بسته بندی

تولید کارتن بسته بندی ساعت در کارتن سازی گلبرگ

کارتن بسته بندی ساعت

ساعت دیواری وسیله‌ای برای نشان دادن زمان به افراد می‌باشد و همه می‌دانیم که چقدر در زندگی ما اهمیت دارد. تولید کنندگان نیز بعد از تولید ساعت‌های دیواری آنها را داخل جعبه‌ کارتن ساعت قرار می‌دهند؛ به دو دلیل تولیدکنندگان ساعت دیواری از کارتن ساعت استفاده می کنند. یکی از دلایل استفاده از کارتن ساعت برای حفظ کیفیت محصول در مقابل آسیب های احتمالی می‌باشد. دلیل دیگر تبلیغ برند و همچنین ایجاد فروش بالا و بازاریابی ساعت دیواری است. اکثر فروشندگان این صنف از کالا با توجه به لوکس بودن کالا و اندازه‌ی آن به دنبال جعبه ی بسته بندی خوب و شیک می گردند.

 

 

چرا تولید کنندگان ساعت دیواری از کارتن ساعت استفاده می‌کنند؟

امروزه اکثر مجموعه های تولیدی برای تولید و طراحی و فروش کالاهای خود احتیاج به جعبه و کارتن بسته بندی شیک و خاص دارند.‌ تولیدکنندگان ساعت دیواری هم از این قائده مستثنی نیستند و برای بسته بندی محصولات خود احتیاج به کارتن بسته بندی دارند. چاپ و بسته بندی کارتن ساعت دیواری دارای رنگبندی های متفاوتی می‌باشد که شما میتوانید با توجه به ساعت تولید شده رنگ دلخواه خود را داشته باشید. در بازار انواع جعبه ها را با طرح و رنگهای مختلف می بینیم این تنوع مزیت خوبی برای فروشندگان به شمار می‌آید.

ساعت‌ها ساختار ظریفی دارند به همین دلیل برای محافظت از آنها نیاز به تولید انواع کارتن و جعبه  بسته بندی مقاوم می‌باشد. همانطور که گفتیم کارتن ساعت انواع مختلفی دارد و در تولید کارتن بسته بندی از کارتن هفت لایه و کمتر برای ساعت‌های کوچک تر استفاده می‌شود. طراحی این کارتن ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف طراحی می شود و با توجه به نیاز مشتری کارتن دایکاتی مصرف می‌گردد.

کارشناسان صنعت بسته بندی با توجه به شکل و اندازه‌ی کالا که طرح آن گرد باشد یا مستطیل و یا مربع ساخته و تولید میشوند. معمولا برای تولید اشکال مختلف که مناسب با نوع ساعت باشد از کارتن دایکاتی استفاده می‌کنند‌ و برای کارتن ساعت با طرح های معمولی از قالب آماده‌ی کارتن استفاده می‌کنند.

همچنین آنها هنگام خرید کارتن از جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های سه لایه و پنج لایه و کارتن هفت لایه که دارای ضخامت هستند در کارتن بسته بندی ساعت برای محافظت این نوع کالا در برابر‌ ضربه های احتمالی و فشارهای بیرون استفاده می‌کنند. تولید کنندگان ساعت دیواری نیز می‌توانند سفارش کارتن بسته بندی رابا توجه به سلیقه ی خود جعبه ی ساعت دیواری را با چاپ و تولید دلخواه روی جعبه داشته باشند را سفارش دهند.

چاپ کارتن ساعت

چاپ کارتن ساعت

چاپ و تولید کارتن ساعت از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا چاپ کارتن در تبلیغ و فروش ساعت تاثیر بسزایی دارد و تولید کنندگان و کارشناسان بسته بندی محصولات نیز اهمیت بالایی برای آن قائل هستند. چاپ رنگ پنجم، مرکب های خاص، برجسته کاری و یا فلز و سنت نقره ای، پنتون و طلایی،طلا کوب ونقره کوب، یووی، سلفون کشی می باشد از خدمات چاپ اختصاصی می‌باشند. همچنین می‌توانید چاپ با اشعه‌ی UV یا چاپ متالیک را داشته باشید که باعث شکل دار شدن جعبه کارتن ساعت شده و زیبایی خاصی را به کارتن بسته بندی می دهد.

همچنین از چاپ کارتن لمینت و کارتن هفت لایه برای محصولاتی با وزن بالا استفاده می شود. نقش دیگر کارتن چاپ آن می‌باشد که فروش محصولات چاپ روی کارتن است شمام میتوانید بر روی جعبه ی خود با توجه به هزینه‌ی مورد نیاز آن خدمات چاپ تکمیلی را داشته باشید.

چاپ اختصاصی انواع جعبه های ساعت

چاپ سیلک و چاپ افست از انواع روش‌های چاپ‌ کارتن اختصاصی می‌باشد مقوای ایندربرد، گلاسه و مقاومت پشت طوسی بیشترین مقوا‌ها برای جعبه‌ی کارتن بسته بندی ساعت مقوایی می باشد. مقوای ایدربرد سطحی صاف و یکدست دارد و هر دو سمت آن سفید می‌باشد که برای چاپ تمام رنگی بسیار مناسب می‌باشد.
اما در اکثر مواقع چاپ پشت را چاپ تک و یا دو رنگ انجام می دهند مقواها انواع مختلفی دارند که با گرماژ‌های متفاوت موجود می باشد. موادی که مقوای ایندربرد را تشکیل می دهند بافت بسیار مهم نسبت به دیگر مقواها دارند و می‌توان گفت جعبه‌های تولید شده از این مقواها ‌محکم تر از دیگر جعبه‌ها هستند چون در تولیدشان ‌از بهترین مواد استفاده شده است. لازم به ذکر میباشد این مواد بازیافتی نیستند، در تولید مقوا‌های لوازم آرایش و بهداشتی از این نوع مقوا استفاده می‌شود خدمات پس از چاپ به دلیل خاص بودن مقوا وسطح صاف آن است، جلوه‌ی بیشتری نسبت به سایر کارتن‌ها دارد.

قیمت جعبه مقوایی ساعت دیواری

قیمت جعبه مقوایی ساعت دیواری

طبق گزارش تولید کنندگان کارتن ساعت پر استفاده ترین نوع بسته بندی، کارتن بسته بندی ساعت جعبه‌ ساعت است. جنس جعبه ساعت با توجه به اسم آن فقط از مقوا می باشد که قیمت آن با کارتن هفت لایه و جعبه‌های لیمینتی متفاوت می‌باشد. کارتن‌های لمینتی و کارتن هفت لایه معمولا برای کارتن بسته بندی ساعت دیواری استفاده می‌شود.

بعضی مواقع طبق سفارش کارتن بسته بندی از طرف تولید کنندگان ساعت برای محکم تر شدن کارتن از روکش سلفون استفاده می‌شود که مقداری قیمت خرید کارتن ساعت را بالا می برد. مقوای پشت طوسی بیشترین مقوای مصرفی در جعبه‌ ساعت میباشد که با سایزهای مختلفی در بازار موجود است اما اگر بخواهید جعبه قرص و محکم تری نسبت به جعبه‌ی پشت طوسی داشته باشید باید از مقوای ایندربرد استفاده کنید که قیمت آن بالا تر می‌باشد.

قیمت کارتن ساعت دیواری بستگی به متریال و نوع آن دارد، در بعضی از جعبه‌ها قیمت با توجه به جنس ساعت و ویژگیهای آن تغییر برای مثال کارتن ساعت دیواری قیمت متفاوتی با کارتن سایر ساعت‌ها دارد و اگر کارتن صادراتی باشد این هزینه بالا تر هم می‌رود. اگر طبق خواسته و سلیقه‌ی شما کارتن طراحی شود قیمت خرید کارتن ساعت دیواری متفاوت می‌باشد. از این مورد می‌توان به کارتن ساعت‌های قفل دار یا بدون قفل اشاره کرد که برای ایجاد قفل قیمت‌ها متفاوت هستند و اگر بخواهید به قفل اضافه کنید قیمت خرید کارتن ساعت با توجه به نوع قفل بیشتر می‌شود یا درب ساعتی به شکل خاص باز میشود که در این شرایط قیمت جعبه ساعت هم بالا میرود.

انواع کارتن بسته بندی ساعت

سفارش تولید کارتن ساعت

در هر صورت کارتن های بسته بندی برای انواع ساعت ها مورد مناسبی خواهند بود و در کل برای بسته بندی انواع لوازم مناسب هستند که در ابعاد مختلف ساخته می شوند، درصورت بزرگتر بودن کارتن بسته بندی لوازم بیشتری هم درآن میتوانید جای دهید که این موضوع بستگی به نوع ساعت دارد برای مثال خرید جعبه ساعت دیواری به دلیل اندازه‌ی بزرگتر قابلیت جای دادن لوازم جانبی دیگر را دارد که با سفارش کارتن توسط تولید کنندگان کارتن در هنگام برش دادن در کارتن بسته بندی تعبیه می‌شود. ساخت و تولید جعبه‌ بسته بندی انواع مختلفی دارند. جعبه ساعت باتوجه به متریال های کاغذ و مقاومت امکان چاپ فوری کارتن را دارند.

تنوع کارتن بسته بندی ساعت چه اهمیتی دارد؟

تولیدی‌های کارتن بسته بندی سعی بر آن دارند که با تولید کارتن‌ ساعت و جعبه‌های بسته بندی متنوع کار را برای مشتریان راحت کنند تا بتوانند با توجه به خواست و سلیقه‌ی خود سفارش کارتن و جعبه را داشته باشند. تولید کنندگان کارتن بسته بندی در تولید کارتن ساعت دارای تخصص و تعهد می‌باشند و سعی می‌کنند در اسرع وقت بعد از ثبت سفارش کارتن شما اقدامات لازم را انجام دهند و کاری با کیفیت و محکم را برای شما عزیزان آماده کنند.

سفارش کارتن بسته بندی ساعت

تولید کنندگان کارتن بسته بندی گلبرگ باکس

متخصصان بسته بندی محصولات در زمینه‌ تولید کارتن ساعت، کارتن های سه لایه و پنج لایه و جعبه های لمینتی که برای کارتن بسته بندی صادراتی در ابعاد و مدل‌های مختلف تولید می‌شود، فعالیت خود را با تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته و داشتن نیروی کار با تجربه انجام می دهند. از جمله مهمترین صنایع روز دنیا که در حال پیشرفت درکشورهای صنایع چاپ و بسته بندی می باشد که برای بهبود سطح کیفی کالا و خدمات از دانش‌ روز جهان و ابزارهای مدیریتی و ارتباط با مشتری فعال می باشند.

تولیدی‌های کارتن  گلبرگ باکس سعی برآن دارند که با به روز کردن ابزارها و با هدف جلب رضایت مشتری بازاریابی و مدیریتی را به وجود بیاورند و صداقت را در راس کار خود قرار می دهند تا از این طریق هم به وقت آنها احترام گذاشته باشند و در هزینه هم صرفه جویی کنند.

این کارگاه ها از نیازها و محصولات مشتری آگاه هستند و با توجه به آن مناسب ترین بسته بندی را به مشتری پیشنهاد می کنند شما می توانید بدون حضور فیزیکی سفارش خود را به صورت مجازی در سایت شرکت کارتون سازی گلبرگ باکس ثبت کنید که اینکار هم در زمان و هم در هزینه های شما تا اندازه زیادی صرفه جویی خواهد کرد. ممنون که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید.

نتیجه گیری

کارتن ساعت در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. ساعت‌ها انواع مختلفی دارند و در ساخت آنها طبق ابعاد و شکلی که دارند از کارتن دایکاتی یا قالب‌های آماده‌ی کارتن استفاده می‌شود. چاپ کارتن برای تولید کنندگان بسیار مهم است زیرا با کمک آن می‌توانند برند خود را به مشتری معرفی کنند. اکثر تولید کنندگان سعی دارند طرح کارتن‌های بسته بندی را طبق سفارش خود چاپ کنند ولی در این مواقع مشاوره گرفتن از کارشناسان بسته بندی کمک خوبی است. متداول ترین نوع چاپ برای کارتن چاپ فلکسی می‌باشد.

کلیک کنید.!

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۷ دیدگاه در “تولید کارتن بسته بندی ساعت در کارتن سازی گلبرگ

 1. زمانیان زاده گفت:

  قیمت کارتن های ساعت دیواری با ساعت مچی چقدر متفاوته ؟

  1. سلام کاربر گرامی … قیمت ها بر اساس ابعاد، جنس و چاپ متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها میتونید با پشتیبانی در ارتباط باشید

 2. نقاش زاده گفت:

  سلام میتونم برای سفارشم خودم طرح ارائه بدم ؟

 3. رحمتی گفت:

  سلام
  ممکنه طرح های بیشتری از کارتن های ساعت بزارین ؟

 4. کارنی گفت:

  کارتن های ساعت رو ممکنه برای یه سفارش سریع چاپ فوری کنید
  یا از کیفیت محصول کم میکنه ؟

  1. سلام .. کیفیت کارتن به هیچ وجه کم یا تغییر نمیکنه از این بابت بهتون اطمینان کامل میدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *