دسته بندی نشده

5 دلیل اهمیت جعبه بسته بندی اکسسوری برای برند شما

جعبه بسته بندی اکسسوری

جعبه بسته بندی اکسسوری، اکسسوری را از خطرات شکستگی، گره خوردگی و آسیب در هنگام مورد استفاده قرار گرفتن و حتی زمانی که استفاده نمی شود محافظت می کند. جعبه بسته بندی اکسسوری با توجه به سطوح خاصی که به منظور ایمنی برای اکسسوری ها طراحی شده از شکستگی و گره خوردگی اکسسوری ها جلوگیری می کند.

درصد برندهایی که محصول خود را به سمت بسته بندی سفارشی می برند روزانه در حال افزایش است. بسته بندی اکسسوری خوب به بازاریابی محصول و بهبود فروش کمک می کند. حدود 60 درصد از خریدارانی که وارد فروشگاه شما می‌شوند در نگاه اول به دنبال بسته بندی‌های اکسسوری جذاب محصول شما هستند.

به عنوان مثال، طلا و زیورآلاتی که به نحو خاصی کادو و بسته بندی شده می توانند توجه بیشتری را نسبت به طلا و زیورآلات دیگر که در مغازه چیده شده اند به خود جلب کنند. در کل بسته بندی به برند ها هویت می دهد و با خرید بسته بندی اکسسوری می توانید به کسب و کارتان کمک کنید تا در بازار رقابتی برجسته شود.

جای تعجب نیست که بسیاری از کسب و کارها به تدریج بسته بندی سفارشی را به بخشی از عملیات تجاری خود تبدیل می کنند زیرا به آنها کمک می کند تا سود کسب کنند. از بسته بندی اکسسوری سفارشی چیزهای زیادی می توان به دست آورد.

آیا قصد دارید بسته های خود را سفارشی کنید و می خواهید در مورد مزایای بسته بندی سفارشی بیشتر بدانید؟ پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

جعبه اکسسوری

جعبه بسته بندی سفارشی چیست؟

بسته بندی سفارشی، بسته بندی شخصی محصولات توسط شرکت ها برای انتقال اطلاعات مهم برند به مشتریان است. آنها معمولاً با الگوها، رنگ ها، تم ها و طرح ها تکمیل می شوند. آنها همچنین دارای جلوه های چاپی مانند مهر و موم فویل، چاپ نقطه ای UV و برجسته هستند.

بسته بندی هایی مثل کارتن بسته بندی شکلات، جعبه بسته بندی لباس، کارتن ساعت و…به یک محصول کمک می کند تا شناخته شود و می تواند پیام هایی را در مورد برند، محصول و صاحب آن منتقل کند. بسته‌ها معمولاً به ایمن کردن محصولات کمک می‌کنند و آنها را از آسیب محافظت می‌کنند، اگرچه این بستگی به استحکام مواد بسته‌بندی دارد.

 سه گروه بسته بندی داریم؛ بسته بندی اولیه، ثانویه و بسته بندی ثالثیه هستند. بسته‌بندی اولیه، بسته‌بندی اولیه محصولات است که توسط خریدار پرداخت می‌شود. ثانویه و ثالثیه ارتباط زیادی با بسته بندی سفارشی دارد. آنها شامل استفاده از بسته بندی های فیلم، جعبه ها، کارتن پستی و پالت ها برای بسته بندی محصولاتی هستند که معمولاً به مکان های مختلف حمل می شوند. هر بسته بندی خوب تحت مراحلی از جمله طراحی، مهندسی، مدل سازی و ارزیابی قرار می گیرد.

اهمیت جعبه بسته بندی اکسسوری برای برند شما

این نوع جعبه ها به شما اجازه می دهند، مجموعه خود را بهتر سازماندهی کنید. مهمتر از آن، دوستداران جدی جواهرات می دانند که هدف اصلی یک جعبه جواهر خوش ساخت، جدا کردن قطعات و جلوگیری از آسیب رساندن آنها به یکدیگر است. چند دلیل وجود دارد که چرا جعبه های اکسسوری مهم هستند. آنها جواهرات را ترغیب می کنند که در یک مکان مرکزی نگهداری شوند، که احتمال گم شدن یا فراموش کردن آنها در مکان قرار داده شده را کاهش می دهد.

الماس، سخت ترین ماده اصیل شناخته شده است و تمام مواد جواهرات دیگر، بقیه الماس ها را خراش می دهد. اگر در طول مدتی با قطعات دیگر باقی بمانند، در نهایت باعث آسیب دائمی می شوند. مرواریدها دارای رویه ی نرم و براقی هستند که نیاز به مراقبت خاصی دارد. آنها کاملاً باید از سایر جواهرات جدا شوند. با خرید جعبه اکسسوری دیگر این نگرانی ها را نخواهید داشت.

خرید جعبه اکسسوری

شناخت و آگاهی از برند را افزایش دهید

مشتریان به راحتی می توانند برند شما را با مشاهده بسته سفارشی شما تشخیص دهند. بیشتر مشاغل فقط در استان ها یا شهری که در آن تأسیس شده است شناخته می شوند. به همین دلیل است که صاحبان مشاغل بسته های محصول خود را برای ایجاد آگاهی در کشورها و استان های دور و نزدیک سفارشی می کنند. با این حال، مهم است که بسته بندی جعبه ی اکسسوری شما حاوی لوگوی برند، نام تجاری یا هر اطلاعات حیاتی دیگری در مورد تجارت شما باشد.

ساخت جعبه جواهرات جذاب نیز برای برند شما آگاهی ایجاد می کند. روزهایی که منتظر تلویزیون و روزنامه ها بودیم تا به ما در ایجاد آگاهی برای محصولاتمان کمک کنند، گذشته است. با خرید جعبه اکسسوری، یک بسته سفارشی با طراحی خوب دارید که می توانید محصولات خود را معرفی کنید و به شما کمک می کند، فروش عالی داشته باشید.

جواهرات شما را ازهر نوع آسیب محافظت می کند

جعبه ی اکسسوری به محصولات کمک زیادی می کند، به خصوص محصولات شکننده. وقتی کالای سفارشی خود را تحویل می دهید، متوجه می شوید که خراشیده یا کمی شکسته است، چه احساسی دارید؟ احساس وحشتناکی می کنید، درست است؟ با خرید جعبه های اکسسوری، شما مطمئن می شوید که محصولات شما بدون هیچ گونه تغییر شکلی به دست مشتریان می رسد. مشتریان وقتی دقیقاً همان چیزی را که آنلاین سفارش داده اند دریافت می کنند، آن را دوست دارند.

آنها را خوشحال می کند و آنها را به برند شما وفادار نگه می دارد. هر صاحب کسب‌وکاری می‌تواند بسته‌بندی سفارشی را برای محصولات خود بگیرد و ببیند که چقدر چیزهای خوبی برای کسب‌وکارشان رقم خواهد خورد. گلبرگ باکس، در جعبه های بسته بندی خود از کارتن 7 لایه استفاده می کند تا علاوه بر مقاومت، امکان چاپ با کیفیت بالا روی آن افزایش یابد.

تجربه مشتری را افزایش می دهد

با ساخت جعبه جواهرات سفارشی، تجربه مشتری به روش های مختلف افزایش می یابد. در اصل بودن محصولات شما شکی نیست. با این حال، گاهی اوقات ممکن است نگرانی مشتریان شما باشد. مشتریان گاهی اوقات چیزی را می خرند که چشم و توجه آنها را به خود جلب می کند، بنابراین صاحبان مشاغل باید اطمینان حاصل کنند که رضایت مشتریان خود را جلب می کنند.

محصولات خوب به علاوه بسته بندی خوب می توانند مشتریان وفادار را جذب کنند. گذشته از آن، مشتریان همچنین وقتی محصولاتشان بدون آسیب به آنها تحویل داده می شود، از آن استقبال می کنند. موقعیتی را تصور کنید که در آن یک آیفون بدون جعبه آیفون با طراحی شیک اپل خریداری می کنید. مطمئناً احساس نمی کنید که خریدار محصولات اپل هستید.

ساخت جعبه اکسسوری

به طور موثر ارزش برند را افزایش دهید

اغلب اوقات، مشتریان از دریافت کارتن های قهوه‌ای مکرر خسته می‌شوند. شما می توانید تصمیم بگیرید که با دادن جعبه های سفارشی خود و بسته بندی ظاهری جدید آنها را غافلگیر کنید. از رنگ ها و الگوهای زنده روی جعبه های خود استفاده کنید و به مشتریان خود محصولی را بدهید که منتظرش بوده است. این محصولات با کیفیت می توانند مژده های زیادی را برای شما به ارمغان بیاورند.

 مشتریان شما می‌توانند با جعبه‌های جواهرات دوست‌داشتنی‌شان ویدیو بسازند، که ممکن است فهرست بلندبالایی از مشتریان جدید را برای شما به ارمغان بیاورد. این باعث می شود مشتریان شما ارزش زیادی برای محصولات شما قائل شوند؛ حتی زمانی که آنها یک جعبه ی اکسسوری خوب و غنی که همه اینها را در نظر گرفته است ندیده باشند!

جایگزین های سازگار با محیط زیست

اکثر جعبه های اکسسوری با مواد سازگار با محیط زیست ساخته می شوند که به کاهش ضایعات کمک می کند؛ ساخت جعبه های سفارشی با کاغذ، بازیافت و قابلیت استفاده مجدد را نیز ممکن می کند. شرکت های تولید کننده دوستدار محیط زیست نیز هنگام تولید کاغذ از مواد شیمیایی مضر برای محیط زیست استفاده نمی کنند. چاپ کارتن پایدار مانند راه راه، مقوا و کرافت برای تولید نیازی به مواد خطرناک ندارد.

ممنون از اینکه تا پایان این بخش با محوریت اهمیت جعبه بسته بندی اکسسوری ما را همراهی کردید.

 

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *