دسته بندی نشده

تولید کارتن و جعبه لامپ

جعبه و کارتن بسته بندی لامپ

بسته بندی نقش اساسی در محافظت از محصولات در صنایع مختلف، قفسه بندی کلی و فرآیندهای زنجیره تامین دارد. به عنوان مثال محصولات الکترونیکی مثل لامپ ها، ماهیتی ظریف دارند و برای محافظت در برابر آسیب و ضربه، به بسته بندی خاصی نیاز دارند. کارتن و جعبه لامپ علاوه بر محافظت از لامپ در برابر آسیب های فیزیکی، اطلاعاتی در مورد محصولات و شرکت تولیدی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بسته بندی لامپ ها اطلاعاتی از جمله شدت لومن، میزان انرژی مصرفی، کلاس کارایی، کلاس انرژی و طول عمر متوسط ​​را به ساعت، ارائه می دهند. کارتن بسته بندی مقاوم، احتمال آسیب به لامپ ها را کاهش می دهد. هنگام چیدن روی قفسه یا هنگام حمل و نقل، ممکن است لامپ ها دچار آسیب شوند. این امر تولیدکنندگان را وادار به تهیه بسته بندی لامپ هایی می کند که محکم، مقاوم در برابر آسیب و  از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 

 

 

معرفی کارتن سازی گلبرگ باکس، نحوه ثبت سفارش و استعلام قیمت

بازار جهانی بسته بندی لامپ:

رشد سریع شهرنشینی و افزایش جمعیت، باعث افزایش تقاضا برای محصولات روشنایی شده است. در نتیجه بازار جهانی لامپ در حال رشد است. تقاضا برای لامپ های LED به دلیل عملکرد با بازده بالا شاهد افزایش است. لامپ های LED نیمی از تقاضای جهانی لامپها را در آینده به خود اختصاص خواهند داد. این باعث رشد بیشتر بازار می شود. تغییر دادن ترجیحات مصرف کننده به سمت خرده فروشی الکترونیکی، اهمیت بسته بندی را برجسته تر از قبل کرده است. تخمین زده می شود که خرده فروشی الکترونیکی در آینده نزدیک رشد چشمگیری داشته باشد و بازار بسته بندی لامپ را تحت تأثیر قرار دهد. همچنین انتظار می رود این امر تقاضا برای لامپ ها و در نتیجه بسته بندی آن را در سطح جهانی افزایش دهد.

نیاز به حفاظت از لامپ ها در برابر آسیب های جسمی در زمان حمل و نقل، فرصت هایی را برای نوآوری در بسته بندی لامپ فراهم کرده است. پلاستیک به دلیل خاصیت عایق بودن بالا، یک ماده ترجیحی برای بسته بندی لامپ است. افزایش استفاده از مواد سازگار با محیط زیست برای تولید انواع کارتن های تاشو و مقوا فرصت های بیشتری برای رشد بازار جهانی بسته بندی لامپ فراهم می کند. علاوه بر این، تکنیک های بسته بندی پایدار و قابل استفاده مجدد احتمالاً بیشتر در رشد بازار در آینده تأثیر می گذارد . برای کاهش هزینه های طراحی کارتن و تولید کارتن، می توانید از قالب های اماده کارتن استفاده کنید که هزینه طراحی را حذف می کند.

چه مواردی باید بر روی کارتن و جعبه لامپ نوشته شود؟

بر روی هر کارتن لامپ اطلاعات زیر باید چاپ شود:

Carton and lamp box

خروجی نور ( لومن)

لومن واحد اندازه گیری میزان نوری است که لامپ تولید می کند. برای قرار دادن همه چیز در یک لامپ 100 وات، حدود 1600 لومن تولید می شود.

انرژی مصرفی ( وات)

آهنگ مصرف انرژی الکتریکی لامپ باید بر روی بسته بندی آن نوشته شود.

میانگین عمر لامپ

پشت جعبه لامپ شما لازم است که لیست دقیق اطلاعات در مورد لامپ موجود باشد. این اطلاعات شامل خروجی نور (به لومن)، هزینه انرژی سالانه (برآورد شده)، میانگین عمر لامپ، ظاهر نور (دمای رنگ)، انرژی مصرف شده (به وات) و جیوه داشتن لامپ، است.

اطلاعات کارخانه تولیدی:

نام کارخانه، آدرس و شماره تلفن کارخانه تولیدی بر روی کارتن و جعبه لامپ آورده می شود.

قیمت کارتن و جعبه لامپ:

قیمت جعبه لامپ به نوع چاپ جعبه، ابعاد آن و تعداد کارتنی که می خواهید بستگی دارد. علاوه بر آن قیمت ها لحظه به لحظه در حال تغییر است. شما می توانید به راحتی با استفاده از بخش استعلام قیمت جعبه سازی و کارتن سازی گلبرگ، از قیمت هر کارتن بسته بندی که نیاز دارید، مطلع شوید.

 

 

مزایای استفاده از جعبه مقوایی برای لامپ چیست؟

استفاده از جعبه برای بسیاری از وسایل بسیار باب شده است. در ادامه به بررسی مزایای استفاده از جعبه برای لامپ می پردازیم.

1 . حمل و نقل راحت تر: معمولا جعبه لامپ ها را درون کارتنی بزرگتر نیز قرار می دهند.

2 . سبک تر هستند بنابراین حمل و نقل را راحت تر می کنند.

3 . قابلیت بازیافت دارند. به همین دلیل آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کنند.

4 . نقشی مهم در بازاریابی و برند سازی دارند.

5 . از محصول در برابر آسیب های ناشی از ضربه و رطوبت محافظت می کنند.

6 . ارزان تر از جعبه های دیگر هستند.

انواع لامپ و کارتن آن ها :

انتخاب جعبه و کارتن بسته بندی بستگی به ابعاد و اندازه های لامپ دارد. همچنین برای چاپ اطلاعات درست بر روی جعبه باید بر حسب نوع و مشخصات لامپ باشد. در ادامه به بررسی انواع لامپ و جعبه آن ها پرداخته ایم.

جعبه لامپ هالوژن:

این لامپ دارای اندازه کوچک و خروجی زیاد لومن است. جعبه این لامپ در مدل های مختلف تولید می شود. این مدل ها دارای درب قفلی، درب دارویی یا کیبوردی می باشند. شما می توانید از چاپ های گوناگونی استفاده کنید ولی ارزان ترین نوع چاپ تک رنگ می باشد. همچنین مقوای پشت طوسی برای تولید جعبه لامپ قیمت پایین تری دارد. نمونه ای از جعبه این لامپ را در زیر مشاهده می کنید.

جعبه و کارتن بسته بندی لامپ

جعبه لامپ رشته ای :

لامپ رشته ای به طور گسترده ای در روشنایی خانگی و تجاری، برای نورپردازی قابل حمل مانند لامپ های میز، چراغ های جلو اتومبیل و چراغ قوه و برای نورهای تزئینی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. لامپ های رشته ای در طیف گسترده ای از اندازه ها، خروجی نور و درجه ولتاژ، از 1.5 ولت تا حدود 300 ولت تولید می شوند. شما می توانید در ابعاد و طرح های مختلف این جعبه و کارتن را سفارش دهید. نمونه ای از جعبه لامپ رشته ای را در زیر مشاهده می کنید.

کارتن و جعبه بسته بندی لامپ

جعبه لامپ LED :

جعبه لامپ LED مانند جعبه لامپ رشته ای می باشد. ولی مطمئنا طرح و چاپ متفاوتی خواهد داشت. جعبه این نوع لامپ در سه مدل مختلف درب قفلی، درب دارویی یا کیبوردی تولید می شود.

LED lamp box

جعبه لامپ CFL:

لامپ فلورسنت فشرده (CFL) در ابعاد متفاوتی تولید می شود. شما می توانید با طرح، رنگ و ابعاد دلخواه و مورد نیاز جعبه این نوع لامپ را سفارش دهید. جعبه لامپ باید محکم و با کیفیت باشد تا به لامپ آسیبی وارد نشود. نمونه ای از جعبه لامپ  فلورسنت فشرده را در زیر مشاهده می کنید. بسته بندی این نوع لامپ نیز در مدل های مختلف از جمله جعبه درب قفلی، درب دارویی یا کیبوردی تولید می شود.

CFL lamp box

جعبه لامپ فلورسنت:

لامپ های کم مصرف فلورسنت اکنون در همان اندازه های محبوب لامپ های رشته ای موجود هستند و به عنوان یک گزینه صرفه جویی در مصرف انرژی در خانه ها استفاده می شوند. جعبه این نوع لامپ نیز در ابعاد مختلفی در بازار وجود دارد. نمونه ای از کارتن این نوع لامپ در زیر را مشاهده می کنید.

Fluorescent lamp box

تاثیر بسته بندی در بازاریابی و فروش:

بسته بندی علاوه بر محافظت از محصول شما نقش مهم دیگری نیز دارد. افراد به هنگام خرید به ظاهر کالای شما توجه ویژه ای می کنند و اولین چیزی که توجه آن ها را جلب می کند ظاهر کالای شما است. بنابراین زیبایی اهمیت زیادی دارد.

همچنین هر چه اطلاعات جامع و کامل تری در مورد محصول و شرکت تولیدی بر روی کارتن و جعبه لامپ باشد، خریدار بهتر اعتماد می کند. با یک بسته بندی خوب و جذاب می توانید در ذهن مشتری ماندگار شوید. در صورت خوب بودن کیفیت کالای شما، مشتری دوباره به سراغ محصول شما می آید. ولی برای بار اول دیده شدن محصول اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

مشتریان عزیز شما نیز می توانید برای اطلاع از قیمت و سفارش انواع کارتون و جعبه بسته بندی به کارتن سازی در هشتگرد مراجعه کنید.

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۸ دیدگاه در “تولید کارتن و جعبه لامپ

 1. چاپ کارتن لامپ مادر هم انجام میدید ؟ من هزار تا کارتن لامپ مادر میخوام. این کارتن ها نیاز به طراحی خاصی نداره و فقط یک طراحی مختصر میخوام روی کارتن چاپ بشه و کارتن ها معمولی باشن

  1. سلام کاربر عزیز بله انجام میدیم و برای این کار از کارتن های قهوه ای با چاپ ۴ رنگ استفاده میکنیم. لطفا با شماره ۰۹۲۲۶۶۵۶۰۶۲ تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید

 2. khosravi گفت:

  جعبه لامپ هم تولید می کنید؟ من نمونه کارهای شما رو دیدم بسیار عالی و کامل بود. برای این که سفارشم رو ثبت کنم، چیکار باید بکنم؟

  1. برای انجام هماهنگی های لازم جهت ثبت سفارش، لطفا با شماره ۰۹۲۲۶۶۵۶۰۶۲ تماس بگیرید

 3. ذاکر گفت:

  من برای ۲۰۰۰تا لامپ ال ای دی سفارش دادم
  برای سفارش بعدیم امکانش هست که حضوری سفارش بدم ؟

  1. سلام.. بله امکان ثبت سفارش به صورت حضوری هم هست

 4. سجادی گفت:

  سلام
  کارتن لامپ ۱۲تایی هم دارین ؟

  1. سلام.. اگر منظورتون کارتن مادر هست بله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *