دسته بندی نشده

کارتن بسته بندی خیار

کارتن بسته بندی خیار

اگر در زمینه تولید یک محصول فعالیت دارید که از کیفیت خوبی برخوردار است، ضروری است که از یک بسته بندی عالی برای این محصول استفاده کنید. زیرا بهره گیری از یک بسته بندی خوب که در آن اصول بازاریابی و برندینگ رعایت شده باشد، بر فروش محصول شما اثر فوق العاده ای خواهد داشت. یکی از این محصولات خیار است که بهترین بسته بندی برای جا به جایی آن کارتن بسته بندی خیار است.

 

صادرات خیار در ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است و از آنجایی که خیار در بین میوه های گلخانه ایی قرار دارد تولید آن تقریبا در همه فصول انجام می شود و صادرات آن نیز در تمامی فصل ها صورت می گیرد. همین امر سبب شده که خیار تولید شده در ایران در بازار های خارجی مشتری زیادی داشته باشد. خیار به دلیل داشتن پوستی نازک در اثر ضربه زود خراب می شود برای جلو گیری از این اتفاق می توان از کارتن بسته بندی خیار صادراتی سه لایه و پنج لایه استفاده کرد که اغلب برای صادرات خیار از کارتن بسته بندی با مقوای سه لایه با چاپ تک رنگ استفاده می شود.

انواع کارتن بسته بندی خیار کدامند؟

1. کارتن دایکاتی

2 . کارتن لمینتی

3 . کارتن دایکاتی با چاپ مستقیم روی جعبه

کارتن بسته بندی خیار باید به گونه ایی تولید و طراحی شود که پاسخگوی نیاز صادر کنندگان باشد از جمله این موارد می توان به نکات زیر اشاره کرد:

  • ایمنی محصول در کارتن بسته بندی چه از نظر نفوذ باکتری و چه از نظر میکروب به خوبی حفظ شود.
  • کارتن بسته بندی باید طوری باشد که تازگی و طراوت محصول در آن حفظ شود. به گونه ایی که بو، طعم و مزه ی آن تغییر نکند.
  • برند یا نام تجاری کالا باید بر روی جعبه بسته بندی چاپ شود، تا صادر کننده بتواند کالای خود را با نام تجاری مخصوص خود به کشور های دیگر صادر کند.

کارتن بسته بندی خیار

ویژگی های کارتن بسته بندی خیار صادراتی چیست؟

  • تنوع در طرح، رنگ و سایز کارتن بسته بندی از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • دارای گرافیکی جذاب و زیبا باشد به گونه ایی که مشتری را در نگاه اول جذب کند.
  • از ماندگاری بالایی برخوردار باشد تا اطمینان مشتری را از لحاظ سالم بودن محصول داخل کارتن بسته بندی حاصل شود.

همان طور که قبلا اشاره کردیم ایران در بین عمده تولید کنندگان و صادر کنندگان خیار در سطح بین الملل قرار دارد. کشور ما چهارمین کشور از لحاظ صادرات خیار به کشور های جنوب خلیج فارس، روسیه و عراق است. خیار های تولید شده در کشور ما با بسته بندی های کارتنی با وزن 15 کیلو به کشور های هم جوار صادر می شود.

خیار تولیدی در ایران مشتریان خاص خود را در بازار های جهانی دارد. توجه به کارتن های بسته بندی خیار صادراتی می تواند توان فروش و رقابت شما را در مقابل سایر رقبایتان بالا ببرد. در واقع اگر کارتن بسته بندی خیار به لحاظ کیفی و ظاهری خوب باشد، علاوه بر سالم نگه داشتن محصول در طی جابه جایی های مختلف، به زیبایی محصول و فروش آن کمک شایانی می کند.

جعبه سازی و کارتن سازی گلبرگ باکس می تواند در تحقق این امر به شما کمک فراوانی بکند. شما با سفارش کارتن در ابعاد و سایز دلخواه با طراحی متناسب با محصول و استفاده از نام تجاری خود می توانید آن گونه که دوست دارید کارتنی را جهت صادرات کالای خود تهیه کنید. کارتن سازی گلبرگ باکس علاوه بر تولید کارتن خیار سبز، کارتن بسته بندی لیمو ترش، کارتن بسته بندی قارچ، کارتن بسته بندی کشمش و کارتن بسته بندی گوجه را نیز تولید می کند.

کارتن خیار گلخانه ای

همان طور که می دانید از بین روش هایی که برای بسته بندی خیار وجود دارند، کارتن بسته بندی خیار به عنوان بهترین روش بسته بندی محسوب می شود. این روش بسته بندی مزیت هایی را به همراه دارد که اغلب افراد را به استفاده از این روش تشویق می کند. از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت چاپ و تبلیغ روی کارتن خیار وجود دارد.
  • کارتن خیار سبز به دلیل این که دارای بدنه و دیواره های نرمی است می تواند مانع از آسیب به محصول شود.

از طرح ها و نقش های گوناگون و متنوعی برای بسته بندی کارتن خیار گلخانه ای استفاده می شود. برای درج این طرح ها بر روی کارتن خیار گلخانه ای معمولا از روش های گوناگونی چون چاپ لمینت و چاپ مستقیم بهره گرفته می شود.

کارتن خیار

تولید کارتن خیار گلخانه ای در وزن های مختلفی انجام می گیرد که معمولا بین ۶ تا ۱۲ کیلو متغیر است. برای کارتن بسته بندی خیار، کارتن سه لایه سفید به همراه چاپ تک رنگ از جمله گزینه هایی است که کاربردی تر است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید کارتن خیار گلخانه ای می توانید به کارتن سازی گلبرگ باکس مراجعه کنید، گلبرگ باکس در زمینه تولید انواع کارتن بسته بندی فعالیت می کند.

قیمت کارتن خیار گلخانه ای

فروش کارتن برای بسته بندی محصولات گلخانه ای به ویژه خیار گلخانه ای، در سایز ها و طرح های مختلف انجام می پذیرد. هم اکنون تولید و فروش بسیاری از محصولات جالیزی در بازار، در گلخانه به صورت مدرن و مکانیزه صورت می گیرد. آنچه که اهمیت دارد استفاده از یک بسته بندی با کیفیت و جذاب است که فروش محصول را افزایش دهد. قیمت کارتن خیار گلخانه ای با توجه به انداره های مختلف و سطح کیفیت متغیر است. برای آگاهی از قیمت فروش خیار گلخانه ای می توانید با مراجعه به سایت های معتبر فعال در این زمینه از جمله گلبرگ باکس و تماس با مشاوران اطلاعات لازم را کسب نمایید.

از دیگر تولیدات گلبرگ باکس :
کارتن تخم مرغ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *