دسته بندی نشده

چگونه یک بسته بندی مدرن داشته باشیم؟ | خرید کارتن بسته بندی

چگونه یک بسته بندی مدرن داشته باشیم

بسته بندی با پوشش صحیح یک محصول از دیدگاه ایمنی و سهولت در رسیدگی سروکار دارد. این به معنی بسته بندی محصولات در قلع، بطری، کیسه، جعبه، قوطی و غیره با اندازه های مناسب می باشد تا به خریداران کمک کند تا با محصولات به راحتی کار کنند. اما، چگونه می توانیم بفهمیم کدام محصول بهتر است؟ جواب این سؤال بسته بندی مدرن محصول است. این بسته بندی نه تنها از محصول محافظت می کند بلکه جلوه خاصی به محصول موجود در آن می بخشد.

یک بسته بندی مرتب و امروزی در مقابل یک بسته بندی زشت حتی اگر محصول داخل آنها یکسان باشد، برای شما جذاب تر است. طرحی که شما روی محصول خود می زنید می تواند اثرات زیادی بر فروش شما بگذارد چرا که هر چه جذاب تر باشد بیشتر به چشم می آید و جلب توجه می کند و در نتیجه بهتر به فروش می رسد.

یک محصول خوب اما با بسته بندی افتضاح احساس بدی ایجاد می کند و مردم این محصول را نمی خرند. رنگ و طرح بسته بندی می تواند تأثیر قابل توجهی در مشتریان داشته باشد. زیرا بسته به این که چه کالایی می فروشید، رنگ های مختلف روی بسته روی چشک افراد اثرات متفاوتی دارند. در این مقاله از مقالات کارتنسازی و جعبه سازی گلبرگ می خواهیم 20 نکته برای داشتن یک بسته بندی مدرن و خیره کننده را برای شما بیان کنیم. تا با استفاده از آنها بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید.

1 . مواد بسته بندی

شما باید در هنگام انتخاب مواد بسته بندی، اقدامات احتیاتی بیشتری را انجام دهید تا حداکثر طراوت، محافظت و همچنین جذب مشتری را داشته باشید.

2 . ساخت و ساز بسته بندی

طراحی ساختاری انعطاف پذیر و سختی را انتخاب کنید که از محصول شما پشتیبانی کند و از فضای مورد نیاز برای ارسال پیام یا استفاده از آن برای تبلیغ محصول، مراقبت مناسبی داشته باشد.

3 . بسته بندی ثانویه

بسته بندی ثانویه بسته بندی بیرونی مواد برای اهداف حمل و نقل و ذخیره سازی است. با توجه به سهولت بسته بندی آن در ظرف بیرونی، بسته بندی خود را انتخاب کنید. بسته بندی ثانویه این تضمین را می کند که اگر شکل یا اندازه طراحی بسته بندی مدرن شما مطابق با بسته بندی ثانویه نباشد، منجر به افزایش هزینه حمل و نقل و ذخیره سازی می شود.

4 . سهولت در نگهداری و توزیع

هزینه بسته بندی و حمل و نقل ثانویه برای تحویل آن به خرده فروشان باید حداقل باشد در غیر اینصورت سود شما متضرر خواهد شد. این محصول قبل از نمایش به مدتی ذخیره می شود بنابراین این بسته بندی باید به گونه ای باشد که از قبل از ذخیره و توزیع آسان پشتیبانی کند.

5 . طول عمر مفید از طریق بسته بندی

چه مدت ممکن است محصول شما قبل از مصرف مشتری روی قفسه بنشیند؟ خوب، این به چندین عامل بستگی دارد و هیچ کس نمی تواند کاملا از همین امر اطمینان داشته باشد. اما، به عنوان یک اقدام احتیاطی، همیشه باید بسته بندی محصول را به گونه ای انجام دهید که به زودی نه بسته بندی و نه طرح روی آن محو شود.

6 . انتقال اطلاعات

اطلاعات دقیق و قابل اعتماد در مورد بسته خود را در مورد محصول، مواد تشکیل دهنده آن، تاریخ تولید و غیره بیان کنید و این به اعتماد سازی در بین مصرف کنندگان برای محصول شما کمک می کند و آنها را برای خرید وسوسه می کند.

7 . هویت برند خود را بشناسید

بسته بندی شما باید به شکلی باشد که موقعیت محصول شما را در بازار به تصویر بکشد. بسته بندی شما اولین نقطه تماس مصرف کنندگان با محصول شماست. شما باید درک کاملی از برند خود داشته باشید تا ایده های طراحی بسته بندی مدرن را برای همین بدست آورید. بسته بندی نقش بسیار مهمی در تمایز محصول شما از محصولات مشابه در بازار دارد. اطمینان حاصل کنید که طراحی بسته شما با هویت نام تجاری شما مطابقت دارد. رنگ، اندازه، شکل و مواد مورد استفاده در بسته بندی شما باید مطابق با هویت نام تجاری شما باشد.

8 . طراحی با فرم و عملکرد

یک طراح بسته بندی تعادل مناسب بین جذابیت قفسه با یک طراحی بسته بندی خلاق و همچنین نگه داشتن جنبه عملکردی ایمنی و محافظت از محصول در قفسه فروشگاه ایجاد می کند. هنگامی که کالاهای خود را به خرده فروشی منتقل می کنید، باید در همان شرایطی که در کارخانه شما را ترک کرده است وارد شود و خرده فروشان هزینه را کم کنند.

9 . وضوح و سادگی

عرضه محصول جدید مستلزم آن است که نام شرکت، آرم و پیامد های برند شما قوی و با وضوح روی بسته بندی قرار گیرد تا مصرف کنندگان محصول شما را به دیگر محصولات موجود در قفسه ترجیح دهد.

10 . عکاسی را با سبک های حداقل ترکیب کنید

یکی از مواردی که همیشه در بسته بندی مدرن خود باید رعایت کنید گرافیک مناسب است که توجه مشتری را به خود جلب می کند. ترکیب عکاسی با سبک حداقل گرافیکی در هنگام طراحی به شکلی مناسب و شیک به نظر می رسد، به طوری که توجه مردم را به خود جلب می کند. طراحان گرافیک همیشه سعی می کنند تا حد ممکن اطلاعات را از طریق حداقل عناصر طراحی انتقال دهند.

 

 

 

11 . صداقت

طراحان بسته بندی اغلب در تلاشند تا محصول را به بهترین شکل ممکن تصور کنند. برای فروش بالا و تصویر مناسب با نام تجاری محصول را دقیقا روشی که در طراحی بسته بندی شما قرار دارد به تصویر بکشید. با به تصویر کشیدن یک محصول ده برابر بهتر از قبل می توانید، مصرف کننده ای را که انتظار زیادی از محصول شما داشته است گمراه کنید. این امر در نهایت منجر به ناامیدی مشتری و به دنبال آن عملکرد ضعیف در فروش و تصویر نامناسب برند خواهد شد. صداقت بهترین سیاست است. مصرف کننده امروز به راحتی فریب نمی خورد و حتی اگر شما موفق به فریب دادن آنها شوید، در نهایت تصویر برند شما قیمت را می پردازد. بنابراین، ما به شما پیشنهاد می کنیم که فقط اطلاعات اصیل در مورد طراحی برچسب محصول خود قرار دهید.

12 . اصالت

تنها راه تفکیک برند شما از صدها محصول خارج از بازار که به دنبال توجه مصرف کننده هستند، معتبر بودن و متفاوت بوده است. اصالت داشتن جزو عناصر اصلی طراحی بسته بندی مدرن در جهان است.

13 . اثر قفسه

ایجاد تأثیر قفسه در واقع یک موضوع خلاقیت و اکتشاف است و تفاوت عمده ای در فروش محصول ایجاد می کند. مشاهده محصول با فاصله در قفسه ها، دیدگاه خریدار را شکل می دهد، زیرا ممکن است ما خودمان این را تجربه کرده باشیم که چگونه محصولات خاصی توجه ما را جلب می کنند به گونه ای که تصمیم می گیریم نگاه دقیق تری داشته باشیم؟ این خاصیت و جذابیت محصول هنگام قرار دادن در قفسه چیزی است که خرده فروشان از آن را به عنوان پاسخ تأثیر قفسه یاد می کنند.

چگونه یک بسته بندی مدرن داشته باشیم_ اثر قفسه

14 . واقع گرا باشید

اگر طراحان بسته بندی بتوانند مراحل تولید و تهیه محصولات را در بسته بندی بیاورند بسیار برای شما سودمند خواهد بود. فرض کنید شما کلوچه یا حتی نان تولید می کنید آم هم در فر چه خوب می شود اگر بر روی بسته بندی های خود تصویر فر را طراحی کنید. این مطمئنا در نظر مصرف کننده بسیار جذاب است.

15 . درباره طول عمر فکر کنید

برچسب های زیبا روشی هوشمندانه در طراحی بسته بندی مدرن است البته به گونه ای که از سبک خارج نشود. مصرف کنندگان هدف خود را با دقت در نظر بگیرید و رنگ های متناسب با طراحی بسته بندی مواد غذایی خود را متناسب انتخاب کنید و فراموش نکنید که محصول خود را به عنوان مثال سالاد را در نظر داشته باشید، که در آن طعم زرد از قهوه ای خوش طعم تر به نظر می رسد.

16 . جرأت متفاوت بودن داشته باشید

بیشتر طراحان بسته بندی مواد غذایی فقط تحت تأثیر یک طرح کلی قرار می گیرند. اما برای داشتن یک بسته بندی مدرن باید متفاوت باشد.

17 . تجدید نظر بصری

یکی از مؤثرترین راه های جلب توجه مشتریان، جلب توجه بصری آنها است. با طراحی یک برچسب عالی با تصاویر با کیفیت بالا و یک لوگوی مناسب در بسته بندی شما، توجه مصرف کننده را به سمت کالای شما نسبت به سایر محصولات جلب می کند. برای داشتن بسته بندی مدرن باید در بسته بندی ها جذابیت بصری برای مخاطب و همچنین انتقال اطلاعات مربوط به محصول ایجاد کنیم.

18 . به مصرف کنندگان خود اطلاع دهید

ذکر نام محصول و توضیحات ثانویه در بسته بندی محصول شما بسیار حائز اهمیت است. با توجه به نوع محصول ذکر مواردی مانند کد UPC یا کد QR، که این محصول را تولید یا توزیع کرده است، در صورت نیاز به یخچال یا خیر، دستورالعمل های ایمنی را برای استفاده در آن فراهم می کند. اطمینان حاصل کنید که عناصر طراحی گرافیگی که طراح شما قرار داده است، اطلاعات مربوط به محصول شما را منتقل می کند.

19 . اجازه دهید تایپوگرافی شما محصول را بفروشد

تایپوگرافی یکی از انقلابی ترین تکنیک های طراحی گرافیک است. از یک نوع بسته بندی مدرن برای جذابیت بیشتر مصرف کنندگان جوان و آگاه از مد استفاده کنید. بسته بندی محصولات غذایی نمونه های بسیار خوبی از قدرت تایپوگرافی برای فروش یک محصول به یک بازار خاص را ارائه می دهد.

20 . کمی شوخ طبع باشید

استفاده از طنز مؤدبانه خالی از لطف نیست. اگر توانایی این را دارید که مردم را بخندانید پس در انجام این مضایقه نکنید. این راه کار برای داشتن بسته بندی مدرن اهمیت بسزایی دارد.

نتیجه

یک طراحی بسته بندی مدرن خوب چشم مردم را به خود جلب می کند و آنها را برای امتحان کردن یک محصول جدید جلب می کند و از این رو طراحی خوب فروش بیشتری را به همراه می آورد. بسته بندی مدرن و خلاقانه توجه مصرف کنندگان را به خود جلب می کند، زیرا مردم ترجیح می دهند وسایلی را که به چشمشان زیبا می آیند را بخرند. بنابراین سعی کنید بسته بندی خود را ساده و زیبا و البته با رنگ های جذاب نگه دارید، زیرا بسته بندی محصول شما اولین برداشت از محصول از شما است که بسیار مهم است.

شما نیز می توانید برای سفارش و خرید انواع کارتن بسته بندی در تیراژ بالای 1000 به شرکت کارتن سازی گلبرگ که یک تولید کننده کارتن معتبر در هشتگرد است مراجعه کنید.

سوالات متداول

چگونه می توان از بسته بندی برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد برای مشتری استفاده کرد؟

می توان از بسته بندی های تعاملی، خلاقانه و جذاب برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد و به یاد ماندنی برای مشتری استفاده کرد.

چگونه می توان از بسته بندی برای نشان دادن ارزش های اخلاقی یک برند استفاده کرد؟

می توان از بسته بندی های پایدار، دوستدار محیط زیست و با منابع اخلاقی برای نشان دادن ارزش های اخلاقی یک برند استفاده کرد.

آینده بسته بندی محصولات چه خواهد بود؟

بسته بندی های هوشمند، تعاملی، قابل ردیابی و سازگار با محیط زیست برای محصولات آینده مناسب تر خواهند بود.

 

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

۳ دیدگاه در “چگونه یک بسته بندی مدرن داشته باشیم؟ | خرید کارتن بسته بندی

  1. علیرضا ریاضی گفت:

    ممنون که اینقدر بادرک هستید که این مطالب رو در اختیار مشتریهاتون میزارید

  2. محمد گفت:

    البته طراحی های بسته بندی مودرن رو هم باید با در نظر گرفتن سلیقه های مشتری ها و نیاز جامعه باشد
    نمونه طراحی های کارتن عسل و کارتن آجیلاتتون خیلی زیبابود

    1. سلام.. بله حق با شما مشتری است.. خیلی ممنون از لطفتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *