فروش کارتن

عوامل موثر در افزایش کیفیت کارتن سیگار

کارتن سیگار

مصرف دخانیات از گذشته تا کنون وجود داشته و علیرغم آسیب هایی که به بدن افراد وارد می کند، هنوز هم عده ای از مردم به استعمال دخانیات می پردازند. همین عامل منجر به افزایش کارخانه های تولید سیگار و به دنبال آن به وجود آمدن سیگارهای با کیفیت تر شده است.تولید کارتن بسته بندی سیگار به یک صنعت بین‌المللی تبدیل شده است که سال‌هاست در حال رشد و گسترش است.تولید کارتن بسته بندی سیگار به یک صنعت بین‌المللی تبدیل شده است که سال‌هاست در حال رشد و گسترش است. اگر شما نیز صاحب کارخانه تولید و توزیع سیگار هستید، مطمئنا می دانید که بسته بندی سیگار از اهمیت ویژه ای برای تسهیل فرایند حمل و نقل و همچنین افزایش طول عمر آن برخوردار است. به همین دلیل در این بخش تصمیم گرفتیم تا به طور کامل عوامل موثر بر کیفیت جعبه ها و همچنین مزایای آن را به طور کامل بررسی کنیم. بنابراین تا پایان این بخش برای بررسی موارد ذکر شده در خصوص کارتن سیگار، همراه ما باشید.

شاید برای شما مفید باشد: جعبه سازی کرج

اهمیت کارتن در حفظ سلامت سیگار

اهمیت استفاده از جعبه های استاندارد در حفظ سلامت سیگار

در ابتدای راه، کارتن بسته بندی سیگار کمتر مورد توجه مردم و صنایع تولیدکننده قرار می‌گرفت؛ زیرا آن زمان تمرکز اصلی بر روی کیفیت سیگار بود و نه بر روی کارتون سیگار. اما با گذر زمان و رشد صنعت سیگار، توجه بیشتری به خرید کارتن سیگار و سفارش کارتن بسته بندی سیگار جلب شد. این تغییرات، فرصتی را برای رقابت در زمینه تولید کارتن بسته بندی سیگار به وجود آورد.از آنجایی که سیگار از طریق دهان استعمال می شود، بنابراین بهداشت آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. طبیعتا در صورتی که بهداشت این محصول رعایت نشود، می تواند باعث به خطر افتادن سلامت شخص شود. به همین دلیل همواره در سراسر جهان، تولید کنندگان کارتن سیگار در تلاش هستند تا با تولید جعبه ای که تمامی اصول بهداشتی در آن رعایت شده باشد، از اینگونه مشکلات بکاهند. با این وجود هنوز هم در برخی کارخانه ها مشاهده می شود که موارد مذکور یا رعایت نشده، یا نسبت به سایر رقبا کمتر رعایت می شود. این عامل( عدم توجه به کیفیت کارتن سیگار) می تواند مشکلاتی را در خصوص کسب مجوز( بر حسب استانداردهای موجود) برای فروش ایجاد کند که در نهایت چیزی جز ضرر مالی، عاید کارخانه سازنده نخواهد شد.

تفاوت کارتن ، قراصه و پاکت سیگار چیست؟

یکی از موارد مهم در خصوص انتخاب کارتن این است که از قبل بدانید چند نوع بسته بندی برای سیگار وجود دارد؛ در نتیجه قادر خواهید بود بسته بندی دقیقا متناسب با نیاز خود تهیه کنید. کارتن سیگار که حجم زیادی دارد؛ درون کارتن، چندین قراصه قرار گرفته و درون قراصه ها نیز پاکت سیگار قرار دارد. طبیعتا می توانید حدس بزنید درون پاکت سیگار چیست؟! به زبان ساده پاکت های سیگار کوچک ترین نوع بسته بندی می باشد که درون خود چندین سیگار را جای می دهند. با این وجود اگر مشتری قصد خرید چندین پاکت سیگار را داشته باشد بهتر است یک قراصه را خریداری کند، چراکه همانطور که از متن بالا متوجه شدیم، قراصه شامل چندین پاکت سیگار است. در پایان این بخش، نوبت به خریداران کارتن عمده می رسد که سیگارها را به صورت کارتنی خریداری می کنند. عموما این افراد صاحبان سوپرمارکت ها و فروشگاه هایی از این قبیل هستند.

اهمیت تست حلال ها

همانطور که تا کنون بررسی کردیم، متوجه شده ایم که حفظ بهداشت سیگار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ چراکه در صورت عدم توجه به آن، سلامت مصرف کننده به خطر خواهد افتاد. توجه داشته باشید که در این مقاله قصد پرداختن به مسائل امنیتی مانند حفظ حقوق برند در چاپ کارتن و مواردی از این قبیل را نداریم و صرفا تمرکزمان بر روی موارد بهداشتی و کمی هم مسائل برندینگ است. تست میزان حلال های مقوای کارتن یکی از موارد بسیار مهم در هنگام چاپ کارتن است. اگر میزان حلال ها بالاتر از حد مجاز باشد، باید پیش از اقدام برای تولید کارتن به صورت عمده، مشکلات مربوطه را حل نمایید.

یکی سری از حلال ها که در دستگاه های مخصوص قابل تشخیص هستند شامل: اتیل استات، متانول، اتانول، ایزوپروپانول، استون، ایزو پروپیل استات، اتوکسی پروپانول، ان پروپیل استات. می باشند. موارد ذکر شده در صورت نفوذ به سیگار و سپس به بدن انسان می توانند تاثیرات بسیار زیان باری بر روی سلامت وی بگذارند. بنابراین اگر قصد خرید کارتن سیگار را دارید، حتما باید مطمئن باشید که کارخانه سازنده، آن را از نظر حلال هارا تست می کند.

کارتن های لمیننتی، انتخابی مناسب برای کارتن های سیگار

کارتن های لمیننتی

همانطور که می دانید، تبلیغات نقش موثری در افزایش فروش محصولات دارند. سیگار نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما چگونه باید از این برتری به سود خود استفاده کنیم؟ پاسخ ساده است، با استفاده از کارتن های لمینتی. از آنجایی که قبلا در خصوص کارتن های لمینتی مقالات زیادی را در این سایت منتشر کرده ایم، از پرداختن به مسائل مربوط به نحوه تولید این کارتن خودداری می کنیم. با این وجود دو مورد از مزیت های موثر کارتن های مذکور را در ادامه ذکر خواهیم کرد تا با آشنایی بیشتر با آن ها بتوانید حداکثر استفاده را ببرید.

برندینگ

اولین عامل موثر هنگام استفاده از کارتن های لمینتی، برندینگ می باشد. شما می توانید با چاپ لوگوی برند خود بر روی کارتن ها، آن را بیشتر در معرض دید عموم قرار دهید. همچنین این کار برند شما را در ذهن مردم ماندگارتر می کند که در بلند مدت منجر به افزایش فروشتان خواهد شد. از طرفی دیگر باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر کارتنی بدون طرح و نقشی باشد، این عامل تاثیر منفی در نظر مخاطب داشت. به همین دلیل حتما از کارتن های لمینتی مناسب، استفاده نمایید تا نام برند خود را ماندگار کنید. لازم به ذکر است حتما کارتن ها را از کارخانه هایی مانند گلبرگ باکس که یک شرکت کارتن سازی در کرج است خریداری نمایید، چراکه استاندارهای ساخت کارتن در آن به خوبی رعایت می شود.

جذابیت ظاهری

همانطور که پیشتر هم ذکر شد، ظاهر کارتن نقش موثری در جذب مشتری ایفا می کند. این عامل نه فقط مخصوص به کارتن، بلکه در رابطه با ظاهر سایر محصولات نیز صدق می کند. اجازه دهید این موضوع را با ذکر مثالی توضیح دهیم. اگر شما قصد سفارش دو محصول مشابه از نظر کاربرد و قیمت را داشته باشید، اما یکی از آن ها بسته بندی جذاب تری نسبت به دیگری داشته باشد، انتخاب شما چیست؟ باید بگوییم که شما تنها کسی نیستید که ظاهر برایتان اهمیتی دارد، تقریبا اکثر انسان های جهان همینطور هستند. به همین دلیل است که سالانه هزینه زیادی جهت بهبود ظاهر بسته بندی ها می شود و به نوعی می توان گفت پیشرفت صنعت چاپ و بسته بندی را تا اندازه زیادی مرهون این موضوع هستیم.

انتخاب های بیشتر برای کارتن سیگار با استفاده از کارتن های دایکاتی

یکی دیگر از انواع کارتن های بسته بندی برای سیگار، کارتن های دایکاتی می باشند. مزیت مهم این کارتن ها توانایی سفارشی سازی می باشد. ساده تر بگوییم، کارتن های دایکاتی را می توانید در هر اندازه ای که مورد نیازتان است سفارش دهید. این کارتن ها زمانی به کارتان می آیند که قصد داشته باشید به صرفه ترین استفاده را از فضای بسته بندی نمایید. البته مزایای کارتن های دایکاتی تنها به مورد بالا محدود نمی شوند و موارد دیگری را نیز در بر می گیرند که به اختصار یکی از آن ها را توضیح می دهیم.

صرفه جویی در زمان

شاید جالب باشد بدانید که افرادی که از کارتن های دایکاتی برای محصولات خود استفاده می کنند تا اندازه زیادی در زمان خود صرفه جویی می کنند. در غیر اینصورت آن ها باید در فروشگاه های مختلف به دنبال کارتنی با ابعاد مورد نظر خود بگردند که منجر به اتلاف وقت آن ها خواهد شد و چه بسا پس از جستجوی زیاد باز هم موفق به پیدا کردن کارتن مورد نظر خود نشوند. بنابراین اگر نتوانستید کارتن مورد نظر خود را در فروشگاه پیدا کنید، با سفارش کارتن دایکاتی از هدر رفتن زمان بیشتر، جلوگیری کنید.

هزینه خرید کارتن سیگار چقدر است؟

یکی از سوالاتی که ذهن خریداران را به خود مشغول می کند، قیمت کارتن سیگار می باشد.قیمت کارتن‌ خالی سیگار یکی از عوامل مهم در زنجیره تولید و توزیع این محصول می باشد. این کارتن‌ها، علاوه بر حفظ کیفیت و حفاظت از محصول، نقش مهمی در جذب توجه مشتریان و تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید آن‌ها دارند. قیمت کارتن‌ خالی سیگار تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار می گیرد، از جمله مواد اولیه استفاده شده در تولید، طراحی جعبه، ابعاد کارتن، حجم سفارش و همچنین شرایط بازار. با توجه به این عوامل، قیمت کارتن سیگار در بازارهای مختلف متفاوت می باشد. همچنین، تغییرات در قیمت مواد اولیه مانند کاغذ و مواد افزودنی، نیز می‌تواند بر قیمت کارتن‌ سیگار تأثیر بگذارد.به طور کلی، قیمت کارتن‌ خالی سیگار معمولاً به صورت توافقی بین تولیدکننده و خریدار تعیین می‌شود و بسته به شرایط بازار و نیازهای خریداران، ممکن است متغیر باشد و از آنجایی که کارتن های سیگار در ابعاد مختلفی تهیه و تولید می شوند، امکان مشخص کردن قیمت مشخصی وجود ندارد. همچنین کارتن های سیگار ممکن است طرح ها و روش های چاپ متفاوتی با یکدیگر داشته باشند که این عوامل نیز کار را مشخص کردن قیمت کارتن خالی سیگار سخت تر می کند. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا پس از انتخاب کارتن مورد نظر خود و مشخص نمودن ابعاد آن، با مشاوران ما تماس بگیرید تا از قیمت روز مطلع شوید.

خرید کارتن سیگار

سفارش کارتن بسته بندی سیگار

سفارش کارتن بسته بندی سیگار یک فرآیند مهم و حیاتی در زنجیره تأمین و توزیع سیگار است که نیازمند دقت و هماهنگی بالایی است. وقتی یک شرکت یا فروشنده سیگار تصمیم به سفارش کارتن بسته بندی سیگار می گیرد، ابتدا نیاز دارد تا نیازهای خود را به دقت مشخص کند که شامل تعداد کارتن ها، ابعاد و اندازه‌ها، جنس و کیفیت مورد نظر، و همچنین طراحی کارتن و برندسازی است.

سپس، سفارش به واحد تولید کارتون سیگار ارسال می‌شود. در این مرحله، مهم است که جزئیات سفارش به دقت و به صورت کامل به همراه شرایط واضحی اعلام شود، از جمله موعد تحویل، شرایط پرداخت، و هرگونه نیازهای خاص دیگر.

پس از دریافت سفارش، تولیدکننده کارتن بسته بندی سیگار به تولید و تهیه کارتن‌های مورد نیاز می‌پردازد. که شامل مراحل برش، چاپ، خم کردن، چسباندن و بسته بندی کارتن‌ها می باشد.

در نهایت، کارتن‌های تولید شده آماده حمل و نقل به مقصد نهایی، یعنی کارخانه یا مرکز توزیع سیگار، می‌شوند. لازم به ذکر است که اطمینان از اینکه کارتن‌ها به طور صحیح و با کیفیت ارسال می‌شوند و به موقع به مقصد می رسند، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

خرید کارتن سیگار

خرید کارتن سیگار

اولین قدم در فرآیند خرید کارتن سیگار، انتخاب یک تولید کننده کارتن مورد اعتماد است. این مرحله شامل بررسی کیفیت مواد استفاده شده در تولید کارتن، توانایی ارائه طراحی های منحصر به فرد، توانایی تأمین حجم مورد نیاز و البته قیمت منصفانه می باشد.

سپس، نوبت به مراحل مذاکره و انجام معاملات می رسد. در این مرحله تعیین قیمت کارتن سیگار، شرایط پرداخت، مهلت تحویل و هرگونه توافقات خاص دیگر صورت می گیرد. مطمئن شوید که تمامی جزئیات مورد نظر شما در قراردادها لحاظ شده باشد.

با اتمام مراحل مذاکره، سفارش به تأمین‌کننده ارسال می‌شود و فرآیند تولید کارتون سیگار آغاز می‌شود. پس از تکمیل تولید، کارتن‌ها آماده حمل و نقل به مقصد نهایی می‌شوند و در اختیار شما قرار می‌گیرند.

تولید کارتن بسته بندی سیگار با کیفیت و مطابق با استانداردهای لازم، تأثیر مستقیمی بر تجربه مشتریان و همچنین شناخت برند شما خواهد داشت.

خرید کارتن سیگار

صرفه جویی در وقت و هزینه با استفاده از کارتن های سیگار گلبرگ باکس

ما در کارخانه تولیدی کارتن گلبرگ باکس به تولید انواع جعبه بسته بندی در ابعاد مختلف می پردازیم. به دلیل گسترده بودن خط تولید و پیشرفته بودن تجهیزات، سرعت تولید و تنوع کارتن در این کارخانه بسیار بالا می باشد. همچنین امکان مشاهده قیمت ها و سفارش نیز به صورت آنلاین وجود دارد؛ از طرفی دیگر، گلبرگ باکس برای آشنایی بیشتر مشتریان خود با انواع کارتن، مقالات زیادی ، مانند این مقاله، را منتشر کرده است که در صورت تمایل به افزایش اطلاعات در این خصوص می توانید آن ها را نیز مطالعه نمایید.

کارتن های سیگار گلبرگ باکس

جمع بندی

فارغ از بحث هایی که در خصوص سود و ضرر سیگار می شود، هنوز هم افراد زیادی از سیگار استفاده می کنند که یک مسئله شخصی بوده و موضوع بحث ما نیست. با این وجود رعایت استانداردهای بهداشتی یکی از اصول بسیار مهم در تولید کارتن سیگار به حساب می آید که تاثیر مستقیمی بر سلامت افراد دارد. به همین دلیل اگر قصد سفارش کارتن سیگار را دارید، بهتر است از کارخانه ای سفارش دهید که به این اصول، به خوبی آگاه بوده و در تولید کارتن ها، تمامی آن ها را رعایت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارتن سیگار و سایر کارتن های موجود در گلبرگ باکس می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.
ممنون که تا پایان مقاله کارتن سیگار ما را همراهی کردید.

کلیک کنید…

4.5/5 - (6 امتیاز)
بازگشت به لیست

۱۶ دیدگاه در “عوامل موثر در افزایش کیفیت کارتن سیگار

 1. سجادی گفت:

  هزینه خرید کارتن های سیگار چقدره ؟

 2. دیدانی گفت:

  کاش همه کارتن ساز ها مثل شما اصولی کار میکردن خدا خیرتون بده

  1. باعث افتخار مجموعه ماست که مورد تایید مشتریان باشیم

 3. حجتیانی گفت:

  میشه نمونه هاتونو بزارین که ببینیم ؟

 4. سجادی گفت:

  کارتن سیگار هم جز کارای چاپ فوریتون هست ؟

 5. حسنی گفت:

  سلام تولید در تیراژ بالا و چاپ فوری هم دارید؟

 6. پارسا تهامی گفت:

  سلام . ضخامت استاندارد پاکت های سیگار چقدر است؟ و اینکه افزایش ضخامت در کیفیت کار تاثیر دارد؟

  1. رامین گفت:

   سلام و احترام – من کار آماری میکنم . میشه لطفا بفرمایید؛ در هر کارتن سیگار چند بوکس قرار میگیرد و هر بوکس شامل چند بسته میشود و در هر بسته چند نخ وجود دارد ؟

 7. علی سعادت گفت:

  برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده از کارتن دایکاتی بهتر است یا لمینیتی ؟

 8. محمد هاشمی گفت:

  کیفیت کدام کارتن بهتره؟

 9. صابر شکیبا گفت:

  سلام و وقت بخیر
  میخاستم بدونم از نظر هزینه، کیفیت چاپ، کیفیت و سلامت محصول کدامیک از کارتن ها بهتر است؟ لمینیتی یا دایکاتی ؟

  1. کارتن های لمینتی

 10. حسین گفت:

  من نیاز به ۵۰۰ عدد پاکت سیگار دارم،ایا این تعداد هم انجام میدید و هزینش چقدر میشه

 11. نوید رستگار گفت:

  سلام. شما کارتون آماده برای خرید هم دارید در تعداد پایین میخام حدودا ۲۵۰ عدد

 12. جمشید اکبری گفت:

  سلام
  خرید کارتن سیگار به صورت قسطی هم امکان پذیر هست؟ حدود ۵۰۰۰ هزار جعبه میخام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *