دسته بندی نشده

کارتن لیوان

کارتن حمل لیوان

کارتن لیوان

یکی از دغدغه های اصلی افراد بسته بندی درست ظروف شکستنی است. لیوان ها هم جزو این گروه هستند. کارتن لیوان یکی از پرکاربرد ترین کارتن ها برای بسته بندی لیوان به شمار می رود زیرا این ظروف در برابر ضربه ها و لرزش ها بسیار آسیب پذیر هستند. از این رو برای بسته بندی لیوان ها می توانید از جعبه های مخصوص حمل لیوان که از قسمت های مجزا تشکیل شده اند استفاده کنید تا از برخورد لیوان ها با یکدیگر و شکستن آنها جلوگیری شود.

مگر می شود نام بسته بندی به گوشمان بخورد و در ذهن ما کارتن های مقوایی مجسم نشوند؟! در واقع کارتن های مقوایی طوری خود را به ما ثابت کرده اند که بدون آن ها کار خیلی از ما لنگ می ماند. از کوچک ترین بسته بندی ها مانند بسته بندی میخ و منگنه گرفته تا بسته بندی وسایل بزرگ تر مانند ماشین لباسشویی و یخچال همگی در کارتن های مقوایی بسته بندی می شوند. مزایای استفاده کردن از کارتن ها در بسته بندی به همین چند مورد ختم نشده و موارد زیادی را در بر می گیرد.

. در این مقاله قصد داریم درباره کارتن لیوان و بسته بندی های متفاوت هر کدام بیشتر بدانیم، بنابراین تا پایان با ما همراه باشید.

 اهمیت بسته بندی لیوان در چیست؟

بسته بندی حلقه اتصال بین مصرف کننده و تولید کننده است و اکثر خریدها را نیز در بسته بندی های متنوع و رنگارنگ تحویل می گیریم. اینجاست که به اهمیت بسته بندی کالا پی می بریم.

چراکه این بسته بندی است که مشتری را به سمت محصول جذب می کند. در واقع اینطور می توان گفت که مهمترین نقشی که بسته بندی لیوان یا هر محصول دیگری دارد در بازاریابی و فروش محصول است. هرچه بسته بندی زیباتر و جذاب تر باشد فروش آن محصول هم بیشتر از دیگر محصولات است.

بسته بندی جعبه ای و کارتنی لیوان

نقش بسته بندی در حفظ و نگه داری لیوان بسیار موثر است. جعبه کارتن لیوان به دو صورت تکی و گروهی طراحی و تولید می شود. حتی می توان این جعبه های کارتنی را به دو صورت چاپ دار یا بدون چاپ نیز تولید کرد. انتخاب هر کدام از این موارد بنا به درخواست مشتری صورت می گیرد.

کارتن سازی گلبرگ در ساخت جعبه و تولید انواع کارتن لیوان از مقوای چند لایه استفاده می کند تا بدین ترتیب از لیوان در برابر هرگونه ضربه و آسیبی محافظت کند. ابعاد این جعبه ها را متناسب با سایز ماگ های استاندارد در نظر می گیرند البته کمی بزرگ تر از حد ماگ تا با پیچاندن ماگ درون نایلون حبابدار از آن در برابر آسیب های احتمالی محافظت کنند.

بر روی جعبه کارتن لیوان می توانید یک چاپ اختصاصی انجام دهید و بسته بندی خود را به زیبایی هرچه تمام تر وارد بازار کنید. استفاده از چاپ بر روی جعبه در واقع یک نوع برند سازی و تبلیغ محصول محسوب می شود.

کارتن بسته بندی انواع لیوان

کارتن ماگ

کارتن لیوان

کارتن یا جعبه ماگ جعبه هایی کارتنی و مقوایی هستند که در حفظ و نگهداری ظروف شکستنی مانند ماگ یا لیوان ها بسیار موثر هستند. در تولید و ساخت جعبه های مقوایی از چاپ افست استفاده می شود .

قیمت کارتن ماگ به نوع جنسی که مشتریان انتخاب می کنند بستگی دارد. جعبه ها از جنس کارتنی و مقوایی یا کرافت هستند.

جعبه آماده ماگ نیز جزو جعبه هایی هستند که در صنعت چاپ، جعبه سازی و بسته بندی در اختیار مصرف کنندگان و تولید کنندگان قرار می گیرد. همچنین این جعبه ها به دلیل سطح صافی که دارند قابلیت چاپ بالایی دارند و ویژگی خاصی را در نمایش انواع رنگ ها به خود اختصاص داده است و در 2 مدل ساده و طرح دار (چاپ طلاکوب و چاپ سیلک) قابل استفاده هستند.

کارتن لیوان

انواع بسته بندی و جعبه برای ماگ کدامند؟

 • جعبه رنگی ماگ
 • جعبه سفید و مشکی ماگ
 • جعبه و بسته بندی کرافت ماگ
 • جعبه ماگ دوتایی
 • استند ماگ

جعبه کارتن لیوان شیشه ای

جعبه کارتن لیوان یک جعبه درب دار است که برای حمل و نگهداری 6 عدد لیوان مناسب می باشند. لیوان ها داخل جعبه بین مقسم هایی که برای لیوان ساخته و طراحی شده اند قرار می گیرند تا هنگام حمل و نقل ثابت بمانند همچنین برای کارتن حمل لیوان دسته ای تعبیه شده که جا به جایی آن را برای افراد راحت می کند.

کارتن حمل لیوان دارای حالت ضربه گیر هستند که در صورت برخورد با در یا دیوار دچار آسیب دیدگی نمی شوند. ویژگی دیگر این کارتن ها ماندگاری طولانی مدت آنها در انبار در یک زمان طولانی است که این ویژگی باعث می شود رطوبت در داخل انبار دیرتر به داخل کارتن نفوذ کند. این ویژگی ها یعنی ماندگاری بالا و ضربه گیر بودن کارتن لیوان به عنوان یک وجه تمایز در مقایسه با دیگر کارتن ها شناخته شده است.

 

 

 

 

 

 

جعبه لیوان سرامیکی

لیوان های سرامیکی به علت شکننده بودن جنس خود، برای جا به جایی نیاز به بسته بندی محکم و مناسب دارند. از این رو طراحی و تولید کارتن یا جعبه لیوان سرامیکی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای محافظت کردن از سفارش مشتریان باشد تا زمان جابجایی دچار هیچ آسیبی نشوند.

کارتن بسته بندی لیوان

بسته بندی لیوان کاغذی

یکی از مراحل تولید لیوان کاغذی، بسته بندی لیوان است. هر محصولی جهت نهایی شدن و ارائه به بازار نیاز به  بسته بندی دارد که لیوان های کاغذی نیز از این امر مستثنا نیستند.

کارتون بسته بندی لیوان کاغذی معمولا به دو صورت طراحی می شود که در مدل اول حدود 1000 عدد لیوان کاغذی در آن جای می گیرد، به عبارت دیگر می توان گفت درون هر کارتن بسته بندی لیوان کاغذی 20 بسته لیوان کاغذی که هر بسته آن شامل 50 عدد لیوان است، جای می گیرد. نوع دیگر طراحی بسته بندی لیوان کاغذی به گونه ای است که 30 عدد بسته لیوان که هر بسته 50 عدد لیوان دارد و کلا 1500 عدد لیوان درون خود جای می دهد. البته لازم است بدانید شما می توانید اندازه کارتن ها را با توجه به نیاز خود تعیین کنید تا کارتن سازی گلبرگ آن را برای شما با بهترین کیفیت تولید کند.

نکات طراحی کارتن بسته بندی لیوان چیست؟

داشتن ایده خلاقانه در طراحی بسته بندی می تواند تاثیر بسزایی در فروش محصولات داشته باشد. اکثر افراد برای اینکه بتوانند محصولات خود را در زمان کمتری به فروش برسانند، تمام انرژی خود را برای بهتر کردن محصول می گذارند و از بسته بندی آن غافل می شوند؛ ولی این نکته را نباید فراموش کرد که اولین چیزی که مشتریان قبل از خرید محصول می بینند بسته بندی آن است. در ادامه شما را با نکاتی برای بسته بندی خلاقانه آشنا می کنیم.

 • ظاهری جذاب:

استفاده از یک بسته بندی ظریف و رنگارنگ می تواند مشتریان را به سمت آن محصول بکشاند. شرکت ها از سرویس های ارائه شده توسط خدمات چاپ می توانند استفاده کنند تا بسته بندی مطلوبی را برای محصول خود تهیه کنند.

 • اطلاعات:

بسته بندی یک محصول باید اطلاعاتی در رابطه با محصول نیز داشته باشد.که این اطلاعات عبارتند از: مقدار پروتئین،ظرفیت، مزایای سلامتی، وزن و موارد دیگر درباره محصول می باشد. برای چاپ کردن این اطلاعات بر روی محصولات نیز، خدمات چاپ وجود دارد.

 • خلاقیت:

افزودن ایده های خلاقانه در بسته بندی، مانند افزودن بسته هایی با طراحی خاص که درباره محصول صحبت می کنند، می تواند ایده خلاقانه ای باشد. در این مورد هم خدمات چاپ با تنوع زیادی وجود دارند که می توانند خواسته های شما را برآورده کند.

 • توانایی جذب:

بسته بندی محصول باید به گونه ای انجام شود که مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد. برای مثال استفاده از تصاویر کارتونی روی غلات کودکان را می توان نام برد. با استفاده از خدمات چاپ نیز می توان این موارد را تامین کرد.

جعبه لیوان

چاپ اختصاصی روی جعبه های لیوان

در زمان ساخت و تولید جعبه های مقوایی معمولا از چاپ افست استفاده می شود. در زمان استفاده از این چاپ می توانید از 4 رنگ استفاده کنید و جلوه های ویژه ای را بر روی بسته بندی های خود ارائه دهید. استفاده از چاپ اختصاصی می تواند برای شما جعبه های لوکس و خاصی را به ارمغان بیاورد که این امر در بازاریابی و فروش شما تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

سفارش جعبه لیوان از کارتن سازی گلبرگ

برای سفارش کارتن مخصوص لیوان از گلبرگ می توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید. همکاران ما صفر تا صد کار شما را از طراحی تا چاپ و تولید را با بالاترین کیفیت انجام می دهند. علاوه بر کارتن بسته بندی لیوان می توانید موارد دیگری همچون کارتن سیب، کارتن خیار، کارتن بسته بندی توت فرنگی، کارتن بستنی، کارتن بسته بندی کیک و کلوچه، کارتن 5 کیلویی و … را هم از کارتن سازی گلبرگ سفارش دهید. حتی می توانید جهت خرید کارتن یا چاپ کارتن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت جعبه لیوان ساده

برای اینکه بتوانید از قیمت انواع کارتن لیوان اطلاع پیدا کنید باید ابعاد بسته بندی مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما بر حسب ابعاد و تعداد سفارشی که شما دارید قیمت را به شما اعلام کنند.

قیمت جعبه لیوان ساده بر اساس جنس آن که کارتنی، مقوایی یا کرافت باشد می تواند متفاوت باشد اما به صرفه ترین آن کارتن هایی هستند که از جنس مقوا هستند.

البته چاپ کارتن هم بر روی قیمت کارتن اثر می گذارد. رایج ترین چاپ همان چاپ افست بوده که از نظر اقتصادی هم به صرفه است.

در آخر

ما بر این باور هستیم که یکی از عناصر اصلی در بسته بندی، طراحی هدفمند و خلاق آن است. به همین منظور ما در صنعت کارتن سازی گلبرگ با کادری مجرب و حرفه ای و با تکیه بر تخصص و تجربه می توانیم شما عزیزان را در بسته بندی محصولات یاری کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

۶ دیدگاه در “کارتن لیوان

 1. منطقی گفت:

  گلبرگ باکس عالیه
  با خیالت بهشون سفارش بدین و حتما به پیشنهاد هاشون توجه کنید چون مثل من خیلی راضی خواهید بود

  1. سلام… خیلی ممنواز لطف و نظر شما کاربر محترم.. گلبرگ نمونه کارتن ها و ایده های بسته بندی متفاوتی برای هر محصولی داره که هر کاربری با هر نوع بسته بندی میتونه ازشون استفاده کنه

 2. کرمی گفت:

  طراحی هاتون حرف نداره خیلی خوبه یه محصول جذاب و شیک به مشتری میده

 3. زهرانیا گفت:

  خداقوت
  بسته بندی لیوان هاتونو ۱۲ تایی هم میزنین؟

  1. سلام.. بله کارتن های بسته بندی لیوان بنا به درخواست شما هر چند تایی که مدنظرتون باشه تولید میشه

 4. دارازاده گفت:

  کارتن لیوان رو هم شبیه جعبه ای اما ۵ لایه هم میزنین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *