دسته بندی نشده

کارتن بسته بندی گوجه

کارتن بسته بندی گوجه

کارتن بسته بندی گوجه

گوجه فرنگی جزو صیفی جات بسیار پرکاربرد در غذا های اکثر ملیت ها است. به همین دلیل در ایران، علاوه بر مصرف بالای گوجه فرنگی در داخل کشور، بازار صادرات این محصول نیز رونق بسیاری دارد. طبیعتا مصرف بالای گوجه فرنگی باعث نیاز به تولید جعبه و کارتن بسته بندی گوجه می شود.
در کارتن سازی گلبرگ جعبه و کارتن گوجه فرنگی در ابعاد مختلف تولید و عرضه می شود. کارتن بسته بندی گوجه باید دارای کیفیت بالایی باشد. چراکه اگر کیفیت کارتن بسته بندی گوجه پایین باشد، در طول پروسه بسته بندی و حمل و نقل به مشکل بر می خورد.
 

کارتن بسته بندی گوجه صادراتی

کارتن بسته بندی گوجه فرنگی صادراتی با کارتن بسته بندی گوجه های داخلی متفاوت است؛ زیرا کارتن گوجه فرنگی صادراتی باید متناسب با شرایط سردخانه و حمل و نقل های طولانی باشد. اصولا جعبه و کارتن گوجه فرنگی به طور سه لایه، پنج لایه و… تولید می شود که هر کدام از این ها کاربرد خاص خودش را دارد.
همه محصولات کشاورزی برای پخش و عرضه باید در کارتن های مناسب بسته بندی شوند. بسته بندی گوجه فرنگی نیز باید به درستی و در کارتن با کیفیت انجام شود.
علاوه بر اینکه باید از جعبه و کارتن گوجه فرنگی خوبی استفاده کنیم حتما باید اصول و شیوه درسته بسته بندی گوجه فرنگی را نیز رعایت کنیم. در صورت جدی نگرفتن این المان ها ممکن است باعث پوسیدگی، کپک و له شدن گوجه فرنگی ها شویم.
جعبه و کارتن باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که با شرایط محصولی که قرار است در خود جای دهد، سازگار باشد. این امر به خصوص در مورد کارتن گوجه فرنگی صادراتی نیز صدق می کند.
بسیار دیده شده است که گوجه فرنگی ها در پروسه بسته بندی و حمل و نقل از طرف شرکت صادر کننده دچار پوسیدگی و رطوبت شده اند. پس برای جلوگیری از این اتفاقات ناگوار، بسیار حائز اهمیت است که در انتخاب وکارتن بسته بندی گوجه
خرید کارتن بسته بندی گوجه فرنگی مرغوبیت و کیفیت بالای محصول را در اولویت قرار دهیم.
معمولا کارتن بسته بندی گوجه فرنگی و صیفی جات با کارتن های محصولات خشک، مثلا کارتن بسته بندی آجیل، متفاوت اند. چراکه در کارتن بسته بندی آجیل، احتمال پوسیدگی و کپک زدن بسیار پایین است. می توان بسته بندی های آجیل و خشکبار را از نوع مقوای نازک تر و طلق و… تامین کرد. اما در مورد گوجه فرنگی، انتخاب کارتن بسته بندی در هنگام تولید آن، محدود است.

قیمت کارتن گوجه فرنگی

همیشه قیمت کارتن بسته بندی گوجه فرنگی یکسان نیست. قیمت های مختلف بستگی به نوع طراحی، جنس، تعداد لایه ها، نوع ساخت، وزن، استحکام و کیفیت کلی کارتن گوجه دارد. البته جعبه و کارتن گوجه فرنگی می تواند بر اساس سفارش مشتریان نیز ساخته شود. بدیهی است که هرچه کیفیت کارتن گوجه بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. توجه داشته باشید برای انتخاب جعبه و کارتن گوجه فرنگی صادراتی همواره از کارتن هایی با بهترین کیفیت موجود استفاده نمایید. شاید قیمت کارتن گوجه فرنگی صادراتی در ابتدا گران به نظر برسد، اما در نهایت ریسک یک ضرر بزرگتر را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.
 
 
 

از آنجایی که در ایران قیمت ها از ثبات کافی برخوردار نیستند، نمی توان قیمت دقیقی برای کارتن گوجه فرنگی ارائه کرد. از طرفی دیگر ممکن است شرکت های سازنده گوجه فرنگی بر اساس کیفیت و مواد مصرفی شان با یکدیگر متفاوت باشند. همین امر موجب تفاوت در قیمت ها می شود. پس برای خرید کارتن بسته بندی گوجه فرنگی، تنها مقایسه قیمت ها کافی نیست؛ بلکه باید کیفیت کارتن ها را نیز از همه نظر مورد بررسی قرار دهیم.
مواردی مثل شکل ظاهری کارتن بسته بندی، طراحی مناسب شامل ترکیب رنگ ها و فونت، می تواند بر تاثیر محصول عرضه شده و همچنین قیمت آن تاثیر گذار باشد. این موارد در کارتن گوجه فرنگی صادراتی بیشتر خودش را نشان می دهد. جعبه های گوجه فرنگی در انواع مختلف لمینتی، دایکاتی، چاپی و مقوایی تولید و عرضه می شود.
جعبه لمینتی سبک وزن است و بسته بندی نسبتا خوبی دارد. جعبه دایکاتی به وسیله ابزار آلاتی تولید می شود و می توان طراحی های دقیقی را بر روی آن اجرا کرد. جعبه چاپی و مقوایی جزو معمولی ترین کارتن های بسته بندی است که قابلیت چاپ نوشته و لوگو را دارا است و در سایز های متنوع تولید می شود.
کارتن بسته بندی گوجه

تاثیر کارتن بسته بندی بر فروش

تاثیر بسته بندی بر تجارت محصول، غیر قابل انکار است. قطعا یک بسته بندی شیک و مناسب بر روی فروش محصول و جذب خریدار، اثر بسیاری دارد. محصولاتی مانند پسته و آجیل از مهم ترین صادرات کشورمان محسوب می شوند، به همین دلیل انتخاب کارتن بسته بندی پسته صادراتی و کارتن بسته بندی آجیل به شدت حائز اهمیت است. انتخاب کارتن بسته بندی منحصر به فرد و خلاقانه موجب می شود که بتوانید در راس بازار صادرات قرار بگیرید. خوب است بدانید که امکان طراحی و ساخت کارتن های بسته بندی بر اساس ایده ها و نظرات مشتریان نیز امکان پذیر است.
همین امر سبب شده است تا تولید کنندگانی که محصولات خود را به خارج از کشور ارسال می کنند به نحوه بسته بندی محصولات خود اهمیت ویژه ای بدهند. آنها می دانند که هرچه بسته بندی انتخابی آنها شکیل تر باشد افراد زیادی آن را می پسندند و جذب آن می شوند و در همین راستا فروش محصولات هم بیشتر و بیشتر می شود.

درباره کارتن سازی گلبرگ باکس

کارتن سازی گلبرگ با بیش از 10 سال تجربه در زمینه صنعت کارتن سازی، جعبه سازی، طراحی و چاپ بسته بندی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت این افتخار را دارد که به شما در امر بسته بندی محصولات کمک کند. از جمله تولیدات گلبرگ می توان به کارتن بسته بندی پسته صادراتی، کارتن بسته بندی آجیل و … اشاره کرد.
برای خرید از تولیدی کارتن گلبرگ شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا سری به صفحه فروش اینترنتی کارتن بزنید و خرید خود را به صورت کاملا آنلاین انجام دهید.

در آخر

اگر شما هم از تولید کنندگان گوجه فرنگی هستید و می خواهید بسته بندی را برای محصولات خود انتخاب کنید که از له و فاسد شدن آنها جلوگیری کنید می توانید به کارتن سازی گلبرگ مراجعه کنید و بسته بندی گوجه فرنگی را سفارش دهید.
 
سوالات متداول

چرا کارتن بسته بندی گوجه فرنگی صادراتی با کارتن گوجه فرنگی داخلی متفاوت است؟

کارتن بسته بندی گوجه فرنگی صادراتی باید از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد تا در طول حمل و نقل طولانی، سالم بماند. همچنین باید ضد آب و تهویه مناسب داشته باشد تا از فاسد شدن گوجه ها جلوگیری کند.

چه تفاوتی بین کارتن گوجه فرنگی سه لایه و پنج لایه وجود دارد؟

کارتن گوجه فرنگی سه لایه برای مصارف داخلی و حمل و نقل های کوتاه مناسب است. اما کارتن گوجه فرنگی پنج لایه برای صادرات و حمل و نقل های طولانی مناسب است.

چه نوع چاپ هایی را می توان روی کارتن های مقوایی گوجه فرنگی انجام داد؟

می توان طرح ها، تصاویر، لوگو و اطلاعات مربوط به محصول را روی کارتن های مقوایی گوجه فرنگی چاپ کرد.
 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۵ دیدگاه در “کارتن بسته بندی گوجه

 1. کارن گفت:

  این خیلی عالیه توی یه چشم به هم زدن استعلام قیمت هارو گرفتم مرسی گلبرگ

  1. سلام کاربر محترم.. تمام تلاش گلبرگ در جهت رفاه شما مشتریان عزیز و تولید محصولات با کیفیت است

 2. ترانی گفت:

  بسته بندی های در بسته هم دارین به نظرم اون طوری گوجه ها سالم تر میرسه به مقصد

 3. کریمپور گفت:

  سلام
  کارتن های گوجه مثل بقیه محصولاتتون عالی بود مرسی

 4. جواد گفت:

  کارتن های گوجه رو داخل یخچال ها تا چه مدت میشه نگه داشت ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *