بسته بندی

اهمیت استفاده از کارتن بسته بندی مربا

کارتن بسته بندی مربا

از جمله کارتن های مورد استفاده در کسب و کارها می توان به کارتن بسته بندی مربا اشاره کرد. این کارتن ها قابل استفاده برای تولیدی های مربا، سوپر مارکت ها و تمامی کسب و کارهایی است که قصد جا به جایی و نگهداری مربا را دارند. با این وجود ممکن است هنوز هم برایتان سوال باشد که دلایل دیگر استفاده از کارتن و جعبه بسته بندی مربا چیست و چه عواملی بر قیمت آن تاثیر می گذارد؟ به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به صورت کامل به دو سوال مذکور پاسخ دهیم. بنابراین اگر شما هم در کسب و کار خود به هر نحوی با کارتن های مربا سر و کار دارید، ادامه این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

 

 

چرا باید از کارتن و جعبه بسته بندی مربا استفاده کنیم؟

دلایل استفاده از کارتن و جعبه بسته بندی مربا بسیار زیاد است به همین در این مقاله امکان بررسی تمام دلایل وجود ندارد. بنابراین تصمیم گرفتیم که فقط به بررسی سه مورد از آن ها بپردازیم. لازم به ذکر است موارد زیر در خصوص بسته بندی عسل نیز صدق می کنند.

انتقال آسان

از جمله دلایل استفاده از کارتن و جعبه بسته بندی مربا می‌توان به انتقال ساده و بدون دردسر آن ها اشاره کرد. همانطور که پیش تر اشاره کردیم شیشه های مربا و عسل به دلیل مقاومت کم در مقابل ضربات فیزیکی، باید در بسته بندی های محکم و مقاوم قرار گیرند. این بسته بندی ها باید به گونه ای طراحی شوند که انتقال آن ها ساده باشد. در غیر این صورت مصرف کنندگان و سایر کسب و کارها در جا به جایی آن ها به مشکل برخورد می کنند.

بنابراین پیش از سفارش کارتن بسته بندی مربا حتما بسته بندی مورد نظر را مشاهده کرده تا اطمینان یابید زمانی که شیشه مربا یا عسل را درون آن قرار می دهید، بدون هیچ مشکلی بتوانید آن را جابجا کنید. بنابراین نتیجه ای که از این بخش می‌توان گرفت این است که استفاده از جعبه های بسته بندی منجر به تسهیل فرآیند انتقال کالا خواهد شد.

محافظت در برابر ضربات فیزیکی ناخواسته

محافظت در برابر ضربات فیزیکی به ویژه در کالاهایی مانند مربا و عسل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که در غیر این صورت شیشه شکسته و خسارات زیادی به بار خواهد آمد. بنابراین باید از خدمات کارخانه ای استفاده نمایید که قبلا امتحان خود را پس داده باشد. گلبرگ باکس با سال ها تجربه در زمینه تولید انواع کارتن و جعبه بسته بندی، یکی از موفق ترین تولید کنندگان کارتن و جعبه بسته بندی عسل و مربا در ایران می باشد.

در نتیجه با سفارش از این مجموعه نگرانی از بابت صدمات فیزیکی نخواهید داشت. با این وجود لازم به ذکر است که جعبه ها تنها تا اندازه ‌ای از شیشه های مربا و عسل در برابر ضربات محافظت می کند. در نتیجه، در نحوه انتقال آن ها نیز باید حساسیت زیادی به خرج بدهید.

جعبه بسته بندی مربا

توانایی محافظت در تغییرات آب و هوایی

گاهی اوقات پیش می آید که مجبور به انبار کردن محصولات خود هستید. اگر محصولات خوراکی باشند باید از بسته بندی هایی استفاده نمایید که تا حد امکان اجازه نفوذ هوا را به داخل جعبه ندهند. اجازه دهید با ذکر مثال این موضوع را بیشتر توضیح دهیم.

تصور کنید صاحب سوپرمارکتی هستید و قصد دارید برای مدتی بخشی از شیشه های مربا و عسل خود را انبار نمایید. در این صورت اگر هوای انبار بیش از اندازه گرم باشد ممکن است منجر به تغییر مزه و یا حتی خراب شدن کالاهای شما شود. این موضوع تنها مربوط به شیشه های مربا نیست و سایر خوراکی ها نیز این مشکل را دارند.( عدم مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی) بنابراین با انتخاب جعبه بسته‌ بندی مناسب می توانید از خراب شدن این محصولات جلوگیری کرده و با خیالی آسوده آن ها را انبار نمایید.

همچنین مطالعه کنید:

جعبه بسته بندی مواد غذایی

عوامل موثر بر قیمت کارتن بسته بندی مربا و عسل چیست؟

اکنون که با دلایل استفاده از کارتن و جعبه بسته بندی مربا آشنا شدید نوبت به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت کارتن بسته بندی مربا و عسل می باشد. توجه داشته باشید که این عوامل تعیین کننده قیمت نهایی کارتن بسته بندی می باشند.

قیمت کارتن بسته بندی مربا و عسل

مواد اولیه

جنس مواد اولیه اولین موضوعی است که آن را مورد بررسی قرار می دهیم. طبیعی است که هر اندازه کیفیت مواد اولیه بالاتر باشد قیمت آن ها نیز افزایش می یابد. با این وجود در برخی مواقع استفاده از مواد درجه یک، اولویت برخی تولیدی های کارتن نبوده و به همین دلیل جعبه مورد نظر کیفیت لازم را ندارد.

خوشبختانه محصولات گلبرگ باکس از بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولید شده اند و به همین دلیل نگرانی از بابت کیفیت جعبه نخواهید داشت. با توجه به موارد گفته شده این شما هستید که تصمیم می گیرید از فروشگاهی خرید کنید که مواد اولیه آن ها کیفیت کمی داشته و به همین دلیل آن را با قیمت پایین تری عرضه کند و یا همانند یک مدیر حرفه ای از تولیدی خرید نمایید که از بهترین مواد اولیه موجود در بازار استفاده می کند.

میزان مقاومت کارتن و جعبه بسته بندی عسل و مربا در برابر ضربات

همانطور که در بخش دلایل استفاده از کارتن و جعبه بسته بندی مربا اشاره کردیم محافظت در برابر ضربات فیزیکی یکی از مزیت های این کارتن ها به حساب می آید و دقیقاً همین مزیت تاثیر مستقیمی بر قیمت جعبه های مذکور دارد. بنابراین طبیعی است که قیمت یک کارتن مقاوم در برابر ضربات، با کارتن های معمولی تفاوت داشته باشد.

شاید برایتان جالب باشد:

قیمت کارتن بسته بندی

ابعاد کارتن مربا

ابعاد کارتن مربا

آخرین عامل موثر بر قیمت که قصد بررسی آن در این مقاله را داریم، ابعاد کارتن مورد نظر است. ممکن است با توجه به نیاز خود قصد تهیه کارتن مربایی با ابعاد کوچک را داشته باشید؛ در این صورت به دلیل استفاده کمتر از مواد اولیه، قیمت این کارتن ها کاهش پیدا می کند. از سوی دیگر اگر بخواهید کارتنی با ابعاد بزرگ را تهیه نمایید، استفاده از مواد اولیه افزایش یافته و به همین دلیل قیمت کارتون نیز متعاقباً زیاد خواهد شد.

سفارش کارتن بسته بندی مربا و عسل را چگونه انجام بدهیم؟

سوالی که ممکن است برای خوانندگان گرامی پیش بیاید این است که چگونه در کمترین زمان سفارش کارتن بسته بندی مربا و عسل خود را انجام دهیم؟ در گذشته به دلیل کمبود امکانات حتماً باید به صورت حضوری در محل کارخانه مورد نظر و یا نمایندگی های فروش آن حضور می یافتید و سفارش خود را ثبت می کردید. این موضوع گاهی بسیار زمان بر و خسته کننده بود؛ اما امروزه حتی به صورت اینترنتی و یا تلفنی نیز قادر به سفارش کارتن مورد نظر خود هستید.

گلبرگ باکس نیز با پشتیبانی از خدمات غیر حضوری این امکان را برای مصرف‌ کنندگان فراهم کرده است تا در هر نقطه ای از کشور هستند به سادگی و در کوتاهترین زمان بتوانند سفارش خود را ثبت نمایند. در نتیجه هیچ نگرانی در بابت ثبت سفارش وجود نخواهد داشت.

همچنین مطالعه کنید:

معرفی تولیدات و محصولات شرکت کارتن سازی گلبرگ

جمع بندی

در این بخش به بررسی دلایل و مزایای استفاده از کارتن بسته بندی مربا پرداختیم. این کارتن، که امروزه مورد استفاده تمامی سوپر مارکت ها است، قیمتی مناسب داشته و کیفیت مواد اولیه آن نیز بسیار بالا می باشد. البته موارد مذکور به این شرط صحیح هستند که شما قصد خرید از کارتون سازی گلبرگ باکس را داشته باشید، در غیراینصورت این صورت ما نمی ‌توانیم هیچ تضمینی در خصوص استفاده از مواد اولیه با کیفیت در سایر کارخانه‌ های تولیدی کارتن به شما بدهیم.

آخرین پیشنهاد ما به شما این است که کیفیت را فدای قیمت نکنید. چراکه هر کارخانه ای که محصولات ارزان می فروشد مجبور به کاهش کیفیت مواد اولیه است، در غیراینصورت موفق به تامین خرج و مخارج خود نخواهد شد. این در صورتی است که جعبه سازی گلبرگ باکس به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته می تواند علاوه بر استفاده از مواد اولیه با کیفیت، هزینه های غیر ضروری را کاهش داده که نتیجه این کار تولید کارتن های بسته بندی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب خواهد بود.

 ممنون از اینکه تا پایان این بخش با موضوع اهمیت استفاده از کارتن بسته بندی مربا همراه ما بودید؛ در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام می توانید با تیم پشتیبان گلبرگ باکس در ارتباط باشید.

کلیک کنید.!

 

 

 

 

4.8/5 - (5 امتیاز)
بازگشت به لیست

۷ دیدگاه در “اهمیت استفاده از کارتن بسته بندی مربا

 1. روزبه نژاد گفت:

  سلام روز بخیر
  بسته بندی هاتون معمولا ۳ تاییه یا ۶ تایی ؟

  1. سلام. بسته بندی و ابعاد بنا به درخواست شما زده میشه. ولی معمولا بسته بندی های ۳ تایی ظاهری زیبا تر و طرفداران بیشتری داره

 2. سجادی گفت:

  روز بخیر خداقوت
  مرسی از این که محصول رو به موقع و بسیار با کیفیت فرستادین
  مرسی از کارخانه گلبرگ باکس

 3. نکوهی گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم ممکنه برای بسته بندی مربا
  ممکنه کفی ۱۲ تایی سفارش داد برای بسته بندی پلاستیکی میخواستم

 4. اشتیاقیان گفت:

  سلام
  خسته نباشید مرسی بابت محصولات خوبتون
  من امروز سفارشم به دستم رسید خواستم فقط تشکر کنم

  1. سلام کاربر عزیز،، ممنوناز اینکه ما رو برای سفارش محصولاتتون انتخاب کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *