کارتن بسته بندی توت فرنگی

توت فرنگی از جمله میوه های پرطرفدار در میان مردم است. اما چالش هایی در بسته بندی این میوه برای کشاورزان یا باغداران وجود دارد. از این جهت اهمیت کارتن بسته بندی توت فرنگی یا کارتن توت فرنگی مطرح می شود. وظیفه ی کارتن سازی ها در این زمینه چیست؟ چند نمونه از کارتنها برای بسته بندی توت فرنگی وجود دارد؟

در این مطلب علاوه بر اینکه اطلاعات جامعی درباره کارتن بسته بندی توت فرنگی در اختیار شما قرار خواهد گرفت، وظیفه و مسئولیت کارتن سازی در ساخت انواع آن ها نیز بررسی خواهد شد.

توت فرنگی

توت فرنگی از جمله میوه هایی است که در هر رده سنی و هر نقطه از این کره خاکی طرفداران خاص خود را دارد. کشت آن ساده می باشد و در اواخر تابستان و اوایل پاییز و بهار می تواند کشت شود. به همین دلیل هر فردی قادر خواهد بود تا در هر منطقه ای و با هر شرایط آب و هوایی این میوه را بکارد.

علاقه مردم به این میوه باعث می شود تا تولید آن نیز سودآور باشد. به گونه ای که نه تنها در خود کشور همواره خریدار خواهد داشت، بلکه تولید انبوه و با کیفیت توت فرنگی نیز منجر به صادرات خواهد شد. حال چه فروش باغدار داخلی باشد و چه به صورت صادرات، مسئله ای که در این مورد مطرح است، روش بسته بندی آن خواهد بود.

پست های مرتبط:  کاغذ کنگره دار | انواع کاغذ کنگره دار - گلبرگ باکس

کارتن بسته بندی توت فرنگی

توت فرنگی میوه آسیب پذیری است و در صورت کمبود دانش در این زمینه، چیدن، حمل و نقل و نگهداری آن در دماهای مختلف دشوار خواهد شد. از این رو کارتنهای بسته بندی توت فرنگی از اهمیت ویژه ای میان کشاورزان یا باغداران برخورداراند. وظیفه کارتن سازی ها، تولید کارتن بسته بندی مناسب و با کیفیت است که بتواند در طی مراحل چیدن تا بازاریابی و فروش، از توت فرنگی ها حفاظت و از خرابی زودهنگام آن ها جلوگیری نماید.

کارتن توت فرنگی

اولین کاری که کشاورزان و باغداران پس از برداشت محصول باید انجام دهند، بازاریابی و عرضه میوه به بازار است. مدت زمان انجام این فرآیند نیز برای هر کشاورزی متفاوت خواهد بود. در این شرایط، کارتنهای که برای بسته بندی توت فرنگی استفاده می شوند باید به گونه ای باشند که بتوانند در هر شرایط و دمایی محکم و مقاوم باقی بمانند و از فساد میوه تا حد امکان جلوگیری کنند.

مورد دیگری که در فرآیند بازاریابی وجود خواهد داشت، اطلاعات کشاورز یا باغدار و همچنین راه های ارتباطی با آن ها است. این امر در گسترش کسب و کار آن ها بسیار موثر خواهد بود. بنابراین علاوه بر عامل استحکام، گزینه چاپ و تبلیغ کسب و کار کشاورزان نیز وجود خواهد داشت که انتخاب مناسب شرکت کارتن سازی را مهم می کند.

کارتن بسته بندی توت فرنگی

نمونه کارتن بسته بندی توت فرنگی

بافت نرم و آسیب پذیر این میوه باعث شده است تا انواع متنوعی از نمونه کارتنهای بسته بندی برای توت فرنگی وجود داشته باشد. این بسته بندی ها در طرح، اندازه و رنگ مختلف می توانند تولید شوند و هر کدام از آن ها متقاضی خاص خود را خواهد داشت. چاپ طرح، لوگو، رنگ جعبه و راه های ارتباطی با کشاورز، باغدار یا فروشنده مواردی است که متناسب با درخواست افراد می تواند نمونه ها را از یکدیگر متفاوت سازد.

پست های مرتبط:  نقش بسته بندی در بازاریابی محصولات | اهمیت و کارایی بسته بندی محصولات

کارتن بسته بندی توت فرنگی

قیمت کارتن بسته بندی

عوامل متعددی در قیمت کارتنهای بسته بندی توت فرنگی موثر خواهد بود. همانطور که در بالا عنوان شد، کارتنهای بسته بندی متناسب با درخواست متقاضی مختلف خواهند بود. عواملی چون چاپ طرح، لوگو، رنگ جعبه، راه های ارتباطی با کشاورز، باغدار یا بازاریاب. اما این ها همه عوامل موثر نیستند.

در بازار امروز، با توجه به تفاوت سلایق و همچنین ورود خلاقیت در بازاریابی و فروش، عوامل بسیاری در کارتن های بسته بندی تاثیر خواهند داشت. علاوه بر شکل ظاهری، نوع مواد اولیه به کار رفته در تولید کارتن، ابعاد، روش چاپ و تعداد تولیدی نیز در قیمت کارتنهای بسته بندی توت فرنگی نقش خواهند داشت. از این رو، برای استعلام قیمت کارتن، با مشاورین ما در تماس باشید.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  کارخانه : اتوبان کرج هشتگرد - بعد از شرکت ماموت - کوهسار - میدان شورای خیابان شهید اینانلو

دفتر مرکزی : کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد ۷

  02691300301

09226656062

سایدبار Scroll To Top