دسته بندی نشده

کارتن بسته بندی زرشک

کارتن بسته بندی زرشک

کارتن بسته بندی زرشک به لحاظ اینکه زرشک یک محصول خوراکی است از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده و تولید انواع کارتن زرشک بهترین روش برای بسته بندی و ارسال زرشک خشک و یا تازه به سراسر کشور است. زیرا با نظر گرفتن قیمت خرید و فروش این محصول، استفاده از کارتن بسته بندی زرشک صرفه اقتصادی دارد.

 

 

استفاده از کارتن های بسته بندی با کیفیت و ساخته شده از متریال بهداشتی برای محصولاتی مثل زرشک که ماندگاری آن ها بسیار مهم است. جعبه سازی یا کارتن سازی ها و شرکت های بسته بندی محصولات خوراکی باید در نظر داشته باشند که کارتن و جعبه زرشک بایستی بادوام و ضد آب باشد تا محصول از هر گونه آسیبی در امان باشد. همچنین این کارتن ها از لحاظ ظاهری باید دارای طراحی شیک و زیبایی باشند تا بتوانند توجه مشتری را جلب نمایند.

ویژگی های کارتن زرشک

برای جلوگیری از مشکلات فساد محصول و آسیب فیزیکی به آن باید در تولید کارتن زرشک و جعبه بسته بندی زرشک ویژگی های زیر لحاظ شود.

 • امکان عبور و مرور هوا بین بسته بندی و محیط بیرون
 • امکان تبادل رطوبت بین زرشک های داخل بسته بندی و محیط بیرون
 • امکان تبادل حرارت برای تنظیم حرارت داخل بسته بندی
 • عدم ایجاد فشار و وزن زیاد رو روی دانه های زرشک
 • شکیل بودن بسته بندی
 • صرفه اقتصادی و متناسب بودن با بازار هدف

کارتن بسته بندی زرشک

روش ها و نحوه بسته بندی زرشک صادراتی

 از آنجایی که انواع بسته بندی صادراتی زرشک باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا بتواند این محصول را به سلامت به دست مشتری هدف برساند باید روش های مطمئنی را برای بسته بندی این محصول انتخاب کرد. بطور کلی نحوه بسته بندی زرشک برای صادرات به دو صورت فله ای و بسته بندی های کوچک و برند دار می باشد.

1. کارتن بسته بندی انواع زرشک صادراتی به صورت فله:

متداول ترین وزن برای کارتن زرشک به تناسب نوع زرشک کارتن های 8 تا 10کیلوگرمی می باشند. اما در حالت فله ای زرشک از بسته بندی کارتن هایی با وزن بین 5 تا 12 کیلوگرم استفاده می شود.

این نوع کارتن بسته بندی زرشک قابلیت عبور و مرور کامل هوا را دارد و امکان جابجایی رطوبت بین داخلی ترین دانه های زرشک با محیط بیرون وجود دارد. برای اینکه حرارت این بسته ها از طریق رفت و آمد هوا در داخل و خارج کارتن های زرشک با محیط برابر شود نباید از کارتن های لمینت دار که منافذ آن بسته است استفاده شود.

طراحی لیبل برای چسباندن بر روی کارتن بسته بندی زرشک به صورت فله ای دارای اهمیت بالایی است. زیرا از آنجا که امکان چاپ با کیفیت بر روی این کارتن های بسته بندی محصول وجود ندارد، می توان اطلاعات واردکننده و صادر کننده را روی لیبل چاپ کرد و روی کارتن های بسته بندی زرشک چسباند.

این نوع نحوه بسته بندی زرشک فله ای صادراتی دارای هزینه مناسبی بوده و امکان جابجایی و نگهداری آن ها نیز راحت می باشد.

2.بسته بندی های کوچک و برند دار برای انواع زرشک صادراتی:

اکثر برندها و نام های تجاری که در حوزه صادرات این محصول فعال هستند از ویژگی های زرشک و نگهداری بلند مدت آن اطلاعاتی ندارند. بنابراین در عرضه این محصول با وزن های پایین تر از یک کیلوگرم با نام تجاری خود، دچار مشکل می شوند. به عبارتی دیگر به علت ماندگاری پایین این محصول با برند مدنظر نمی توان آن را در فروشگاه ها بیشتر از سه تا چهار ماه نگهداری کرد و در برخی موارد در طی دو ماه محصول به کلی فاسد و سیاه می شود و کیفیت خود را از دست می دهد. بنابراین این برند در فروش داخلی و در صادرات زرشک به خارج با مشکل روبه رو می شود.

برای حل این مشکل می توان از بسته بندی های کاغذی و مقوایی که تا حدودی می توانند به مدت طولانی تری از زرشک نگهداری کنند، استفاده کرد. البته دقت کنید که برخی از این بسته بندی ها نیز در لایه داخلی خود لمینت دارند. بنابراین این نوع کارتن بسته بندی زرشک نیز می تواند به محصول آسیب بزند و باید از بسته بندی های بدون لمینت استفاده کرد.

 

 

 

 

 

مدل های بسته بندی جذاب برای تولید کارتن بسته بندی زرشک

شیک بودن جعبه یکی از موارد مهم در بسته بندی انواع محصولات مانند کارتن هندوانه، کارتن خرما، بسته بندی خشکبار، بسته بندی میوه خشک و بسته بندی چای است. زیرا این محصولات همگی مواد خوراکی هستند که برای اطمینان دادن به مشتری از لحاظ کیفیت، باید دارای ظاهری شکیل و جذاب نیز باشند.

کارتن بسته بندی زرشک باید بسیار متنوع و دارای طراحی خاصی باشد تا بتواند توجه مشتری خارجی را جلب نماید. از این رو انواع بسته بندی صادراتی زرشک که در چهار مدل بسته بندی شیک در داخل و خارج عرضه می شود به شرح زیر است.

1.بسته بندی پلاستیکی زرشک :

از معمولی ترین نوع بسته بندی های زرشک، بسته بندی پلاستیکی این محصول است. این نوع بسته بندی دارای مقاومت بالایی بوده و قیمت ارزانی نیز دارد بنابراین به صورت متداول برای بسته بندی زرشک از آن استفاده می شود. البته این نوع بسته بندی دارای طراحی خاص و جذابی نمی باشد. این ظروف پلاستیک دارای اندازه های مشخصی هستند و از آنجایی که استحکام بالایی دارند از زرشک در مقابل ضربه و فشارهای احتمالی محافظت می کنند.

2.بسته بندی کاغذی زرشک :

برای ساخت این نوع بسته بندی زرشک می توان طراح های متنوع و رنگ بندی های جذابی برای آن انتخاب کرد. برای ساخت این پاکت ها از کاغذ 250 گرمی استفاده شده که در اندازه های متنوعی عرضه می شوند.

3.پاکت پنجره دار و زیپ دار زرشک :

با استفاده از این بسته بندی، مشتری می تواند بدون باز کردن بسته بندی محتویات درون آن را ببیند و همین امر به فروش بیشتر محصول کمک شایانی می کند. زرشک نیز همانند زعفران یک محصول لوکس است که از روی رنگ آن می توان از کیفیت آن مطلع شد. پاکت های پنجره دار زیپ دار انواعی از بسته بندی هایی هستند که در دو نوع کرافت و لمینت سفید عرضه می شود که هر دو از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

4.ظروف پلی کریستال :

برای بسته بندی زرشک در جعبه های لوکس و شیک می توان از ظروف پلی کریستال مستطیلی یا شش ضلعی استفاده کرد. برای بسته بندی زرشک صادراتی استفاده از این ظروف به دلیل داشتن مقاومت بالا، شفافیت بدنه برای مشاهده محصول و شیک تر نشان دادن بسته بندی بسیار سودمند است.

کارتن بسته بندی زرشک

قیمت کارتن

اگر شما هم جزو تولید کنندگان و صادر کنندگان زرشک هستید و به دنبال بهترین بسته بندی زرشک هستید می توانید به کارتن سازی گلبرگ مراجعه کنید. قیمت کارتن بسته بندی زرشک به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعاتی مانند تعداد تیراژ، تعداد ورق و غیره را بدهید تا آنها قیمت را محاسبه کرده و به شما اعلام نمایند. اگر قصد دارید از قیمت به روز کارتن زرشک و دیگر کارتن ها همچون کارتن بسته بندی آجیل، کارتن بسته بندی پسته صادراتی، جعبه بسته بندی مواد غذایی، کارتن بسته بندی سفید، کارتن بسته بندی میوه صادراتی و دیگر کارتن ها اطلاع پیدا کنید می توانید به صفحه استعلام قیمت ما مراجعه کنید.

نحوه سفارش کارتن زرشک

اگر قصد سفارش کارتن زرشک را دارید می توانید به کارتن سازی گلبرگ مراجعه کنید و کارتن مورد نظر خود را به هر تعداد که می خواهید سفارش دهید. سفارش کارتن را شما می توانید به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام دهید. قبل از این که شما ثبت سفارش خود  را به صورت کامل انجام دهید همکاران ما یک نمونه از کارتن درخواستی شما را به صورت رایگان برای شما ارسال می کنند تا شما بعد از بررسی دقیق بتوانید با خیالی راحت ثبت سفارش کنید

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۱۱ دیدگاه در “کارتن بسته بندی زرشک

 1. خسرو عشقی زاده گفت:

  بسته بندی محصول زرشک با جعبه های گلبرگ باکس علاوه بر زیبایی کیفیت محصول را برایمان تضمین کرد از شما وهمکاران تان کمال تشکر را داریم

  1. سلام خسرو عزیز.. خیلی ممنون از اعتماد و نظر شما

 2. بهرامی گفت:

  کاش صاحبان کسب وکار در کنار اینهمه توجه به زیبایی بسته بندیبه کیفیت محصول هم فکر می کردند

  1. سلام.. گلبرگ باکس با طراحی و تولید کارتن های بسته بندی انواع محصولات در کیفیت و مقاومت بالا سلامت محصول رو تضمین میکنه

 3. شاهین گفت:

  خیلی طرح های عالی دارین تنوع طرح ها واقعا توانتخاب بهترین طرح به ادم کمک میکنه چون گزینه های زیادی برای انتخاب داره

  1. سلام .. تمامی کارتن های بسته بندی تولیدی در گلبرگ در تنوع بالا هست که به کاربر در انتخاب کارتن مورد نظر کمک میکند

 4. لیا گفت:

  بسته بندی های پاکتی از چه تیراژی سفارش میگیرین؟

  1. سلام و خداقوت.. معمولا تیراژ محصولات از ۳۰۰۰ هزار به بالا شروع میشه و در یک سری موارد تولید در تیراژ ۱۰۰۰ هم داریم

 5. لازم زاده گفت:

  طرحاتون عالی بود خیلی زیبان و خیلی طرح های جدیدی هستن

 6. داریوشی راد گفت:

  قیمت کارتن زرشک رو میخواستم میشه لطفا راهنماییم کنید ؟

  1. سلام.. می تونید از قسمت استعلام قیمت، از قیمت انواع کارتن اطلاع پیدا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *