دسته بندی نشده

جعبه خرما پیارم صادراتی

جعبه خرما پیارم صادراتی

جعبه خرما پیارم صادراتی

خرما پیارم یک محصول خوش طعم و نیز با کیفیت برای صادرات است. در حوزه صادرات اهمیت بسته‌بندی محصولات دو چندان خواهد بود. زیرا یک بسته‌بندی مرغوب باید بتواند محصول را کاملاً سلامت و با کیفیت به دست مصرف کننده در مقصد برساند. در واقع شما با انتخاب جعبه خرما پیارم صادراتی با کیفیت، می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که از تولیدات شما در پروسه صادرات، به بهترین شکل محافظت می‌شود.

پیشنهاد می کنیم در طراحی و چاپ کارتن خرما نیز بیشترین دقت را داشته باشید. این دقت علاوه بر کمک کننده بودن در روند گرفتن مجوزها، مسیر صادرات را نیز تسهیل می‌کند. امیدواریم اطلاعات و نکاتی که ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، نقشی هرچند کوچک اما مثبت در پروسه صادرات محصولات شما ایفا کند.

ویژگی ‌های جعبه خرما پیارم صادراتی چیست؟

برای طراحی و چاپ کارتن با کیفیت باید موضوعات بسیار مهمی را مورد توجه قرار دهید. موضوعاتی که صنعت کارتن‌سازی با مورد توجه قرار دادن آن‌ها، توانسته نتایج شگفت انگیزی را نیز در افزایش سودآوری برای تولید کننده رقم بزند. یکی از این موارد و ویژگی‌ها، نحوه باز شدن کارتن خرمای پیارم است. برای مثال طراحی باز شدن به صورت آسان باز شو یا کشویی از الگوهای خاص در بسته ‌بندی خرما پیارم جهت صادرات است.

موضوع دیگر تقسیم بندی و نیز پارتیشن بندی هایی است که می‌توانید برای جعبه خرما پیارم صادراتی در نظر بگیرید. یک پارتیشن بندی جذاب در جعبه خرما پیارم، می‌تواند نظم و ترتیب در چیدمان را اضافه کند، که این یک عامل مهم دیگر در طراحی گرافیکی بسته ‌بندی کارتن خرما است. هرچه در طراحی گرافیکی خلاقانه تر عمل کنید بدون شک می‌توانید توجه بیشتر مشتریان را جلب کنید. عامل جلب توجه در طراحی ‌های گرافیکی، یک اصل مهم و غیر قابل چشم پوشی است.

جعبه خرما پیارم صادراتی

انواع بسته ‌بندی معمولی و صادراتی خرما پیارم کدامند؟

در حال حاضر تنوع بسیار بالایی را در جعبه خرما پیارم صادراتی شاهد هستیم. تنوعی که به منظور تسهیل در روند جابه‌جایی، عرضه و نیز خرید مشتریان در نظر گرفته شده است. انواع خرما در بسته‌ بندی‌ های معمولی و نیز بسته ‌بندی های صادراتی به مشتریان این محصول ارزشمند و پرطرفدار عرضه می‌شود. اما به طور کلی شاهد هستیم که جعبه خرما پیارم بیشتر در انواع جعبه و کارتن ‌های زیر ارائه ‌شده‌اند.

– جعبه کشویی

– جعبه صندقی

– جعبه زیره و رویه

– کارتن ده کیلویی

– کارتن 5 کیلویی

– کارتن لمینتی

طراحی و چاپ جعبه خرما پیارم

به منظور بسته ‌بندی خرما پیارم جهت صادرات بهتر است برای طراحی و چاپ جعبه‌ها نیز به دقت برنامه‌ریزی داشته باشید. عرضه محصولات در قالب بسته‌بندی‌هایی جذاب و گیرا می‌تواند مشتریان را برای خریدهای بیشتر ترغیب کند. در واقع طراحی و چاپ نیز به خودی خود به یک علم تبدیل شده است. از این رو می‌توانید با چاپ کارتن خرمای پیارم به صورت تخصصی و حرفه‌ای، محصول خود را بهتر به مشتریان معرفی کنید. در حال حاضر علم چاپ این توانایی را دارد که یک محصول معمولی را به بهترین شکل ممکن به مخاطب معرفی و عرضه کند.

با انجام چاپ جعبه خرما پیارم صادراتی می‌توانید یک طراحی ویژه و اختصاصی برای برند خود داشته باشید. این کار به حضور همیشگی و موفقیت ‌آمیز شما در بازارها کمک می‌کند. در این مسیر طراحان و کارشناسان ما نیز به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات خواهند بود.

 

 

 

 

جعبه خرما پیارم صادراتی

انواع قیمت جعبه خرما پیارم

قیمت جعبه خرما پیارم به عوامل مختلفی وابسته است. عواملی زیادی که وجود یا عدم وجود آن‌ها در طراحی کارتن خرمای پیارم، در قیمت نهایی کارتن خرما تأثیرگذار خواهد بود. جنس و ابعاد کارتن یکی از این موارد است. در حال حاضر انواع کارتن‌های کوچک و بزرگ برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند. کارتن های بسته بندی کوچک دارای ابعاد 250 و 450 و نیز 500 گرمی هستند. در ابعاد بزرگ نیز کارتن 5 کیلویی، کارتن ده کیلویی، کارتن لمینتی و… برای این منظور در نظر گرفته شده‌اند.

قیمت کارتن خرما پیارم صادراتی در هریک از موارد ذکر شده متفاوت خواهد بود. البته طراحی گرافیکی روی کارتن  نیز عامل مهم دیگر در قیمت کارتن خرما پیارم صادراتی، خواهد بود. شما می‌توانید طراحی ‌های ساده تا انواع طراحی گرافیکی پرهزینه و خاص را برای این منظور انتخاب کنید. بدون شک قیمت تمام شده در طراحی ‌های گرافیکی خاص، بسیار بیشتر از چاپ با قالب ‌های آماده است. یک طراحی و چاپ مناسب می تواند با کاهش دادن قیمت کارتن خرما پیارم صادراتی، قیمت تمام شده محصول را نیز کاهش دهد. این کار کمک می کند که مشتریان بتوانند با قیمتی مناسب تولیدات شما را خریداری کنند.

 

خرید جعبه خرما پیارم

تولیدکنندگان با سابقه و حرفه ‌ای خرما به منظور صادرات باکیفیت محصولات، برای چاپ و خرید جعبه خرما پیارم برنامه‌ریزی خاصی را اجرا می‌کنند. اهمیت بسته ‌بندی و کیفیت آن می‌تواند نظر مشتریان را بیش از پیش به محصول جلب کرده و آن‌ها را برای خرید بیشتر ترغیب کند. از این رو تولیدکنندگان با طراحی و چاپ و نیز خرید جعبه خرما پیارم، در جهت ارائه جذاب و مناسب محصولات گام برمی‌دارند. البته عامل قیمت نیز در این موضوع چندان بی‌تأثیر نیست.

جعبه خرما پیارم صادراتی 

وجود تنوع بالا در قیمت کارتن خرما پیارم فرآیند انتخاب جعبه خرما پیارم صادراتی را تسهیل کرده است. مدیران کارخانه ‌ها می‌توانند متناسب با حجم و ابعاد و نوع محصولات خود، برای خرید جعبه خرما پیارم اقدام کنند. خرید کارتن در تعداد زیاد نیز بدون شک می تواند مقرون به صرفه تر باشد. زیرا در این مورد به دلیل مسئله زیر چاپ قرار گرفتن و برخی دیگر از محدودیت ها، امکان چاپ در تعداد زیاد از پیچیدگی کمتری برخوردار است. 

 

کلام آخر

برای اینکه بتوانید یک حضور همیشگی و موفقیت آمیز در بازارهای جهانی داشته باشید لازم است به موضوع چاپ و بسته ‌بندی تولیدات خود توجه ویژه داشته باشید. بسیاری از تولیدکننده‌ها و صادرکننده‌ها به دلیل بی‌توجهی به این امر مهم، تنها یک حضور موقتی و گذرا در عرصه صادرات داشته‌اند. آنچه که تضمین‌کننده موفقیت شما در این زمینه خواهد بود مسئله معرفی با کیفیت و شناساندن برند در قالب تبلیغات بسته ‌بندی هر محصول است. از این رو با نشان دادن توجه ویژه به موضوع چاپ و بسته‌بندی، بدون شک می‌توانید جایگاه مناسبی برای تولیدات خود پیدا کنید.

در این مسیر کارشناسان و تیم طراحی و چاپ گلبرگ نیز شما را همراهی می‌کنند. تجربه، دانش و تخصص مشاوران کارتن سازی و جعبه سازی گلبرگ باکس، بدون شک یکی از عوامل تضمین کننده ماندگاری و نیز حضور همیشگی شما در عرضه صادرات خواهد بود. گلبرگ یک شرکت کارتون سازی معتبر و با سابقه است که تولید انواع کارتن بسته بندی باکیفیت را برعهده دارد.

 

 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۸ دیدگاه در “جعبه خرما پیارم صادراتی

 1. سجادی گفت:

  خیلی ممنون از شرکت گلبرگ بابت کیفیت خوب و تحویل به موقع محصولاتمون

  1. سلام دوست عزیز..خیلی ممنون از لطف و اعتماد شما امیدوارم همکاری های بیشتری با هم داشته باشیم

 2. محمد گفت:

  بسته بندی هاتون برای خرمای خیس هم کارایی داره ؟

 3. علیمی گفت:

  درود برشما
  کارتن های خرما رو همراه با کارتن مادر تحویل میدن ؟ یا باید جدا سفارش داد ؟

  1. سلام.. هر کارتن به صورت جدا سفارش و تولید میشه

 4. نسرین ذوالفقاری گفت:

  کارتن های خرما خیلی خوبن
  تنوع طرح هاشون خیلی خوبه

 5. لرستانی گفت:

  نمونه ای از کارتن کشویی رو دارین ؟

  1. سلام کاربر محترم.. بله میتونید از قسمت نمونه کارتن انواع کارتن رو ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *