دسته بندی نشده

کارتن بسته بندی قارچ

کارتن بسته بندی قارچ

کارتن بسته بندی قارچ

کارتن بسته بندی قارچ یک ابزار مناسب برای نگهداری و جابجایی قارچ در بازار است. این کارتنها را می توان به صورت خلاقانه و شکیل طراحی کرد و برای بسته بندی قارچ خوراکی مورد استفاده قرار داد.
مشتری می تواند کارتن های قارچ را با فرم های دلخواه و جنس های محکم و در ابعاد دلخواه سفارش دهد همچنین طرح و برند دلخواه خود را روی این کارتن ها چاپ نماید.
 
 
 

کارتن قارچ

برای خرید کارتن قارچ باید موارد مهمی را مدنظر قرار داد زیرا قارچ محصول حساس و کم دوامی است که در برابر ضربه های احتمالی دچار آسیب می شود. بنابراین برای تولید و انتخاب کارتن باید بسیار محتاطانه و حساس عمل کرد. چرا که پس از مرحله برداشت، قارچ خیلی زود کیفیت خود را از دست می دهد و باید برای جابه جایی و نگهداری آن دقت و مراقبت کامل صورت گیرد تا در مرحله بسته بندی قارچ کمترین آسیب با آن وارد شود. با خرید جعبه قارچ برای بسته بندی از وارد شدن انواع ضربات و فشار به آن و قهوه ای شدن کلاهک جلوگیری کرده و این خود سبب افزایش بازار فروش و قیمت قارچ شده.

نکاتی که قبل از بسته بندی قارچ باید مدنظر قرار داد

برای اینکه قبل از بسته بندی قارچ، محصول دچار آسیب نشود و کیفیت آن حفظ شود باید نکاتی را مورد توجه قرار داد.

 1. در زمان برداشت قارچ نباید فشار زیادی به کلاهک وارد شود.
 2. در هنگام گذاشتن محصول در جعبه بسته بندی قارچ نباید با دست تماس بیش اندازه صورت گیرد.
 3. هنگام برداشت، نباید قارچ ها روی هم انباشته شوند.
 4. بعد از برداشت بلافاصله باید در کارتن و ظروف بسته بندی قرار گیرند.
 5. نحوه حمل کارتن و جابجایی آن ها بسیار مهم است.

کارتن بسته بندی قارچ

اهمیت استفاده از کارتن صادراتی برای قارچ

قارچ در ایران عموما مصرف تازه خوری دارد و درصدی کمی نیز به صورت کنسرو بسته بندی می شود. از طریق بسته بندی قارچ به شکل صحیح می توان قارچ را در داخل مبادله و یا به خارج صادر کرد. قارچها را در داخل جعبه بسته بندی ضد رطوبت و در کانتینرهای یخچال دار قرار می دهند تا هنگام جابجایی فاسد نشوند.
نگهداری قارچ در شرایطی با دمای بالا، سبب باز شدن کلاهک و طویل شدن ساقه قارچ، قهوه ای شدن، خشک شدن، چرمی شدن بافت و آلوده شدن قارچ به باکتری می شود. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی در مرحله اول قارچ را توسط بسته های پلاستیکی مخصوص بسته بندی می کنند و بوسیله یک لایه پلی اتیلن سطح آن پوشیده می شود و در مرحله آخر بسته بندی ها را داخل کارتن مادر که همان جعبه های بزرگ هستند قرار می دهند. در نتیجه استفاده از کارتن برای قارچ در کاهش ارزش غذایی قارچ و کاهش ضرر مالی بسیار مهم است.
 

کارتن قارچ بر قیمت چه تاثیری دارد؟

علاوه بر نحوه درجه بندی قارچ ها نوع و روش بسته بندی قارچ نیز روی قیمت آن موثر است. معمولا قارچ های دارای کیفیت بالا و درجه یک را در کارتن هایی با سایز کوچک بسته بندی می کنند و این در حالی است که این کارتن ها دارای طراحی خاص و شکیلی هستند که می توانند توجه مشتری را به خرید قارچ جلب نمایند. طراحی جعبه قارچ و درج محتوایی که اطلاعات مشتری را راجع به محصول بالا ببرد در جلب نظر مشتری بسیار اهمیت دارد.
هر چه استحکام و قابلیت های بسته بندی قارچ بیشتر بوده و دارای طراحی زیباتری باشد می تواند روی قیمت جعبه بسته بندی قارچ تاثیر بیشتری داشته و خرید کارتن قارچ گران تر باشد. فروش کارتن قارچ می تواند به صورت آنلاین یا حضوری توسط تولید کنندگان صنعت کارتن سازی صورت گیرد. تا هر مشتری به سلیقه خود بتواند روش مناسب خرید بسته بندی قارچ را انتخاب کند.

سفارش انواع کارتن

از آنجایی که قارچ ها محصولات گلخانه ای پر مصرفی هستند و بصورت تازه خوری مصرف می شوند می توان آن ها را در تمامی روستاها و شهرها به فروش رساند. ورق سه لایه سفید بطور معمول در ساخت و تولید انواع کارتن برای قارچ به کار می رود روی این کارتن می توان بصورت تک رنگ و دو رنگ طراحی یا محتوایی را چاپ کرد. در گذشته برای بسته بندی قارچ از پلاستیک استفاده می کردند ولی در حال حاضر برای تبلیغات و برند سازی و سهولت در انبارداری و نگهداری قارچ از کارتن استفاده می شود.
کارتنهای قارچ به صورت های مختلف زیر قابل سفارش هستند:

 • کارتن های 3 لایه سفید خام
 • کارتن 3 لایه سفید چاپ دار
 • کارتن سه لایه لمینتی
 • کارتن های 3 لایه سفید دایکاتی
 • کارتن های 3 لایه سفید دایکاتی با چاپ لمینتی

در هنگام خرید کارتن قارچ رعایت چه استانداردهایی مهم است؟

کارتن های استاندارد قارچ ها یکی از پر کاربرد ترین نوع کارتن های صادراتی است که تولید کنندگان و صادرکنندگان قارچ از آن برای صادرات به خارج یا جابجایی در داخل کشور استفاده می کنند. علاوه بر قارچ سایر میوه ها نیز به کشورهای دیگر صادر می شود که برای آن ها از کارتن بسته بندی میوه صادراتی مانند کارتن هندوانه استفاده می شود. همچنین کارتن بسته بندی پسته صادراتی، کارتن بسته بندی زرشک، جعبه بسته بندی مواد غذایی و بسیاری دیگر خوراکی ها از جمله کارتن های مورد استفاده در صادرات مواد غذایی و میوه ها هستند.
از مهم ترین عواملی که یک کارتن قارچ استاندارد باید داشته باشد استحکام و کارایی آن است که بتواند محصول را در زمان و مکان معین بدون آسیب دیدگی به محل مورد نظر برساند. برای خرید بسته بندی قارچ باید وزن بسته بندی قارچ و مسافتی که باید این جابجایی صورت گیرد را دقیق بدانید.
کارتن بسته بندی قارچ
در تولید و فروش کارتن بسته بندی قارچ، نوع طراحی و بسته بندی نیز از نظر مشتری دارای اهمیت بالایی است و اکثر مشتریان به سمت محصولاتی جذب می شوند که دارای بسته بندی مناسب و زیبایی هستند.
محصولات زراعی و باغی در حال حاضر از لحاظ فروش و صادرات وضعیت مناسبی دارند و بسته بندی هایی که برای آنها مورد استفاده قرار می گیرد مانند کارتن بسته بندی آجیل، بسته بندی خشکبار، کارتن بسته بندی میوه خشک، کارتن خرما و سایر محصولاتی که باید صادر شوند و باید دارای بسته بندی زیبا و مستحکمی باشند، است.
نکته: برای خرید بهتر و راحت تر بسته بندی قارچ سایت گلبرگ روش فروش اینترنتی کارتن را در نظر گرفته تا مشتریان به راحتی بتوانند محصولات تولیدی گلبرگ (کارتن سازی کرج) را مشاهده کنند و محصول خود را انتخاب کرده و سفارش دهند.

استعلام قیمت

با مراجعه به سایت های تولید و ساخت کارتن که از اعتبار بالایی برخوردار اند می توانید به سرعت قیمت جعبه قارچ را بدست آورید. سایتی مانند گلبرگ باکس شرایطی را برای مشتریان خود فراهم کرده است که در هر زمان از شبانه روز فرد با مراجعه با صفحه استعلام قیمت می تواند از قیمت انواع کارتن ها مطلع شود.

در آخر

اگر شما هم یکی از تولید کنندگان قارچ هستید و به دنبال بهترین کارتن برای بسته بندی آن می گردید می توانید به کارتن سازی و جعبه سازی گلبرگ مراجعه کنید و اقدامات لازم را جهت سفارش کارتن مورد نظر خود را انجام بدهید. همه ما می دانیم که قارچها جزو محصولاتی هستند که بسیار حساس بوده و با اندک ضربه ای دچار آسیب دیدگی می شوند. به همین دلیل بهتر است در هنگام انتخاب بسته بندی مناسب برای این محصولات نهایت دقت را به کار بگیرید تا بتوانید بهترین بسته بندی را انتخاب کنید، چرا که بسته بندی ها باید از نظر استحکام و مقاومت در سطح بالایی باشند و همچنین از نظر هزینه هم مناسب باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۵ دیدگاه در “کارتن بسته بندی قارچ

 1. شهلا دوایی گفت:

  به نسبت سایر کارتن های شرکت گلبرگ باکس چرا کارتن قارچ تنوع زیادی نداره؟

 2. سالاری گفت:

  قارچ یه گیاهیه که خیلی زود عرق میکنه از چه کارتنی برای صادرات استفاده کنیم که هم شکیل باشه هم محصول سالم برسه ؟

 3. راستار گفت:

  امکانش هست کارتن هارا طبقه ای سفارش داد یعنی محصول طبقه ای روی هم قرار بگیره به جای تماما در یک کارتن برای تهویه هوای بهتر میخوام

 4. رویایی گفت:

  سلام
  برای کارتن قارچ
  ۳لایه سفید خام بهتره یا ۳لایه لمینتی ؟

 5. چمرانی گفت:

  برای قارچ کارتن های داخل المینیومی بهتر نیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *