مقالات کارتن سازی

اهمیت طراحی در بسته بندی صنعتی | تاثیر بسته بندی بر مصرف کننده

The Importance of Industrial Packaging Design

آیا تاکنون به اهمیت طراحی بسته بندی اندیشیده اید؟ به چه دلیل بایدشرکت ها برای طراحی بسته بندی خلاق زمان و هزینه صرف کنند و هزینه برای آن بپردازند؟

در دنیای مدرن امروز که فروشگاهها پر از محصولات متعدد و مشابه ای در کنار هم می باشد. بسته بندی برای فروش بهتر و ارائه ارزش های محصولتان بسیار اهمیت دارد.

اشتباه نکنید، بسته بندی یک سرمایه گذاری تجاری است نه هدر دادن پول و یا یک هزینه سربار برای شرکت شما.

Packaging Design

 

اکثر شرکتهای تولیدی به طراحی بسته بندی اهمیت نمی دهند. و هزینه کردن برای آن را امری غیرضروری و بی معنی می دانند. لیکن حقیقت آن است که بسته بندی بسیار حائز اهمیت است. زیرا یک بسته بندی مرغوب متناسب با محصول می تواند شرکت و محصول شما را نسبت به رقبایتان که محصولات مشابه ای دارند، برتری دهد.

اغلب محصولات تقریبا شبیه یکدیگر بسته بندی می گردد. زیرا شرکتهای تولیدی کمترین تلاش را برای نشان دادن وجه تمایز محصولات خود نسبت به سایر رقبا می کنند. به همین دلیل خریداران به قیمت محصول به جای عوامل مهم دیگر توجه می کنند. پس دیگر تعجبی ندارد که وفاداری مشتری در این صنعت بسیار اندک است.

اگر شما یک محصول برتر را تولید می کنید. نیاز به یک راه برای اطلاع رسانی به مشتریان خود دارید. طراحی مناسب بسته بندی که دارای سایز ، رنگ و ایده خلاقانه باشد. کمک به انتقال ارزش و کیفیت محصول و منحصر به فرد بودن شما می کند. نمونه ای از شرکتهای تولیدی به سادگی با ارائه بسته بندی سهم بیشتری از بازار را به محصولات خود اختصاص می دهند.

در واقع بسته بندی یک تیر برای چند نشان است. که البته نباید فراموش کرد که هدف اولیه از بسته بندی مناسب راهی برای حفاظت از محصولات در حمل و نقل ، تخلیه و انبار کردن محصولات می باشد.

کارتن سازی گلبرگ آماده ارائه خدمات در زمینه بسته بندی کارتنی محصول شما می باشد. برای خرید کارتن مرغوب و با کیفیت با نازلترین قیمت با ما تماس بگیرید.

در صورت نیاز همچنین می توانید در کمتر از 3 دقیقه و به صورت آنلاین کارتن مورد نظر خود را استعلام قیمت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =