دسته بندی نشده

نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات / بسته بندی محصولات صادراتی

نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات-بسته بندی محصولات صادراتی

بسته بندی یک جزء مهم موفقیت در صادرات است. برای رسیدن به مقصد خود که همان موفقیت در صادرات است در ایده آل ترین شرایط بسته بندی باید از محصولات محافظت کند. بسته بندی های محصولات صادراتی با استفاده از موادی که مطابق با قوانین و مقررات هستند تولید می شوند. شرکت کارتن سازی گلبرگ با 10 سال سابقه ی کاری در حوزه تولید کارتن های بسته بندی صادراتی این را به خوبی می داند که نقش کارتن سازی و جعبه سازی در موفقیت صادرات بسیار مهم است چرا که اگر کارتن های بسته بندی تولید شده برای صادرات از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند صادرات محصول به خوبی انجام نمی شود.

کارتن سازی ما قادر به حل مسائل پیچیده بسته بندی و حمل و نقل در سخت ترین شرایط ممکن است. بسته بندی های طراحی شده و ساخته شده ی ما از محصولات در برابر تأثیرات نامطلوب مانند خوردگی، شرایط آب و هوایی، گرد و غبار و همچنین ذخیره ی طولانی مدت محافظت می کند.

نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات

نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات- بسته بندی محصولات صادراتی

بسیاری از صادر کنندگان مشخصات کارتن ها را به عهده ی کارتن سازان می گذارند، اما این می تواند یک اشتباه بزرگ باشد. کارتن های صادراتی با طراحی صحیح این اطمینان را به شما می دهند که از محصولات، محافظت می کنند. بسته بندی ضعیف می تواند کالاهای بسیار خوب را به کالاهای غیر قابل فروش تبدیل کند. نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که باید در هنگام تولید انواع کارتن های بسته بندی نهایت دقت را بکنند.

فرانک رووتولو، یک مهندس با تجربه، توضیح می دهد که “مهمترین نکته در بسته بندی توجه کردن به نوع حمل و نقل آن است ” او همچنین می گویید: شما باید بدانید که بسته بندی چگونه در کل چرخه ی توزیع بسته بندی، توزیع می شود. شرایط محیطی که بسته در معرض آن قرار می گیرد نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال، کارتنی که به مدت یک هفته در محیطی با رطوبت بالا قرار داشته باشد تقریبا نیمی از مقاومت خود را از دست می دهد. حال تصور کنید که اگر این کارتن چیزی حدود شش هفته را در کشتی که رطوبت زیادی دارد بماند آن وقت چه اتفاقی برایش می افتد؟

عدم درک شرایط حمل و نقل رایج ترین اشتباهی است اغلب ما با آن روبرو هستیم. مشکل دیگری که ممکن است پیش بیاید عدم تشخیص نحوه نگهداری کارتن ها در وسایل حمل و نقل است که بر روی یک پارچگی کارتن تأثیر می گذارد. هنگام انباشه کردن کارتن ها باید به این نکته دقت کنیم که کارتن های بسته بندی در چه جهت استحکام بیشتری دارند.

همچنین توصیه می شود به کارتن سازی ها که اگر می خواهید در تولید بسته بندی های صادراتی موفق شوید این نکات را در هنگام تولید رعایت کنید: کارتن ظروف شکاف دار منظم را موج دار کنید، کارتن راه راه باید در هنگام قرار دادن در انبارها به صورت عمودی قرار دهیم. استحکام تخته کارتن را باید براساس اندازه کارتن بسته بندی، وزن محصول و محیط حمل و نقل در نظر بگیریم. در حمل و نقل های بین المللی، مدت زمان طولانی حمل و نقل در یک محیط با رطوبت بالا همیشه در انتخاب قدرت تخته های راه راه تأثیر می گذارد. قدرت فشرده سازی کارتن تا زمان رسیدن به مقصد به شدت کاهش می یابد.

برای این که نقش کارتن سازی در موفقیت صادرت به طور کامل اجرا شود باید در هنگام تولید کارتن های صادراتی دقت کافی داشته باشیم چرا که این کارتن ها باید در چندین مرحله از خود مقاومت نشان دهند.

برای این که بخواهیم محصول خود را برای صادرات بسته بندی کنیم، باید مارک های بسته بندی را کامل، مناسب و دقیق ارائه دهیم. ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که هر علامتی را که در قسمت خارجی کارتن می گذارید به راحتی توسط هر کسی، در هر جای دنیا قابل خواندن باشد. دوم، شما باید مقررات حمل و نقل را رعایت کنید و از رسیدن صحیح کالاهای خود به دست مشتری اطمینان حاصل کنید. سوم اینکه، شما باید کارتن های خود را با حروف بزرگ و جسورانه علامت گذاری کنید که حتی در فواصل دور و در نور ضعیف قابل خواندن باشند.

به مواردی مانند رطوبت، گرد و غبار، پاشیدن گریس تصادفی روی کارتن ها در هنگام تولید کارتن توجه کنید. از مارک های ضدآب یا برچسب ضدآب با چسب بادوام استفاده کنید. اگر همه ی این نکات را در هنگام تولید کارتن رعایت کنید و کارتن های تولید شده ی شما محکم و بادوام باشد، شانس شما برای موفقیت در صادرات بسیار بالا خواهد بود و اینگونه نقش کارتن سازی شما در موفقیت صادرات بسیار پر رنگ بوده است.

 

 

 

 

 

بسته بندی صادراتی چیست؟ 

بسته بندی صادراتی باعث می شود کالاهای شما بدون هیچ آسیبی به دست خریداران خارج از کشور برسد. بسته بندی صادراتی به عنوان بسته بندی حمل و نقل شناخته می شود. نقش کارتن سازی با رسیدن به موفقیت در صادرات ارتباط مستقیمی دارد. انتخاب بسته بندی مناسب می تواند تفاوت بین کالاهای آسیب دیده و همراه با آن درآمد از دست رفته را با کالاهایی که منجر به سود بیشتر می شوند را به ما نشان دهد . عواملی که در روش های تولید بسته بندی از آن ها استفاده می کنند تا نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات را بیشتر کنند شامل حفاظت، امنیت، نحوه حمل و نقل، هزینه و غیره است.

یک بسته بندی صادراتی موفق باید دارای ویژگی هایی مانند: اندازه و ابعاد مناسب داشته باشد، مواد اولیه ی آن از جنس های مرغوب باشد، سلامتی کالا را تضمین کند، استفاده از بسته کار راحتی باشد، اظلاعات بازرگانی و علائم ایمنی به خوبی بر روی آن چاپ شده باشد، بسته بندی از لحاظ ظاهری دارای رنگ های جذاب و گیرا باشد، فروش را افزایش دهد و غیره.

بسته بندی های صادراتی باید نقش محافظت از کالاها را به خوبی انجام دهند و برای این کار لازم است که صادر کنندگان با کارتن سازی ها در ارتباط باشند و اطلاعاتی در رابطه با ضخامت، وزن و استحکام و سایر مشخصات را به کارتن سازی ها بدهند.

نوع روش حمل نقل هم بر روی کارتن های بسته بندی اثر می گذاردو باید برای انواع مختلف محصولات بسته بندی های مختلفی هم استفاده شود. برای این که بتوانید محصولات خود را به خوبی بفروشید لازم است مصرف کننده ی خود را بشناسید و در هنگام طراحی کارتن، طرحی را بزنید نیاز های مصرف کننده ی شما را برطرف کند.

بر روی بسته بندی های صادراتی باید علامت هایی را برای راهنمایی بگذارید تا آن هایی که می خواهند محصول را حمل کنند بدانند که چه طور باید با آنها رفتار کنند. علامت هایی مانند با احتیاط حمل شود، در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرد و سایر علامت های این چنینی که برای آشنایی با کارتن و محصول قرار می گیرد.

نقش کارتن سازی در محصولات صادراتی

چه عواملی بر روی بسته بندی اثر می گذارد؟

انتخاب یک بسته بندی با کیفیت در صورت محافظت از کالا در برابر صدمه دیدن ضروری است. ارزیابی نیازهای بسته بندی شما یک قدم مهم برای تعیین بهترین نوع بسته بندی برای انواع کالاهایی است که در حال حمل و نقل هستند. عواملی هستند که بر روی بسته بندی شما تأثیر خود را خواهند گذاشت که عبارت اند از: وزن کالاهای شما، اندازه و شکل، فرم مطالب، مقدار مطالب شما. از این رو نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات مهم است که چگونه کارتنی برای چه بسته بندی بسازند. البته بهتر است این اطلاعات را شما به کارتن سازی ها براساس محصولات خود بدهید.

بسته بندی محصولات صادراتی

امروزه صادرات در بین بسیاری از شرکت ها رواج پیدا کرده است، هنگامی که یک شرکت تصمیم می گیرد محصولات خود را فراتر از مرزهای خود بفروشد، این تصمیم آنقدرها هم که فکر می کنید آسان نیست. ابتدا باید موضوعات مختلفی از جمله مطالعات بازار و امکان سنجی، تأمین اعتبار، روش پرداخت، مالیات یا اسناد را بررسی کنیم. مهم ترین عواملی که در صادرات محصول اهمیت دارد بسته بندی محصولات صادراتی است، که باید در هنگام انتخاب بسته بندی محصولات صادراتی نکاتی را در نظر بگیرید که این نکات عبارت اند از: محصولات حمل و نقل، وسیله ی حمل و نقل، از کجا باید حمل شود و به کجا برود و این که آیا راه حلی برای سفارشی کردن آن محصول وجود دارد یا خیر. این ها عواملی هستن که اگر در هنگام تولید کارتن رعایت شده باشد نقش کارتن سازی را در موفقیت صادرات افزایش می دهند.

چه محصولاتی صادر می شوند؟

محصولات زیادی هستند که قابلیت صادر کردن آنها وجود دارد. این محصولات عبارت اند از: محصولات پزشکی و دارویی، محصولات آرایشی بهداشتی، میوه جات و صیفی جات، مواد غذایی و غیره. اگر محصولی دارید که می خواهید آن را صادر کنید و به دنبال کارتن مناسب برای بسته بندی آن می گردید پیشنهاد می کنیم سری به سایت ما بزنید و انواع کارتن های بسته بندی را مشاهده کنید و حتی اگر خواستید می توانید به صورت آنلاین خرید کارتن برای بسته بندی محصولات صادراتی خود را انجام دهید.

قیمت کارتن های بسته بندی صادراتی

برای این که بخواهید برآورد قیمت را انجام دهید می توانید به صفحه ی استعلام قیمت ما مراجعه کنید تا استعلام قیمت به صورت آنلاین آن هم در عرض 3 دقیقه برای شما انجام شود. و حتی می توانید با کارشناسان ما جهت کسب اطلاعات بیشتر صحبت کنید.

 

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

۴ دیدگاه در “نقش کارتن سازی در موفقیت صادرات / بسته بندی محصولات صادراتی

 1. اریانژاد گفت:

  مرسی از مطلب مفیدتون و مرسی از پیشنهادات خوبتون

  1. سلام کاربر محترم.. خیلی خوشحالم که تونستیم با ارائه این مطالب نظر شما رو جلب کنیم

 2. نجات الهی گفت:

  کارتن ها در صادرات اگه کیفیت و طرح خوبی داشته باشه باعث فروش چند برابری میشه
  برای ما که تو کار میوه خشک هستیم خیلی تاثیر گذار بود
  با تشکر از گلبرگ باکس که این موقعیت رو برای ما آماده کرد

  1. خوشحالم تونستیم محصولی با کیفیت و مد نظر شما تولید کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *