مقاله

همه چیز در مورد کارتن میوه و کارتن کیوی

اهمیت کارتن میوه و کارتن کیوی در بازار

خیلی وقت است که سبد های میوه به دلیل زیبا نبودن، استقامت پایین و بازیافت نشدن خواهانی ندارند. امروزه بسیاری از تولید کنندگان و صادر کنندگان میوه به ویژه کیوی، از کارتن میوه و کارتن کیوی مرغوب با طراحی زیبا و مناسب برای بسته بندی و ار سال محصول خود استفاده می کنند. باتوجه به رقابت شدید در بازار میوه استفاده از کارتن های میوه با طراحی زیبا و کیفیت بالا می تواند به برندینگ کسب و کار شما کمک شایانی کند. چراکه داشتن یک بسته بندی با رعایت اصول برندینگ و بازاریابی می تواند تاثیر بسیار بالایی در موفقیت تجارت‌تان داشته باشد.

در این مقاله تصمیم داریم دلایل استفاده از کارتن میوه و کارتن کیوی وهمچین استاندارد های تولید کارتن میوه را مورد بررسی قرار دهیم چنانچه تولید کننده یا صادر کننده میوه هستید پیشنهاد می کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

چرا از کارتن میوه استفاده کنیم؟

اهمیت استفاده از کارتن میوه و کارتن کیویاز آنجایی که انواع میوه مختلف مانند سیب، هلو، کیوی و … به بازار های داخلی و حتی خارجی مانند روسیه، عمان، امارات و غیره عرضه می شود آنچه که ذهن صادر کنندگان را به خود مشغول کرده طریقه بسته بندی مناسب و ارسال محصول است؛ اما تولید کنندگان و صادر کنندگان میوه می توانند با انتخاب کارتن میوه مرغوب و زیبا به این دغدغه خود پایان دهند چرا که کارتن بسته بندی میوه برای انواع میوه مانند هلو، سیب، کیوی قابل تولید است.

بسته بندی های کارتنی با توجه به وجود شکل های مختلف و قابلیت چاپ با کیفیت بر روی آن یکی از متنوع ترین، زیباترین و مقرون به صرفه ترین نوع بسته بندی محسوب می شوند و می توان از آن به عنوان بازار یابی محصولات و برندینک تجارت خود استفاده کرد. پیشنهاد می‌کنیم مقاله کارتن میوه صادراتی را نیز برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

نکات مهم در تولید کارتن میوه و کارتن کیوی

استاندارد های مهم در تولید کارتن میوه و کارتن کیویکیوی و سایر انواع میوه توسط کانتینر های یخچال دار به کشور های مختلفی صادر می شوند و به دلیل آسیب پذیر بودن محصول و نگهداری در شرایط سردخانه ای، تولید کارتن های میوه به ویژه کارتن کیوی نیاز به تخصص و تجربه دارد تا محصولات بدون هیچ آسیب دیدگی به مقصد برسند. در ادامه برخی از نکات و استاندارد های تولید کارتن های میوه و کارتن کیوی را بررسی می کنیم:

ساختار فیزیکی کارتن

ساختار فیزیکی کارتن اولین مورد مهم در کارتن میوه است. چرا که وظیفه سالم رساندن بار میوه به مقصد را بر عهده دارد؛ بنابراین به منظور جلوگیری از ضربه خوردن و له شدن میوه به ویژه کیوی که نرم تر بوده و بیشتر در معرض آسیب دیدگی قراردارد، کارتن های میوه باید با استفاده از کارتن هایی محکم و مقاوم، ضد آب و ضد رطوبت طراحی و تولید شوند.

نکته ی دیگری که در هنگام تولید کارتن های میوه باید در نظر داشت ابعاد آن است. کارتن های میوه باید در ابعادی ساخته شوند که بر روی پالت های استاندارد قابل چینش باشند. از طرفی برای کارتن میوه باید جای دست برای حمل و جابه جایی نیز طراحی شود تا حمل و نقل آن راحت تر باشد.

طراحی کارتن های قفلی نیز باز و بسته کردن کارتن ها را برای افرادی که میوه ها را در جعبه می چینند و کار بسته بندی را بر عهده دارند راحت می کند چراکه می توانند بدون استفاده از چسب یا منگنه در کمترین زمان ممکن محصولات را بسته بندی کنند.

طراحی و چاپ کارتن میوه و کارتن کیوی

آنچه که در بازار رقابتی باعث می شود محصولات شما نسبت به رقبا فروش بیشتری داشته باشد بسته بندی کارتنی آن است بنابراین نکته دومی که در تولید کارتن میوه و کارتن کیوی باید توجه ویژه ای به آن داشت طراحی گرافیکی آن است. این طراحی باید مطابق بازار هدف و سلیقه مشتری باشد. یک بسته بندی شیک و مدرن، با کیفیت بالا همراه با طراحی و چاپ عالی باعث افزایش چشم گیر فروش محصولات شما می شود.

در آخر اینکه ما در گلبرگ کارتن برای شما مشتریان عزیز فرصتی فراهم کرده ایم تا در کمتر از 3 دقیقه و به صورت آنلاین استعلام قیمت را انجام دهید و از قیمت واقعی کارتن  مورد نیاز خود مطلع شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =