مقاله

استعلام قیمت کارتن سازی در کرج و تهران

استعلام قیمت کارتن از کارتن سازی - کارتنسازی

یکی از ارکان مهم ، جهت سفارش کارتن و انتخاب کارتن ساز ( کارتنساز ) مناسب برای تهیه بسته مصرفی مبلغ آن می باشد، که بخش تامین کارخانجات و تولیدکنندگان در ارتباط با چند کارتن ساز ( کارتنساز ) استعلام آنها را ارزیابی و سپس با توجه به کیفیت سفارش خود را نهایی می کنند.برای استعلام گیری کارتن لازم است ابعاد کارتن از جمله طول کارتن ، عرض کارتن ، ارتفاع کارتن و مدل کارتن از جمله کارتن کیبوردی ، کارتن درب دار ، کارتن بدون درب ، کارتن ته قفلی ، کارتن کفشی مشخص شود و همچنین چاپ روی کارتن و جنس مورد نیاز ( اگر جنس مورد احتیاج خود را نمی دانید با اطلاع وزن کالای درون بسته ، مشاوران کارتن سازی گلبرگ شما را راهنمایی می کنند ) را به کارتن سازی ( کارتنسازی ) اعلام نمایید. تا کارتن ساز ( کارتنساز ) با توجه به آنها قیمت را اعلام نماید.

استعلام قیمت کارتن

چگونگی گرفتن ابعاد کارتن موردنظر
لارم است درب کارتن را ببندید و در اینه حالت با ابزار اندازه گیری مانند متر یا خط کش طول کارتن ، عرض کارتن و ارتفاع کارتن را اندازه گرفته و به کارتن سازی ( کارتنسازی ) اعلام کنید.
در کارتن مکعبی در واقع ما دو طول ، دوعرض داریم و یک بخش را هم اضافه برای چسباندن کارتن تعبیه می نماییم. که این لبه با توجه به کارتن ممکن است زیاد و یا کم شود. کارتن ساز ( کارتنساز ) با توجه به این ابعاد و فرمول مربوطه و همچنین مبلغ ورق خام و چاپ موردنظر برآورد نموده و به شما اعلام می دارد.

قیمت خام ورق
منظور از ورق سازی همان تولیدکننده ورق خام کارتن می باشد. قیمت ورق با توجه به جنس آن متفاوت است به عنوان مثال کارتن 3لایه ( برای آشنایی بیشتر با کارتن سه لایه کلیک کنید) از 3 نوع ورق تشکیل شده که می تواند برای هر لایه با توجه به کاربرد جنس متفاوتی را انتخاب نماییم که این خود در مبلغ نهایی کارتن تاثیرگذار می باشد.
برای راحتی کار در کارتن سازی ( کارتنسازی ) ورق سازها لیست قیمتی که تمام ورق های خام با ابعاد و جنس های مختلف می باشد را ارائه می دهند. که کارتن ساز ( کارتنساز ) با استفاده از آن قیمت را اعلام می دارد.
برای تولید کارتن ، ورق وارد کارگاه کارتن سازی ( کارتنسازی ) می شود و به وسیله دستگاهها برش و در نهایت اجزای آن متصل می شود.
دقت داشته باشد مواردی که گفته شد از جمله ابعاد کارتن ، جنس کارتن ، چاپ روی کارتن و مدل کارتن در قیمت و استعلام قیمت بسیار حائز اهمیت است و اگر هر کدام از این موارد تغییری ولو جزیی نماید قیمت تغییر خواهد کرد.
کارتن سازی گلبرگ کارتن سازی در کرج می باشد که با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت کارتن شما را تولید می کند. کافی است یک استعلام قیمت و نمونه کارتن رایگان از کارشناسان ما درخواست نمایید.

 

 02634725378 – 02634725367 – 02691300301

09125636597

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 5 =