مقالات کارتن سازی

تاثیرات جعبه های کارتنی در فروش | انواع جعبه کارتنی

تاثیرات جعبه های کارتنی در فروش - فروش کارتن

در دنیای امروز هر روز شاهد تغییرات و پیشرفت تکنولوژی در تمامی عرصه ها می باشیم من جمله جعبه های کارتنی. لازم است صاحبان تجارت و صنایع همگام با آنها اطلاعات خود را جهت ویترین و فروش محصول خود افزایش دهند، که صنعت کارتن سازی نیز از این موضوع مستثنا نیست.

با افزایش تقاضای افراد و صنایع  برای بسته بندی های کارتنی ، لازم است چند موضوع کع تاثیر زیادی بر صنعت بسته بندی دارد را بررسی نماییم.

محیط زیست

با توجه به آگاه شدن مصرف کنندگان شاهد این هستیم که بسیاری افراد به دنبال خرید کالاهایی هستند که بسته بندی آنها سازگار با محیط زیست باشد. بنابراین تولیدکنندگان نیز در تلاشند از بسته بندیی های سازگار با محیط زیست استفاده نمایند. جالب است بدانید به کار بردن این گونه روش ها کمک به کاهش هزینه ها و افزایش کارایی های شرکت ها می کند.

وزن بسته

با افزایش هزینه های حمل شرکتها برآنند که با کاهش اندازه و وزن بسته بندی هزینه های حمل و نقل را کاهش دهند. اما این به آن معنا نیست که کارتن های حجیم و سنگین وزن بازار خود را از دست داده باشد چرا که محصول در این مورد تعیین کننده می باشد. به عنوان مثال در اروپای شرقی اکثر بسته ها کوچک و کم وزن و در اروپای غربی اکثرا کارتن های سنگین است آن هم به دلیل تفاوت در تولید که دارای صنایع تولیدی ماشین و صنایع شیمیایی می باشد.

خرید اینترنتی و آنلاین

خرید و فروش اینترنتی توانسته است بازار صنایع مختلف را تحت تاثیر قرار دهد. حتی بسیاری از صنایع ، بسته بندی فروش حضوری و اینترنتی خود را متمایز از هم نموده اند.

باید توجه نمود در این حوزه بسته بندی فقط به عنوان ظرفی برای حمل نمی باشد بلکه ابزاری برای شناساندن برند و ویژگی های محصول می باشد. به عنوان مثال شرکت مازون با خلاقیت و بسته بندی جعبه کارتنی مناسب توانست فروش مجازی خود را تا چندین برابر افزایش دهد.

چاپ

چاپ روی جعبه کارتنی باید به گونه ای باشد تا در نگاه اول مشتری را جذب کند و حتی آیتمهای دیگری نیز داشته باشد. از جمله آنها لازم است نام محصول به گونه ای باشد تا در چیدن در قفسه ها در معرض دید مشتریان قرار گیرد.

جوهر سفید از رنگهایی است که می تواند کارتن و بسته بندی شما دگرگون کند. هرچند جوهر سیاه محبوبترین و پرکاربردترین رنگ در چاپ روی کارتن می باشد. از سوی دیگر با استفاده از رنگ کرافت نتیجه تیره تر از اصل می شود. اما با استفاده از جوهر سفید شما می توانید با یک تصویر زیبا، معکوس عمل کنید.

اگر به دنبال کارتن بی نظیر با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت می باشید که در عین جال شایسته برند شما باشد با کارشناسان ما در کارتن سازی گلبرگ در کرج (فروش کارتن) تماس حاصل فرمایید.شما همچنین می توانید در سایت ما در کمتر از ۳دقیقه و به صورت آنلاین کارتن مورد نظر خود را استعلام قیمت کنید.

 02634725367 – 02691300301 – 02634090732

09125636597

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 7 =