دسته بندی نشده

بسته بندی خشکبار

کارتن (جعبه) بسته بندی خشکبار

طراحی جدیدترین بسته بندی خشکبار باید به گونه ای باشد که باعث سهولت در حمل شود. جعبه خشکبار باید دارای طراحی باشد که هنگام جا به جایی باعث سهولت حمل محصول شود. اغلب برای صادرات خشکبار از جعبه هایی متناسب با محصول استفاده می شود که خود دارای ابعاد و مدل های مختلفی است. رعایت این نکته باعث جذابیت محصول و همچنین باعث جذب مشتری از لحاظ ظاهری میشود. محصولی که دارای بسته بندی متناسب با خود و امکان جا به جای آسان را داشته باشد از نظر خریدار از اهمیت بالایی برخوردار است و دارای جذابیتی خاص و منحصر به فردی است .

 

 

 

در کشور ما توجه آنچنانی به بسته بندی های صادراتی از قبیل بسته بندی میوه خشک، کارتن بسته بندی پسته صادراتی و کارتن بسته بندی آجیل نمی شود. ایران جزو کشورهایی است که محصولات کشاورزی آن دارای تنوع بسیار بالایی است و محصولاتی مانند خشکبار، آجیل، میوه های خشک، چای و حبوبات به دلیل ماندگاری بالایی که به نسبت دیگر محصولات کشاورزی دارند، یک فرصت ایده آل برای سودآوری است.

کیفیت بالای محصول از لحاظ ظاهری

چیزی که در نگاه اول مشتری را جذب می کند ظاهر جعبه بسته بندی است پس باید به این موضوع توجه ویژه ایی داشت. طراحی کارتن بسته بندی خشکبار باید طوری باشد که هم با محصول سازگاری داشته باشد و هم استاندارد های کشور مقصد در آن حفظ شده باشد. جدا از اینها یک طراحی زیبا و چشم نواز به تنهایی می تواند باعث جذب هر چه بیشتر مشتری و خریدار شود. طراحی زیبا و مناسب علاوه بر اینکه در داخل کشور مشتریان خاص خود را دارد باعث جذب هر چه بیشتر خریدار خارجی می شود. یکی از راهکار هایی که می تواند کیفیت ظاهری محصول را بالا ببرد استفاده از تصاویر هماهنگ با محصول بر روی جعبه خشکبار است. پس سعی کنید در طراحی کارتن بسته بندی خشکبار منحصر به فرد و در ضمن خلاق باشید .

نکته دیگر این است که اگر شما به جای استفاده فله ای از خشکبار آن ها را به صورت بسته بندی شیک در اندازه های کوچک با وزن کمتر تولید کنید، سود آوری بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد. شما می توانید از خدمات طراحی و چاپ بسته بندی گلبرگ باکس که خود یک شرکت تولیدی بسته بندی است استفاده کنید.

ما در کارتن سازی گلبرگ برای طراحی و تولید بسته بندی های خشکبار در تیراژهای بالا تجربیات ارزشمند و توانایی های بالایی را در برآوردن نیازهای شما داریم. برای طراحی هر چه بهتر بسته بندی ها ما از تیمی متخصص برای تولید بسته بندی آجیل، بسته بندی میوه خشک، بسته بندی چای، بسته بندی حبوبات و بسته بندی پسته صادراتی استفاده می کنیم و تمام سعی خود را می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین قیمت ها آن ها را به شما ارائه دهیم.

دلایل متفاوت بودن کارتن خشکبار صادراتی با داخلی چیست؟

یکی از دلایل اصلی که جعبه های خشکبار صادراتی نسبت به کارتن های داخلی متفاوت هستند، این است که در بسته بندی خشکبار صادراتی استقامت و کیفیت کارتن بسته بندی از اهمیت بالا تری برخوردار است. به این دلیل استقامت در کارتن های صادراتی اهمیت ویژه ای دارد که کیفیت محصول را در جا به جایی های طولانی به خوبی حفظ کند. دلیل دیگر شرایط حمل و نقل در صادرات است پس این نکته هم باید به خوبی رعایت شود .

یکی دیگر از دلایلی که  بسیار مهم است ظاهر کارتن بسته بندی است. طراحی مناسب و جذاب کارتن بسته بندی می تواند خریداران زیادی چه در فروش عمده و چه در خرده فروشی جذب کند. یکی از انواع کارتن های مناسب برای صادرات، کارتن لمینتی است، که هم دارای زیبایی های ظاهری بهتری است، هم به راحتی می توان بر روی جعبه برند را معرفی کرد و هم استقامت بالاتری نسبت به سایر کارتن ها دارد.

جعبه خشکبار

کارتن های مورد استفاده برای خشکبار

 1. کارتن مقوایی
 2. کارتن دسته دار
 3. کارتن کیبوردی
 4. کارتن کادویی
 5. کارتن پنجره دار
 6. کارتن لمینتی

اکثر مشتریان یا خریداران محصولات خشکبار به کیفیت و طراحی عالی بسته بندی اهمیت فراوانی می دهند. به طوری که این موضوع می تواند خریداران زیادی برای آن محصول و نام تجاری جذب کند و باعث ارتقاء سطح رقابت و کیفیت محصول در سطح بین الملل شود.

امروزه کارخانه های کارتن سازی و جعبه سازی به دنبال ارتقاء سطح کیفی محصولات خود هستند. به عنوان مثال شرکت کارتن سازی گلبرگ باکس با طراحی طرح پیشنهادی شما بر روی محصول و همچنین استفاده از لوگو و استفاده از نام تجاری خود محصول و درج اطلاعات داده شده توسط شما بر روی جعبه بسته بندی کارتنی متناسب با نیاز و خواسته شما در تیراژ مختلف تولید و به شما عرضه می دارد. تا بتوانید بهترین عرضه را در بازار های داخلی و صادرات داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

از آنجایی که کشور ما یکی از صادر کنندگان بزرگ خشکبار در سطح بین المللی محسوب می شود، صادر کنندگان برای هر چه بهتر شدن کیفیت محصول، ارز آوری بیشتر و توان رقابتی بالا با رقبا دیگر باید به چند نکته مهم در رابطه با کارتن (جعبه ) بسته بندی خشکبار توجه ویژه کنند.

کارتن خشکبار از لحاظ مقاومت و استحکام در سطح بالایی باشد

جعبه خشکبار باید دارای مقاومت ویژه و از استحکام کافی برخوردار باشد. مقاومت کارتن بسته بندی باید به گونه ای باشد که تحت هیچ شرایطی حتی در اثر ضربه، جا به جایی، هنگام توزیع و … هیچ گونه آسیبی به محتویات داخل جعبه وارد نشود و به ویژه از کیفیت محصول کاسته نشود. پس در تولید انواع کارتن های بسته بندی باید به این موضوع توجه کرد که بسته بندی باید از محصول در هنگام توزیع و فروش به نحوه احسن محافظت کند .

جعبه بسته بندی باید ضد آب باشد

به طوری که اگر به علت صادرات و مسافت طولانی در سرد خانه نگهداری شود یا توسط کانتینر های یخچال دار حمل شود در اثر رطوبت و آب دچار آسیب نشود. در غیر این صورت هنگامی که در مجاورت آب و رطوبت قرار گیرد کارتن شکل اولیه خود را از دست داده و ظاهر بدی به خود می گیرد. به گونه ای که مورد پسند خریدار واقع نمی شود و جدا از آسیبی که به جعبه وارد می شود ممکن است محتویات داخل جعبه نیز دچار آسیب شود. برای جلوگیری از این اتفاقات بهتر است از کارتن هایی با بسته بندی مناسب و ضد آب استفاده شود تا تحت تاثیر این عوامل رنگ، بو و مزه خشکبار تغییر نکند و از کیفیت آن کاسته نشود .

کارتن بسته بندی خشکبار

چرا باید خشکبار را بسته بندی کنیم ؟

برای اینکه بتوانیم از خشکبار در برابر رطوبت، گرما، آلودگی و … محافظت کنیم و همچنین جا به جایی محصول برای ما آسان باشد و ماندگاری آن هم افزایش پیدا کند مهم است که از  جعبه یا کارتن های خشکبار استفاده کنیم. امروزه شرکت های بسته بندی خشکبار، بسته بندی ها را به شکل های مختلفی وارد بازار می کنند که هر یک از آن ها مزایای خاص خود را دارد.

خصوصیات بسته بندی انواع خشکبار چیست؟

 • از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند.
 • از سطح شفاف و درخشانی جهت جلب مشتری برخوردار است.
 • از نفوذ پذیری خورشید به داخل بسته بندی جلوگیری می کند.
 • در هنگام تولید آن نباید از مواد مضر و سمی استفاده شده باشد.
 • تحمل تغییرات حرارتی به هنگام نگهداری و استفاده را داشته باشد.
 • از وارد شدن اکسیژن جلوگیری کند و در عین حال رطوبت خود محصول را حفظ کند.
 • در برابر ضربات از خود مقاومت نشان دهد.
 • در عین با کیفیت بودن از قیمت مناسبی هم برخوردار باشد.

دستگاه های بسته بندی پسته خشکبار

استفاده از بهترین دستگاه های بسته بندی یکی از مزیت های صنعت بسته بندی است که اگر با توجه به استانداردهای ملی و جهانی بسته بندی برای خشکبار را تولید کنید می توانید رضایت مشتریان خود را در تمامی روش های بسته بندی خشکبار به دست آورید. صنعت بسته بندی خشکبار از جمله صنایعی است که استفاده از ماشین آلات مناسب نه تنها در هنگام بسته بندی بلکه در مراحل بعدی از جمله نگهداری و فروش هم بسیار مهم است.

استحکام انواع بسته بندی

بسته بندی غلات و خشکبار برای صادرات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا بتواند محصول را در زمان طولانی بدون هیچ آسیبی به مقصد برساند. آن بسته بندی که برای صادرات انتخاب می کنید باید به قدری مطلوب باشد که مشتریان فعلی شما را به مشتریان دائمی تبدیل کند. بهتر است برای محکم تر شدن بسته بندی از کارتن 5 لایه استفاده شود.

بسته بندی مواد خشکبار

در مورد صادرات، بسته بندی بسیار اهمیت دارد و همیشه اولین چیزی که مشتری با آن برخورد می کند پک بسته بندی خشکبار است. اگر شما در چاپ و بسته بندی خشکبار از طرح های متنوع و رنگ های دلنشین استفاده کنید می توانید مشتریان زیادی را به سمت تولیدات خود بکشانید. در بازارهای خارجی علاوه بر کیفیت خود محصول به بسته بندی آن ها هم توجه ویژه ای می شود. به همین دلیل باید به بسته بندی خود اهمیت ویژه ای بدهید چرا که در هر جامعه ای کالاها را بر اساس پک بسته بندی خشکبار و دیگر محصولات می شناسند.

بسته بندی خشکبار

فروش بسته بندی خشکبار

کارتن سازی گلبرگ که خود یکی تولید کننده های جدیدترین بسته بندی است، در زمینه فروش نقش مهمی را ایفا می کند. اگر شما هم قصد خرید این نوع بسته بندی ها را دارید می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و جهت سفارش بسته بندی خشکبار اقدام کنید.

اگر هم می خواهید که قبل از سفارش بسته بندی از قیمت های آن اطلاع پیدا کنید می توانید به صفحه استعلام قیمت ما مراجعه کنید تا همکاران ما قیمت های به روز بسته بندی ها را در اختیار شما قرار دهند.

کارتن سازی گلبرگ باکس

گلبرگ باکس یکی از شرکت های تولید بسته بندی است که سال های زیادی در این زمینه فعالیت کرده و توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. کارتن سازی گلبرگ بسته بندی های مختلف را با بهترین مواد اولیه تولید می کند. کارتن های تولیدی در وهله اول به شکلی کاملا ساده تولید می شوند و بعد از آن طرح های مد نظر مشتریان را با بالاترین کیفیت بر روی بسته بندی محصولات چاپ می شود. کارتن سازی گلبرگ دست به فروش کارتن خشکبار زده است تا تولید کنندگان به راحتی بتوانند این کارتن را برای محصولات خود با کمترین هزینه تهیه کنند.

سخن آخر

مزیت های بسته بندی برای خشکبار بسیار زیاد است و شما با خواندن این مطلب می توانید اقدام به سفارش پک بسته بندی کنید. چرا که این بسته بندی های تولیدی با داشتن طراحی های زیبا باعث افزایش فروش بسته بندی های هم می شود. از این رو شرکت کارتن سازی گلبرگ با بیش از یک دهه سابقه کاری در زمینه تولید و طراحی بسته بندی توانسته است مشتریان زیادی را به سمت تولیدات خود بکشاند.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

۸ دیدگاه در “بسته بندی خشکبار

 1. سرادقی گفت:

  سلام باغداری در کرج هستم که اواخر زمستان خرمالوی خشک شده تولید می کنم کارشناسان شما برای بسته بندی محصولات وارسال اونها به شمال چه نوع کارتنی را پیشنهاد می کنند؟

  1. سلام لطفا با واحد پشتیبانی تماس بگیرید

 2. کتایون گفت:

  از زمانی که از کارتن های گلبرگ باکس برای ارسال خشکبار به خارج کشوراستفاده کرده ام مشتریان با رضایت بیشتری به خریداری محصولات شرکت می پردازند ازشما به خاطر این موفقیت تشکر میکنم

  1. همکاری با شما مشتری عزیز، باعث افتخار و خوشحالی مجموعه گلبرگ باکس است

 3. لبعمی گفت:

  روز بخیر
  با توجه به طرح های پیشنهادی شما
  فروش محصول بیشتر شده
  و برای صادرات بسته بندی ها هیچ صدمه ای نمیبینند
  ممنون از گلبرگ باکس عزیز

  1. سلام کاربر محترم ممنون از لطف بی پایان شما

 4. لطفی گفت:

  خداقوت
  طرح های کارتن پسته بسیار جذاب بود
  مرسی از این که سفارشم رو بهتر از انتظارم تهیه کردید

  1. تمام تلاش کادر گلبرگ باکس در ارائه خدمات با بهترین کیفیت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *