بسته بندی

نکات مهم درباره بسته بندی لوازم برقی و الکترونیکی

قیمت کارتن بسته بندی لوازم برقی

بسته بندی لوازم برقی یکی از موضوعات مهمی است که لازم است در انجام آن دقت لازم را به کار برد. به‌طورکلی بسته بندی و جعبه سازی توسط کارتن خام و کارتن مادر به‌منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به محتویات درون کارتن بسته بندی صورت می‌گیرد. هنگام اسباب‌کشی و یا انتقال یک وسیله برقی به منزل، ترس و نگرانی از اینکه این لوازم در حین جابه‌جایی آسیب ببینند و خراب شوند سبب می‌شود تا افراد به فکر بسته بندی وسایل برقی بیفتند. 

 

کارتن‌های بسته بندی در انواع: کارتن بسته بندی غذا ، کارتن بسته بندی آجیل، کارتن خیار، کارتن هندوانه، کارتن بسته بندی وسایل برقی، جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی، جعبه کفش و… در بازار تولید می‌شوند.

بسته بندی لوازم برقی در اسباب کشی

لوازم و وسایل الکتریکی یا الکترونیکی جز گران‌ترین و مهم‌ترین لوازم موجود در یک خانه هستند؛ بنابراین هنگام جابه‌جایی و حمل‌ونقل آنها باید بسیار محتاط بود و جوانب را بادقت سنجید. همان‌طور که می‌دانید بسته بندی هر وسیله یا محصولی اصول و قواعد خاص خودش را دارد. برای مثال مواد اولیه بکار رفته و طریقه ساخت کارتن بسته بندی لوازم برقی با کارتن بسته بندی انگور کاملاً متفاوت است.

در هنگام اسباب‌کشی کلیه لوازم اعم از لوازم برقی، باید بسته بندی شوند تا هنگام جابه‌جایی آسیبی به آن‌ها وارد نشود. توصیه می‌کنیم برای بسته بندی لوازم منزل خود از افراد کاربلد کمک بگیرید و کار را به آن‌ها بسپارید. اما اگر قصد دارید که خودتان وارد عمل شوید لازم است قبل از این کار نکاتی را در نظر بگیرید.

بسته بندی لوازم برقی در اسباب کشی

بسته بندی یخچال فریزر در اسباب‌کشی

یخچال مسلماً یکی از لوازم برقی گران و مهم زندگی است. کارتن لوازم برقی یا جعبه لوازم برقی وسایلی همچون یخچال باید به‌اندازه کافی بزرگ و جادار باشد. اما پیش از بسته بندی بهتر است از خالی بودن یخچال خود اطمینان حاصل کنید. تمامی سینی‌ها و قفسه‌های یخچال را از یخچال خارج نمایید و در محلی امن قرار دهید. خالی‌کردن یخچال سبب می‌شود تا حین جابه‌جایی به هیچ قطعه‌ای آسیب نرسد و محصولات غذایی خراب نشوند. بسته ‌بندی لوازمی نظیر یخچال نیاز به حوصله و صبر بالایی دارد.

چنانچه هرگز امکان خارج کردن سینی و قفسه‌های یخچال را ندارید، می‌توانید به کمک چسب نواری آن‌ها را در یخچال فیکس کنید تا هنگام جابه‌جایی تکان نخورند. اما در کل بهتر است کل محیط یخچال شما خالی باشد. پس از انجام این کارها نوبت به خاموش‌کردن یخچال می‌رسد، توصیه می‌کنیم حتماً سیم برق یخچال را دو روز قبل از جابه‌جایی از پریز جدا کنید.

معمولاً هنگام روشن بودن یخچال فریزر مقدار زیادی یخ در فریزر ساخته می‌شود. در این صورت بهتر است برای یخ‌زدایی فریزر خود اقدام نمایید. ازآنجاکه پروسه یخ‌زدایی فریزر تا 8 ساعت زمان نیاز دارد، بهتر است شب قبل از جابه‌جایی برای یخ‌زدایی فریزر اقدام کنید. پس از انجام این مرحله و خشک و تمیزکردن یخچال باید درب‌های یخچال را با چسب نواری قوی و طناب محکم ببندید. در نهایت به کمک سایر افراد یخچال را درون جعبه و کارتن بسته بندی لوازم برقی مناسب قرار دهید؛ می‌توانید از نایلون‌های حباب‌دار برای امنیت بیشتر استفاده کنید.

جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی

بسته بندی اجاق‌گاز

پیش از اینکه اجاق‌گاز خود را بسته بندی کنید حتماً با یک شوینده مناسب سطح اجاق خود را تمیز کنید. پس از انجام این کار به ‌منظور بسته بندی اجاق‌گاز همه قطعات آن را در صورت امکان جدا کرده و در محلی مناسب قرار دهید.

اما دقت داشته باشید که اگر در جداکردن شلنگ گاز مهارت ندارید حتماً از تکنسین کمک بگیرید. سیم‌های برق فر را در یک گوشه جمع کرده و به‌ گونه‌ای که در حین اسباب‌کشی آسیب نبیند درون کارتن لوازم برقی قرار دهید. جهت بسته بندی اجاق‌گاز سعی کنید از کارتن اولیه آن یا جعبه لوازم برقی مناسب اجاق و فر به همراه نایلون حباب‌دار استفاده کنید.

بسته بندی ماشین ظرف‌شویی

جهت بسته بندی وسایل برقی نظیر ماشین ظرف‌شویی نیز باید از جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکترونیکی استفاده کرد. برای شروع بسته بندی این وسیله برقی باید مخزن دستگاه را خالی نمود. مخزن ماشین ظرف‌شویی باید جدا از خود دستگاه بسته بندی شود و در کارتن لوازم برقی یا جعبه لوازم برقی قرار بگیرد. توصیه می‌کنیم پیش از بسته بندی این وسیله حتماً آن را خشک و تمیز کنید و در هنگام قرار دادن آن در کارتن بسته بندی لوازم برقی از حباب ضربه‌گیر استفاده کنید.

بسته بندی ماشین لباسشویی

جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی نظیر ماشین لباسشویی نیز باید مقاوم و ضدضربه باشد. این وسیله برقی مهم در هر خانه‌ای یافت می‌شود و جز لوازم برقی حیاتی و کاربردی است. ماشین لباسشویی با برق و آب کار می‌کند؛ بنابراین بهتر است هنگام بسته بندی این وسیله با کارتن بسته بندی وسایل برقی از یک فرد کاربلد و تکنسین کمک بگیرید. هنگام بسته بندی این وسیله برقی مطمئن شوید که حتی یک قطره آب هم در آن وجود ندارد. به‌ منظور اطمینان از این موضوع بهتر است با یک پارچه یا حوله تمیز از نبود آب مطمئن شوید.

بسته بندی مایکروفر و سولاردام

 بسته بندی مایکروفر و یا سولاردام از سخت‌ترین انواع بسته بندی محسوب می‌شود. این دو وسیله برقی هنگام جابه‌جایی باید همانند سایر لوازم برقی در جعبه یا کارتن بسته بندی لوازم الکترونیکی قرار گیرند. هنگام انتخاب جعبه و کارتن بسته بندی لوازم برقی نظیر مایکروفر دقت کنید تا مقاومت و کیفیت کارتن یا جعبه انتخابی شما بسیار بالا باشد تا هرگز به ‌وسیله شما حین حمل‌ونقل آسیب نرسد.

جعبه و کارتن بسته بندی لوازم برقی

بسته بندی جاروبرقی

بهترین جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی نظیر جاروبرقی جعبه فابریک آن است. با استفاده از جعبه اصلی هر وسیله برقی می‌توانید با بالاترین میزان تضمین وسیله را جابه‌جا کنید. باتوجه ‌به کاربرد فراوان جاروبرقی در منزل توصیه می‌شود این وسیله برقی را در آخرین لحظه بسته بندی نمایید.

بسته بندی لپ تاپ

جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکترونیکی نظیر لب تاپ باید کاملاً این وسیله را حفاظت کند. بهتر از در کنارهای کارتن و جعبه از پلاستیک حباب‌دار و یونولیت استفاده کنید. این وسیله حاوی اطلاعات بسیار مهمی بوده و یکی از لوازم مهم و اساسی هر خانه‌ای است.

بسته بندی لوازم برقی

بسته بندی اتو

برای بسته بندی این وسیله برقی در وهله اول از خالی بودن مخزن آب آن اطمینان حاصل کنید. اتو را درون پلاستیک حباب‌دار ضدضربه بپوشانید و در داخل جعبه و کارتن بسته بندی لوازم برقی (جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکترونیکی) قرار دهید.

قیمت کارتن بسته بندی لوازم برقی

قیمت کارتن بسته بندی لوازم برقی بسته به متریال استفاده شده در جعبه یا کارتن، نوسانات بازار، میزان مقاومت کارتن، سهولت در بست بندی، کیفیت کلی، برند بودن، تعداد لایه‌های آن، نوع کاربرد آن و… متفاوت است. شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از بهترین و مناسب‌ترین قیمت کارتن بسته بندی لوازم برقی به سایت ما مراجعه فرمایید.

نتیجه‌گیری| بسته بندی لوازم برقی

در این مقاله تلاش کردیم شما را با انواع بسته بندی لوازم برقی آشنا کنیم. همان‌طور که می‌دانید به ‌منظور یک بسته بندی حرفه‌ای و بی‌عیب‌ونقص نیاز به تخصص، تجربه و کارتن باکیفیت است. اصول و نحوه بسته بندی لوازم اهمیت فراوانی دارد. با کوچک‌ترین اشتباه در بسته بندی ممکن است لوازم شما آسیب جدی ببیند و ضررهای جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشند. در نتیجه توصیه می‌کنیم جهت بسته بندی لوازم خود حتماً از افراد باتجربه راهنمایی بگیرید.

کلیک کنید.!

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۷ دیدگاه در “نکات مهم درباره بسته بندی لوازم برقی و الکترونیکی

 1. حسینی زاده گفت:

  شما فروش با تیراژ پایین هم برا کارتن های اساس کشی دارین ؟

 2. محبیان گفت:

  سلام خداقوت محصولاتتون حرف نداره
  برای غذا ساز ها و چرخ گوشت هم میشه از این کارتن ها سفارش داد ؟

  1. سلام … بله کیفیت کافی رو داره

 3. حسن زاده گفت:

  سلام
  شما کارتن های تعداد پایین هم برای اسباب کشی دارین ؟

 4. محبیان گفت:

  کارتن های لوازم برقی که ازتون گرفتیم واقعا بی نظیر بود
  من به خیلی از همکارا توصیه کردم حتما برای یک بار هم شده از شما خرید کنند بعد خودشون مثل من مشتری ثابت میشن

  1. سلام دوست عزیز .. باعث افتخار ماست که انتخاب شما و همکاراتون باشیم

 5. علی گفت:

  کیفیت کاراتون حرف نداره
  مرسی از گلبرگ باکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *