دسته بندی نشده

مزایای بسته بندی کارتنی و مقوایی | کارتن سازی گلبرگ

مزایای بسته بندی های کارتنی و مقوایی

بسته بندی های کارتنی و مقوایی بسیار منحصر به فرد هستند و مزایای زیادی دارند. ویژگی های ساختاری آنها در عین ارائه طیف وسیعی از مزایا، آنها را به یک راه حل ایده آل برای بسته بندی تبدیل می کند. این بسته بندی ها برای هر مشاغلی مناسب هستند و بهترین راه حل بسته بندی را برای هر محصول ارائه می دهند. برای افرادی که می خواهند به راحتی کار خود را انجام دهند بدون هیچ گونه مشکلی هنگام بسته بندی محصولات خود، بهترین گزینه انتخاب برای بسته بندی هستند. اینها هر دو مزایای زیادی را ارائه می دهند که کار را برای شما آسان تر می کند و همچنین می تواند باعث افزایش فروش و سود شما شود.

به همین خاطر است که تولید کنندگان کالاها به طور فزاینده ای به عنوان مقامی برای حمل و نقل، ذخیره و بازاریابی محصولات خود به بسته بندی کارتنی و مقوایی روی آورده اند. در زیر برخی از مزایا و دلایل انتخاب این نوع بسته بندی ها وجود دارد.

1 . از کالاها و محصولات محافظت می کند

انتخاب بسته بندی کارتنی و مقوایی که حداکثر محافظت را برای محصولات شما دارند ضروری است. این نه تنها به نفع مشتریان بلکه به نفع شما نیز خواهد بود. هنگامی که کالاهای شما در برابر آسیب ها محافظت می شوند، سود کامل و بدون هیچ قید و شرطی را برای شما تضمین می کند. این بسته بندی ها می توانند به حفظ ارزش محصولات شما از نقطه تولید، تا زمانی که به مقصد نهایی خود منتقل می شوند کمک کنند.

هیچ بسته بندی دیگری بهتر از بسته بندی های کارتنی و مقوایی نخواهد بود. آنها با مواد با کیفیت و محکم ساخته شده اند و این به آنها توانایی مقاومت در برابر هر نوع فشار یا سایش را می دهد. هنگام سفارشی کردن بسته های کارتنی و مقوایی، ضخامت مواد مورد نظر خود را برای بسته بندی های خود انتخاب کنید. با استفاده از این بسته بندی ها، می توانید کالاهای خود را به راحتی از یک مقصد به مقصد دیگر منتقل کنید.

2 . قابلیت انعطاف پذیری

ویژگی های بسیاری وجود دارد که باعث می شود بسته بندی کارتنی و مقوایی از هر بسته بندی دیگری بی نظیر باشد. این جعبه ها بسیار سازگار هستند. به هر شکلی که دوست دارید می توانید آنها را در بیاورید و کارهایی همچون برش دادن، چسباندن و… را به راحتی می توانید انجام دهید. ویژگی های این بسته بندی ها بی پایان است و با توجه به اینکه می توان آنها را به هر اندازه سفارشی کرد و یا برش داد، به تولید کنندگان این امکان را می دهد که بسته بندی منحصر به فردی را طراحی کنند که به طور کامل محصولات آنها را تحت پوشش قرار دهد.

 

3 . بسته بندی برای انواع محصولات

بسته بندی کارتنی و مقوایی بسیار عالی هستند. از آنها می توان برای ذخیره کالاهای مختلفی از جمله کتاب، کفش، لوازم جانبی کوچک، لباس و موارد دیگر استفاده کرد. از آنجا که می توان آنها را به هر اندازه و شکل برید، هیچ محدودیتی برای بسته بندی آنها وجود ندارد. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل استفاده از کارتن و مقوا را ترجیح می دهند زیرا بسته بندی را برای آنها راحت تر می کند.

4 . وزن سبک بسته بندی

بسته بندی کارتنی و مقوایی با وزن سبک در شرایطی که وزن کانتینر برای محصولاتی که در مسافت های طولانی حمل می شوند مورد توجه قرار می گیرد، ترجیح داده می شود. چنین شرایطی برای صاحب تجارت سود بیشتری خواهد داشت. این جعبه ها وزن زیادی ندارند. بهتر است بگوییم وزن آنها هنگام قرار گرفتن در مقیاس تأثیر می گذارد. مهم نیست که ضخامت متریال استفاده شده در تولید آنها چقدر باشد باز هم وزن آنها کم است. از آنجایی که وزن آنها بسیار سبک است، کنترل حمل و نقل آنها از یک مکان به مکان دیگر بسیار آسان تر است.

مزایای بسته بندی های کارتنی و مقوایی_وزن سبک

5 . ایمنی بسته بندی

اگر به دنبال بسته بندی هستید که بتواند امنیت حداکثر محصولات شما را تضمین کند، بسته بندی های کارتنی و مقوایی بهترین انتخاب هستند.  انواع جعبه های مقوایی برای محافظت کامل از کالاها طراحی شده اند و محصولات شما را در برابر لرزش و شوک محافظت می کنند.

6 . در دسترس بودن بسته بندی

علاوه بر سایر ویژگی های منحصر به فردی که تا الان برای شما بازگو کردیم باید بگویم که این جعبه های بسته بندی به راحتی در دسترس هستند. آنها را می توان در طرح های مختلف و همچنین شکل هایی مانند دیوار تک و یا دو جداره مشاهده کرد. با این حال شما می توانید بسته بندی کارتنی و مقوایی را در هر طرحی که می خواهید داشته باشید.

7 . مقرون به صرفه

هزینه یکی از مهمترین عواملی است که باعث می شود بسیاری از مشاغل از جعبه های بسته بندی مناسبی که محصول آنها را تکمیل میکند، دلسرد شوند. برخی حتی از هزینه چاپ جعبه هایشان وحشت دارند که در بعضی موارد می تواند زیاد باشد. هزینه بسته بندی های کارتنی و مقوایی نسبت به سایر جعبه های بسته بندی مانند بسته بندی پلاستیکی هزینه کمتری دارند. ما در شرکت کارتن سازی گلبرگ، انواع مختلف کارتن بسته بندی را تولید و در اختیار هم وطنان عزیز می گذاریم. 

اگر شما هم برای محصولات خود به جعبه و کارتن های بسته بندی نیاز دارید؛ می توانید به جعبه سازی کرج که تولید انواع کارتن و جعبه در تیراژ بالای 1000 را برعهده دارد مراجعه کنید.

 

 

 

 

8 . بارگیری آسان به وسیله نقلیه

بسته بندی های کارتنی و مقوایی نه تنها در طرح ها، اندازه ها و شکل های مختلف موجود هستند بلکه می توانند به سرعت در وسیله نقلیه قرار گیرند یا در هر نقطه تخلیه و مرتب شوند. آنها حتی به راحتی می توانند جمع شوند.

مزایای بسته بندی های کارتنی و مقوایی

9 . ارائه بسته بندی

کارتن ها به سازندگان و صاحبان برند این امکان را می دهند تا طیف گسترده ای از قالب های ساختاری را پیدا کنند. با توجه به نیاز های محصول و مصرف کننده، آن طرح های کارتن مدرن امروزه یک عنصر طراحی را به کل ارائه می دهد. این شامل دو چاپ یک طرفه، گرافیک بالا و شکل کارتن است که باعث افزایش استفاده از آن به عنوان یک بسته می شود. برخی تحقیقات حتی نشان می دهند که بسته بندی های کارتن و مقوا بیش از هر نوع طراحی بسته بندی دیگری مورد توجه مصرف کنندگان قرار می گیرد.

10 . دوستدار مصرف کننده

برای مصرف کننده، این بسته بندی ها مزایای متنوعی را ارائه می دهند. اولا، آن ها به عنوان یک بیلبورد روشن و مشخص عمل می کنند که مصرف کننده را درباره محصول آگاه می کند. به عنوان مثال در بسته بندی مواد غذایی، این برچسب است که در مورد فواید رژیم غذایی و گزینه های تغذیه ای اطلاع می دهد. بسته بندی های مقوایی نیز برای قفسه ها بسیار مناسب هستند. طرح های تاشو امکان بسته بندی مجدد را فراهم می کند که طول عمر محصول را افزایش می دهد. آخر اینکه، برای افزایش روز افزون تولید کنندگان و مصرف کنندگان آگاه از محیط زیست، تابلوهای تبلیغاتی سبز ترین گزینه برای انتخاب هستند. آنها به راحتی قابل بازیافت هستند، غیر سمی و قابل استفاده مجدد هستند.

11 . دوستدار فروشنده

برای تولید کنندگان کالا و خرده فروشان نیز بسته بندی های کارتنی و مقوایی از مزیت بالایی برخوردار هستند. چرا که باعث می شوند محصولات ساده تر جمع، ذخیره و عرضه شوند. از نظر بازیافت نیز این بسته بندی ها را می توان تجزیه کرد. سرانجام، تولید کنندگان این نوع بسته بندی ها سطح بیشتری را بدست می آورند که این خود فرصتی برای برقراری ارتباط با مصرف کننده است که این نتیجه خود تا حد زیادی بر تصمیم خریدار تأثیر می گذارد.

12 . دوستدار محیط زیست

بسته بندی کارتنی و مقوایی در مقایسه با سایر مواد بسته بندی بهترین فرصت های بازیافت را دارند. اکثر مواد اولیه ای که از طبیعت استخراج می شوند نمی توانند دوباره به طبیعت برگردند. با این حال، الیاف چوب را می توان به طور پایدار تجزیه و به زمین ارسال کرد. پایداری با توانایی محصول در تأمین نیازهای امروز با به خطر انداختن پتانسیل آینده تعریف می شود. مقوا، در این سطح، یک راه حل کاملا پایدار است، که توسط شورای بسته بندی کاغذ ارائه شده است. به همین دلیل است که بسته بندی کارتنی و مقوایی دوستدار محیط زیست شناخته شده اند.

 

سوالات متداول

بهترین نوع بسته بندی کارتنی و مقوایی برای محصول من کدام است؟

برای انتخاب بهترین نوع بسته بندی برای محصول خود باید به عواملی مانند نوع محصول، وزن محصول، ابعاد محصول، نحوه حمل و نقل و بودجه خود توجه کنید.

نقش بسته بندی های کارتنی و مقوایی در حفظ محیط زیست چیست؟

1. قابلیت بازیافت: این نوع بسته بندی ها به راحتی قابل بازیافت هستند و می توان از آنها برای تولید محصولات جدید استفاده کرد. به این ترتیب، از مصرف مواد اولیه جدید و تولید زباله کاسته می شود.

2. تجزیه پذیری: برخلاف بسته بندی های پلاستیکی، بسته بندی های کارتنی و مقوایی به راحتی تجزیه می شوند و آلودگی محیط زیستی ایجاد نمی کنند. این امر به حفظ سلامت خاک و آب کمک می کند.

علاوه بر این، بسته بندی های کارتنی و مقوایی از منابع تجدیدپذیر مانند چوب ساخته می شوند. این امر به حفظ منابع طبیعی و کاهش وابستگی به منابع فسیلی کمک می کند.

آیا بسته بندی های کارتنی و مقوایی برای مصارف بهداشتی و مواد غذایی مناسب هستند؟

بله، برخی از انواع این بسته بندی ها با استفاده از مواد اولیه بهداشتی و با رعایت استانداردهای لازم تولید می شوند و برای مصارف بهداشتی و مواد غذایی مناسب هستند.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

5/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

۴ دیدگاه در “مزایای بسته بندی کارتنی و مقوایی | کارتن سازی گلبرگ

 1. سجادی گفت:

  خداقوت
  من باغدارم و برای ارسال به سراسر کشور از جعبه استفاده کیردم که خیلی پر هزینه بود به خاطر سنگینی و چیزای دیگه
  الان از بسته بندی کارتنی استفاده میکنم
  هم بهتره و سبک تره هم محصولم خرابی نداره هم هزینه کمتری برام داره

  1. سلام.. بسته بندی های کارتنی هم بصرفه تره و هم کیفیت بهتری داره و در حمل و جا به جایی به محصولات آسیبی وارد نمیشه

 2. ترانه ابیانه گفت:

  کارتن ها چون میشه طرح های زیادی ازش درست کرد
  هم برند سازی میکنه هم مشتری پسند تره

  1. بله نظر شما کاربر محترم کاملا درست است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *