دسته بندی نشده

کارتن هندوانه

کارتن هندوانه

هندوانه را می توان جزو دسته صیفی جات دانست که مردم زیادی در دنیا خواهان استفاده از آن هستند. کشور ما سومین تولید کننده هندوانه در جهان است و این محصول را به کشورهایی همچون امارات، بحرین، کویت، عراق و ترکیه صادر می کند. تولید کنندگان این محصول برای اینکه بتوانند به بهترین شکل ممکن آن را صادر کنند نیاز به کارتنی دارند که از مقاومت بالایی برخوردار باشد. کارتن هندوانه یکی از بهترین گزینه ها برای جا به جایی هندوانه است. اگر شما هم جزو تولید کنندگان و صادر کنندگان این محصول هستید با ما همراه باشید تا با انواع بسته بندی هندوانه آشنا شوید.

 

 

امروزه کارتن صادراتی هندوانه یکی از پرفروش ترین و پرتقاضا ترین کارتن های صادراتی است و افراد زیادی به دنبال این هستند تا بتوانند این نوع کارتن را با کیفیت بالایی تهیه کرده و هندوانه های خود را با همان کیفیت اولیه به دست مشتریان خود در کشورهای مختلف برسانند.

از آنجایی که هندوانه یکی از لذیذترین و خوش مزه ترین صیفی جات در کشور بوده، تولید آن به مقدار قابل توجهی بالا است به همین دلیل بسیاری از افراد به این فکر افتادند تا این میوه خوش مزه را برای کشورهایی که در همسایگی ما قرار دارند، صادر کنند. اما باید به این نکته توجه کرد که برای صادرات ما نیاز به کارتن برای هندوانه داریم، کارتنی که بتواند وزن هندوانه را برای مدت زمان طولانی تحمل کند و از او در برابر آسیب های احتمالی که ممکن است در راه طولانی پیش بیاید محافظت نماید. به همین دلیل باید به دنبال کارتنی باشند که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشد و هندوانه را صحیح و سالم به مقصد برساند.

کارتن سازی گلبرگ باکس یکی از مراکز تولید کننده کارتن و جعبه هندونه است و همواره تمام سعی خود را می کند تا کارتن های تولیدی خود را با رعایت استانداردهای جهانی تولید کند. همچنین یکی از مراکز فروش عمده کارتن بسته بندی هندوانه است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به کارتن سازی گلبرگ سفارشات خود را برای خرید انواع بسته بندی هندوانه ثبت کنید..

ویژگی های بسته بندی هندوانه صادراتی چیست؟

کارتنی که تولید کننده کارتن و جعبه هندوانه تولید می کنند باید دارای مقاومت بسیار بالایی باشند و از جنس کارتن های 5 لایه کرافت بوده تا بتوانند به راحتی فرم خود را حفظ کنند و وزن 4 هندوانه بزرگ را تحمل کنند.

در هنگام طراحی کارتن هندوانه و دیگر کارتن های بسته بندی میوه می توان از چاپ لمینتی استفاده کرد تا چاپ موارد در خواستی مشتری از جمله نام تجاری آن ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. البته باید این را هم در نظر بگیرید که زمانی که شما از چاپ لمینتی بر روی کارتن بسته بندی میوه صادراتی استفاده می کنید، قیمت آن کمی افزایش پیدا می کند. در این حالت از لحاظ اقتصادی به صرفه نخواهد بود.

انواع بسته بندی هندوانه کدامند؟

سازمان توسعه و تجارت در ایران برای صادرات هندوانه یکسری ضوابط را تعیین کرده است که شامل موارد زیر می شود:

 • کارتن یک ردیفه تا 18 کیلوگرم
 • سبد یک ردیفه تا 18 کیلوگرم
 • باکس چوبی با حداکثر تا 1000 کیلوگرم
 • به صورت فله ای در کانتینرهای یخچال دار

بسته بندی صادراتی هندوانه با کارتن

بسته بندی هندوانه

ایده آل ترین شرایط برای صادرات هندوانه استفاده از جعبه است. در این بین استفاده از جعبه بسته بندی مزایای بسیاری زیادی برای صادرات دارد. کارتن هایی که برای هندوانه در کارتن سازی گلبرگ تولید می شوند معمولا دارای طول 49 سانتی متر و عرض 30 سانتی متر می باشند. معمولا جعبه های بسته بندی هندوانه دارای ارتفاع 32.5 سانتی متر هستند که می توانند وزنی حدود 15 کیلوگرم را تحمل کنند. برای کاهش هزینه های طراحی کارتن و تولید کارتن، می توانید از قالب های اماده کارتن استفاده کنید که هزینه طراحی را حذف می کند.

طراحی کارتن برای هندوانه

طراحی حرفه ای برای کارتن هندوانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که علاوه بر قیمت مناسبی که برای شما در پی دارد، فروش بیشتری هم برای شما در پی خواهد داشت. طراحی های انجام شده برای بسته بندی میوه باید به گونه ای باشد تا کارتن بسته بندی سفید یا قهوه ای تنها با یک چاپ ساده به قدری جذابیت پیدا کند که مشتری را به سمت محصول شما جذب کند.

کارتن بسته بندی هندوانه

 نقش جعبه بسته بندی هندوانه

یکی از کاربردهای مهمی که کارتن هندونه دارد، حمل و نقل راحت و بدون دردسر هندوانه ها است. کارتن صادراتی هندوانه به گونه ای طراحی شده که شما به راحتی بتوانید با آن هندوانه ها را جا به جا کنید بدون اینکه هیچ آسیبی به آن ها وارد شود. زمانی که شما بسته بندی هندوانه را با کارتن انجام دهید مطمئن هستید که محصولات شما بدون اینکه کیفیت اولیه خود را از دست بدهند به دست مشتریان شما که در خارج از کشور هستند می رسد.

بازاریابی با کمک کارتن صادراتی هندوانه

امروزه افراد هزینه های زیادی را برای برند سازی و بازاریابی محصولات خود انجام می دهند. اگر شما هم قصد دارید بسته بندی هندوانه صادراتی را با این هدف انجام دهید، می توانید در زمان مراجعه به مراکز تولید کننده کارتن و جعبه هندوانه از آن ها درخواست کنید که نام تجاری شما را بر روی کارتن هندوانه چاپ کنند. زمانی که شما اینکار را انجام می دهید در واقع با هزینه ای بسیار ناچیز دست به بازاریابی در کشور های دیگر زده اید.

در واقع می توان گفت که استفاده از کارتن بسته بندی میوه صادراتی برای بازاریابی یک فرصت بسیار خوبی است تا به شما در زمینه بازاریابی کمک کند. زمانی که شما بتوانید از طراحی کارتن به نحو احسنت استفاده کنید می توانید حتی فروش خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

 

چاپ روی بسته بندی هندوانه برای صادرات

در گروه صنعتی گلبرگ باکس از بروزترین ماشین آلات چاپ در طرح ها گرافیکی به صورت چاپ چهار تا هشت رنگ استفاده می شود. در هنگام چاپ حتما نام لوگو و شماره تماس خود را بر روی کارتن چاپ کنید. چرا که این کار در فروش و بازاریابی شما تاثیر بسزایی دارد. استفاده از چاپ لمینتی بر روی بسته بندی هندوانه برای صادرات می تواند بر روی بازاریابی محصولات شما در کشورهای مختلف تاثیر بسیار زیادی بگذارد. البته این نکته را نباید فراموش کنید که چاپ لمینتی می تواند قیمت نهایی کارتن را افزایش دهد که البته در مورد صادرات هندوانه این هزینه جبران می شود ولی در مورد جا به جایی هندوانه در داخل کشور صرفه اقتصادی زیادی ندارد.

قیمت کارتن بسته بندی هندوانه

قیمت کارتن بسته بندی هندوانه به عواملی همچون چاپ کارتن، 5 لایه بودن کارتن، تعداد تیراژ کارتن و … بستگی دارد. اگر می خواهید از قیمت کارتن بسته بندی هندوانه و دیگر کارتن های تولیدی کارتن سازی گلبرگ همانند کارتن بسته بندی آجیل، کارتن بسته بندی خشکبار، کارتن بسته بندی میوه خشک، بسته بندی چای ، کارتن لمینتی و کارتن موز آگاهی پیدا کنید می توانید به صفحه استعلام قیمت کارتن مراجعه کرده و از قیمت بروز کارتن ها اطلاع پیدا کنید.

کارتن صادراتی هندوانه

سفارش کارتن هندونه و دیگر بسته بندی

محصولات

اگر شما هم جزو تولید کنندگان هندوانه هستید و قصد خرید کارتن هندونه رو دارید. می توانید جهت سفارش و خرید این کارتن به کارتن سازی گلبرگ مراجعه کنید. اگر شما هم جزو تولید کنندگان هندوانه هستید و قصد بسته بندی هندوانه برای صادرات را دارید می توانید سفارشات خود را به صورت عمده انجام دهید تا در هزینه نهایی برای شما تخفیفی در نظر گرفته شود.

گلبرگ باکس و دریافت مشاوره رایگان

گلبرگ باکس یکی از شرکت های تولید کننده کارتن بسته بندی میوه است که سال های زیادی در این زمینه فعالیت کرده و توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. کارتن سازی گلبرگ جعبه بسته بندی میوه صادراتی را با بهترین مواد اولیه تولید می کنند. کارتن های تولیدی در وهله اولیه به شکل کارتن بسته بندی سفید و قهوه ای تولید می شود و بعد از آن طرح های مد نظر مشتریان را با بالاترین کیفیت چاپ بر روی بسته بندی محصولات چاپ می شود.

کارتن سازی گلبرگ دست به فروش عمده کارتن بسته بندی هندوانه زده است تا تولید کنندگان به راحتی بتوانند این کارتن را برای محصولات خود با کمترین هزینه تهیه کنند. از دیگر محصولات تولید کارتن سازی گلبرگ می توان به مواردی همچون کارتن موز، کارتن بسته بندی میوه خشک، کارتن بسته بندی خشکبار، کارتن بسته بندی آجیل و دیگر جعبه های بسته بندی میوه صادراتی می توان اشاره کرد.

در آخر

گلبرگ باکس که یکی از شرکت های تولید کننده بسته بندی میوه است که تمام سعی خود را کرده است تا برای بسته بندی صادراتی هندوانه با کارتن بهترین ها را تولید کند و تولید کنندگان با خیالی راحت محصولات خود را به خارج از کشور ارسال کنند. در صورتی که قصد خرید از انواع بسته بندی ها ما را دارید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۱۵ دیدگاه در “کارتن هندوانه

 1. فرزاد گفت:

  سلام. برای خرید کارتن میوه با چه شماره ای باید تماس بگیرم؟

  1. سلام کاربر گرامی برای خرید کارتن میوه و یا هر کارتنی که مد نظرتون هست لطفا با شماره ۰۹۲۰۵۶۳۶۵۹۷ تماس بگیرید.

 2. همایونی گفت:

  سلام. برای خرید کارتن باید چه کاری انجام بدم؟ تعداد بالا میخواستم سفارش بدم.

  1. سلام کاربر گرامی
   لطفا برای خرید کارتن روی لینک کنید کنید و یا به صفحه استعلام قیمت مراجعه کنید و درخواست پیشفاکتور نمایید.

 3. ساناز مقدم گفت:

  سلام. وقتتون بخیر. کارتن سازی شما سفارش پایین رو هم قبول میکنه؟

  1. سلام روز بخیر اکثر سفارشات ما روی تیراژ ۱۰۰۰ تا به بالا هست، اگر تعداد کمی میخوایید لطفا به قسمت فروشگاه مراجعه کنید

 4. یلدا گفت:

  آیا در این کارتن های چهار تایی، هندوانه ها آزادانه به هم برخورد میکنند یا به صورت جداگانه قرار می گیرند؟

  1. میتونید برای اینکه برخور نداشته باشند بین اونها جداکننده بذارید

 5. روح الله گفت:

  سلام در باکس های چوبیتون تا چند عدد هندوانه میشه گذاشت ؟

 6. حسینی زاده گفت:

  امکانش هست که حضوری بیام و سفارش بدم؟

  1. سلام ..بله.. برای ثبت سفارش می تونید به صورت حضوری مراجعه کنید

 7. یاسیمنی گفت:

  سلام
  بین این ۴ مدل کارتن هندوانه کدوم طرح ها برای هندوانه های تقریبا ۲ کیلو مناسبه ؟

  1. واحد گفت:

   سلام خوبید هندوانه سوپر لوکس دارم برای بارگیری صادرات هر نوع هندوانه که خواستید می‌توانیدبه این شماره تماس بگیرید

 8. محسن گفت:

  شما فروشگاه کارتن هم دارین ؟
  کارتن های تعداد پایین میخواستم

  1. بله برای تعدا پایین به قسمت فروشگاه مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *