندی چیپس کیسه ای

برای زیبا سازی ظاهری جعبه بسته بندی چیپس می توان از جعبه هایی که در اشکال گوناگون تولید می شود استفاده کرد که از جمله ی آنها جعبه های بسته بندی با طرح بقچه و کیسه است. که هم دارای ظاهری زیبا و شکیل است وهم به آسانی می توان حمل کرد.

4. کارتن های بسته بندی تنقلاتی

کارتن بسته بندی چیپس تنقلاتی

برای ترکیب چند نوع چیپس میوه مورد استفاده قرار میگیرد و دارای ظاهری زیبا و چشم گیر است.

ویژگی های کارتن بسته بندی چیپس صادراتی چیست؟

  • استفاده از اشکال متنوع برای زیبا سازی ظاهری
  • استفاده از جعبه هایی با کیفیت بالا
  • طراحی جعبه هایی در ابعاد گوناگون

دو نقش اساسی طراحی جعبه بسته بندی چیپس صادراتی

  • محافظت و نگهداری محصول
  • تشویق مخاطب به خرید

شما مشتریان عزیز می توانید برای سفارش تولید انواع کارتن های بسته بندی مورد نیاز خود به شرکت کارتون سازی و جعبه سازی کرج مراجعه کنید.

 

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *