دسته بندی نشده

بسته بندی کفش | کارتن کفش | انواع جعبه کفش

بسته بندی کارتن کفش- جعبه کارتن کفش- جعبه کفش از کجا بخرم؟

بسته بندی کفش | کارتن کفش | انواع جعبه کفش

همه تولید کنندگان کفش از خود می پرسند که بسته بندی کفش خود را از کجا بخرم؟ تا برای بسته بندی کفش هایم بتوانم جعبه کفش جذابی داشته باشم. کارتنهایی که از کفشها در برابر ضربه در هنگام حمل و نقل  و انبار کردن آنها محافظت کنند و همچنین از قیمت مناسبی هم برخوردار باشند. به طور گسترده کفش ها به عنوان کفش های ورزشی و کفش های رسمی طبقه بندی می شوند که با انواع کارتن کفشی که در بازار وجود دارد هر کدام از این کفش ها دارای جعبه مخصوص به خود است.

تغییر جهانی در پویایی بازار، تولید کنندگان و طراحان بسته بندی را وادار کرده است تا روی بخش های بسته بندی مصرف کننده مانند بسته بندی کفش تمرکز کنند. تولید کنندگان بسته بندی کفش، به منظور بهبود اثر بخشی و جذابیت محصولات، نیاز مصرف کننده را در نظر می گیرند.

با خرید بسته بندی کفش، از کفش در برابر رطوبت، گرد و غبار، آسیب و غیره محافظت می شود. قابلیت چاپ بر روی این کارتن ارتباط مؤثر بین مصرف کننده و برند تجاری را برقرار می کند تا به ارزش کلی مشتری افزوده شود. کارتن های راه راه به طور سنتی به عنوان شکل اصلی بسته بندی کفش استفاده می شوند. با این وجود تأمین کنندگان کفش برای بهبود بخشیدن به ویژگی های مقاومتی بسته بندی کفش از لایه های مختلفی از بسته بندی های اولیه مانند پوشش های پلاستیکی، بسته های محافظ نازک، بسته های حباب و غیره استفاده می کنند. جعبه سازی و کارتن سازی گلبرگ با تولید انواع بسته بندی کفش با قیمت مناسب به شما کمک می کند تا بتوانید جعبه کفش با کیفیتی برای جذب مشتریان بیشتری داشته باشید.

 

 

 

انواع کارتن کفش کدامند؟

برای بسته بندی کفش باید انواع کارتن کفش را بررسی کرده و از این میان بهترین کارتن را انتخاب نمایید. چرا که با این کار به جعبه های کفش ارزش تجاری خاصی می بخشید. به عنوان مثال شما می توانید برای کفش های بچگانه از کارتن های خاص آن هم با رنگ بندی منحصر به فرد استفاده کرد.

کارتنهای کفش را می توان بر اساس طراحی آنها یا موادی که در ساختن جعبه ها استفاده می شود دسته بندی کرد. انواع کارتن کفش شامل موارد زیر است: 

بسته بندی کارتن کفش مقوایی

متداول ترین نوع جعبه کفش برای بسته بندی، کارتن مقوایی است. مقوایی که در این نوع کارتن استفاده می شود دارای درجات مختلفی از کیفیت و ضخامت است. جعبه کفش اسپورت از این نوع کارتن است و بسیار ضخیم است و از کیفیت مناسبی برای پوشش کفش برخوردار است. انواع جعبه های مقوایی را می توان به صورت دو تکه، کشویی، کتابی و غیره معرفی کرد.

انواع بسته بندی کفش مقوایی

بسته بندی کارتن کفش کشویی

این نوع کارتن که از انواع جعبه کارتن مقوایی است، بسیار شیک و مدرن است و می تواند همه کفش را بپوشاند و از کفش محافظت کند. از این نوع کارتن برای انواع کفشها استفاده می شود اما کارتنهایی که بسیار ضخیم و با کیفیت هستند فقط برای کفش های مجلسی و رسمی استفاده می شود.

 بسته بندی کشویی کفش

جعبه های لوکس

بسته بندی محصول نشانگر ارزش کمی و کیفی محصول است. از این رو تعداد کمی از کفش ها از جعبه لوکس برای بسته بندی آن ها استفاده می شود چرا که این کفش ها از قیمت بالایی برخوردار هستند و در نتیجه قیمت کارتن بسته بندی کفش آنها هم بسیار بالاتر است زیرا از موادی باکیفیت و قیمت بالا تولید شده اند.

انواع بسته بندی کفش لوکس

اندازه های انواع کارتن بسته بندی کفش کدامند؟

کارتنهای تولید شده در شرکت تولیدی کارتن گلبرگ باکس اندازه های مختلفی دارند که شما می توانید برای خرید کارتن بسته بندی کفش به ما مراجعه کنید و کارتنهایی با اندازه های مختلف خریداری کنید. قیمت جعبه کفش در شرکت ما بسیار مناسب است و شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید و همچنین می توانید از ما استعلام قیمت کارتن بگیرید. اندازه هایی که به طور معمول استفاده می شوند بدین گونه است که عمق باید برابر یا کمتر از عرض باشد.

جعبه کفش زنانه: 13 L* 7.5 W* 4 D

جعبه کفش مردانه: 13.25 L* 10 W* 5 D 

جعبه کفش کودکانه: 5.8 L * 6 W * 3 D 

بد نیست حالا که انواع جعبه برای کفشها آشنا شدیم و اندازه های آن را فهمیدیم مطالبی را در رابطه با تاریخچه جعبه کفش هم بدانیم.

تاریخچه جعبه کفش

تا قرن نوزدهم، کفش ها به طور کلی با کار دستی در کارگاه های کوچک ساخته می شدند. از آنجایی که این کفشها به سفارش خاص مشتریها در مقادیر کم ساخته می شدند، دیگر نیازی به کفش فروشی برای ایجاد فضای ذخیره سازی و همچنین نیاز به خرید کارتن کفش جهت محافظت از کفش وجود نداشت. با این حال، توسعه سریع فرایند های تولید نوآورانه در صنعت کفش به زودی نیاز به ذخیره سازی خوب برای محصولاتی که به صورت انبوه تولید می شد داشت. 

برخی منابع ادعا می کنند که نخستین کاغذ ضخیم و بادوام که می توان آن را “مقوا” نامید، در قرن 15 در چین کارتنهایی از این ماده اختراع شد که در سال 1817 در انگلستان هم تولید شد.

اولین بسته بندی های مقوایی کفش تجاری ساخته شده از یک لایه واحد مقوای قهوه ای تشکیل شده اند که احتمالا در کاغذ سفید پوشیده شده است. اینها برای ذخیره سازی محصولات در مراکز خورده فروشی بسیار مفید بودند اما به اندازه کافی قوی نبودند که در مقابل کار مداوم مقاومت کنند. مانند بسیاری از داستان ها در مورد ایده های هوشمندانه، مرحله بعدی تکامل بسته بندی کارتن شامل قرار دادن یک محصول موجود برای استفاده جایگزین است.

در سال 1856 دو مخترع انگلیسی به نام های Healey و Allen دستگاهی با کاغذ های چسباننده را به نام خود ثبت کردند. این دستگاه با استفاده از یک دستگیره ساده ساخته شده بود که کاغذ بین یک غلتک شفاف و یک صفحه پایه مشابه شکل می گرفت. این ماده ” راه راه” برای خط بلند کلاه های مردانه استفاده می شد. در سال 1871، آلبرت جونز از شهر نیویورک طرح خود را برای تخته های راه راه با یک صورت کاغذی مجزا ثبت کرد که برای بسته بندی بطری های شیشه ای استفاده می شد. حدود چهار سال بعد، ماشینی برای تولید مقادیر زیادی تخته موجدار تک صورت طراحی و ساخته شد.

همچنین در سال 1875، الیور لانگ بسته بندی کفش راه راه را با کاغذ در هر دو طرف فلش تولید کرد. قدرت بدست آمده به زودی باعث شد کارتن های تقویت شده از مواد ثبت شده ساخته شود. با این حال، از آنجا که این روش هنوز هم یک روش ارزان قیمت بسته بندی کفش بود ترجیح داده می شد.

در قرن بیستم، کفش به جای اینکه یک ضرورت عملی باشد، به عنوان یک موضوع مد برای جمعیت عمومی بدل شد. به تدریج، کفش نقش اساسی را در جهت فروش جعبه بسته بندی کفشها ایفا کرد و تصویر هایی از کفش و آرم های شرکت را به نمایش گذاشت. در ابتدا، تولید کنندگان کفش از رنگ کلی کاغذ پوششی به عنوان هویت شرکتی خود استفاده می کردند.

تولید کنندگان کفش نیاز داشتند تا محصولات خود را به قفسه های خرده فروشان برسانند، بنابراین تقاضا برای سازندگان کارتن بسته بندی کفش افزایش یافت و در نتیجه آن قیمت جعبه کفش هم افزایش یافت.  

جعبه کفش از کجا بخرم؟

شما می توانید از جعبه هایی که ما در کارخانه کارتن سازی گلبرگ تولید می کنیم خریداری کنید و دیگر نگران این موضوع که جعبه کفش خود را از کجا بخرم؟ نباشید. ما به شما اطمینان می دهیم که با این خرید محصولات خود را صحیح و سالم به دست مشتریانتان برسانید.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

۱۳ دیدگاه در “بسته بندی کفش | کارتن کفش | انواع جعبه کفش

 1. فرهادی گفت:

  سلام.. کارتن های کفشتون چند لایه است؟؟ قیمتش چجوریه؟!

  1. سلام
   کارتن های کفش معمولا سه لایه هست برای استعلام قیمت کارتن لطفا به صفحه استعلام قیمت مراجعه کنید
   https://golbargbox.com/golbarg_admin/inquiry

 2. محسنی گفت:

  سلام وقتتون بخیر..‌
  قیمت کارتن های کفش زنانه و مردانتون با هم فرق میکنه؟؟

  1. سلام کاربر گرامی خیر تفاوتی در قیمت ندارند

 3. خزایی گفت:

  سلام
  جنس کارتن های کفش مجلسی با جنس کارتن های ورزشی با هم فرق میکنه؟ از نظر قیمتی چطور؟

  1. سلام کاربر گرامی نوع کارتن این دو کفش فرقی نمی کند. برای استعلام قیمت کارتن لطفا به صفحه استعلام قیمت کارتن مراجعه کنید

 4. کریمی گفت:

  سلام و عرض ادب… مطلب خیلی خوب و کاربردی بود.. ممنونم

 5. حمیدی گفت:

  سلام. میخواستم بدونم برای کارتن های کفشتون از چه چاپی و چه نوع برشی استفاده می کنید؟

 6. سلام ما یک تولید کفش هستیم و میخواییم نوع بسته بندی کفشمون رو جذاب تر کنیم، اما نمیخواییم یه هزینه زیاد برای طراحی مجدد کارتن بدیم، میخوام بدونم شما قالب اماده برای کارتن کفش هم دارید یا خیر؟

  1. درود کاربر گرامی، بله ما یک بانک از قالب های اماده در سایت گلبرگ باکس داریم، که در صورت تمایل می توانید از این قالب ها نیز استفاده کنید.

 7. حافظی گفت:

  سلام وقت بخیر . جعبه کفش ۲۰ عددی هم دارید ؟

 8. محبیان گفت:

  سلام و درود برشما
  من یه تولیدی از کفش های سنتی دست ساز دارم
  این پک ۵۰۰ تای شما چقدر میشه ؟
  و این که ممکنه در دورنگ زده بشه ؟

 9. همتی گفت:

  من کمتر جایی دیدم کارتن کفش کشویی
  خلاقیت هاتون واقعا عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *