دسته بندی نشده

کارتن بسته بندی پسته صادراتی | کارتن سازی گلبرگ باکس

کارتن بسته بندی پسته

در هنگام تولید و صادرات خشکبار و آجیل، استفاده از یک بسته بندی خوب و باکیفیت می تواند تأثیر مثبتی بر تجارت خشکبار داشته باشد. در حال حاضر مهمترین سوغات کشور ما آجیل و خشکبار است. به همین دلیل استفاده از یک کارتن بسته بندی آجیل با کیفیت که محصول را در برابر فشارهای وارده و رطوبت هوا محافظت کند و در عین حال از زیبایی ظاهری بسیار خوبی برخوردار باشد بسیار حائز اهمیت است. از آنجایی که صادرات پسته در کشور ما روز به روز در حال افزایش است، بسته بندی که برای آن در نظر گرفته می شود بسیار مهم است. مرسوم ترین نوع بسته بندی که برای حمل و نقل پسته چه در داخل کشور و چه برای صادرات آن در نظر گرفته می شود کارتن بسته بندی پسته است.

 

 

اگر شما یکی از تولید کنندگان پسته هستید باید بسته بندی های خود را طوری انتخاب کنید که بر روی قیمت محصول تأثیری نداشته باشد چرا که نوع بسته بندی که انتخاب می کنید بر روی قیمت محصول تأثیر مستقیمی دارد به همین دلیل انتخاب بسته بندی هایی با تیراژهای بالا قیمت بسته بندی را بهتر و به صرفه تر می کند.

تولید کارتن بسته بندی پسته

ما در شرکت کارتن سازی و جعبه سازی گلبرگ، کارتن بسته بندی پسته را با استفاده از ورق هایی مناسب و با کیفیت تولید می کنیم و به کمک دستگاه های مدرن و طراحان بسیار خوبی که در اختیار داریم توانسته ایم آن طرحی را که مشتریان ما در نظر دارند را با چاپ لمینتی بر روی کارتن های بسته بندی چاپ کنیم. در کارتن سازی گلبرگ این کارتن های بسته بندی به صورت کارتن لمینتی، کارتن دایکاتی و کارتن های 3 لایه و 5 لایه ساخته می شوند و چاپی که بر روی آنها انجام می شود به صورت تک رنگ تا چهار رنگ است.

تولید این نوع کارتن های بسته بندی  به جهت جلوگیری از اکسیداسیون محصولات بسیار مهم است. همچنین کنترل کردن محصولاتی که برای صادرات در نظر گرفته می شوند چه از لحاظ نداشتن سموم و همچنین داشتن برگ سلامت از آزمایشگاه الزامی است. این کارتن ها باید خاصیت ضد آب را داشته باشند، تا زمانی که در انبارها و یا کانتینرها قرار می گیرند بر اثر رطوبت دچار مشکل نشوند.

کارتن های بسته بندی پسته عموما در اندازه های 5 و 10 کیلویی تولید می شوند که برای بسته بندی های 5 کیلویی از کارتن های 3 لایه و برای 10 کیلویی از کارتن های 5 لایه استفاده می شود. در هنگام چاپ بر روی این کارتن ها باید حتما دقت کنید که نام تجاری محصول، طراحی لوگو، مشخصات محصول، تاریخ انقضا، وزن محصول، طریقه نگهداری و غیره بر روی آن چاپ شود. اگر این بسته بندی ها برای صادرات باشد باید نوشته ها به زبان کشور مقصد و یا زبان بین المللی درج شود.

کارتن بسته بندی پسته

انواع کارتن های بسته بندی پسته

کارتن های تولیدی پسته باید از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار باشند. چرا که وظیفه آنها حفظ و نگهداری محصول از هرگونه آسیب و سالم رساندن محصولات به دست مشتری است. به همین منظور دو نوع کارتن برای بسته بندی این محصول در نظر گرفته می شود:

کارتن مغز پسته: مغز پسته یکی از گران ترین صادرات ها خشکبار در کشور است که ارزش آن در سطح کشور در رتبه 4 صادرات است. کارتن هایی که برای بسته بندی مغز پسته مورد استفاده قرار می گیرد بهتر است از بسته بندی های پنجره ای سلفون دار با طراحی های رنگی باشد.

کارتن بسته بندی فله ای پسته: کارتن هایی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند عموما به صورت 5 و 10 کیلویی هستند. طرحی که بر روی این کارتن ها چاپ می شود باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

کارتن بسته بندی پسته صادراتی

برای این که بتوانید یک صادرات موفقی داشته باشید باید از بسته بندی های خلاقانه و بسیار شیک استفاده کنید. برای این کار شما می توانید کارتن را به شکل خاصی طراحی کرده و از رنگ های خاص و زیبا بر روی آن استفاده کنید تا بتوانید بازار این محصول را به دست بگیرید. پسته هایی که برای صادرات در نظر گرفته می شوند معمولا به کشورهایی مانند دبی، چین، آلمان و غیره ارسال می شوند. خیلی از این بسته بندی ها کیفیت لازم را ندارند به همین دلیل این محصولات به صورت فله ای به کشورهای مدنظر ارسال می شوند و در آنجا بسته بندی شده و روانه بازار می شود.

 

 

 

 

 

چاپ روی کارتنهای بسته بندی

امروزه با داشتن دستگاه هایی که با تکنولوژی روز دنیا کار می کنند می توان بسته بندی های صادراتی را به بهترین کیفیت و بر اساس استاندارهای بین المللی تولید کرد. همچنین آن بسته بندی هایی که شما برای خشکبار و بسته بندی میوه خشک خود در نظر دارید چه بسته بندی مغز تکی، چند نفره، هدیه، رومیزی و غیره باشد را با بالاترین کیفیت برای شما تولید می کنیم.

چاپی که بر روی کارتن های پسته انجام می شود از نوع چاپ لمینتی است. چاپ لمینتی؛ به معنی استفاده از لایه نازکی با ضخامت های گوناگون است که بر روی یک رو و یا هر دو روی طرح چاپ شده چسبانده می شود که از طرح چاپ شده در برابر انواع آسیب ها مانند: لک و سیاه شدن، رنگ پریدگی، چروک و لوله شدن، خط و خش، پاره شدن، و عوامل محیطی از قبیل باد، باران، تغییرات دما، رطوبت، تابش نور آفتاب و سایر عوامل محافظت می کند.

چاپی که بر روی این نوع کارتن ها انجام می شود معمولا بین یک تا چهار رنگ است و شما می توانید هر تعدادی رنگ را که می خواهید در چاپ آن به کار ببرید. حتی می توانید این چاپ را به صورت اختصاصی انجام دهید. هرچه چاپ باکیفیت تر و زیباتر باشد، افراد بیشتری به سمت محصول شما جذب می شوند و این خود یک نوع تبلیغ برای برند شما به حساب می آید.

قیمت ساخت کارتن پسته

کارتن بسته بندی پسته

قیمت کارتن های پسته با توجه به نوع و جنس آن با یکدیگر متفاوت است. مهمترین عواملی که بر روی قیمت کارتن پسته اثر گذار هستند عبارت اند از: ابعاد بسته بندی، نوع چاپ و تعداد تیراژی که در هنگام تولید به کار می رود.

مقواها و تیراژهایی که در هنگام تولید این کارتن ها استفاده می شوند با یکدیگر از لحاظ جنس و کیفیت متفاوت هستند. به همین دلیل کارتن های تولید شده از لحاظ قیمتی با یکدیگر متفاوت هستند. به همین دلیل در هنگام سفارش به نوع مقوا و تیراژی که قرار است استفاده شود دقت فرمایید.

مشتریانی که قصد دارند محصولات خود را به خارج از کشور صادر کنند باید در نوع بسته بندی که انتخاب می کنند دقت لازم را داشته باشند چرا که این بسته بندی محصولات باید با احوالات مردمان کشور مقصد هماهنگی لازم را داشته باشد تا محصول شما به فروش برسد. بسته بندی های صادراتی از لحاظ قیمتی نسبت به بسته بندی هایی که برای مصارف داخلی استفاده می شود از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

نوع بسته بندی بر روی قیمت آن تأثیر گذار است و هرچه بیشتر از تعداد تیراژ های بالا در هنگام تولید آن بسته استفاده شود، قیمت کارتن پسته بهتر و به صرفه تر می شود. اگر قصد دارید قبل از خرید از قیمت های انواع کارتن های پسته باخبر شوید می توانید به صفحه استعلام قیمت ما مراجعه کنید.

سفارش کارتن بسته بندی پسته

کارتن سازی گلبرگ سال های زیادی است که دز زمینه تولید و چاپ کارتن پسته فعالیت می کند. شما عزیزانی که قصد دارید برای محصولات خود بهترین بسته بندی ها را داشته باشید می توانید جهت سفارش کارتن بسته بندی برای محصولات خود به ما مراجعه کنید. شما می توانید این کار را هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام دهید. در ابتدا ما یک کارتن به عنوان نمونه برای شما ارسال می کنیم و شما بعد از دیدن آن می توانید ثبت سفارش کنید و یا حتی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

چقدر زمان لازم است بعد از ثبت سفارش کارتن انتخابی به دست مشتری برسد ؟

بعد از این که مرحله ثبت سفارش به پایان رسید حداقل 2 هفته زمان لازم است تا طراحی و تولید کارتن بسته بندی پسته صادراتی به پایان برسد برای این کار لازم است تا ورق و مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت آن تهیه شوند، چاپ مورد نظر روی آن صورت گیرد و در نتیجه برای برش و قالب زدن نهایی آماده گردد و بعد از طی این مراحل بسته بندی کارتنی یا مقوایی آماده تحویل به مشتری است.

گلبرگ باکس با سالها تجربه در زمینه تولید تخصصی انواع بسته بندی پسته و خشکبار آماده گرفتن انواع سفارشات مشتریان است. شما عزیزان می توانید برای گرفتن استعلام قیمت و یا کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه از طریق وب سایت گلبرگ باکس با ما در ارتباط باشید. این نکته را به خاطر داشته باشید، در هر کجای ایران هستید مجموعه گلبرگ باکس آماده ارائه خدمات خود با مناسب ترین قیمت ها به شما عزیزان می باشد.

گروه تولیدی جعبه و کارتن گلبرگ باکس

گلبرگ باکس اتاقی از انواع نمونه کارهای تولیدی خود برای عموم مشتریانی که قصد دارند شاهد دیدن نوع، جنس کارتن و چاپ بسته بندی از نزدیک باشند، تهیه کرده است. این کار سبب می شود تا مشتریان مایل به خرید بسته های کارتنی و مقوایی، انتخاب درست و بجایی نسبت به کارتن انتخابی خود داشته باشند.

گروه بسته بندی گلبرگ باکس تصمیم دارد تمام مراحل استعلام قیمت کارتن و ثبت سفارش را مکانیزه کند. شما مشتری عزیز می توانید برای خرید جعبه و کارتن بسته بندی پسته صادراتی از این مجموعه از طریق صفحه استعلام قیمت به صورت آنلاین از قیمت های ما مطلع شوند.

مجموعه گلبرگ باکس همواره در تلاش است تا خدمات خود را که شامل طراحی و تولید انواع کارتن و جعبه با کیفیت است به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از دستگاه های پیشرفته به مشتریان خود ارائه دهد.

بسته بندی پسته

فواید خرید کارتن بسته بندی پسته صادراتی از گلبرگ باکس

1 . کیفیت بسیار بالای خدمات

2 . طراحی و چاپ متنوع

3 . دریافت جعبه و کارتن در کمترین زمان ممکن

4 . قیمت مناسب

در آخر

پسته یک خوراکی گران قیمت و مورد پسند همگان است در نتیجه برای ارائه به بازارهای داخلی و خارجی نیاز به یک بسته بندی شیک و مناسب دارد تا در عین اینکه از آن در برابر عوامل محیطی محافظت کند باعث گسترش برند و افزایش میزان فروش شما نیز شود. در صورت نیاز به کارتن بسته بندی پسته صادراتی با ما تماس بگیرید. در کنار بسته بندی پسته، گلبرگ باکس بسته بندی های متنوع دیگری نیز مانند بسته بندی چای، بسته بندی خشکبار، کارتن بسته بندی زرشک، جعبه بسته بندی مواد غذایی، کارتن پستی و کارتن بسته بندی سفید رنگ و صدها نوع کارتن دیگر را در این کارخانه تولید می کند.

 

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
بازگشت به لیست

۱۳ دیدگاه در “کارتن بسته بندی پسته صادراتی | کارتن سازی گلبرگ باکس

 1. سرادقی گفت:

  سلام برای خرید کارتن مغر پسته و میوه خشک شده با کدام قسمت از شرکت باید تماس بگیرم؟

  1. سلام لطفا با بخش فروش با شماره ۰۹۲۲۶۶۵۶۰۶۲ تماس بگیرید

 2. احمدوند گفت:

  سلام آیا چاپ روی بسته بندی همه کارتن ها یکیه و یا میتونیم آدرس لوگوی شرکت رو هم به مطالب چاپی اضافه کنیم؟

  1. شما هر طرح و متنی که مدنظرتون هست رو میتونید روی کارتن چاپ کنید

 3. محمد اسکندری گفت:

  آیا بسته بندی میوه خشک هم در رده بسته بندی آجیل قرار می گیرد؟

  1. سلام .. بله جزو خشکبار و آجیل محسوب میشود

 4. مهدوی گفت:

  من برای بسته بندی پسته به دو نوع کارتن نیاز دارم. یکی بسته بندی اصلی پسته که میشه گفت جعبه پسته به حساب میاد و یک کارتن مادر هم برای چیدن این کارتن ها میخوام که حالا طراحیش زیاد مهم نییست اما میخوام جعبه پسته طراحی خیلی خوبی داشته باشه

  1. سلام اکربر محترم برای ثبت سفارش میتونید با شماره ۰۹۲۲۶۶۵۶۰۶۲ تماس بگیرید

 5. باقری گفت:

  خداقوت به شما دوست عزیز
  امکان سفارش حضوری برای کارتن پسته وجود داره ؟

 6. بدویی گفت:

  سلام
  کارتن های پسته چند گرمیه ؟

  1. وزن کارتن ها بنا به درخواست مشتری است

 7. حمید گفت:

  سلام وقت بخیر کارتن آمده برای بسته های ۲۰۰ گرمی پسته دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *