مقالات کارتن سازی

کارتن بسته بندی خیار / کارتن سازی گلبرگ باکس

کارتن بسته بندی خیار

کشور ما از لحاظ تولید خیار در میان کشور های تولید کننده ی آن در رتبه بالاتری قرار دارد. از این رو صادرات خیار در ایران جایگاه ویژه ای دارد. از آنجایی که خیار در بین میوه های گلخانه ایی قرار دارد تولید آن تقریبا در همه فصول انجام می شود و صادرات آن نیز در تمامی فصل ها صورت می گیرد. همین امر سبب شده که خیار تولید شده در ایران در بازار های خارجی مشتری زیادی داشته باشد. خیار به دلیل داشتن پوستی نازک دراثر ضربه زود خراب می شود برای جلو گیری از این اتفاق می توان از کارتن بسته بندی خیار صارداتی سه لایه و پنج لایه استفاده کرد که اغلب برای صادرات خیار از کارتن بسته بندی با مقوای سه لایه با چاپ تک رنگ استفاده می شود.

انواع کارتن بسته بندی خیار

1.کارتن دایکاتی

2 . کارتن لمینتی

3 . کارتن دایکاتی با چاپ مستقیم روی جعبه

کارتن بسته بندی خیار باید به گونه ایی تولید و طراحی شود که پاسخگوی نیاز صادر کنندگان باشد از جمله این موارد می توان به نکات زیر اشاره کرد:

  • ایمنی محصول در کارتن بسته بندی چه از نظر نفوذ باکتری و چه از نظر میکروب به خوبی حفظ شود.
  • کارتن بسته بندی باید طوری باشد که تازگی و طراوت محصول درآن حفظ شود. به گونه ایی که بو، طعم و مزه ی آن تغییر نکند.
  • برند یا نام تجاری کالا باید بر روی جعبه بسته بندی چاپ شود، تا صادر کننده بتواند کالای خود را با نام تجاری محصول به کشور های دیگر صادر کند.
پست های مرتبط:  کارتن بدون چاپ | کاربردها و ویژگی های کارتن آماده

کارتن بسته بندی خیار

ویژگی های کارتن بسته بندی خیار صادراتی

  • تنوع در طرح، رنگ و سایز کارتن بسته بندی از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • دارای گرافیکی جذاب و زیبا باشد به گونه ایی که مشتری را در نگاه اول جذب کند.
  • از ماندگاری بالایی برخوردار باشد تا اطمینان مشتری را از لحاظ سالم بودن محصول داخل کارتن بسته بندی حاصل شود.

همان طور که قبلا اشاره کردیم ایران در بین عمده تولید کنندگان و صادر کنندگان خیار در سطح بین الملل قرار دارد. کشور ما چهارمین کشور از لحاظ صادرات خیار به کشور های جنوب خلیج فارس، روسیه و عراق است. خیار های تولید شده در کشور ما با بسته بندی های کارتنی با وزن 15 کیلو به کشور های هم جوار صادر می شود.

خیار تولیدی در ایران مشتریان خاص خود را در بازار های جهانی دارد. توجه به کارتن های بسته بندی خیار صادراتی می تواند توان فروش و رقابت شما را در مقابل سایر رقبایتان بالا ببرد.

کارتن سازی گلبرگ باکس می تواند در تحقق این امر به شما کمک فراوانی بکند. شما با سفارش کارتن در ابعاد و سایز دلخواه با طراحی متناسب با محصول و استفاده از نام تجاری خود می توانید آن گونه که دوست دارید کارتنی را جهت صادرات کالای خود تهیه کنید.

 

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *