بسته بندی

بسته بندی و جعبه محصولات آرایشی و بهداشتی

جعبه بسته بندی لوازم آرایشی

بسته بندی و جعبه‌ی محصولات آرایشی و بهداشتی از اهمیت خاصی برخوردار است. در این نوع محصولات باید به کیفیت چاپ جعبه و بسته بندی محصولات آرایشی، بهداشتی توجه زیادی شود. اولین چیزی که در نگاه اول نظر مشتریان را به خود جلب میکند جعبه بسته بندی لوازم آرایشی میباشد. در صورتی که بسته بندی محصول آرایشی و بهداشتی بتواند توجه انها را جلب کند مشتری هم راغب است که محصول را خریداری و امتحان کند.

طراحی بسته بندی جعبه‌ لوازم آرایشی و بهداشتی

برای طراحان بسته بندی لوازم آرایشی اولین موضوعی که مهم می باشد این است که در نظر داشته باشند این طراحی را برای چه کسانی انجام میدهید و مشتری ایده ال آنها کیست آیا آنان دختران جوان با آرایشی خیره کننده هستند یا زنانی که به دنبال آرایشی متناسب با رنگ پوست خود میباشند؟

 هویت برند نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است آیا برندی با طیف تیره و دارای مرز بندی  است یا اینکه برندی ساده و کلاسیک، این موارد تعیین کننده ی طراحی بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی خواهد بود که باید به ان توجه داشت.

ویژگی‌های یک جعبه‌ی بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی چیست؟

 خوانا بودن اطلاعات محصول بر روی جعبه‌ی بسته‌ بندی لوازم آرایشی  به خریداران کمک می‌کند که بتوانند با محصولی که قصد خرید آن را دارند در نگاه اول آشنا شوند. اما با این حال اولین چیزی که روی هر جعبه‌ی بسته بندی دیده می‌شود برند تولید کننده خواهد بود، برای مثال اگر محصول کرم باشد باید اول نام برند نوشته شده باشد، بعد نوع کرم و اینکه برای چه پوستی مناسب است مشخص میشود. همچنین طریقه‌ی استفاده را به صورت واضح توضیح می‌دهند تا مخاطب براحتی اطلاعات را خوانده و محصول را شناسایی کند.

جعبه‌ی بسته بندی لوازم آرایشی در جذب افراد و خرید محصولات بسیار مهم است. کارشناسان بسته بندی نیز برای تزئین بسته بندی و جعبه‌ی محصولات آرایشی و بهداشتی و زیبا جلوه دادن آن تلاش می‌کنند. زیرا باعث ارزشمند نشان دادن محصولات آرایشی و بهداشتی خواهد شد. افکت‌های مختلف چاپ برای زیبایی و تمایز محصول کاربرد فراوان دارد، مثل رنگهای پنتون مثل نقره ای و طلایی، انواع روکش سلفون ساده، انواع پوشش یووی موضعی براق اکلیل دار، یووی شن، نقره کوب و طلا کوب، برجسته  امباس و سایر افکت‌های چاپی را می‌توان روی جعبه‌ی بسته بندی لوازم آرایشی اجرا نمود.

انواع طراحی‌های مدرن و ترند جعبه بسته بندی لوازم آرایشی کدامند؟

 1. استفاده از طراحی هایی با خطوط درهم و مرکب با جزئیات زیاد یکی از ترفندهای پرطرفدار برای طراحی بسته بندی های لوازم آرایشی بهداشتی محسوب می شود. به خصوص طراحی هایی که کار دست است به صورت نقش گل کاربرد فراوانی دارد. گاهی بعضی طرح‌ها کمتر زنانه است اما توجه مخاطب را جلب می‌کند. طرح‌های هندسی با استایل‌های ظریف گزینه‌ی بسیار مناسبی میباشد.
 1. در طراحی بسته بندی ترند فونت‌های بولد که طراحی گرافیکی بورد هستند باعث گسترش این طراحی ها میشوند و همچنین بسته بندی با این فونت های منحصر به فرد با مشخصات کامل و به خصوصی ارائه داده میشود. تولیدکنندگان لوازم آرایشی با آگاهی بر اینکه رقابت در بازار کار آنها تا چه حد بالا است. برای جلب توجه مخاطب به محصول خود و معرفی برند از روش‌های مدرن و خلاقانه استفاده می‌کنند یکی از آنها نوشتن فونت به صورت دست نوشته است تا خود را به طور کلی از بقیه متمایز کنند.
 1. استفاده از رنگ‌های ترند و برجسته کردن آن که برای مشتری قابل لمس‌تر است از خلاقیت‌های طراحان بسته بندی می‌باشد. استفاده از الگوهای نامنظم و نامتقارن این روز‌ها برای جعبه بسته بندی لوازم آرایشی روی بورس است و باعث مشخصه های منحصر به فرد بسته بندی شما میشود.
 1. موضوعی که جدیداً در بسته بندی لوازم آرایشی شاهد آن هستیم بسته بندی های سفید و مشکی لوازم آرایشی و بهداشتی است، این طرح جزو ترندهایی میباشد که طول عمر بالایی دارند پیش از این رنگ سفید در بسته بندیها بیشتر مورد استفاده قرار میگرفت اما در حال حاضر رنگ مشکی بیشتر مورد استفاده قرارگرفته و کاربرد بیشتری در بسته بندیها دارد. همچنین رنگ مشکی به صورت تک رنگ برای  بسته بندی از رنگ سفید پیشی گرفته است.  از یک سری طرح ها و الگوهای پیچ و تاب دار به منظور افزایش جذابیت استفاده میشود و باعث جلب توجه مشتریان میشود.

بسته بندی لوازم آرایشی

کارخانه‌های تولید جعبه بسته بندی لوازم آرایشی

امروزه شرکتها و کارخانه‌های کارتن سازی زیادی در حوزه‌ی تولید کارتن، خدمات خود را برای تولید انواع کارتن و جعبه‌های بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی در تیراژ بالا یا در تعداد کم ارائه می‌دهند و از تجربه‌ی ارزشمند و توانمندی بالایی  برخوردار هستند.  برای تولید انواع جعبه‌ی بسته بندی آرایشی و بهداشتی می‌توانند با تنوع بالا و حتی به سفارش شما برای شکل و جنس جعبه سفارش بگیرند. همچنین شرکت جعبه سازی و کارتن سازی گلبرگ باکس این امکان را فراهم کرده است تا برای شکل دادن به جعبه‌ی بسته بندی لوازم آرایشی مورد نظر شما از کارتن دایکاتی نیز استفاده کند.

 در مورد چاپ آن نیز با توجه به انواع روش‌های مختلف برای چاپ هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت. با توجه به اهمیت زیبایی و جذابیت برای مشتریان داخلی و خارجی تیم چاپ و بسته بندی گلبرگ باکس برای شما طراحی چاپ جعبه‌ لوازم آرایشی و بهداشتی را به صورت کاملا حرفه ای در حد استانداردهای بین المللی انجام می‌دهد. همچنین محصولات شما در نزد ما ‌کاملا ایمن خواهد بود.

قیمت جعبه‌ بسته بندی لوازم آرایشی

 با توجه به اطلاعات و مالکیت معنوی محصولات به این نکته توجه داشته باشید که خرید کارتن عمده به صرفه تر می‌باشد. یعنی هر چقدر سفارش جعبه های شما بیشتر باشد قیمت هم بسیار مناسب‌تر خواهد شد. همچنین جنس جعبه در قیمت نهایی موثر است و توجه به اینکه جنس آن از کاغذ کرافت است یا کارتن سینگل فیس در قیمت نهایی خرید بسیار مهم می‌باشد.

 اما اگر هنوز اول کار هستید و قصد دارید بازار را امتحان کنید برای کنترل قیمت کارتن بسته بندی محصول خود باید هزینه‌های اولیه‌ی تولید جعبه مانند طراحی گرافیک و لیتوگرافی ‌قالب را در نظر بگیرید و در صورت سفارش دادن دوباره هزینه پایین خواهد آمد.

هنگام خرید کارتن بسته بندی به عکس، رنگ ،تبلیغات و هر چیزی را که بدنه ی شخصیت و هویت برند شما را تشکیل میدهد یکی از خلاقانه ترین کارهایی است که پیش از طراحی بسته بندی خود میتوانید انجام دهید. همچنین شما میتوانید قبل از طراحی بسته بندی محصول خود چاپ جعبه و بسته بندی محصولات آرایشی، بهداشتی را که اخیرا انجام شده است، بررسی کنید. باید در نظر داشته باشید که بسته بندی و طراحی محصول شما مدرن و به روز باشد که این امر باعث میشود بسته بندی شما به مدت طولانی تاثیر خود را داشته باشد و از هزینه‌ی اضافی نیز جلوگیری شود.

قیمت جعبه‌ بسته بندی لوازم آرایشی

نتیجه گیری

تنظیم و برنامه ریزی طراحی برندتان اولین مورد در هنگام شروع بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی میباشد که به آن نیاز دارید که شاخصه های متفاوتی در این مورد وجود دارد. موضوع دیگر این است که هویت بسته بندی خود را در نظر بگیرید دانستن این موضوع به شما کمک میکند که طراحی خود را مدیریت کرده و چاپ بسته بندی محصولات آرایشی، بهداشتی خود را انتخاب کنید. همچنین رنگ انتخابی باید با شخصیت و برند و هویت محصول آرایشی شما مطابقت داشته باشد. در نهایت می توان اینگونه نتیجه گرفت که در دنیای رقابتی امروز، کارتن های با کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

کلیک کنید.!

 

5/5 - (6 امتیاز)
بازگشت به لیست

۷ دیدگاه در “بسته بندی و جعبه محصولات آرایشی و بهداشتی

 1. sadati گفت:

  سلام روزتون بخیر برای ست لوازم ارایشی عروس دنیال یه بسته بندی شیک اما بصرفه هستم پیشنهادی دارین ؟نمونه کار دارین از این مورد ؟

 2. شاهرودی گفت:

  روزتون بخیر و پرکت
  میشه لطفا چند نمونه کار برای بسته بندی انواع ماست مو ها رو ببینم ؟اگه طرح ارایه بدیم هم کار تحویل میدین؟

  1. سلام.. شما میتونید از قسمت نمونه کارتن ، نومنه کارها رو ببینید و برای سفارش انتخاب کنید

 3. امیر علی گفت:

  روز خوش
  کارتن لوازم ارایشی بهداشتی به تعداد سفارش میگیرن
  یا کیلویی ؟

  1. سلام امیرعلی عزیز،،،سفارش ها به تعداد گرفته میشه و معمولا در تیراژ بالای ۳۰۰۰ تولید میشه

 4. مونا گفت:

  طراحی کارتن های لوازم ارایشی بهداشتی تون خیلی زیبا بود

  1. سلام..تمام تلاش مجموعه گلبرگ باکس این است که بهترین محصول رو ارائه بده.. خوشحالم که این اتفاق افتاده و شما از محصولاتتون رضایت داشتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *