دسته بندی نشده

کارتن بسته بندی گیلاس

کارتن بسته بندی گیلاس

کارتن بسته بندی گیلاس

برای مصارف گوناگون کارتن های مختلفی در ابعاد و اشکال مختلف تولید می شوند تا افراد و شرکت ها به راحتی بتوانند محصول و وسیله مورد نظر خود را بسته بندی کنند و در عین حال مشکل و ایرادی برای محصولشان ایجاد نشود . مثلا برای میوه بخصوص میوه هایی مانند گبلاس مهم است که وقتی محصول به مقصد رسید سالم باشد و همه ی میوه ها له نشده باشند و ظاهر خوبی داشته باشند. به همین دلیل نیاز به کارتن برای بسته بندی گیلاس در کشور بالا رفته است.

صادرات میوه به کشور هایی مانند روسیه ، عمان و … یکی از مهمترین منابع درآمد زایی کشاورزان و تولیدکنندگان میوه است و بسته بندی و روش ارسال محصول در روند صادرات بسیار دارای اهمیت است . صندوق میوه برای صادرات گزینه ی مناسبی نیست زیرا میوه در هنگام ارسال در این صندوق ها به احتمال زیاد آسیب می بینند و همچنین از نظر ظاهری نیز زیبایی ندارند که برای جذب مشتری مناسب نیستند . بسته بندی زیبا باعث دیده شدن برند و شرکت شما می شود .

میوه هایی همانند آلبالو و گیلاس نیازمند کارتن بسته بندی مخصوص هستند تا له نشوند و همچنین هزینه بسته بندی نیز دارای اهمیت زیادی است . هزینه نباید به قدری زیاد باشد تا بر روی قیمت میوه تاثیر بگذارد . سبک بودن کارتن از دیگر نکات حائز اهمیت است .کارتن بسته بندی گیلاس از مقاومت خوبی برخوردار است تا میوه آسیب نبیند .

یکی از ویژگی های دارای اهمیت کارتن بسته بندی گیلاس این است که قابلیت بازیافت و برگشت به چرخه ی تولید دارند . همچنین کارتن بسته بندی گیلاس باید در برابر رطوبت مقاومت نسبی داشته باشند زیرا با کانتینر های یخچال دار که دارای رطوبت و سرما هستند صادرات انجام می شود .

ایران به کشور های روسیه ، عراق و قطر گیلاس صادر می کند . کشور روسیه بهترین مشتری ایران در زمینه صادرات گیلاس است .

کارتن بسته بندی گیلاس

ابعاد کارتن بسته بندی گیلاس :

کارتن ها نسبت به محصول در ابعاد مختلفی تولید می شوند . کارتن های بسته بندی گیلاس باید اندازه مشخصی داشته باشند و نباید بیش از اندازه بزرگ باشند . میوه ها باید به میزانی در درون جعبه قرار گیرند که به هم فشار نیاورند و له نشوند .

کارتن های بسته بندی گیلاس دارای ظرفیت های مختلفی هستند شما می توانید کارتن های 2 ، 5 کیلوگرمی و … سفارش دهید . می توانید با توجه به مصرف خوتان ابعاد مورد نظر خودتان را سفارش دهید ولی معمولا کارتن بسته بندی گیلاس دارای ابعاد استانداردی هستند و نباید خیلی بزرگ باشند .

برای گیلاس از کارتن های درب دار یا بدون درب  استفاده می شود .

برای گیلاس از کارتن 3 لایه یا کارتن پنج لایه دردار استفاده می شود . این نوع کارتن با رویه سفید یا قهوه ای و چاپ رنگی هستند که ابعاد آن ها ۴۸ ×۲۸ و ۲۴× ۳۴  می باشد .

جنس کارتن بسته بندی گیلاس :

جنس کارتن برای صادرات دارای اهمیت بسیار زیادی است و همانطور که گفته شد رطوبت موجود در یخچال های صادرات باعث شل شدن کارتن می شود بنابراین از ترکیب ورق در این کارتن ها برای حفظ استقامت استفاده می شود.  استقامت کارتن مخصوصا برای صادرات بسیار دارای اهمیت است . شل شدن و از بین رفتن استقامت کارتن می تواند باعث از دست رفتن مشتری هایتان شود در حالی که بسته بندی مقاوم و زیبا علاوه بر حفظ مشتریان فعلی باعث افزایش مشتری و رضایت آن ها نیز می شود .

مزایای کارتن بسته بندی گیلاس :

استفاده از این نوع کارتن مزایای زیادی برای تولید کنندگان و فروشندگان گیلاس دارد و یکی از مورد توجه ترین موارد در این صنعت است. در زیر به صورت موردی به مزایای استفاده از این کارتن ها پرداخته شده است .

  • حفظ سلامت ظاهری میوه
  • مقاومت در برابر سرما و رطوبت کانتینر های یخچال دار
  • طرح و رنگ مناسب و اختصاصی نسبت به محصول و شرکت
  • جذب مشتری
  • حاصل شدن رضایت مشتری
  • سبک بودن کارتن
  • ابعاد استاندارد

بازاریابی و جذب مشتری :

شکل و ظاهر بسته بندی تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد و به همین علت این موضوع امروزه بسیار دارای اهمیت است . شما می توانید به راحتی با بسته بندی زیبا و اختصاصی مشتریان جدید پیدا کنید . روی کارتن بسته بندی گیلاس شما می توانید نام و شماره تلفن خود و شرکت را قرار دهید و همچنین لوگوی مناسبی نیز بر روی آن چاپ کنید . به این صورت شما کیفیت کار خود را افزایش می دهید و بسیار حرفه ای تر می توانید در بازار مربوط به محصول خود فعالیت کنید . پس به شما توصیه می کنیم تا حد امکان به ظاهر بسته بندی خود اهمیت دهید زیرا می توانند تضمین کننده فروش و جذب مشتری برای شما باشد .

با زیبا تر شدن بسته بندی فروشندگان بیشتر تمایل به چیدن محصولات شما در قفسه های فروشگاه خود دارند. شما می توانید در بازار تبدیل به یک برند شوید اگر محصولی دارای کیفیت خوب ، بسته بندی مقاوم و زیبا و همچنین قیمت مناسب بفروشید .

یک نکته حائز اهمیت این است که طرح بسته بندی باید با توجه به بازار هدف باشد . برای مثال بیشتر صادرات گیلاس ایران به کشور روسیه است پس باید بسته بندی به گونه ای باشد که متناسب با سلیقه آن ها باشد .

ویژگی های کارتن بسته بندی گیلاس :

ورق کارتن بسته بندی گیلاس می تواند به رنگ سفید یا قهوه ای باشد . از ورق سفید به علت زیبا تر بودن بیشتر استقبال می شود .  همچنین برای چاپ لوگو و نام و.. از چاپ فلکسو نیز استفاده می شود که از 1 تا 3 رنگ را بر روی کارتن استفاده می کند .

چاپ فلکسو گرافی تکنیکی است که از صفحه چاپ انعطاف پذیر استفاده می کند. در گذشته ، این صفحات چاپی از لاستیک ساخته می شدند ولی امروزه از صفحات قابل انعطاف چاپ فتوپلیمر استفاده می کنند. صفحات بر روی سیلندرها روی یک پرس وب پیچیده می شوند . صفحات مرکب تصویری برجسته دارند و با سرعت زیاد می چرخند تا جوهر را از سوراخ های کوچک از رول آنیلوکس به زیر لایه منتقل کنند. هر رنگ نیاز به یک صفحه چاپ متفاوت دارد. با توجه به پیشرفت های رول های آنیلوکس ، صفحات چاپ ، جوهرها و ماشین چاپ ، می توانید تصاویر را با تعداد خط بالا در فلکسو چاپ کنید .

کارتن بسته بندی گیلاس

قیمت کارتن بسته بندی گیلاس :

قیمت کارتن بسته بندی گیلاس نسبت به نوع مواد اولیه ی استفاده شده ، ابعاد  و نوع چاپ متفاوت است . برای مثال در چاپ فلکسو هزینه ساخت کلیشه چاپ با توجه به مقدار چاپ و رنگ محاسبه می شود و در مورد کارتن های لمینتی سفارشات در تیراژهای بالا می تواند قیمت ها را پایین بیاورد.

کارتن هایی که با مواد بازیافتی تولید می شوند دارای قیمت مناسب تری هستند و برای تولید کنندگان به صرفه تر است . قیمت کارتن باید به گونه ای باشد که روی قیمت محصول تاثیر زیادی نگذارد اگر کارتن و هزینه ی بسته بندی شما زیاد شود شما مجبور به اضافه کردن به قیمت محصول خود هستید که این موضوع ممکن است حتی به معنای از دست دادن بازار باشد . برای گرفتن قیمت کارتن می توانید به صفحه استعلام قیمت ما مراجعه کنید.

سفارش کارتن بسته بندی گیلاس :

شما می توانید به راحتی و بدون دردسر کارتن مورد نیاز خود را در هر ابعاد و طرح و جنسی که خواستید از کارتن سازی گلبرگ سفارش دهید . سفارش به صورت عمده باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود .

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.