دسته بندی نشده

جعبه کارتن تب سنج کرونا / کارتن سازی گلبرگ

جعبه کارتن تب سنج کرونا در کارتن سازی گلبرگ باکس

ما در این مقاله قصد داریم شما را با جعبه کارتن تب سنج کرونا آشنا کنیم اما برای درک بهتر باید با مفاهیمی همچون: تب سنج دیجیتالی، جعبه کارتن تب سنج دیجیتالی ، ویژگی های جعبه کارتن و مزایای جعبه کارتن ها بیشتر آشنا گردید، اما قبل از هر چیز باید بدانید مفهوم جعبه کارتن چیست؟

 

جعبه کارتن چیست؟

جعبه کارتن به وسیله ای گفته می شود که از اجناس و کالاها در برابر عوامل محیطی، ضربه و… محافظت می کند. این جعبه کارتن ها علاوه براینکه نقش محافظ را برای محصولات دارند همچنین جلوه خاصی را به کالا یا محصول مد نظر می بخشند. جعبه ها با یک طراحی خاص و زیبا می توانند ارتباط قوی را بین مشتری و کالا ایجاد کنند. انجام همه ی این کارها تنها  برای بهتر شدن کیفیت جعبه ها و همچنین برای جلب نظرمشتری و در نتیجه افزایش فروش محصول است.

جعبه کارتن تب سنج کرونا

امروزه که تمام مردم دنیا از ویروس کرونا رنج می برند و به علت شیوه این بیماری همه نیاز به تب سنج کرونا پیدا کرده اند در نتیجه جعبه کارتن تب سنج کرونا، مورد توجه همگان قرار گرفته است. یکی از علائم بیماری کرونا تب بالا است که در مرحله اول با یک تب سنج آن را تشخیص می دهند.

تب سنج دیجیتالی

تب سنج دیجیتالی برای تشخیص و اندازه گیری میزان تب و دمای بدن انسان مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل بیماری کرونا از این تب سنج ها برای تشخیص ویروس کرونا استفاده می کنند، گاهی هم در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد برای تشخیص افراد مبتلا به این بیماری از این تب سنج ها استفاده می شود.

جعبه کارتن تب سنج دیجیتالی

جعبه کارتن تب سنج دیجیتالی ممکن است در انواع مختلفی وجود داشته باشد. هریک بسته به اندازه و مدل تب سنج ها متفاوت هستند. هر یک از این تب سنج ها در سایزهای مختلفی وجود دارند و کارایی آنها یکسان نیست در نتیجه اندازه جعبه کارتن آنها باهم متفاوت می باشد، اما کار اصلی همه آنها تشخیص تب در بدن انسان است.

ویژگی های جعبه کارتن تب سنج کرونا

جعبه کارتن تب سنج کرونا

جعبه کارتن ها معمولا دارای ویژگی های متفاوتی هستند. هر یک از این ویژگی ها در ساخت هر جعبه کارتن  به اندازه ای نقش دارند که باعث تغییرات در شکل ظاهری آنها می شود. ما در اینجا قصد داریم چند تا از آنها که نسبت به بقیه مهم تر هستند را نام ببریم.

1 . ترکیب جعبه

در ساخت جعبه کارتن ها از ترکیب های مختلفی استفاده می کنند، اما ترکیب جعبه کارتن تب سنج ها معمولا از سه لایه سینگل سفید است.

سینگل سفید چیست؟  نوعی ترکیب خاص، که در ساخت جعبه کارتن تب سنج کرونا از آن استفاده می شود و به طور معمول سه لایه روی هم قرار می گیرد و نقش آن محافظت و ضخامت بهتر جعبه کارتن است.

 

2. مدل جعبه

مدل های متفاوتی برای ساخته جعبه ها وجود دارد مانند چهار درب، ته قفلی، صندوقی، کیبوردی و… که بیشتر برای ساخت جعبه کارتن تب سنج کرونا از مدل کیبوردی استفاده می کنند.

مدل کیبوردی چگونه است؟ مدل کیبوردی معمولا از جنس کرافت سه لایه است و مخصوص جعبه کارتن ساخته شده است. در این مدل درب آن متصل به خود جعبه قرار دارد و به چسب نیازی ندارد، همچنین دارای ابعاد 34 در 23 در 7 است.

3. چاپ جعبه

همیشه نوع چاپ و بسته بندی مانند یک بازاریاب خوب عمل می کند که در افزایش فروش و جذب مشتری اهمیت دارد. برای انتخاب نوع چاپ و بسته بندی محصول باید به مواردی مانند: اندازه محصول، شکل هندسی و ارزش قیمتی آن توجه کنید. برای چاپ جعبه کارتن تب سنج کرونا معمولا از چاپ لمینتی استفاده می کنند.

چاپ لمینتی چیست و چه کارایی دارد؟ ممکن است شما جعبه کارتن هایی با چاپ های زیبا و رنگ های مختلف دیده باشید، این چاپ های چهار رنگ که روی کارتن ها وجود دارند لمینت هستند. برای انجام این کار اول چاپ را بر روی مقوا می زنند و بعد مقوا را با دستگاه های مخصوص روی کارتن قرار می دهند.

4. خدمات چاپ

برای زیبا سازی و استحکام چاپ جعبه کارتن ها از سلفون مات و یوری مات می توان استفاده کرد. همه ی ما انسان ها در طول عمر خود حداقل یک بار از آن استفاده کرده ایم چرا که سلفون از نظر بهداشتی برای تمام افراد اهمیت دارد.

سلفون چیست ؟ نوعی نایلون نازک است که برای استحکام و زیبایی بیشتر بر روی یک لایه مقوا یا کاغذ کشیده می شود. سلفون ها معمولا انواع مختلفی دارند همچون: شفاف، براق، متالایز، صدفی، شنی، مخملی، مات و یوری مات هستند. هریک از این سلفون ها کاربرد متفاوتی دارند و بسته به کاربردشان مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای استفاده از جعبه کارتن تب سنج کرونا

جعبه تب سنج

استفاده از جعبه کارتن تب سنج کرونا مزایای بسیاری دارد که می توان موارد زیر را نام برد.

1 . حمل و نقل آسان

جعبه کارتن ها دارای وزن کم و ساختار سبک هستند در نتیجه برای حمل و انبارداری به هزینه کمی نیاز دارند، حمل و نقل آنها آسان است، خیلی راحت و بدون دردسر می توان آنها را وارد بازار و آماده فروش کرد.

2. هزینه مناسب

هزینه جعبه کارتن ها به دلیل تغییر ساختار و شکل آنها نسبت به بقیه بسته بندها مناسب تر است، هزینه مناسب باعث می شود تا بیشتر مورد توجه همگان قرار گیرد و کاربرد آن افزایش پیدا کند.

3. قابلیت تولید در شکل های مختلف

جعبه کارتن ها را می توان در شکل های مختلف تولید و وارد بازار کرد، چرا که قابلیت تولید آن در شکل های مختلف بالا است، این تنوع باعث پیشرفت و افزایش فروش محصولات آنها در بازار شده است. برای کاهش هزینه های طراحی کارتن و تولید کارتن، می توانید از قالب های اماده کارتن استفاده کنید که هزینه طراحی را حذف می کند.

4. جنس خوب و مقاوم

جنس جعبه کارتن تب سنج کرونا را بر حسب  نوع و وزن تب سنج ها  از ورق خوب با قدرت محافظت بالا می سازند. هر چه قدر در ساخت یک جعبه از مواد خوب یا ورق خوب استفاده شود، قدرت محافظت آن جعبه بالا می رود و از محصولات موجود در آن بهتر محافظت می شود.

5. قابلیت چاپ

جعبه کارتن ها این قابلیت را دارند که بر روی آنها چاپ انجام گیرد، وجود هرگونه چاپ بر روی جعبه باعث زیبا شدن و جذابیت آن می شود، در نتیجه  باعث جلب مشتری و افزایش فروش خواهد شد.

6. بسته بندی راحت

به علت ارزان بودن مواد اولیه جعبه کارتون بسته بندی آن راحت تر و ارزان تر است و همچنین استفاده از این جعبه ها به نسبت  بسته بندی های دیگر به صرفه تر است.

7. قابل استفاده برای تب سنج

جعبه کارتن ها این قابلیت را دارند که تب سنج  داخل آنها قرار گیرد و تا رسیدن به مقصد از آسیب رسیدن به آن جلوگیری کنند.

حرف آخر:

جعبه کارتن تب سنج کرونا یکی از بهترین روشهای حفظ و نگهداری تب سنج تا زمان استفاده از آن است. چنانچه شما قصد ساخت و تهیه یک جعبه کارتن تب سنج کرونا را دارید باید یک بسته بندی مناسب و با کیفیت چاپ بالا را تهیه کنید تا از تب سنج  در مقابل عوامل بیرونی محافظت کند و همچنین باعث رضایت مشتریان گردد. جذاب بودن این جعبه کارتن ها تأثیر مستقیمی بر افزایش فروش شما خواهند داشت. اگر چنانچه به دنبال سفارش و یا خرید جعبه کارتن تب سنج کرونا هستید می توانید به کارتن سازی گلبرگ مراجعه کنید.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.