آدرس کارخانه کارتن سازی گلبرگ باکس:

کرج – اتوبان کرج هشتگرد – بعد از شرکت ماموت – کوهسار – میدان شورای خیابان شهید اینانلو کارخانه کارتن سازی گلبرگ

دفتر مرکزی  کارتن سازی گلبرگ گلبرگ باکس:

کرج – مهرویلا،خیابان درختی،نبش بلوار معلم،ساختمان اورانوس،طبقه دوم واحد7

شماره تماس:

09226656062

02633524115

کارتن لمینتی و تولید کارتن بسته بندی لمینتی (لمینت) :

 لمینت (Laminate) در لغت به معنای چسباندن است. لمینت یک ورق بسیار نازک است که پس از چاپ به بروشور شما اعمال می شود و نوع چاپ و کیفیت چاپی که بر روی آن اعمال می شود بسیار مهم است. مانند کارتن لوازم خانگی مثل کارتن جارو برقی و لوازم الکترونیکی، ابتدا چاپ مورد نیاز توسط دستگاه های چاپ افست بر روی مقوا چاپ می شود، سپس مقوای چاپ شده به وسیله دستگاه لمینت بر روی ورق کارتن چسبانده می شود و کارتن بسته بندی لمینت ساخته می شود. این چاپ خود بر روی کیفیت و قیمت کارتن بسته بندی لمینتی اثر می گذارد.

در واقع برای تولید کارتن لمینتی، پوستر چاپ افست (مقوای چاپ شده) را به وسیله چسب سیلیکات ( و یا استفاده از چسب چوب) بر روی کارتن می چسبانند و بعد از این مرحله فرآیند تولید روی مقوا آغاز می گردد. که با دستگاه دایکات به آنها شکل داده می شود. به این عملیات به دلیل اینکه مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می پوشاند لمینت می گویند.

مجموعه کارتن سازی گلبرگ در راستای برآوردن نیازهای تولیدکنندگان محترم در جهت معرفی کالای تولیدی و گسترش فروش اقدام به تولید کارتن بسته بندی از جمله کارتن لمینتی با مراحل تولید و خدمات متنوع کرده است. کارتنهای لمینتی تولید شده براساس کاربردشان به دو دسته ی صنعتی و تزئینی تقسیم بندی می شوند. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت کارتن بسته بندی بمینتی و سایر کارتن ها به صفحه ی استعلام قیمت ما مراجعه کنید.

لمینت

لمینت در واقع یکی از مهم ترین مراحل پس از چاپ است که نقش بسیار مهمی در زیبایی و دوام کارتن ها دارد و با عث جذب مشتری می شود. این کار توسط دو دستگاه لمینت در کارتن ساری ها انجام می شود.

  • لمینت سرد: دستگاه لمینت سرد برای چاپ بر روی کارتن های 3 لایه و کارتن های 5 لایه به وسیله ی چسب سیلسکات انجام می شود و در بعضی محصولات از چسب سلفون استفائه می شود.
  • لمینت گرم: از این دستگاه برای چاپ کارتن ویزیت،منوی غذاها، پوسترها و کارتن های هدیه در اندازه های مختلف انجام می شود.

مراحل تولید کارتن لمینتی

  • طرح گرافیکی
  • قالبسازی
  • تهیه شیت مقوا یا گلاسه ( 180 گرمی الی 350 گرمی)
  • تهیه شیت سینگل فیس یا شیت کارتن ( کاغذهای کرافت – لاینر- فلوتینگ – تاپ وایت و… )
  • چاپ افست روی مقوا یا گلاسه ( تک رنگ الی 6 رنگ – سلفون مات و براق – ورنی – یو وی موضعی )
  • لمینت مقوا چاپی روی سطح سینگل فیس یا شیت کارتن
  • پرس و تیغ زنی ( دایکات فکی – دایکات غلطکی)
  • پوشالگیری و لب چسب

 

کارتن لمینتی- کارتن بسته بندی لمینت

برای تولید کارتن لمینتی ابتدا ابعاد کارتن نمونه بررسی و یا محصول اندازه گیری می شود و مدل متناسب با آن طراحی و قالب آن توسط دستگاه برش لیزر ساخته می شود. در طرح های گرافیکی چهار رنگ در تمام بعدهای کارتن طراحی و جهت چاپ زینک آماده می گردد. شیت مقوا توسط دستگاه چاپ افست چاپ شده و با ورنی یا سلفون که باعث حفظ و شفافیت رنگ می شود، روکش می گردد.

سپس کارتن به دستگاه لمینت (که شامل دستگاه لمینت سرد و دستگاه لمینت گرم است) انتقال داده می شود و مقوای چاپ شده توسط چسب بر روی کارتن چسبانده و پرس می شود. شیت لمینت شده بعد از خشک شدن توسط دایکات تیغ زنی و پوشالگیری می گردد. در انتها کارتن لمینتی آماده مصرف می باشد.

چاپ کارتن لمینتی

چاپ بر روی کارتن های بسته بندی لمینتی به وسیله ی دستگاه انجام می شود.  لیتوگرافی در واقع فرایند چاپ گرافیکی بر روی کاغذ است که یک روش ساده برای چاپ لوگو و انواع طرح ها بر روی کارتن های لمینتی و ساده است. چاپی که بر روی این کارتن های لمینتی انجام می شود بسیار باکیفیت و ماندگار است.

برای مشاوره رایگان و ارسال نمونه کارتن لمینتی با کیفیت تماس بگیرید.

02634725378 – 02634725367 – 02691300301

09125636597

 

بازگشت به لیست