مقاله

کارتن مواد غذایی (بسته بندی مواد غذایی)

کارتن مواد غذایی - بسته بندی مواد غذایی - کارتن محصولات غذایی

بسته بندی و شکیل بودن کارتن بسته بندی در تمامی صنایع مهم است اما در صنایع غذایی به طور خاص به کارتن مواد غذایی اهمیت داده می شود.

کارتن محصولات غذایی

چرا که یکی از علل تاثیرزگذار در انتخاب یک مشتری طرح و بسته بندی مواد غذایی می باشد. در این مورد باید گفت که تولیدکنندگان صنایع غذایی باید بدانند متفاوت بودن در طدح و بسته بندی می تواند سهم بسزایی از بازار را به آنها اختصاص دهد از این رو کارتن و بسته بندی را به عنوان یک هزینه نباید دید بلکه به دید سرمایه گذاری برای آن باید هزینه کرد.

البته که به صرفه بودن کارتن یا جعبه مواد غذایی در مقابل  قیمت تمام شده کالا هم حائز اهمیت است تا بتواند توان خرید را به تمامی مصرف کنندگاه بدهد.از این رو کارتن سازی گلبرگ ، کارتن سازی در کرج ، کنار شما عزیزان است تا با نازلترین قیمت کارتن با کیفیت و شکیلی را که برازنده برند شما می باشد، تولید نماید.

در صنعت غذایی لازم است کارتن ( کارتن محصولات غذایی ) با توجه به استفاده و کالای مورد بسته بندی تعیین گردد، که آیا لازم است از مواد اولیه بهداشتی استفاده شود و یا از مواد بازیافتی ( که قطعا قیمت کارتن را کاهش می دهد ) ، عموما در مواردی که کالا در کارتن مادر بسته بندی می شود از مواد بازیافتی استفاده می گردد.

کارتن محصولات غذایی از جمله کارتن خرما ، کارتن ماکارانی ( کارتن ماکارونی ) ، کارتن مرغ ، کارتن تخم مرغ ( کارتن تخم مرغی ) ، کارتن بیسکوییت ، کارتن حبوبات ، کارتن مربا ، کارتن عسل ، کارتن تنقلات ، کارتن لبنیات ، کارتن میوه ، کارتن چای ، کارتن تن ماهی ، کارتن کنسرو ، کارتن کیک ، کارتن آدامس ، کارتن زعفران ، کارتن خشکبار ، کارتن روغن ، کارتن گوشت ، کارتن رشته ، کارتن قند ، کارتن شکر ، کارتن آرد ، کارتن سس ، کارتن سبزیجات ، کارتن رب ، کارتن آب ، کارتن نوشیدنی ، کارتن کلوچه ، کارتن کشمش ، کارتن عرقیجات ، کارتن بستنی و…

نیازمند شکل ظاهری ، جنس ، چاپ ، رنگ و حتی علامت روی کارتن با توجه به محصول تولیدی برای جلب نظر مشتری در نگاه اول بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین مقاومت کارتن باید با وزن محصول ، رطوبت ، دما ، نور در نحوه انبار و ارسال مرسوله مطابقت داشته باشد.

بسته بندی مواد غذایی

شما می توانید برای کسب آگاهی از قیمت کارتن مورد نیاز خود به سایت گلبرگ کارتن مراجعه کنید ما در گلبرگ کارتن برای شما مشتریان عزیز فرصتی فراهم کرده ایم تا در کمتر از 3 دقیقه و به صورت آنلاین استعلام قیمت را انجام دهید و از قیمت واقعی کارتن مطلع شوید.

کارتن سازی گلبرگ به صورت کاملا تخصصی آماده خدمات رسانی در جهت تولید کارتن مواد غذایی ( بسته بندی مواد غذایی ) برای تولید کنندگان محترم می باشد.

 

 02634725378 – 02634725367 – 02691300301

09125636597

نوشته های مشابه

۱ دیدگاه در “کارتن مواد غذایی (بسته بندی مواد غذایی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =