بسته بندی

تولید کارتن ماشین لباسشویی در کارتن سازی گلبرگ باکس

تولید کارتن ماشین لباسشویی

لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل مورد استفاده در هر خانه ای است. کاربرد لباسشویی، شستن لباس های چرک است. لباسشویی تمام کار ها را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. تمام وسایل منزل مثل یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و… باید کارتن مخصوص خود را داشته باشند تا به درستی از آن محافظت کند. در کارتن ماشین لباسشویی از رویه کاغذ و زیره کرافت استفاده شده است.

این مدل جنس کارتون ماشین لباسشویی باید رعایت شود تا وقتی چنین محصولی را درون آن قرار می‌دهیم، در هنگام جابه‌جایی آسیب نبیند. تمام محصولات برقی که در منزل است باید این مدل کارتن را داشته باشد تا در برابر آسیب ها از آن محافظت کند.

 

لباسشویی یکی از مهم ترین وسایل مورد استفاده در هر خانه ای است. کاربرد لباسشویی، شستن لباس های چرک است. لباسشویی تمام کار ها را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. تمام وسایل منزل مثل یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و… باید کارتن مخصوص خود را داشته باشند تا به درستی از آن محافظت کند. در کارتن ماشین لباسشویی از رویه کاغذ و زیره کرافت استفاده شده است.

این مدل جنس کارتون ماشین لباسشویی باید رعایت شود تا وقتی چنین محصولی را درون آن قرار می‌دهیم، در هنگام جابه‌جایی آسیب نبیند. تمام محصولات برقی که در منزل است باید این مدل کارتن را داشته باشد تا در برابر آسیب ها از آن محافظت کند.

تولید کارتن ماشین لباسشویی

خیلی از کارخانه و یا شرکت ها اقدام به تولید انواع کارتن کردند. اما اینکه ما کارمان را به چه کارخانه ای بدهیم که بهترین کیفیت را به ما بدهد، مهم ترین بخش کار ما است. کیفیت ساخت کارتن را می‌توانیم از نمونه کار هایی که آن شرکت دارد متوجه شویم.

تولید کارتن ماشین لباسشویی خیلی خاص و مهم است. ماشین لباسشویی یک کارتن بسیار مستحکم و قوی می‌خواهد. علاوه بر آن سایز کارتن ماشین لباسشویی بسیار بزرگ است که نیاز به ماشین های مخصوص برای تولید دارد. به همین دلیل خیلی از شرکت ها نمی‌توانند این مدل کارتن را با کیفیت بالا تولید کنند. کارخانه گلبرگ باکس یکی از موفق ترین شرکت هایی است که کارتن تولید می‌کند. شما با خیال راحت می‌توانید کار خودتان را به ما بسپارید.

زیره کارتن لباسشویی باید حتما از جنس کرافت باشد تا در هنگام جا‌به‌جایی، هیچگونه آسیبی از کف نبیند. وزن بالای لباسشویی باعث می‌شود تا فروشنده ها آن را روی زمین بکشند. برای همین باید کفه کارتن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

بسته بندی ماشین لباسشویی

بسته بندی ماشین لباسشویی

کارتن بسته بندی ماشین لباسشویی باید بسیار مستحکم باشد. چراکه وسایل برقی آشپزخانه مثل لباسشویی، بسیار آسیب پذیر هستند. برای همین باید بسته بندی قوی داشته باشند تا هنگام حمل و نقل این وسایل آسیب نبیند. بیشتر کارتون های ماشین لباسشویی از کارتن 5 لایه و کارتن 7 لایه استفاده می‌شود.

جنس کارتن 7 لایه به گونه ای است که در هنگام حمل نقل، پاره نمی‌شود و از محصولی که درون آن قرار دادیم محافظت می‌کند. کارتن هایی که برای لباسشویی تولید می‌شود، سایز های مختلف دارد. سایز کارتن بستگی به سایز لباسشویی دارد. چاپ روی این مدل کارتن نیز چاپ فلکسو است.

در نهایت باید به شما بگوییم که بسته بندی ماشین لباسشویی، علاوه بر کیفیت بالا، باید خیلی شیک باشد تا مشتری را ترغیب به خرید آن محصول کند.

چرا این مدل کارتن برای لوازم برقی طراحی شده است؟

کارتون ماشین لباسشویی، باید بسیار مقاوم باشد. این محصول خیلی جا به جا می‌شود. در این جا‌به‌جایی باید کارتن به درستی از محصول مراقبت کند. اگر برای بسته بندی ماشین لباسشویی از کارتن کیفیت پایین استفاده کنیم، ممکن است در راه آسیب ببیند و وقتی محصول به دست مشتری برسد، از آن راضی نباشد.

چاپ کارتن ماشین لباسشویی

همانطور که در قسمت های قبلی گفته شد، برای چاپ روی کارتن لباسشویی، بهتر است از چاپ فلکسو استفاده شود. چاپ لمینت کیفیت بالاتری نسبت به چاپ فلکسو دارد. اما قیمت چاپ فلکسو به صرفه تر نسبت به چاپ لمینت است.

برای چاپ کارتن ماشین لباسشویی، باید یک سری موارد رعایت شود. مثلا شرکت ها اول از همه اسم برند خود را روی این جعبه ها چاپ می‌کنند. علاوه بر آن باید مشخصات کالای درون کارتن نیز روی جعبه خورده باشد. مثلا برای ماشین لباسشویی باید تمام مشخصات، مثل وزن ماشین لباسشویی، رنگ آن و… روی آن ثبت شود. اگر هیچ چیزی روی کارتن ماشین لباسسشویی نباشد، ممکن است خریدار حس کند که جعبه و یا حتی خود محصول دسته دوم است.

طراحی کارتون ماشین لباسشویی

طراحی کارتون ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین بخش ها برای فروش یک محصول، طراحی خاص بسته بندی آن است. اگر محصول ما بسته بندی شیک و خاص داشته باشد، باعث می‌شود تا فروش آن بیشتر شود. پس می‌توان نتیجه گرفت کارتن و بسته بندی محصول در فروش تاثیر مستقیم دارد.

اگر ما برای محصولات خودمان، کارتنی با جنس خوب و ظاهری شیک طراحی کنیم، فروش محصول ما بیشتر می‌شود. روی کارتن باید برند ما به گونه ای ثبت شود که همیشه در خاطر خریدار بماند. این باعث می‌شود تا نام برند ما در مدت زمان زیادی در زبان ها بچرخد. علاوه بر آن باید مشخصات محصول به درستی بر روی آن ثبت شود. مشتری باید بتواند از روی مشخصات روی کارتن، اطلاعاتی درباره محصول درون آن بدست بیارد. این نکاتی که گفته شد حتی برای محصولاتی مثل ماشین لباسشویی باید به درستی رعایت شود.

قیمت تولید کارتن ماشین لباسشویی چقدر است؟

خیلی از شرکت ها، تولید کارتن ماشین لباسشویی انجام می‌دهند. کارتن های ماشین لباسشویی، سایز بزرگی دارد. برای همین معمولا قیمت کارتن ماشین لباسشویی، بالا است. قیمت کارتن ماشین لباسشویی بستگی به کیفیت کارتن و نوع چاپ روی آن دارد.

قیمت تولید کارتن ماشین لباسشویی بالا است. دلیل بالا بودن قیمت کارتن لباسشویی، بزرگ بودن ابعاد آن است. اگر چاپ لمینت روی این مدل جعبه زده شود، قیمت آن خیلی بالاتر هم می‌رود. چاپ لمینتی خیلی گران تر نسبت به چاپ فلکسو است. اما نمی‌توان قیمت دقیقی برای کارتن داد. دلیلش، نوسانات زیاد بازار است. اگر شما کارتن می‌خواهید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره را به شما بدهیم تا بهترین کارتن را برای محصولتان انتخاب کنید.

قیمت تولید کارتن ماشین لباسشویی

کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس

کارخانه جعبه سازی گلبرگ باکس، با دستگاه های پیشرفته ای که دارد، می‌تواند بهترین کیفیت کارتن را به شما تحویل دهد. البته بالا بودن کیفیت کارتن های گلبرگ باکس دلیل دیگری هم دارد. دلیل دیگر آن، نیرو های مجربی است که برای اینکار استخدام کرده است. این افراد توانایی کامل کار با دستگاه های حرفه ای این شرکت را دارند.

این شرکت از لحاظ قیمتی با تمام شرکت ها رقابت می‌کند. کارخانه گلبرگ باکس در کرج قرار دارد و محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می‌کند. شرکت کارتنسازی گلبرگ باکس در مدت زمان فعالیت خود توانسته از همه نظر مشتری های خود را راضی نگه دارد.

کلام آخر

برای خرید کارتن ماشین لباسشویی، باید از کارتن های با کیفیت استفاده کرد. همین باعث می‌شود تا علاوه بر آسیب ندیدن محصول هنگام جا به جایی، فروش این محصول را بیشتر هم بکند.

مهم ترین بخش کار شما، پیدا کردن بهترین کارخانه برای سپردن کار خودتان به آن ها است. شرکت گلبرگ باکس با نمونه کار هایی که از خودش به جا گذاشته است، می‌تواند این اطمینان خاطر را به شما بدهد تا شما کار خود را با خیالی آسوده به آن ها بسپارید.

کلیک کنید.!

 

 

 

5/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

۸ دیدگاه در “تولید کارتن ماشین لباسشویی در کارتن سازی گلبرگ باکس

 1. بابکی گفت:

  گلبرگ باکس نام یکه از خاطر ها نمیرود
  چون واقعا کااتون عالیه
  شما رزرو هم دارین ؟من برای چند ماه دیگه سفارش دارم اما باید سر زمانش تعیین شده برسه

  1. سلام دوست عزیز .. خیلی ممنونیم از شما،، بله شما برای هر زمان که بخایید ما ثبت سفارش و تحویل داریم

 2. محبیان گفت:

  اختلاف قیمت بین کارتن های ۵ و لایه چقدره ؟

 3. چگینی گفت:

  برای چاپ روی کارتن لباسشویی
  اختلاف قیمت بین چاپ فلکسو و لمینتی چقدره ؟

 4. مرتضوی گفت:

  برای سفارش کارتن لباسشویی از چند تیراژ فروشتون شروع میشه ؟

  1. سلام. با هر تعداد تیراژی که شما بخایید داریم،، تیراژ محصولات از ۳۰۰۰ شروع میشه به بالا

 5. ارغوانی گفت:

  روز بخیر
  من کارتن لباسشویی سفارش دادم در تیراژ بالا
  به موقع و با کیفیتی بالاتر از حد انتظارم به دستم رسید
  مرسی از شما

  1. سلام. خرسندیم که تونستیم محصولی با کیفیت و فراتر از انتظار شما تولید کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *