بسته بندی

تفاوت فروشگاه کارتن و کارخانه کارتن سازی

فروشگاه کارتن عمده

آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

قطعا تا امروز بنا به دلایل مختلفی به کارتن نیاز پیدا کرده اید. کارتن وسیله‌ای است که برای اسباب کشی و بسته بندی محصولات استفاده می‌شود. به همین دلیل است که امروزه صنعت کارتون سازی و جعبه سازی بسیار مورد استقبال قرار گرفته و خیلی از کارخانه ها تصمیم به تولید انواع کارتن گرفته اند. تعداد فروشگاه کارتن نیز در ایران بسیار زیاد شده است. هدف اصلی راه اندازی فروشگاه کارتن، تک فروشی کارتن می باشد. چون کارخانه فقط فروش عمده دارد، باید فروشگاه هایی باشد که به صورت تکی کارتن می‌فروشند.

در حال حاضر خیلی از افراد در حال اسباب کشی هستند. یکی از اصلی ترین لوازم برای اسباب کشی، کارتن است. اگر شما نیاز به کارتن دارید، می‌توانید به این فروشگاه ها مراجعه کنید و کارتنی که می‌خواهید را خریداری کنید. فروشگاه کارتن تهران مدل های مختلفی از کارتن را دارد تا شما دقیقا چیزی که نیاز دارید را بخرید.

قبلا برای اسباب کشی از کارتن های دست دوم استفاده میشد. اما در حال حاضر و با شرایط کرونا، بهتر است تا از فروشگاه های کارتون بسته بندی خرید کنید تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد. این فروشگاه ها فقط کارتن آکبند دارند که کسی استفاده نکرده است.

 

 

آیا همیشه باید از فروشگاه کارتن خرید کنیم؟

اینکه شما از فروشگاه کارتن بخرید یا کارخانه، کاملا بستگی به مقدار خرید و نیاز شما دارد. به طور مثال اگر شما محصولی را به صورت عمده خریدید و یا تولید کردید و می‌خواهید بسته بندی کنید، به صرفه است که از کارخانه خرید نمایید.

قیمت کارتن در کارخانه‌ها به صورت عمده، بسیار به صرفه است. ولی کارخانه ها فروش زیادی دارند و اگر کارتن بخواهید، باید حداقل از تیراژ 1000 تا شروع به خرید کنید. همین باعث شده تا کسانی که نیاز زیادی به کارتن ندارند، از فروشگاه کارتن خرید کنند.

فروشگاه کارتن

تفاوت فروشگاه کارتن و کارخانه کارتن سازی

تفاوت بین فروشگاه کارتن و کارخانه، در همین چیزی است که در قسمت بالا گفته شد. اگر سفارش شما زیاد است بهتر است از کارخانه خرید کنید ولی در صورت خرید کم، صرفه خرید با فروشگاه می‌باشد. فروشگاه کارتن در تهران بهتر از باقی شهر ها می‌باشد.

البته سفارش کارتن از کارخانه مزیت های دیگری هم دارد. یکی از مزیت های آن، قابلیت چاپ بر روی کارتن است. فروشگاه جعبه کارتن آماده دارد که نسبتا فروش بیشتری دارد. ولی کارخانه با مبلغ بیشتری که از شما دریافت می‌کند، چاپ هر تصویر و یا لوگویی که شما بخواهید را بر روی کارتن چاپ می‌کند. شما می‌توانید برند خودتان را بر روی جعبه چاپ کنید.

مزیت چاپ و بسته بندی

چاپ و بسته بندی خوب، می‌تواند یک نوع برند سازی باشد. اگر بسته بندی محصول شما خوب باشد و روی بسته بندی طراحی مناسب داشته باشید، محصول شما دید مشتری را به خود جذب می‌کند. آن وقت امکان فروش محصول شما بیشتر می‌شود.

البته روی بسته بندی محصول شما، باید مشخصاتی از کالای شما باشد. وقتی مخاطب بسته بندی محصول شما را مشاهده می‌کند، باید محصول درون آن بسته را متوجه شود و اگر مورد نیازش بود خرید کند.

چاپ روی کارتن وقتی نظر مشتری را به خود جلب می‌کند که بسیار خاص و با کیفیت باشد. اگر از طریق بسته بندی و چاپ به دنبال جذب مشتری هستید، باید بهترین کیفیت چاپ را روی کارتن خودتان بزنید. فروشگاه و کارخانه هایی هستند که کار چاپ انجام می‌دهند. فقط کافیه بهترین فروشگاه را انتخاب کنید و کار خودتان را به آن ها بسپارید.

فروشگاه کارتن خالی

چه کارتن هایی را می‌توان از فروشگاه کارتن تهیه کرد؟

اصولا کارتن هایی که فروش خوب دارند را می‌توانید در فروشگاه کارتن پیدا کنید. فروشگاه کارتن خالی آکبند دارد که تا حالا استفاده نشده است. خرید کارتن های آکبند در این شرایط کرونایی، بهترین کار است. کارتن های دست دوم، آلودگی دارند که ممکن است به شما آسیب بزند. کارتن هایی که فروشگاه های کارتن دارند، معمولا از هیچگونه چاپی برخوردار نیستند.

فروشگاه کارتن، علاوه بر کارتن هایی که گفته شد؛ کارتن کادویی هم دارد. کارتن کادویی برای بسته بندی یک کادو استفاده می‌شود که ظاهری بسیار زیبا دارد. البته قیمت این مدل جعبه خیلی گران تر از باقی مدل های جعبه است.

برای اسباب کشی بهتر است از چه کارتنی استفاده کنیم؟

امروزه اسباب کشی در ایران بسیار زیاد شده است. کارتن از اصلی ترین وسایل اسباب کشی است. کارتن موزی یکی از بهترین کارتن ها برای اسباب کشی است. این کارتن به دلیل مقاومت خوبی که دارد باعث می‌شود در مسیر جابه‌جایی وسایل شما هیچ آسیبی نبیند. یک مدل دیگر از کارتن هایی که کیفیت بسیار بالایی دارد، کارتن پستی است.

فروشگاه کارتن بسته بندی، مدل های مختلفی از کارتن را برای اسباب کشی دارد. برای اسباب کشی باید از کارتن 5 لایه و کارتن 7 لایه استفاده شود. این مدل کارتن ها استحکام بسیار بالایی دارد.

اهمیت کارتن

کارتن اهمیت زیادی دارد. همانطور که گفتیم کارتن برای بسته بندی و اسباب کشی مصرف می‌شود. همین باعث شد تا فروشگاه کارتن عمده در ایران زیاد شود. بیشتر فروشگاه های کارتن در تهران هستند.

تمام کارخانه هایی که کارتن برای بسته بندی تولید می‌کنند، کارتن هایی متفاوت هم برای اسباب کشی تولید می‌کنند. این مدل کارتن ها به قدری استحکام دارد که وسایل درون آن آسیب نمی‌بیند.

فروشگاه کارتن بسته بندی

فروشگاه کارتن از کجا خرید می‌کند؟

فروشگاه جعبه کارتن آماده، مدل های کارتنی که می‌خواهند را به کارخانه یا فروشگاه کارتن عمده سفارش می‌دهند. البته کارتن هایی که فروشگاه های کارتن سفارش می‌دهند، مدل عمومی دارد و عامه پسند است. این کارتن ها توسط فروشگاه ها به صورت عمده سفارش داده می‌شود. سپس این کارتن ها به صورت تکی و با قیمتی بالاتر از قیمت کارخانه به مشتری داده می‌شود.

فروشگاه های کارتن در تهران تنوع بیشتری نسبت به باقی فروشگاه ها در باقی شهر ها دارد.

کارخانه گلبرگ باکس

کارخانه گلبرگ باکس یکی از بهترین کارخانه های تولید کارتن را دارد. ما توانسته ایم از بهترین وسایل برای تولید کارتن استفاده کنیم. ماشین هایی که در کارخانه ها استفاده می‌شود، اگر کیفیت خوبی نداشته باشد باعث کم شدن کیفیت کارتن می‌شود. بهترین ماشین ها در کارخانه تولیدی کارتن گلبرگ باکس استفاده می‌شود. علاوه بر آن گلبرگ باکس نیرو های مجرب و کار بلد را استخدام کرده تا کیفیت را به مشتری خود ثابت کند.

اگر فروشگاه کارتن بسته بندی دارید، می‌توانید با خیال راحت از ما خرید کنید. ما می‌توانیم در اولین خرید، کیفیتمان را به شما ثابت کنیم.

فروشگاه های کارتن در تهران

جمع بندی

کارخانه و  فروشگاه کارتن عمده بسیاری در ایران وجود دارد. ما همیشه باید بهترین انتخاب را داشته باشیم و با فروشگاهی همکاری کنیم که بهترین کیفیت را به ما ارائه می‌دهد.

اگر شما هم به کارتن نیاز دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین کارتنی که برای شما مناسب است را به شما معرفی کنیم.

کارتن سازی گلبرگ 7

کلیک کنید.!

 

آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

 

 

5/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

۵ دیدگاه در “تفاوت فروشگاه کارتن و کارخانه کارتن سازی

 1. وحیدی گفت:

  خداقوت من کارتن موز و کارتن های ۷ لایه میخواستم توتیراژ۱۵۰۰ تا چه مدت زمان میبره تا بدستم برسه؟

 2. راکبانی گفت:

  شما نمایندگی نمیدین برای فروش کارتن ؟
  کیفیت کاراتون عالیه
  امکانش هست ؟

 3. حسنی گفت:

  سلام ممنون از محتوی خوبتون

 4. نمکیانی گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  سقف سفارشاتتون چقدره
  برای کارتن لباسشویی ،یخچال و توتستر

  1. سلام دوست عزیز، ما قادر به تولید محصول با هر تیراژی که شما بخایید هستیم،،معمولا تیراژ از ۳۰۰۰ تا شروع میشه البته در بعضی از کارتن ها تیراژ ۱۰۰۰ تا هم داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *